livescore - live soccer scores

Fixtures: 25 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

25/02 20:00
 

Crystal Palace

Tottenham Hotspur

25/02 22:05
 

Manchester United

Chelsea

25/02 19:00
 

Villarreal

Getafe

25/02 23:15
 

Athletic Bilbao

Malaga

26/02 01:30
 

Valencia

Real Sociedad

26/02 03:45
 

Sevilla

Atletico Madrid

25/02 19:30
 

Crotone

Spal

25/02 22:00
 

Fiorentina

Chievo

25/02 22:00
 

Sampdoria

Udinese

25/02 22:00
 

Sassuolo

Lazio

25/02 22:00
 

Hellas Verona

Torino

26/02 03:45
 

AS Roma

AC Milan

25/02 22:30
 

Bayer Leverkusen

Schalke 04

26/02 01:00
 

RB Leipzig

Koln

25/02 22:00
 

Bordeaux

Nice

25/02 23:59
 

Lyon

Saint Etienne

26/02 04:00
 

PSG

Marseille

26/02 00:30
 

Manchester City

Arsenal

25/02 20:00
 

Cardiff City

Bristol City

25/02 19:30
 

Ajax Amsterdam

ADO Den Haag

25/02 21:30
 

Feyenoord Rotterdam

PSV Eindhoven

25/02 21:30
 

Willem II

Roda JC Kerkrade

25/02 23:45
 

Utrecht

Twente Enschede

25/02 21:30
 

Anderlecht

Excelsior Mouscron

26/02 01:00
 

Standard Liege

Club Brugge

26/02 03:00
 

Kortrijk

Zulte-Waregem

25/02 23:59
 

Chaves

GD Estoril-Praia

26/02 02:00
 

Boavista

Vitoria Setubal

26/02 04:15
 

Portimonense

Porto

25/02 21:30
 

Aberdeen

Celtic

25/02 15:30
 

Sydney

Western Sydney

25/02 12:00
 

Shimizu S-Pulse

Kashima Antlers

25/02 12:00
 

Vegalta Sendai

Kashiwa Reysol

25/02 14:30
 

Jubilo Iwata

Kawasaki Frontale

25/02 15:00
 

Cerezo Osaka

Yokohama F Marinos

25/02 18:30
 

Osmanlispor

Antalyaspor

25/02 18:30
 

Yeni Malatyaspor

Karabukspor

25/02 21:00
 

Goztepe

Sivasspor

25/02 23:59
 

Besiktas

Fenerbahce

25/02 19:00
 

Cordoba

Valladolid

25/02 23:00
 

Zaragoza

Real Oviedo

26/02 01:00
 

Albacete

Numancia

26/02 01:00
 

Granada

Alcorcon

26/02 01:00
 

Reus Deportiu

Sevilla Atletico

25/02 20:30
 

St. Pauli

Holstein Kiel

25/02 20:30
 

Darmstadt

Heidenheimer

25/02 20:30
 

Bochum

Nurnberg

25/02 12:00
 

Box Hill Womens

Bulleen Lions Womens

25/02 16:10
 

Income Tax Sc

Parikrama

25/02 16:30
 

Mitra Kukar

Bali United

25/02 18:00
 

Serbia Womens U17

Slovenia Womens U17

25/02 20:30
 

Arema Malang

Pusamania Borneo

25/02 21:00
 

Stromsgodset

Sarpsborg 08 FF

25/02 22:00
 

Rubin Kazan

Rosenborg

25/02 22:00
 

Ifk Eskilstuna

Akropolis IF

25/02 23:00
 

Kristiansund BK

FK Haugesund

26/02 01:00
 

Molde

Dinamo Brest

26/02 01:30
 

Operario Ferroviario Pr

Portuguesa Londrinense Pr

26/02 06:00
 

Sacramento Republic

LA Galaxy

25/02 23:00
 

Arouca

Varzim

25/02 23:00
 

Vitoria Guimaraes B

Academico Viseu

25/02 23:00
 

Leixoes

CF Uniao Madeira

25/02 23:00
 

Penafiel

Real Sport

25/02 23:59
 

Santa Clara

Gil Vicente

25/02 23:59
 

Benfica B

CD Cova Piedade

26/02 01:00
 

Stoke City U23

Liverpool U23

25/02 20:00
 

Pune City

Goa

25/02 22:30
 

Jamshedpur

Bengaluru

25/02 17:30
 

Fotbal Trinec U21

Banik Ostrava U21

25/02 18:00
 

Hradec Kralove U21

Marila Pribram U21

25/02 18:00
 

Teplice U21

Slavia Praha U21

25/02 18:00
 

Bohemians 1905 U21

Baumit Jablonec U21

25/02 20:00
 

Dukla Praha U21

Viktoria Plzen U21

25/02 20:00
 

Brno U21

Sigma Olomouc U21

25/02 21:30
 

Synot Slovacko U21

Zlin U21

25/02 21:30
 

Lumezzane

Usd Grumellese

25/02 21:30
 

Pro Sesto

US Seregno

25/02 21:30
 

Arzachena

Gavorrano

25/02 21:30
 

Pisa

Lucchese

25/02 21:30
 

Pistoiese

Giana

25/02 21:30
 

Prato

Alessandria

25/02 21:30
 

Robur Siena Ssd

Olbia

25/02 21:30
 

Ssd Monza 1912

Viterbese

25/02 23:30
 

Piacenza

Pontedera

25/02 21:30
 

Catanzaro

Rende

25/02 21:30
 

Us Siracusa

Ac Monopoli

25/02 23:30
 

Bisceglie

Usd Akragas

25/02 23:30
 

Us Casertana 1908

Cosenza Calcio 1914

25/02 23:30
 

Fondi

Matera

25/02 23:30
 

Lecce

Juve Stabia

25/02 23:30
 

Paganese

As Andria Bat

25/02 23:30
 

Reggina

Trapani

25/02 19:00
 

Hobro I.K.

Midtjylland

25/02 21:00
 

Aalborg BK

Nordsjaelland

25/02 23:00
 

Brondby

Elite 3000 Helsingor

26/02 01:00
 

Kobenhavn

Odense BK

25/02 22:00
 

Mfk Karvina

Zlin

26/02 01:00
 

Slavia Praha

Bohemians 1905

25/02 22:30
 

Piast Gliwice

Wisla Krakow

25/02 22:30
 

Slask Wroclaw

Gornik Zabrze

26/02 01:00
 

Korona Kielce

Lech Poznan

25/02 23:00
 

Csd Antofagasta

Deportes Iquique

26/02 05:00
 

Deportes Temuco

Universidad de Chile

26/02 07:30
 

Audax Italiano

Everton CD

25/02 22:00
 

Brommapojkarna

Dalkurd Ff

25/02 22:00
 

Norrby IF

Hacken

25/02 22:00
 

Varbergs BoIS FC

IK Sirius

25/02 23:59
 

Jonkopings Sodra IF

Degerfors IF

25/02 23:59
 

Kalmar FF

Trelleborgs FF

25/02 23:59
 

Vasalunds IF

Elfsborg

25/02 23:59
 

Hammarby

GAIS

26/02 02:00
 

Gefle IF

Malmo

25/02 21:00
 

Xanthi

Apollon Smirnis

25/02 23:15
 

Larisa

Platanias FC

25/02 23:15
 

Panaitolikos Agrinio

Kerkyra

26/02 01:30
 

PAOK Saloniki

Olympiakos Piraeus

25/02 19:00
 

Chainat FC

Buriram United

25/02 19:00
 

Bangkok United FC

Suphanburi FC

25/02 20:00
 

Chiangrai United

Police Tero

25/02 20:00
 

Nakhon Ratchasima

Ubon Umt United

26/02 03:00
 

Rio Verde Go

Gremio Anapolis

26/02 02:30
 

Ipora

Aparecidense Go

26/02 03:00
 

Anapolina Go

Anapolis

26/02 04:00
 

Atletico Clube Goianiense

Vila Nova (GO)

26/02 04:00
 

Chacarita Juniors

Belgrano

26/02 04:00
 

Independiente

CA Banfield

26/02 06:15
 

Union Santa Fe

Colon

26/02 06:15
 

Boca Juniors

San Martin San Juan

26/02 02:00
 

Pumas UNAM

Chivas Guadalajara

26/02 08:00
 

Santos Laguna

Cruz Azul

25/02 12:00
 

Avispa Fukuoka

Gifu

25/02 13:00
 

Kamatamare Sanuki

Albirex Niigata

25/02 13:00
 

Mito Hollyhock

Yamagata Montedio

25/02 13:00
 

Tokyo Verdy

JEF United Ichihara

25/02 13:00
 

Tochigi SC

Oita Trinita

25/02 13:00
 

Ehime

Zweigen Kanazawa FC

25/02 13:00
 

Tokushima Vortis

Okayama

25/02 13:00
 

Yokohama

Matsumoto Yamaga FC

25/02 14:00
 

Kyoto Purple Sanga

Machida Zelvia

25/02 14:30
 

Renofa Yamaguchi

Roasso Kumamoto

25/02 15:00
 

Omiya Ardija

Ventforet Kofu

26/02 04:00
 

Juticalpa

Honduras Progreso

26/02 05:00
 

Marathon

Platense

25/02 21:00
 

Vittoriosa Stars

Mqabba

25/02 23:15
 

Marsa

Zejtun Corinthians

25/02 19:00
 

Palanga

Lietava Jonava

26/02 00:00
 

FK Zalgiris Vilnius

Kauno Zalgiris

26/02 03:00
 

Botafogo PB

Desportiva Guarabira Pb

26/02 04:00
 

Nacional De Patos Pb

Centro Sportivo Paraibano

26/02 04:00
 

Sousa Pb

Treze Campina Grande PB

25/02 23:30
 

Sturm Graz

Red Bull Salzburg

25/02 23:00
 

Santa Coloma

Ue Engordany

26/02 01:00
 

Penya Encarnada

UE Santa Coloma

25/02 21:00
 

Luftetari Gjirokaster

Vllaznia Shkoder

25/02 19:00
 

FK Inter Baku

Standard Sumqayit

25/02 22:00
 

Qarabag

Fk Kapaz Ganca

25/02 17:00
 

FK Khimik Novomoskovsk

FK Kaluga

25/02 21:00
 

Pobeda Prilep

Shkupi

25/02 21:00
 

FK Shkendija 79

Academy Pandev

25/02 21:00
 

Skopje

Renova Cepciste

26/02 06:00
 

Boca Unidos

Ferrol Carril Oeste

26/02 09:00
 

Atletico Mitre De Salta

All Boys

25/02 21:25
 

Muscat

Sohar Club

25/02 21:35
 

Al Salam

Fnjaa SC

25/02 21:35
 

AL-Nahda

Saham

25/02 21:50
 

Mrbat

Al Oruba Sur

26/02 00:50
 

Al Nasr(OMA)

Al Mudhaibhi

25/02 17:00
 

Vestel Manisaspor U21

Eskisehirspor U21

25/02 17:30
 

Rizespor U21

Elazigspor U21

25/02 21:30
 

Cape Town

Pretoria Univ

25/02 21:30
 

Highlands Park

Uthongathi

25/02 21:30
 

Jomo Cosmos

Stellenbosch

25/02 18:35
 

Alaves B

Aurrera De Vitoria

25/02 19:30
 

Beroil Bupolsa

Real Burgos

25/02 19:30
 

Lucena CF

Atletico Espeleno

26/02 01:00
 

Sestao

Amurrio

25/02 17:00
 

Levante B Womens

Cff Maritim Womens

26/02 04:30
 

Boice City

Harbour View

26/02 04:30
 

Siti Worley Garden J

Montego Bay Utd

25/02 22:00
 

Marseille U19

Nice U19

25/02 23:00
 

KFCO wilrijk

Lierse

25/02 23:00
 

Cercle Brugge

Westerlo

25/02 23:00
 

Roeselare

Oud Heverlee

25/02 23:00
 

Tubize

St Gilloise

25/02 19:00
 

Athletic Club Bibao Womens

Madrid Cff Womens

25/02 19:00
 

Prainsa Zaragoza Womens

Rcd Espanyol Womens

25/02 19:00
 

Fundacion Albacete Womens

Sevilla Fc Womens

25/02 19:00
 

Toledo

Celta Vigo B

25/02 19:00
 

Fuenlabrada

Atletico De Madrid B

25/02 19:00
 

San Sebastian Reyes

Ad Union Adarve

25/02 19:00
 

Cf Rayo Majadahonda

Cd Guijuelo

25/02 23:00
 

Valladolid B

Deportivo La Coruna B

25/02 23:59
 

Carceda

Rapido de Bouzas

25/02 23:59
 

Coruxo

Cd Artistico Navalcarnero

25/02 23:59
 

SD Ponferradina

Talavera De La Reina

26/02 02:00
 

Real Madrid Castilla

Pontevedra

25/02 19:00
 

Cd Vitoria Spa

Sporting De Gijon B

25/02 19:00
 

Barakaldo CF

CD Mirandes

25/02 19:00
 

Cd Lealtad

Real Sociedad B

25/02 23:59
 

CD Izarra

CD Pena Sport

25/02 23:59
 

Burgos CF

Arenas Club De Getxo

26/02 01:30
 

Caudal

Real Union de Irun

25/02 19:00
 

Hercules

Villarreal B

25/02 19:00
 

Cd Ebro

Sd Formentera

25/02 19:00
 

Ue Cornella

Mallorca

25/02 19:00
 

Atletico Saguntino

UE Olot

25/02 19:00
 

Atletico Baleares

Sabadell

25/02 19:00
 

Scr Pena Deportiva

CF Badalona

25/02 19:00
 

Cf Peralada

Real Zaragoza B

25/02 19:30
 

Ontinyent

Elche

25/02 23:59
 

Alcoyano

Valencia Cf Mestalla

25/02 19:00
 

Linense

UD Melilla

25/02 19:00
 

Real Betis B

Villanovense

25/02 19:00
 

Murcia

Cordoba B

25/02 23:59
 

Extremadura

Recreativo Huelva

25/02 23:59
 

Ecija Balompie

Ejido

25/02 23:59
 

UD Badajoz

Merida Ad

25/02 23:59
 

Futbol Club Cartagena

UD Marbella

25/02 18:00
 

Monchengladbach U19

Dortmund U19

25/02 18:00
 

Msv Duisburg U19

Preuben Munster U19

25/02 19:00
 

Djk Arminia Klosterhardt U19

Paderborn U19

25/02 20:00
 

Schalke 04 U19

Bochum U19

25/02 18:00
 

Mainz U19

Nurnberg U19

25/02 18:10
 

Augsburg U19

Sv Wehen Wiesbaden U19

25/02 20:00
 

Sc Freiburg U19

Hoffenheim U19

25/02 21:00
 

Greuther Furth U19

Eintracht Frankfurt U19

25/02 20:00
 

Oberlausitz

Berliner Ak 07

25/02 20:30
 

Bsg Chemie Leipzig

VFB Auerbach

25/02 20:30
 

Viktoria Berlin 1889

Lokomotive Leipzig

25/02 21:00
 

Tsg Hoffenheim Am

Sv Elversberg

25/02 21:00
 

Karlsruher

Chemnitzer

25/02 21:00
 

Carl Zeiss Jena

Rot-weiss Erfurt

25/02 21:00
 

Koln Am

Wattenscheid

25/02 21:00
 

Werder Bremen Womens

Ff Usv Jena (w)

25/02 19:00
 

Fiorentina U19

Inter Milan U19

25/02 22:30
 

Prestatyn Town FC

Newtown

26/02 01:15
 

Carmarthen

Aberystwyth Town

25/02 18:30
 

Litex Lovech

Tsarsko Selo

25/02 20:00
 

Chernomorets Pomorie

Sozopol

25/02 21:00
 

Pirin Blagoevgrad

Vitosha Bistritsa

25/02 21:00
 

Pirin Blagoevgrad

Vitosha Bistritsa

25/02 23:30
 

Slavia Sofia

Lokomotiv Plovdiv

25/02 23:59
 

Haukar

Vikingur Olafsvik

26/02 00:15
 

Leiknir Reykjavik

Keflavik

26/02 02:15
 

Ir Reykjavik

Throttur

25/02 21:00
 

Dorogi

Budaorsi Sc

25/02 21:00
 

Soroksar

Budafoki Mte

25/02 21:00
 

Kazincbarcika

Szolnoki MAV

25/02 21:00
 

Szegedi Ak

Vac-Dunakanyar

25/02 21:00
 

Mte Mosonmagyarovar

Csakvari Tk

25/02 22:00
 

MTK Hungaria FC

Bekescsaba

25/02 23:59
 

ETO Gyori FC

Siofok

25/02 23:59
 

Nyiregyhaza

Gyirmot Se

25/02 20:00
 

Spartak Subotica

Crvena Zvezda

25/02 22:00
 

Partizan Belgrade

Zemun

25/02 17:00
 

Skoda Xanthi U20

Apollon Smirnis U20

25/02 19:30
 

Panathinaikos U20

Lamia U20

25/02 20:30
 

Panadol Gauss U20

Kerkyra U20

25/02 21:00
 

Anagenisi Karditsa

Doxa Dramas

25/02 21:00
 

Apollon Kalamaria

Veria

25/02 21:00
 

Apollon Larissas

Acharnaikos

25/02 21:00
 

OFI Crete

Panserraikos

25/02 21:00
 

Aiginiakos

Aris Salonica

25/02 21:00
 

Panegialios

Athletic Union Of Spartis

25/02 22:00
 

NK Maribor

NK Aluminij

25/02 23:55
 

NK Olimpija Ljubljana

NK Publikum Celje

26/02 00:00
 

Juventus Bucharest

CFR Cluj

26/02 02:45
 

Steaua Bucuresti

Sepsi

25/02 17:30
 

Goztepe U21

Sivasspor U21

25/02 18:00
 

Cizrespor

Tekirdagspor

25/02 18:00
 

Elazig Belediyespor

Karaman Belediyesi Spor

25/02 18:30
 

Corum Belediyespor

Aydinspor

25/02 18:30
 

Bursa Niluferspor AS

Ankara Adliyespor

25/02 18:30
 

Kizilcabolukspor

Sultanbeyli

25/02 18:30
 

Payas BS 1975

Arsinspor

25/02 18:00
 

Erzincanspor

Anadolu Uskudar

25/02 18:00
 

Pazarspor

Turgutluspor

25/02 18:00
 

Yeni Orduspor

Yesil Bursa

25/02 18:30
 

Darica Genclerbirligi

Golcukspor

25/02 18:30
 

Ergene Velimese

1461 Trabzon Karadenizspor

25/02 18:30
 

Kayseri Erciyesspor

Tire 1922 Spor

25/02 18:30
 

Muglaspor

Kirikhanspor

25/02 18:00
 

Vestel Manisaspor

Eskisehirspor

25/02 18:00
 

Umraniyespor

Giresunspor

25/02 20:30
 

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

Denizlispor

25/02 20:30
 

Rizespor

Elazigspor

25/02 18:30
 

Catalca Spor

Duzcespor

25/02 18:30
 

Batman Petrolspor

Canakkale Dardanelspor

25/02 18:30
 

Bayburt Ozel Idare

Halide Edip Adivarspor

25/02 18:30
 

Tekirova Belediyespor

12 Bingol Spor

25/02 18:30
 

Kozan Bldspor

Ofspor

25/02 18:30
 

Manisa Bb Spor

Yeni Altındag Bs

25/02 18:30
 

Wing Larsburg

Orhangazispor

25/02 21:00
 

Alki Oroklini

Nea Salamis

25/02 22:00
 

AEL Limassol

Anorthosis Famagusta FC

25/02 23:00
 

Omonia Nicosia

Doxa Katokopias

25/02 23:59
 

AEP Paphos

AEK Larnaca

25/02 20:00
 

Olimpic Donetsk

Stal Dniprodzherzhynsk

25/02 20:00
 

Zorya

Vorskla Poltava

25/02 23:00
 

Shakhtar Donetsk

Zirka Kirovohrad

25/02 23:00
 

Veres Rivne

Dynamo Kyiv

25/02 12:00
 

St Albans Saints

Ballarat Red Devils

25/02 12:00
 

Melbourne Victory Fc Am

Brunswick City

25/02 12:30
 

West Torrens Birkalla

North Eastern Metrostars

25/02 14:30
 

Adelaide United U21

Adelaide Comets

25/02 14:30
 

Adelaide Panthers

Croydon Kings

25/02 19:00
 

Perth SC

Perth Glory Am

26/02 01:30
 

Bnei Yehuda Tel Aviv

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

26/02 03:00
 

Hapoel Beer Sheva

Beitar Jerusalem

25/02 21:50
 

Al-Sadd

Al-Ahli Doha

25/02 23:59
 

Qatar SC

Al Rayyan

25/02 13:30
 

Kwun Tong Fa

Convoy Sun Hei

25/02 13:30
 

Double Flower Fa

Dreams Metro Gallery

25/02 13:30
 

Citizen

Eastern District Sa

25/02 13:30
 

Metro Gallery Sun Source

Happy Valley

25/02 13:30
 

Double Flower Fa

Dreams Metro Gallery

25/02 13:30
 

Kwun Tong Fa

Sun Hei Sports Club

25/02 13:30
 

Citizen

Eastern District Sa

25/02 15:30
 

Wong Tai Sin District Rsc

Shatin Sports

25/02 15:30
 

Tai Chung

Kai Jing

25/02 15:30
 

Kwai Tsing District Fa

Sham Shui Po

25/02 15:30
 

Kowloon City

Gospel Friends

25/02 15:30
 

Wong Tai Sin District Rsc

Shatin Sports

25/02 15:30
 

Resources Capital

Hoi King Sa

25/02 16:45
 

Hong Kong

Wing Yee Ft

25/02 14:30
 

Wofoo Tai Po

Leeman

25/02 17:30
 

Yuen Long

Hong Kong Rangers FC

25/02 16:45
 

Pknp

Kuala Lumpur

25/02 21:00
 

Selangor PKNS

Kedah

25/02 23:20
 

Al Qadasiya

Al Faisaly Harmah

25/02 21:00
 

Juventus Sp

Inter De Limeira

25/02 22:00
 

Bragantino SP

Gremio Novorizontino

26/02 04:00
 

Sao Paulo

Ferroviaria Sp

26/02 06:30
 

Santos

EC Santo Andre

26/02 06:30
 

Mirassol

Ponte Preta

26/02 02:00
 

Ec Jacuipense

Jacobina Ec

26/02 03:00
 

Fluminense De Feira Ba

Juazeirense Ba

26/02 03:00
 

Bahia

Atlantico Ec

26/02 04:00
 

Jequie Ba

Vitoria Salvador BA

26/02 02:30
 

Boavista

Nova Iguacu

26/02 04:00
 

Portuguesa RJ

Vasco da Gama

26/02 06:30
 

Botafogo

Cabofriense Rj

26/02 03:00
 

Brusque

Joinville

26/02 03:00
 

Atletico Tubarao

Hercilio Luz Sc

26/02 04:00
 

Avai

Inter De Lages Sc

26/02 04:00
 

Chapecoense

Concordia Ac

26/02 04:00
 

Criciuma

Figueirense (SC)

26/02 03:00
 

Salgueiros AC

Afogados Da Ingazeira

26/02 04:00
 

Santa Cruz

Pesqueira

26/02 03:00
 

Caldense(MG)

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

26/02 04:00
 

Tupi Juiz de Fora MG

Atletico-MG

26/02 04:00
 

Ferroviario CE

Fortaleza

26/02 04:00
 

Horizonte CE

Maranguape Ce

26/02 04:00
 

Iguatu Ce

Guarani Ce

26/02 04:00
 

Globo

Ce Forca E Luz Rn

26/02 05:00
 

America Natal Rn

Baraunas Rn

26/02 04:00
 

Internacional RS

Sao Luiz(RS)

26/02 04:00
 

Avenida Rs

Veranopolis Rs

26/02 04:00
 

Juventude Rs

Cruzeiro Rs

26/02 04:00
 

Sao Jose Poa Rs

Sao Paulo Rs

26/02 04:00
 

Danubio FC

Ca River Plate

26/02 04:00
 

Ca Atenas

Wanderers FC

26/02 04:00
 

Centro Atletico Fenix

Ca Progreso

26/02 04:00
 

Torque

Racing Club Montevideo

26/02 06:30
 

Nacional Montevideo

Cerro Montevideo

26/02 04:45
 

Deportivo Capiata

Deportivo Santani

26/02 07:00
 

General Diaz

Nacional Asuncion

26/02 00:30
 

Universitario De Popayan

Valledupar

26/02 04:00
 

Union Magdalena

Atletico Clube Purtugal

26/02 04:30
 

Llaneros de Guanare

Deportivo Pereira

26/02 04:30
 

Cucuta

Fortaleza

26/02 04:30
 

Cucuta

Fortaleza

26/02 04:30
 

Llaneros de Guanare

Deportivo Pereira

26/02 07:00
 

Real Santander

Orsomarso

26/02 07:00
 

Real Santander

Orsomarso

26/02 03:00
 

La Equidad

Envigado

26/02 05:00
 

Deportiva Once Caldas

Atletico Huila

26/02 06:15
 

Santa Fe

CD Jaguares

26/02 07:00
 

Deportes Tolima

Atletico Bucaramanga

26/02 09:00
 

Atletico Junior Barranquilla

Boyaca Chico

25/02 23:00
 

Arab Contractors

EL Masry

26/02 01:30
 

Masr El Maqassah

Wadi Degla SC

25/02 23:00
 

La Serena

Coquimbo Unido

25/02 23:00
 

La Serena

Coquimbo Unido

26/02 05:00
 

San Marcos De Arica

Cobreloa

26/02 05:00
 

Cobresal

Union San Felipe

26/02 05:00
 

Cd Magallanes

Santiago Wanderers

26/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Puerto Montt

26/02 05:00
 

San Marcos De Arica

Cobreloa

26/02 05:00
 

Cobresal

Union San Felipe

26/02 05:00
 

Magallanes

Santiago Wanderers

26/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Puerto Montt

26/02 02:30
 

Utc Cajamarca

Dep. San Martin

26/02 05:00
 

Sporting Cristal

Comerciantes Unidos

26/02 07:15
 

Universitario de Deportes

Alianza Lima

26/02 03:00
 

Ad Grecia

Guadalupe

26/02 04:00
 

Universidad de Costa Rica

Cartagines Deportiva SA

26/02 05:00
 

Municipal Liberia

Perez Zeledon

26/02 05:00
 

Limon

Alajuelense

26/02 06:00
 

Santos De Guapiles

Deportivo Saprissa

26/02 01:00
 

CSD Municipal

CD Suchitepequez

26/02 01:30
 

Antigua Gfc

CD Marquense

26/02 02:00
 

CD Malacateco

Club Comunicaciones

26/02 02:00
 

Siquinala

Coban Imperial

26/02 04:30
 

Guastatoya

Deportivo Sanarate

26/02 04:30
 

CD Dragon

Alianza San Salvador

25/02 22:00
 

Domant

Progresso Sambizanga

25/02 22:00
 

Recreativo Caala

Sporting Cabinda

25/02 22:30
 

Desportivo Huila

Casa Militar

25/02 22:00
 

Al Shorta Al Qadarif

Hay Al Wadi

25/02 22:00
 

Merreikh El Fasher

Wad Hashem Senar

26/02 01:00
 

Alamal Atbara

Al Hilal Omdurman

25/02 23:00
 

Kawkab de Marrakech

RCA Raja Casablanca Atlhletic

25/02 23:00
 

Rcoz Oued Zem

Difaa Hassani Jdidi

26/02 01:00
 

IRT Itihad de Tanger

OCK Olympique de Khouribga

26/02 03:00
 

HUSA Hassania Agadir

Racing Casablanca

25/02 23:00
 

Wikki Tourist

Katsina United

25/02 23:00
 

Ifeanyi Ubah

Nasarawa United

25/02 23:00
 

Kwara United

Rivers United

25/02 23:00
 

Niger Tornadoes

Abia Warriors

25/02 23:00
 

Yobe Desert Stars

El Kanemi Warriors

25/02 23:00
 

Enyimba International

Sunshine Stars

25/02 23:00
 

Mfm

Lobi Stars

25/02 23:10
 

Enugu Rangers International

Kano Pillars

26/02 01:00
 

Tecnico Universitario

Barcelona Sporting Club

26/02 06:00
 

Delfin

CD El Nacional

25/02 21:15
 

Lamontville Golden Arrows

Ajax Cape Town

25/02 21:30
 

Chippa United FC

Orlando Pirates

26/02 04:00
 

Trujillanos FC

Deportivo Anzoategui

26/02 05:00
 

Estudiantes Merida

Mineros de Guayana

26/02 07:00
 

Deportivo Lara

Deportivo La Guaira

26/02 03:00
 

San Jose

Blooming

26/02 03:00
 

Aurora

Jorge Wilstermann

26/02 05:15
 

Destroyers

Bolivar

25/02 19:10
 

Us Tataouine

Co Medenine

25/02 21:00
 

Stade Tunisien

C. A. Bizertin

25/02 15:00
 

Bayswater City U20

Balcatta U20

25/02 17:00
 

Perth Sc U20

Perth Glory U20

25/02 17:00
 

Perth Sc U20

Perth Glory Am

25/02 14:30
 

Samut Sakhon U19

Udon Thani U19

25/02 18:30
 

Vasco SC

Corps Of Signals