livescore - live soccer scores

Russia LiveScore - Russia Soccer Live Scores

14/08 01:00
FT 
 Rubin Kazan
Zenit St Petersburg 1
13/08 22:30
FT 
 Ufa
Krasnodar 1
12/08 21:30
FT 
1 Arsenal Tula
Terek Groznyi 
12/08 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Lokomotiv Moscow 
12/08 02:30
FT 
 FK Rostov
Krylya Sovetov Samara 
12/08 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Anzhi 2
11/08 21:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
CSKA Moscow 1
10/08 22:30
FT 
 Ural Sr
Dinamo Moscow 
06/08 22:30
FT 
 Ufa
Anzhi 
06/08 02:30
FT 
 Terek Groznyi
Yenisey Krasnoyarsk 1
06/08 00:00
FT 
 CSKA Moscow
FK Rostov 
05/08 21:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Gazovik Orenburg 
05/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow 
13/08 22:55
FT 
 Znamya Noginsk
Uor 5 Egoryevsk 
13/08 22:55
FT 
 Titan Klin
Lyubertsy 
10/08 18:00
FT 
 Rassvet Krasnoyarsk
Zenit Irkutsk Reserves 
06/08 16:55
FT 
 Tyumen D
Torpedo Miass 
13/08 14:00
FT 
1 Ufa Youth
Krasnodar Youth 
12/08 16:30
FT 
 Rubin Kazan Youth
Zenit St.petersburg Youth 
11/08 20:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Terek Groznyi Youth 
11/08 20:00
FT 
 Fk Rostov Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
11/08 19:00
FT 
 Orenburg Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
10/08 17:00
FT 
1 Spartak Moscow Youth
Anzhi Youth 
10/08 14:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Cska Moscow Youth 
09/08 16:00
FT 
 Ural 2
Dinamo Moscow 2 
06/08 14:00
FT 
 Ufa Youth
Anzhi Youth 
05/08 18:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Fk Rostov Youth 
12/08 23:00
FT 
 Baltika
Petrotrest 
12/08 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Sibir 
12/08 23:00
FT 
 Krasnodar II
Chertanovo Moscow 
12/08 21:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Avangard 
12/08 21:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Rotor Volgograd 
12/08 21:00
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 
12/08 20:00
FT 
 FK Tyumen
Mordovia Saransk 
12/08 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Volga Olimpiets 
12/08 16:00
FT 
1 Ska Khabarovsk
Spartak Tambov 
12/08 16:00
FT 
1 Luch-Energiya
Torpedo Armavir 1
09/08 00:30
FT 
 Chertanovo Moscow
Torpedo Armavir 
09/08 00:00
FT 
 Mordovia Saransk
Sibir 
09/08 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Luch-Energiya 
08/08 23:30
FT 
 Avangard
Rotor Volgograd 1
08/08 23:30
FT 
 Spartak Tambov
Krasnodar II 
08/08 22:00
FT 
 FK Tyumen
Ska Khabarovsk 
08/08 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Petrotrest 
08/08 22:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Khimki 
08/08 21:30
FT 
 Spartak Moscow II
Fakel Voronezh 
08/08 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Baltika 
04/08 23:00
FT 
 Volga Olimpiets
Chertanovo Moscow 
04/08 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Petrotrest 
04/08 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Shinnik Yaroslavl 
12/08 22:00
FT 
 Akademiya Futbola
Spartak Nalchik 
12/08 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Chelyabinsk 1
11/08 18:00
FT 
 Ufa 2
Lada Togliatti 
11/08 00:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Kvant Obninsk 
11/08 00:00
FT 
 Saturn
Sokol 
10/08 23:00
FT 
 Dinamo Briansk
FK Khimik Novomoskovsk 
10/08 22:00
FT 
 Strogino Moscow
Salyut-Energia Belgorod 
10/08 20:00
FT 
 Khimki Reserve
Metallurg Lipetsk 
10/08 23:30
FT 
 Dnepr Smolensk
FK Kolomna 
10/08 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Murom 
10/08 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Luki Energiya 
10/08 23:00
FT 
 Cska Moscow Womens
Lokomotiv Moscow Womens 
10/08 23:00
FT 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Chertanovo Moscow Womens 
10/08 23:00
FT 
 Ryazan Womens
Yenisey Krasnoyarsk Womens 
10/08 22:00
FT 
 Torpedo Izhevsk Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
08/08 00:00
FT 
 Dnepr Smolensk
FK Kaluga 
08/08 00:00
FT 
 Druzhba Maykop
Chernomorets Novorossiysk 
07/08 23:45
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Torpedo Moscow 1
07/08 23:30
FT 
 Luki Energiya
Zvezda Sint Petersburg 
07/08 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Zorkyi Krasnogorsk 
07/08 23:00
FT 
 Dinamo Briansk
Metallurg Lipetsk 
07/08 23:00
FT 
 Spartak Vladikavkaz
Chayka K Sr 
07/08 23:00
FT 
 Kvant Obninsk
Znamya Truda 
07/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Mashuk-KMV 
07/08 22:00
FT 
 Lada Togliatti
Syzran-2003 
07/08 22:00
AET 
 Volga Ulyanovsk
Chelyabinsk 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-4], Chelyabinsk win
07/08 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Neftekhimik Nizhnekamsk 
07/08 21:00
 
 Irtysh 1946 Omsk
Zvezda Irkutsk 
07/08 19:30
FT 
 Dinamo Barnaul
FK Chita 
07/08 18:00
FT 
 Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk
Sibir B