livescore - live soccer scores

Belarus Belarus Cup Lastest Results - Live Soccer Scores

 
28/07 22:30
FT 
 Naftan Novopolock
Slutsksakhar Slutsk 
13/08 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
12/08 23:00
FT 
 Gomel
Isloch Minsk 
11/08 23:00
AET 
 Vitebsk
Torpedo Zhodino 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Vitebsk win
29/07 23:00
FT 
 Energosbyt Bsatu
Dinamo Minsk 
29/07 22:30
FT 
 Zabudova 2007
Shakhter Soligorsk 
29/07 22:00
AET 
 Klechesk Kletsk
Dinamo Brest 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [0-2], Dinamo Brest win
29/07 21:30
FT 
 Slavia Mozyr
Luch Minsk 
29/07 21:00
FT 
 Zhitkovichi‎
Isloch Minsk 
28/07 21:30
FT 
 Uzda
Vigvam Smolevichy 
28/07 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
Neman Grodno 
28/07 20:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Dnepr Mogilev 
27/07 23:30
AET 
 Volna Pinsk
Torpedo Zhodino 
90min [0-0], 120min [0-2], Torpedo Zhodino win
27/07 23:00
FT 
 Lida
Torpedo Minsk 
24/07 22:30
FT 
 Fk Orsha
Vitebsk 
11/07 21:00
AET 
 Zorka-BDU Minsk
BATE Borisov 
90min [1-1], 120min [1-2], BATE Borisov win
14/06 00:25
FT 
 Gorki
Kommunalnik Slonim 
14/06 00:00
AET 
 Klechesk Kletsk
Granit Mikashevichi 
90min [0-0], 120min [1-0], Klechesk Kletsk win
14/06 00:00
FT 
 Fc Molodechno
Zabudova 2007 
14/06 00:00
FT 
 Neman Agro
Lokomotiv Gomel 
14/06 00:00
FT 
 Tsementnik Krasnoselsky
Volna Pinsk 
13/06 23:45
FT 
 Krumkachy
Zhitkovichi‎ 
13/06 23:30
FT 
 Polotsk
Fk Orsha 
13/06 23:30
AET 
 Sputnik
Smorgon FC 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Smorgon FC win
13/06 23:30
FT 
 Osipovichy
Slavia Mozyr 
13/06 23:00
AET 
 Energosbyt Bsatu
Khimik Svetlogorsk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [6-5], Energosbyt Bsatu win
13/06 19:30
FT 
 Sdiusor
Uzda 
11/06 22:30
AET 
 Montazhnik
Naftan Novopolock 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [1-4], Naftan Novopolock win
03/05 00:45
FT 
 Neman Grodno
BATE Borisov 
02/05 22:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Brest 
19/04 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Dnepr Mogilev 1
18/04 23:45
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
18/03 22:00
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
18/03 19:30
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Brest 
17/03 21:30
FT 
 Dnepr Mogilev
Shakhter Soligorsk 
17/03 19:00
FT 
 Neman Grodno
Krumkachy 
14/03 23:30
FT 
 Isloch Minsk
BATE Borisov 1
14/03 21:30
FT 
 Dinamo Brest
Slutsksakhar Slutsk 
11/03 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dnepr Mogilev 
11/03 19:00
FT 
 Krumkachy
Neman Grodno 
10/03 21:30
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Brest 
12/11 22:00
AET 
 BATE Borisov
Torpedo Zhodino 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
23/07 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Fk Orsha 
23/07 22:30
FT 
 Dinamo Brest
Gomel 
23/07 22:00
AET 
 Vitebsk
Slutsksakhar Slutsk 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-4]
23/07 21:15
FT 
 Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev 
22/07 23:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
09/07 23:30
FT 
 Luch Minsk
Shakhter Soligorsk 
09/07 23:00
FT 
 Belshina Babruisk
Isloch Minsk 
09/07 22:30
FT 
 Chist
Dinamo Minsk