livescore - live soccer scores

Fixtures: 18 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

18/02 19:00
 

Real Sociedad

Levante

18/02 23:15
 

Atletico Madrid

Athletic Bilbao

19/02 01:30
 

Espanyol

Villarreal

19/02 03:45
 

Real Betis

Real Madrid

18/02 19:30
 

Torino

Juventus

18/02 22:00
 

Benevento

Crotone

18/02 22:00
 

Bologna

Sassuolo

18/02 22:00
 

Napoli

Spal

19/02 01:00
 

Atalanta

Fiorentina

19/02 03:45
 

AC Milan

Sampdoria

18/02 22:30
 

Augsburg

VfB Stuttgart

19/02 01:00
 

Monchengladbach

Borussia Dortmund

18/02 22:00
 

Nice

Nantes

18/02 23:59
 

Lille

Lyon

19/02 04:00
 

Marseille

Bordeaux

18/02 23:59
 

Rochdale

Tottenham Hotspur

18/02 20:00
 

Norwich

Ipswich

19/02 00:30
 

Leeds United

Bristol City

18/02 19:30
 

Roda JC Kerkrade

Utrecht

18/02 21:30
 

Feyenoord Rotterdam

Heracles Almelo

18/02 21:30
 

Twente Enschede

Sparta Rotterdam

18/02 23:45
 

Zwolle

Ajax Amsterdam

18/02 21:30
 

Gent

KV Mechelen

19/02 01:00
 

Sporting Charleroi

Standard Liege

19/02 03:00
 

Excelsior Mouscron

Red Star Waasland-Beveren

18/02 23:59
 

Vitoria Setubal

Pacos Ferreira

18/02 23:59
 

Moreirense

Chaves

19/02 02:00
 

Porto

Rio Ave

19/02 04:15
 

Vitoria Guimaraes

Sporting Braga

18/02 22:15
 

Hamilton

Glasgow Rangers

18/02 23:00
 

Celtic

St. Johnstone

18/02 18:30
 

Bursaspor

Yeni Malatyaspor

18/02 18:30
 

Karabukspor

Akhisar Bld.Geng

18/02 21:00
 

Trabzonspor

Istanbul Basaksehir

18/02 23:59
 

Kasimpasa

Galatasaray

18/02 19:00
 

Sevilla Atletico

Almeria

18/02 23:00
 

Cordoba

Granada

19/02 01:00
 

Cultural Leonesa

Rayo Vallecano

19/02 01:00
 

Numancia

Cadiz

19/02 03:00
 

CD Lugo

Barcelona B

18/02 22:00
 

Frosinone

Ascoli

19/02 00:30
 

Brescia

Ternana

18/02 20:30
 

Eintr. Braunschweig

Union Berlin

18/02 20:30
 

Dynamo Dresden

SSV Jahn Regensburg

18/02 20:30
 

Nurnberg

MSV Duisburg

18/02 16:00
 

Marconi Stallions

Manly United

18/02 17:30
 

Fremad Amager

BK Frem

18/02 19:00
 

Honefoss

Moss

18/02 19:00
 

Naftan Novopolock

Vigvam Smolevichy

18/02 20:00
 

Cegled

Rco Agde

19/02 01:15
 

Inverness C.T.

Crusaders FC

19/02 08:00
 

Sv Britannia

Sv Juventud Tanki Leendert

18/02 19:15
 

Real Sport

Benfica B

18/02 22:30
 

Porto B

UD Oliveirense

18/02 23:00
 

Varzim

Famalicao

18/02 23:00
 

Academico Viseu

CD Nacional

18/02 23:00
 

CD Cova Piedade

Penafiel

18/02 23:00
 

CF Uniao Madeira

Santa Clara

18/02 23:00
 

SC Covilha

Leixoes

18/02 21:00
 

Reading U23

Middlesbrough U23

18/02 20:00
 

Chennai Titans

Jamshedpur

18/02 22:30
 

Atletico De Kolkata

Mumbai City

18/02 17:30
 

Zlin U21

Mfk Karvina U21

18/02 18:00
 

Mlada Boleslav U21

Teplice U21

18/02 18:00
 

Viktoria Plzen U21

Hradec Kralove U21

18/02 22:00
 

Orleans Us 45 U19

Entente U19

18/02 22:00
 

Lens U19

Caen U19

18/02 22:00
 

Us Boulogne U19

PSG U19

18/02 22:00
 

Valenciennes Us U19

Evreux U19

18/02 22:00
 

Chambly U19

Lille U19

18/02 22:00
 

Amiens Ac U19

Avranches U19

18/02 21:30
 

Gubbio

Pordenone Calcio Ssd

18/02 21:30
 

Arzachena

Pisa

18/02 21:30
 

Gavorrano

Piacenza

18/02 21:30
 

Giana

Robur Siena Ssd

18/02 21:30
 

Pistoiese

Olbia

18/02 21:30
 

Pro Piacenza

Viterbese

18/02 23:30
 

Lucchese

Cuneo

19/02 01:30
 

Alessandria

Ssd Monza 1912

19/02 01:30
 

Carrarese

Prato

19/02 01:30
 

Pontedera

Arezzo

18/02 21:30
 

Usd Akragas

Catanzaro

18/02 21:30
 

Matera

Us Siracusa

18/02 21:30
 

Trapani

Paganese

18/02 23:30
 

Virtus Francavilla

Us Casertana 1908

18/02 23:30
 

Ac Monopoli

Catania

18/02 23:30
 

Rende

Fondi

18/02 23:30
 

Juve Stabia

Bisceglie

18/02 19:00
 

Elite 3000 Helsingor

Horsens

18/02 21:00
 

Randers

Hobro I.K.

18/02 23:00
 

Midtjylland

Kobenhavn

19/02 01:00
 

Aalborg BK

Brondby

18/02 23:00
 

SK Sigma Olomouc

Viktoria Plzen

19/02 01:00
 

Sparta Praha

Slovan Liberec

18/02 22:30
 

Lechia Gdansk

Piast Gliwice

19/02 01:00
 

Lech Poznan

Pogon Szczecin

18/02 22:00
 

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

19/02 00:00
 

Slaven Belupo Koprivnica

Cibalia

18/02 23:00
 

Deportes Iquique

Union La Calera

19/02 05:00
 

O Higgins

Huachipato

19/02 07:30
 

Union Espanola

Csd Antofagasta

18/02 22:00
 

Jonkopings Sodra IF

Ik Frej Taby

18/02 22:00
 

Tvaakers IF

Orebro

18/02 22:00
 

Vasalunds IF

Hammarby

18/02 23:59
 

Malmo

Dalkurd Ff

18/02 23:59
 

Brommapojkarna

Gefle IF

18/02 23:59
 

Hacken

IFK Varnamo

18/02 21:00
 

Platanias FC

Pas Giannina

18/02 23:15
 

AEK Athens

Xanthi

18/02 23:15
 

PAE Levadiakos

Panaitolikos Agrinio

19/02 01:30
 

Olympiakos Piraeus

Panionios

18/02 19:00
 

Ubon Umt United

Pt Prachuap

18/02 19:00
 

Ratchaburi Mitr Phol

Air Force Central

18/02 20:00
 

Sukhothai

Chiangrai United

18/02 20:00
 

Buriram United

Bangkok Glass

18/02 18:00
 

Le Mans U19

Bordeaux U19

18/02 19:30
 

Stade Lavallois Mfc U19

Tours U19

18/02 22:00
 

Angers Sco U19

Vaillante Sports U19

18/02 22:00
 

Alencon U19

Guingamp U19

18/02 22:00
 

Brest Stade U19

Niort U19

18/02 21:30
 

Lyonnais U19

Drancy U19

18/02 22:00
 

Sochaux U19

Es Troyes Ac U19

18/02 22:00
 

Auxerre U19

Stade Reims U19

18/02 22:00
 

Nancy U19

Strasbourg U19

18/02 22:00
 

Montceau U19

Torcy Us U19

18/02 22:00
 

Metz U19

Belfort Asm Fc U19

19/02 04:00
 

Arsenal de Sarandi

CA Huracan

19/02 04:00
 

San Martin San Juan

Talleres Cordoba

19/02 06:15
 

River Plate

Godoy Cruz

19/02 08:30
 

CA Banfield

Boca Juniors

19/02 02:00
 

Toluca

Santos Laguna

19/02 08:00
 

Veracruz

Club America

19/02 08:00
 

Honduras Progreso

Marathon

18/02 22:30
 

Victoria Rosport

Hostert

18/02 23:00
 

Us Mondorf-les-bains

Una Strassen

18/02 23:00
 

Differdange 03

Us Esch

18/02 23:00
 

Jeunesse Esch

Fola Esch

18/02 23:00
 

F91 Dudelange

Union Titus Petange

18/02 23:00
 

Hamm Rm Benfica

Racing Union Luxemburg

19/02 04:00
 

Atletico Cajazeirense Pb

Sousa Pb

19/02 04:00
 

Nacional De Patos Pb

Desportiva Guarabira Pb

19/02 06:00
 

Treze Campina Grande PB

Botafogo PB

18/02 23:30
 

Red Bull Salzburg

St.Polten

18/02 19:00
 

UE Santa Coloma

Inter Club Escaldes

18/02 23:00
 

UE Sant Julia

Santa Coloma

18/02 21:00
 

Kamza

Skenderbeu Korca

18/02 21:00
 

KF Laci

Luftetari Gjirokaster

18/02 23:59
 

Flamurtari

Lushnja Ks

18/02 19:00
 

Fk Kapaz Ganca

FK Inter Baku

18/02 21:30
 

Sabail

Qarabag

18/02 21:00
 

Academy Pandev

Skopje

18/02 21:00
 

Vardar Skopje

Pobeda Prilep

18/02 21:00
 

Pelister Bitola

Rabotnicki Skopje

18/02 21:00
 

Shkupi

FK Shkendija 79

18/02 22:00
 

S.S Pennarossa

San Giovanni

18/02 22:00
 

SC Faetano

SP La Fiorita

19/02 01:30
 

SP Domagnano

Sp Cosmos

18/02 19:00
 

Udon Thani

Thailand Honda Fc

18/02 19:00
 

Samut Songkhram FC

Ptt Rayong

18/02 20:00
 

Nong Bua Lamphu

Lampang

19/02 04:00
 

Guillermo Brown

Quilmes

19/02 04:00
 

CA Brown Adrogue

Boca Unidos

19/02 05:00
 

San Martin Tucuman

Estudiantes De San Luis

19/02 06:00
 

Ferrol Carril Oeste

Atletico Rafaela

19/02 05:00
 

Racing De Cordoba

Sportivo Penarol

18/02 20:15
 

Salam Zgharta

Trables Sports Club

18/02 22:00
 

Al-Nejmeh

Al Islah

18/02 21:30
 

Super Eagles

Witbank Spurs

18/02 21:30
 

Jomo Cosmos

Highlands Park

18/02 21:30
 

Stellenbosch

Cape Town

18/02 18:30
 

Pinatar

Mar Menor

18/02 18:30
 

CD Basconia

Anaitasuna

18/02 18:45
 

Ad Siete Villas

Emd Santillana

18/02 19:00
 

Pobla De Mafumet Cf

Ue Vilassar De Mar

18/02 19:00
 

Alcobendas Sport

Cd San Fernando De Henares

18/02 19:00
 

Leganes B

Dav Santa Ana

18/02 19:00
 

Villalonga

Negreira

18/02 19:00
 

Castilleja

Puente Genil

18/02 19:00
 

Cartagena B

Huercal

18/02 19:00
 

Sfc Minerva

Ucam Murcia B

18/02 19:00
 

Real Aviles

Atletico Lugones

18/02 19:00
 

Espanyol B

Vilafranca

18/02 19:00
 

Sant Andreu

Ue Castelldefels

18/02 19:00
 

L'Hospitalet

AE Prat

18/02 19:00
 

Santboia

Terrassa

18/02 19:00
 

Cf Borriol

UD Alzira

18/02 19:00
 

Torre Levante

Crevillente

18/02 19:00
 

Ud San Pedro

Villacarrillo

18/02 19:15
 

Paiporta

Cd Almazora

18/02 19:30
 

Cd Calamonte

Don Benito

18/02 19:30
 

Cd Valdefierro

Illueca

18/02 19:30
 

Trujillo

Up Plasencia

18/02 19:30
 

Real Burgos

Atletico Astorga

18/02 16:15
 

Shinnik Yaroslavl

Rotor Volgograd

18/02 18:45
 

Ural Sr

Ararat Moscow

18/02 21:30
 

Spartak Moscow II

FK Tyumen

18/02 23:59
 

Krasnodar II

Lokomotiv Moscow B

18/02 20:15
 

Celtic Womens

Stirling University Womens

18/02 21:00
 

Forfar Farmington Womens

Hibernians Womens

18/02 21:00
 

Spartans Womens

Glasgow Rangers Womens

18/02 15:00
 

Brisbane Olympic United FC

Queensland Lions SC

18/02 20:00
 

Sv Grun Weiss Lubben

Torgelower Sv Greif

18/02 20:00
 

Hertha 06 Charlotten

Altludersdorf

18/02 21:00
 

Karlsruher Youths

Astoria Walldorf Ii

18/02 21:00
 

Martini Wolfsburg

Mtv Gifhorn

19/02 08:00
 

Harbour View

Humble Lions

18/02 21:00
 

Asptt Albi Womens

PSG Womens

18/02 22:00
 

Lille Osc Metropole Womens

Fleury 91 Womens

18/02 22:00
 

Asj Soyaux Womens

Marseille Womens

18/02 22:00
 

Bordeaux Womens

Lyonnais Womens

18/02 23:00
 

Westerlo

Tubize

18/02 23:00
 

Blackpool

Peterborough United

18/02 18:30
 

Granada Cf B

Extremadura

18/02 19:00
 

Ejido

Linense

18/02 19:00
 

UD Melilla

Lorca Deportiva

18/02 19:00
 

UCAM Murcia

Real Betis B

18/02 19:00
 

UD Marbella

Jumilla

18/02 19:00
 

Cd San Fernando Isleno

Las Palmas Atletico

18/02 23:59
 

Villanovense

UD Badajoz

18/02 23:59
 

Merida Ad

Murcia

19/02 00:30
 

Recreativo Huelva

Ecija Balompie

18/02 19:00
 

Madrid Cff Womens

Santa Teresa Cd Womens

18/02 19:00
 

Sevilla Fc Womens

Prainsa Zaragoza Womens

18/02 20:00
 

Barcelona Womens

Athletic Club Bibao Womens

18/02 19:00
 

Celta Vigo B

Carceda

18/02 19:00
 

Atletico De Madrid B

Toledo

18/02 19:00
 

Ad Union Adarve

Fuenlabrada

18/02 19:00
 

Deportivo La Coruna B

SD Ponferradina

18/02 23:30
 

Cd Artistico Navalcarnero

Cf Rayo Majadahonda

18/02 23:59
 

G Segoviana

San Sebastian Reyes

18/02 23:59
 

Pontevedra

Racing de Ferrol

18/02 23:59
 

Cd Guijuelo

Real Madrid Castilla

18/02 23:59
 

Talavera De La Reina

Coruxo

18/02 19:00
 

Sporting De Gijon B

Athletic Bilbao B

18/02 23:00
 

CD Tudelano

Osasuna B

18/02 23:59
 

UD Logrones

Cd Lealtad

18/02 23:59
 

CD Pena Sport

Leioa

18/02 23:59
 

Racing de Santander

CD Izarra

18/02 23:59
 

CD Mirandes

Cd Vitoria Spa

18/02 23:59
 

Real Union de Irun

Burgos CF

19/02 01:00
 

Real Sociedad B

Caudal

18/02 19:00
 

Sd Formentera

Ue Cornella

18/02 19:00
 

Mallorca

Alcoyano

18/02 19:00
 

UE Olot

Atletico Baleares

18/02 19:00
 

Sabadell

Scr Pena Deportiva

18/02 19:00
 

Real Zaragoza B

Hercules

18/02 23:59
 

Lleida

Ontinyent

18/02 23:59
 

Elche

Atletico Saguntino

18/02 23:59
 

CF Badalona

Cf Peralada

18/02 17:30
 

1 Fc Heidenheim U19

Sc Freiburg U19

18/02 18:00
 

Hoffenheim U19

Augsburg U19

18/02 20:00
 

Vfb Stuttgart U19

Greuther Furth U19

18/02 18:00
 

Fortuna Dusseldorf U19

Schalke 04 U19

18/02 18:00
 

Bochum U19

Djk Arminia Klosterhardt U19

18/02 18:00
 

Koln U19

Msv Duisburg U19

18/02 20:00
 

Rw Oberhausen U19

Arminia Bielefeld U19

18/02 20:30
 

Paderborn U19

Monchengladbach U19

18/02 18:00
 

Hertha Bsc Berlin U19

Vfl Osnabruck U19

18/02 18:00
 

Hamburger U19

Chemnitzer U19

18/02 20:00
 

Werder Bremen U19

Wolfsburg U19

18/02 20:00
 

Holstein Kiel U19

St Pauli U19

18/02 18:00
 

Koln Womens

Eintracht Frankfurt womens

18/02 21:00
 

Ff Usv Jena (w)

Turbine Potsdam (w)

18/02 23:59
 

Hoffenheim (w)

Wolfsburg womens

18/02 20:30
 

FSV Union Furstenwalde

Bsg Chemie Leipzig

18/02 20:30
 

Berliner Ak 07

VSG Altglienicke

18/02 21:00
 

Hertha Bsc Berlin Am

Viktoria Berlin 1889

18/02 21:00
 

Sc Freiburg Am

Stuttgart Amateure

18/02 21:00
 

Sportfreunde Lotte

VfL Osnabruck

18/02 21:00
 

Rot-weiss Erfurt

VfR Aalen

18/02 22:00
 

Wattenscheid

Uerdingen

18/02 21:30
 

Tavagnacco Womens

Brescia Womens

18/02 18:30
 

Lokomotiv Plovdiv

Pirin Blagoevgrad

18/02 21:00
 

Ludogorets Razgrad

Slavia Sofia

18/02 23:30
 

Levski Sofia

Botev Plovdiv

18/02 23:00
 

Grindavik

Thor Akureyri

18/02 23:59
 

Hafnarfjordur FH

UMF Selfoss

19/02 00:15
 

Fylkir

HK Kopavog

19/02 02:15
 

Throttur

Breidablik

18/02 23:59
 

IFK Mariehamn

Inter Turku

18/02 20:00
 

Radnicki Nis

Backa Backa Palanka

18/02 21:00
 

Mladost Lucani

Partizan Belgrade

18/02 21:00
 

Acharnaikos

Apollon Kalamaria

18/02 21:00
 

Doxa Dramas

Panserraikos

18/02 21:00
 

Ergotelis

Trikala

18/02 21:00
 

Giorgos Karaiskakis

Apollon Larissas

18/02 21:00
 

Veria

Panegialios

18/02 21:00
 

Aris Salonica

Anagenisi Karditsa

18/02 21:00
 

FK Senica

DAC Dunajska Streda

18/02 21:00
 

Zemplin Michalovce

Slovan Bratislava

18/02 21:00
 

Nitra

Trencin

18/02 21:00
 

MSK Zilina

MFK Ruzomberok

18/02 21:00
 

1. Tatran Presov

Sport Podbrezova

18/02 21:30
 

Radnik Bijeljina

Borac Banja Luka

19/02 00:30
 

NK Siroki Brijeg

FK Sarajevo

19/02 00:00
 

ACS Poli Timisoara

CSM Studentesc Iasi

19/02 02:45
 

Dinamo Bucuresti

Steaua Bucuresti

18/02 16:00
 

Kardemir Karabukspor U21

Akhisar Bldgeng U21

18/02 17:00
 

Bursaspor U21

Yeni Malatyaspor U21

18/02 17:00
 

Trabzonspor U21

Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21

18/02 17:30
 

Kasimpasa U21

Galatasaray U21

18/02 18:00
 

Umraniyespor

Eskisehirspor

18/02 20:30
 

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

Istanbulspor

18/02 23:00
 

Adana Demirspor

Boluspor

18/02 21:00
 

Qviding Fif Wowens

Rosengard Womens

18/02 22:00
 

Pitea If Womens

Hammarby Womens

18/02 21:00
 

Anorthosis Famagusta FC

Ermis Aradippou

18/02 23:00
 

Doxa Katokopias

AEP Paphos

18/02 23:00
 

Vaduz

Wohlen

18/02 23:00
 

Aarau

Chiasso

18/02 20:00
 

Zirka Kirovohrad

Illichivets

18/02 20:00
 

Karpaty Lviv

Zorya

18/02 23:00
 

Dynamo Kyiv

Olimpic Donetsk

18/02 12:00
 

Melbourne Victory Fc Am

North Geelong Warriors

18/02 14:00
 

Sydney Womens

Melbourne City Womens

18/02 14:30
 

White City Woodville

Modbury Jets

19/02 01:00
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Ashkelon

19/02 02:30
 

Hapoel Haifa

Maccabi Netanya

18/02 19:00
 

Naft Masjed Soleyman

Rah Ahan

18/02 19:00
 

Iran Javan Bushehr

Khouneh Be Khouneh

18/02 16:30
 

Neroca

Mohun Bagan

18/02 21:50
 

Al Jahra

Al Ttadamon

19/02 00:15
 

Kazma

Al Salmiyah

19/02 02:00
 

Leones Univ Guadalajara

Atlante

18/02 21:00
 

Mirassol

Ituano Sp

19/02 04:00
 

Sao Paulo

Santos

19/02 06:30
 

Ponte Preta

Palmeiras

19/02 06:30
 

Sao Bento

Botafogo Sp

18/02 21:00
 

Vasco Da Gama Youth

Bonsucesso U20

19/02 03:00
 

Itumbiara Ec Go

Ipora

19/02 03:00
 

Aparecidense Go

Anapolina Go

19/02 03:00
 

Gremio Anapolis

Goias

19/02 04:00
 

Cd Rincon

Rio Verde Go

19/02 03:00
 

Ferroviario CE

Guarani Ce

19/02 04:00
 

Maranguape Ce

Ceara

19/02 03:00
 

Central Sc Pe

Belo Jardim Pe

19/02 04:00
 

Sport Recife

America Pe

19/02 07:00
 

Salgueiros AC

Flamengo De Arcoverde

19/02 03:00
 

Caldense(MG)

Ca Patrocinense

19/02 03:00
 

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

Tupi Juiz de Fora MG

19/02 04:00
 

America Mineiro

Atletico-MG

19/02 04:00
 

Juazeirense Ba

Jequie Ba

19/02 04:00
 

Sao Paulo Rs

Internacional RS

19/02 04:00
 

Brasil De Pelotas Rs

Sao Jose Poa Rs

19/02 06:30
 

Novo Hamburgo RS

Sao Luiz(RS)

19/02 04:00
 

Figueirense (SC)

Concordia Ac

19/02 04:00
 

Joinville

Atletico Tubarao

19/02 06:30
 

Hercilio Luz Sc

Criciuma

19/02 04:00
 

Boavista

Flamengo

19/02 04:00
 

Defensor

Torque

19/02 04:00
 

Racing Club Montevideo

Danubio FC

19/02 04:00
 

Ca River Plate

Ca Atenas

19/02 06:30
 

Nacional Montevideo

Centro Atletico Fenix

19/02 06:00
 

Sportivo Luqueno

Olimpia Asuncion

19/02 03:00
 

Envigado

Deportiva Once Caldas

19/02 06:15
 

America de Cali

Patriotas

19/02 07:00
 

Atletico Huila

Atletico Junior Barranquilla

19/02 09:00
 

Millonarios

Atletico Nacional

19/02 04:30
 

Deportes Quindio

Bogota

19/02 04:30
 

Deportes Quindio

Bogota

19/02 01:30
 

Enppi

El Ismaily

19/02 05:00
 

Huadiwei Sub

Cobresal

19/02 05:00
 

Valdivia

Cobresal

19/02 05:00
 

Cobreloa

Rangers Talca

19/02 07:00
 

Nublense

La Serena

19/02 02:30
 

Deportivo Municipal

Academia Deportiva Cantolao

19/02 02:30
 

Deportivo Municipal

Academia Cantolao

19/02 05:00
 

Alianza Lima

Sporting Cristal

19/02 03:30
 

Cartagines Deportiva SA

AD Carmelita

19/02 03:30
 

Perez Zeledon

Limon

19/02 05:00
 

Guadalupe

Santos De Guapiles

19/02 06:00
 

Deportivo Saprissa

Municipal Liberia

19/02 07:00
 

Alajuelense

Ad Grecia

19/02 01:00
 

Deportivo Sanarate

Xelaju MC

19/02 01:00
 

CD Suchitepequez

Antigua Gfc

19/02 07:00
 

Club Comunicaciones

Siquinala

19/02 05:00
 

Aguila

Luis Angel Firpo

19/02 05:00
 

CD FAS

Isidro Metapan

18/02 22:00
 

Casa Militar

Domant

18/02 22:00
 

Merikh Kosti

Alamal Atbara

19/02 00:30
 

Khartoum Al Watani

Hilal Obayed

18/02 23:00
 

Forces Armee Royales

RCA Raja Casablanca Atlhletic

18/02 23:00
 

Maghrib Association Tetouan

Chabab Atlas Khenifra

19/02 01:00
 

OCK Olympique de Khouribga

Kawkab de Marrakech

19/02 03:00
 

Wydad Casablanca

Rcoz Oued Zem

18/02 23:00
 

Heartland

Wikki Tourist

18/02 23:00
 

Katsina United

Ifeanyi Ubah

18/02 23:00
 

Nasarawa United

Kwara United

18/02 23:00
 

Rivers United

Niger Tornadoes

18/02 23:00
 

Abia Warriors

Yobe Desert Stars

18/02 23:00
 

El Kanemi Warriors

Go Round Omoku

18/02 23:00
 

Kano Pillars

Enyimba International

19/02 01:00
 

Deportivo Cuenca

Liga Dep. Universitaria Quito

19/02 05:00
 

Sociedad Deportiva Aucas

Delfin

19/02 03:45
 

Deportivo La Guaira

Metropolitanos

19/02 05:00
 

Atletico Venezuela

Estudiantes Caracas Sc

19/02 07:00
 

Zamora Barinas

Carabobo

19/02 03:00
 

Jorge Wilstermann

Oriente Petrolero

19/02 03:00
 

Royal Pari

Nacional Potosi

19/02 05:15
 

The Strongest

Bolivar

19/02 07:30
 

Blooming

Aurora

18/02 19:30
 

Stade Tunisien

Us Ben Guerdane

18/02 20:00
 

Esperance Sportive Zarzis

Club Sportif Sfaxien

18/02 20:00
 

C. A. Bizertin

J.s. Kairouanaise

18/02 21:00
 

Club Africain

Esperance Sportive de Tunis

18/02 22:00
 

Etoile Sahel

Etoile Metlaoui

18/02 18:00
 

Genclerbirligi U19

Goztepe U19

18/02 18:00
 

Trabzonspor U19

Buyuksehir Bldspor U19

18/02 19:05
 

Tuzlaspor U19

Gaokaerlishibang U19

18/02 19:00
 

Ucd Afc

Ballymun United

18/02 19:00
 

Cherry Orchard

Mochtas

18/02 19:00
 

Sumqayit Reserves

Neftci Baku Reserve

18/02 18:30
 

Salgaocar Sports Club U18

Dempo Sc U18

18/02 17:30
 

Magway

Mahar United

18/02 20:00
 

Deckard Lian

Bandari

18/02 20:00
 

Vihiga United

Posta Rangers

19/02 08:00
 

San Francisco

Real Esteli