livescore - live soccer scores

Australia LiveScore - Australia Soccer Live Scores

18/08 17:00
 
 Western Pride
Redlands United FC 
18/08 17:00
 
 North Queensland Fury
Brisbane Strikers 
18/08 17:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane City SC 
18/08 16:00
 
 Queensland Lions SC
Brisbane Roar Am 
18/08 16:00
 
 Moreton Bay United
Cairns 
18/08 16:00
 
 Gold Coast United
SWQ Thunder 
12/08 16:00
FT 
 Gold Coast United
Moreton Bay United 
12/08 14:00
FT 
 Brisbane City SC
North Queensland Fury 
12/08 12:10
 
 Sunshine Coast
SWQ Thunder 
11/08 17:20
FT 
 Brisbane Roar Am
Western Pride 
11/08 17:00
FT 
 Redlands United FC
Magpies Crusaders 
11/08 16:30
FT 
2 Cairns
Queensland Lions SC 
11/08 16:00
 
 Brisbane Strikers
Brisbane Olympic United FC 
18/08 17:00
 
 Blacktown City Demons
Rockdale City Suns 
18/08 16:00
 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 1
12/08 13:10
 
 Sydney Olympic
Sydney United 1
12/08 13:10
 
 Manly United
Bonnyrigg White Eagles 1
12/08 13:10
 
 Blacktown City Demons
Sutherland Sharks 
12/08 13:00
FT 
 Marconi Stallions
South Coast Wolves 
12/08 13:00
 
 Rockdale City Suns
Sydney FC U21 
12/08 13:00
 
 APIA Leichhardt Tigers
Hakoah Sydney 
18/08 16:10
 
 North Pine
Albany Creek 
18/08 16:00
 
 Bayside United
The Gap 
18/08 16:00
 
 Mount Gravatt
Grange Thistle 1
18/08 15:30
 
 Virginia United
University of Queensland 
17/08 18:30
FT 
 Centenary Stormers
Acacia Ridge 
12/08 14:40
FT 
 Grange Thistle
Bayside United 
11/08 16:05
FT 
 North Pine
Virginia United 
11/08 16:05
FT 
 The Gap
Taringa Rovers 1
11/08 16:00
FT 
 Albany Creek
Mount Gravatt 
18/08 15:00
 
1 Perth Glory Am
Cockburn City 
18/08 15:00
 
 Perth SC
ECU Joondalup 
18/08 15:00
 
 Floreat Athena
Subiaco AFC 
18/08 15:00
FT 
 Bayswater City
Forrestfield United 
18/08 15:00
 
 Balcatta
Stirling Lions 
18/08 15:00
 
 Sorrento
Armadale 
18/08 15:00
FT 
 Inglewood United
Joondalup United 
18/08 14:00
FT 
 Hamilton Olympic U20
Weston Workers U20 
18/08 10:30
FT 
 Lake Macquarie City U20
Lambton Jaffas U20 
12/08 10:30
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Hamilton Olympic U20 
18/08 13:30
FT 
 Sydney United 58 U20
South Coast Wolves U20 
18/08 13:00
FT 
 Perth Glory Am
Cockburn City U20 
18/08 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Subiaco Afc U20 
18/08 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Forrestfield United U20 
18/08 13:00
FT 
1 Sorrento U20
Armadale U20 
18/08 13:00
FT 
 Balcatta U20
Stirling Lions U20 
18/08 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Joondalup United U20 
12/08 11:00
FT 
 Marconi Stallions U20
South Coast Wolves U20 
12/08 11:00
FT 
 Manly United U20
Bonnyrigg White Eagles U20 
12/08 11:00
FT 
 Blacktown City U20
Sutherland Sharks U20 
12/08 11:00
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Hakoah Sydney City East U20 
12/08 10:00
FT 
 Sydney Olympic U20
Sydney United 58 U20 
18/08 13:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide City 1
90min [0-0], 120min [1-0], Campbelltown City SC win
18/08 13:00
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide United U21 
11/08 16:30
 
 Adelaide City
Campbelltown City SC 
18/08 13:30
 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Raiders SC 
18/08 13:00
 
 Modbury Jets
Cumberland United 
11/08 18:00
 
 White City Woodville
Modbury Jets 1
18/08 13:15
 
 Box Hill Womens
Alamein Womens 
13/08 18:30
 
 Bulleen Lions Womens
Bayside United Womens 
18/08 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Brunswick City 
12/08 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Eastern Lions Sc 
12/08 13:00
FT 
 Nunawading City
Springvale White Eagles 
12/08 13:00
FT 
 St Albans Saints
Melbourne Victory Fc Am 
18/08 13:00
FT 
 South Melbourne U20
Oakleigh Cannons U20 
17/08 17:30
 
 Melbourne Knights U20
Northcote City U20 
15/08 16:30
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Heidelberg United U20 
12/08 12:00
FT 
 Heidelberg United U20
Green Gully Cavaliers U20 
12/08 11:30
FT 
 South Melbourne U20
Kingston City U20 1
12/08 10:30
FT 
 Melbourne Knights U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
16/08 18:15
FT 
 Taroona Womens
South Hobart Womens 
12/08 12:10
FT 
 Taroona Womens
Launceston City Womens 
15/08 18:00
 
 Canberra Olympic
Cooma Tigers 
12/08 13:00
FT 
1 Monaro Panthers
Gungahlin United 1
12/08 13:00
 
 Canberra
Tuggeranong United 
12/08 13:00
 
 Cooma Tigers
Belconnen United 1
11/08 15:15
FT 
 Riverina Rhinos
Woden Valley 
12/08 14:00
 
 South Melbourne
Kingston City 
12/08 14:00
FT 
 Heidelberg United
Green Gully Cavaliers 
11/08 17:00
FT 
 Hume City
Oakleigh Cannons