livescore - live soccer scores

Belarus LiveScore - Belarus Soccer Live Scores

20/08 23:15
FT 
 Torpedo Minsk
Gomel 
19/08 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Gorodeya 
19/08 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Shakhter Soligorsk 
19/08 19:00
FT 
 Vitebsk
Luch Minsk 
18/08 23:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Isloch Minsk 
18/08 21:45
FT 
 Torpedo Minsk
Vigvam Smolevichy 
18/08 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Neman Grodno 
24/07 00:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Torpedo Zhodino 
22/07 21:30
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Minsk 
21/07 23:30
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
21/07 21:30
FT 
 Gomel
Dnepr Mogilev 
21/07 19:00
FT 
 Luch Minsk
Dinamo Brest 1
21/07 01:45
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Minsk 
20/07 23:45
FT 
 Neman Grodno
Slutsksakhar Slutsk 
17/07 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Shakhter Soligorsk 
15/07 20:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Gorodeya 
15/07 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
15/07 01:45
FT 
 Vitebsk
Neman Grodno 
14/07 23:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
BATE Borisov 
14/07 21:45
FT 
 Torpedo Minsk
Luch Minsk 
13/07 23:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gomel 
10/07 01:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Isloch Minsk 
08/07 23:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gorodeya 
08/07 21:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
Luch Minsk 
08/07 20:00
FT 
 Vitebsk
Gomel 
08/07 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Neman Grodno 
08/07 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
07/07 22:15
FT 
 Torpedo Minsk
Shakhter Soligorsk 
07/07 00:00
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Zhodino 
02/07 01:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vigvam Smolevichy 
01/07 23:45
FT 
 Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev 
01/07 21:45
FT 
 Gorodeya
Vitebsk 
01/07 01:45
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
30/06 23:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Minsk 
30/06 21:45
FT 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
30/06 01:45
FT 
 Gomel
Dinamo Brest 
29/06 23:45
FT 
 Luch Minsk
BATE Borisov 
26/06 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Gorodeya 1
26/06 00:00
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
25/06 01:45
FT 
 Luch Minsk
Torpedo Zhodino 
24/06 23:45
FT 
 BATE Borisov
Shakhter Soligorsk 
24/06 21:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Minsk 
23/06 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Gomel 
23/06 21:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
Neman Grodno 
23/06 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
19/06 01:45
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Brest 
18/06 23:45
FT 
 Gomel
Vigvam Smolevichy 
18/06 22:00
FT 
 Dinamo Minsk
Vitebsk 
18/06 01:45
FT 
 Neman Grodno
BATE Borisov 
17/06 23:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Dnepr Mogilev 
13/08 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
12/08 23:00
FT 
 Gomel
Isloch Minsk 
11/08 23:00
AET 
 Vitebsk
Torpedo Zhodino 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Vitebsk win
29/07 23:00
FT 
 Energosbyt Bsatu
Dinamo Minsk 
29/07 22:30
FT 
 Zabudova 2007
Shakhter Soligorsk 
29/07 22:00
AET 
 Klechesk Kletsk
Dinamo Brest 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [0-2], Dinamo Brest win
29/07 21:30
FT 
 Slavia Mozyr
Luch Minsk 
29/07 21:00
FT 
 Zhitkovichi‎
Isloch Minsk 
28/07 22:30
FT 
 Naftan Novopolock
Slutsksakhar Slutsk 
28/07 21:30
FT 
 Uzda
Vigvam Smolevichy 
28/07 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
Neman Grodno 
28/07 20:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Dnepr Mogilev 
27/07 23:30
AET 
 Volna Pinsk
Torpedo Zhodino 
90min [0-0], 120min [0-2], Torpedo Zhodino win
27/07 23:00
FT 
 Lida
Torpedo Minsk 
24/07 22:30
FT 
 Fk Orsha
Vitebsk 
11/07 21:00
AET 
 Zorka-BDU Minsk
BATE Borisov 
90min [1-1], 120min [1-2], BATE Borisov win
08/08 18:00
FT 
 Rguor Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
18/07 19:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Minsk Womens 
13/07 23:00
FT 
 Lida
Smorgon FC 
07/07 19:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Granit Mikashevichi 
23/06 23:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolock 
23/06 23:00
FT 
 Zabudova 2007
Fc Baranovichi 
23/06 23:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Lida 
23/06 23:00
FT 
 Smorgon FC
Zhitkovichi‎ 
23/06 23:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Granit Mikashevichi 
23/06 22:30
FT 
 Volna Pinsk
Zorka-BDU Minsk 
23/06 22:30
FT 
 Slavia Mozyr
Belshina Babruisk 
17/06 23:00
FT 
 Naftan Novopolock
Slavia Mozyr 
17/06 23:00
FT 
 Lida
Zabudova 2007 1
17/06 23:00
FT 
 Fc Baranovichi
Fk Orsha