livescore - live soccer scores

Fixtures: 16 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

17/02 04:00
 

Girona

Leganes

17/02 03:30
 

Hertha Berlin

Mainz 05

17/02 03:45
 

AS Monaco

Dijon

17/02 03:45
 

Leicester City

Sheffield United

17/02 04:00
 

Chelsea

Hull City

17/02 03:00
 

VVV Venlo

Groningen

17/02 03:30
 

St.-Truidense VV

Anderlecht

17/02 04:30
 

Feirense

Portimonense

16/02 16:50
 

Western Sydney

Newcastle Jets

17/02 01:00
 

Konyaspor

Besiktas

17/02 03:00
 

Orleans US 45

Paris Fc

17/02 03:00
 

Clermont Foot

Chateauroux

17/02 03:00
 

Bourg Peronnas

Nancy

17/02 03:00
 

Valenciennes

Ajaccio

17/02 03:00
 

Stade Brestois

Chamois Niortais

17/02 03:00
 

Ajaccio GFCO

Stade Reims

17/02 03:00
 

Nimes

Tours

17/02 03:00
 

Sochaux

Le Havre

17/02 04:00
 

Valladolid

SD Huesca

17/02 03:30
 

Cremonese

Bari

17/02 01:30
 

Heidenheimer

Bochum

17/02 01:30
 

Kaiserslautern

SV Sandhausen

16/02 14:00
 

Kanagawa University (w)

As Elfen Sayama (w)

16/02 14:00
 

Nagano Parceiro (w)

Vegalta Sendai (w)

16/02 14:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Urawa Reds (w)

16/02 16:00
 

Kuban Krasnodar B

Torpedo Armavir

16/02 16:05
 

Legion Dynamo

Terek Groznyi Youth

16/02 17:00
 

Otelul Galati

Csm Ramnicu Sarat

16/02 17:05
 

ATM Angkatan Tentera

Negeri Sembilan

16/02 17:30
 

Bentleigh Greens

Heidelberg United

16/02 17:30
 

Brisbane Knights

Annerley

16/02 18:00
 

GKS Tychy

Gornik Polkowice

16/02 18:00
 

Banga Gargzdai

Palanga

16/02 18:00
 

Partizan Bardejov

Siarka Tarnobrzeg

16/02 19:30
 

Nomme JK Kalju

Metta/LU Riga

16/02 20:00
 

Slovakia U19

Tajikistan U19

16/02 20:20
 

Odd Grenland

Stabaek

16/02 21:00
 

Podhale Nowy Targ

FK Pohronie

16/02 21:00
 

Jerv

Sandnes Ulf

16/02 21:00
 

FK Teteks Tetovo

Temnic

16/02 21:00
 

Ripensia Timisoara

Universitaea Cluj

16/02 21:30
 

Munchen 1860

Blau Weiss Linz

16/02 22:00
 

Anzhi

Petrotrest

16/02 22:00
 

SV Ried

Budejovice

16/02 22:00
 

Krsko Posavlje

TSV Hartberg

16/02 22:00
 

Odd Grenland B

Stabaek B

16/02 22:30
 

Bayern Munich (am)

Liefering

16/02 23:00
 

Ranheim IL

Levanger

16/02 23:00
 

Brann

Sarpsborg 08 FF

16/02 23:59
 

Start Kristiansand

Arendal

17/02 00:55
 

Sc Mils 05

Zirl

17/02 01:00
 

FK Haugesund

Viking

17/02 01:00
 

Austria Wien Youth

Kapfenberg Superfund

17/02 01:00
 

FAC Team Fur Wien

Sr Donaufeld Wien

17/02 01:00
 

SC Mannsdorf

Sv Leobendorf

17/02 01:00
 

Admira Landhaus

Fcm Traiskirchen

17/02 01:00
 

Austria Vienna Ii

Kapfenberg Youth

17/02 01:30
 

Artmedia Petrzalka

SKM Puchov

17/02 02:00
 

Tus Bad Gleichenberg

Rapid Vienna Youth

17/02 02:00
 

Pors Grenland

Tonsberg

17/02 02:00
 

St Jakob/rosental

Asko Kottmannsdorf

17/02 02:30
 

Wiener Sportklub

Wiener Viktoria

17/02 03:00
 

Fredrikstad

Skeid Oslo

17/02 03:45
 

Shelbourne

Galway United

17/02 08:00
 

Sv Dakota

Estrella

17/02 09:00
 

Nagano Parceiro (w)

As Elfen Sayama (w)

17/02 09:00
 

Kanagawa University (w)

Orca Kamogawa Womens

17/02 09:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Vegalta Sendai (w)

17/02 09:00
 

Dlsu Womens

Feu Tamaraws Womens

17/02 11:00
 

Giravanz Kitakyushu

Consadole Sapporo

17/02 03:00
 

Sunderland U23

Manchester City U23

17/02 03:00
 

Swansea City U23

Tottenham Hotspur U23

17/02 03:00
 

Blackburn Rovers U23

Brighton U23

17/02 03:05
 

Manchester United U23

Chelsea U23

16/02 22:30
 

Bengaluru

Pune City

16/02 21:00
 

Nottingham Forest U23

Bolton Wanderers U23

16/02 21:00
 

Barnsley U23

Huddersfield Town U23

17/02 03:45
 

Sambenedettese

Ac Mestre

17/02 02:00
 

Nordsjaelland

Odense BK

17/02 03:30
 

Bohemians

Shamrock Rovers

17/02 03:45
 

Dundalk

Bray Wanderers

17/02 03:45
 

St. Patrick's

Cork City

17/02 03:45
 

Waterford United

Derry City

17/02 01:00
 

Sandecja

Korona Kielce

17/02 03:30
 

Legia Warszawa

Slask Wroclaw

17/02 01:00
 

Rudes

Zapresic

17/02 02:00
 

St Mirren U20

Celtic U20

17/02 07:00
 

Universidad de Chile

San Luis Quillota

16/02 21:00
 

Chonburi Shark FC

Navy

16/02 21:20
 

Ittihad Kalba

Banni Yas

16/02 21:25
 

Masfut

Al Hamriyah

16/02 21:25
 

Al-Arabi SC

Khor Fakkan

17/02 06:00
 

Racing Club

Lanus

17/02 06:00
 

Estudiantes

Union Santa Fe

17/02 08:15
 

Belgrano

Velez Sarsfield

17/02 09:00
 

Morelia

Lobos Buap

16/02 23:30
 

Nomme Jk Kalju Ii

Jk Tallinna Kalev Ii

16/02 23:00
 

Drb Tadjenanet

Js Kabylie

16/02 23:00
 

Usm El Harrach

Usm Alger

16/02 23:59
 

Mc Alger

Cs Constantine

17/02 04:15
 

SS Murata

Tre Fiori

17/02 04:15
 

Cailungo

Ss Virtus

16/02 14:00
 

Lae City Dwelle

Nalkutan

16/02 19:00
 

Khonkaen FC

Krabi Fc

17/02 08:00
 

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

Gimnasia Jujuy

17/02 08:00
 

Instituto Cordoba

Los Andes

17/02 08:30
 

Independiente Rivadavia

Deportivo Moron

16/02 19:00
 

Zaqatala

Qaradag Lokbatan

16/02 19:00
 

Fk Mughan

Agsu

16/02 19:00
 

Olimpik Shuvalan Baku

Binet

16/02 21:20
 

Al Shabab Oma

Sur Club

16/02 21:20
 

Ahli Sadab

Sohar Club

16/02 21:30
 

Al Bashaer

Al Nasr(OMA)

17/02 00:20
 

Al Seeb

Al-Suwaiq Club

16/02 17:30
 

Ankaragucu U21

Rizespor U21

16/02 21:30
 

Al Nasr Dubai

Al-Wasl

16/02 23:59
 

Al Wehda UAE

Al Ain

16/02 22:00
 

Racing Beirut

Al-Ahed

16/02 21:30
 

Cape Town All Stars

Tshakhuma Tm

16/02 22:00
 

Mo Bejaia

Ca Bordj Bou Arreridj

16/02 23:00
 

Jsm Skikda

Rc Relizane

16/02 23:00
 

Mc Saida

Wa Tlemcen

16/02 23:00
 

Asm Oran

Gc Mascara

16/02 23:00
 

Mc El Eulma

A Bou Saada

16/02 23:00
 

As Ain Mlila

Rc Kouba

16/02 23:00
 

Aso Chlef

Jsm Bejaia

17/02 02:30
 

Sc Heerenveen Womens

Ajax Amsterdam Womens

17/02 02:30
 

Twente Enschede Womens

Ado Den Haag Womens

17/02 02:30
 

Psv Eindhoven Womens

Zwolle Womens

17/02 02:30
 

Vv Alkmaar Womens

Excelsior Barendrecht Womens

17/02 03:25
 

Gibraltar Phoenix

Glacis United

16/02 20:00
 

Al Shorta(SYR)

Al Taleiah

16/02 20:00
 

Al ittihad SYR

Al-Majd Damascus

17/02 05:00
 

Estrella

Cd El Cotillo

16/02 16:15
 

Krylya Sovetov Samara

Chayka K Sr

16/02 18:45
 

Fakel Voronezh

Caramba/dinamo Riga

16/02 21:30
 

Spartak Tambov

Luch-Energiya

17/02 00:15
 

Mordovia Saransk

Chertanovo Moscow

17/02 03:00
 

Genk Womens

Anderlecht Womens

16/02 21:00
 

Sandviken Womens

Trondheims Orn Womens

16/02 23:00
 

Stabaek Womens

Arna Bjornar Womens

17/02 01:30
 

Avaldsnes Womens

Roa Womens

16/02 17:00
 

Redlands United FC

Gold Coast United

16/02 23:59
 

Monarcas Morelia U20

Lobos Buap U20

16/02 17:45
 

Ironi Modiin

As Ashdod

16/02 18:30
 

Ms Hapoel Yeroham

Ironi Beit Shemesh

16/02 18:30
 

Hapoel Ortodoxim Jaffa

Shimshon Tel Aviv

16/02 19:30
 

Ironi Beit Dagan

Hapoel Ihud Bnei Gat

16/02 20:00
 

Ironi Or Yehuda

Shimshon Bnei Tayibe

16/02 20:30
 

Hapoel Bnei Zalfa

Hapoel Ramot Menashe

16/02 20:30
 

Bnei Mamba Golan

Maccabi Tzeirei Shefaram

16/02 22:00
 

Jabal Al Mukaber

Shbab Alkhaleel

17/02 04:55
 

Cd Llamoro Womens

Ad Anaza Womens

17/02 02:00
 

Eilenburg

Sg Union Sandersdorf

17/02 02:30
 

Bv Cloppenburg

VfB Oldenburg

16/02 18:00
 

Usm Ei Harrach U21

Usm Alger U21

16/02 18:00
 

Jsm Skikda U21

Rc Relizane U21

16/02 18:00
 

Mo Bejaia U21

Ca Bordj Bou Arreridj U21

16/02 18:30
 

Mc Saida U21

Wa Tlemcen U21

17/02 10:00
 

Cd Escuintla

Nueva Concepcion

17/02 09:00
 

Santa Gema

Alianza Pan

17/02 03:00
 

US Boulogne

Chambly

17/02 03:00
 

Cholet So

Avranches

17/02 03:00
 

GS Consolat Marseille

Lyon la Duchere

17/02 03:00
 

Creteil

Stade Lavallois MFC

17/02 03:00
 

Dunkerque

Avenir Sportif Beziers

17/02 03:00
 

Rodez Aveyron

Les Herbiers

17/02 03:00
 

Entente Sannois

Concarneau

17/02 03:30
 

Lierse

Roeselare

17/02 03:00
 

Almere City FC

Go Ahead Eagles

17/02 03:00
 

Eindhoven

Az Alkmaar 2

17/02 03:00
 

Emmen

De Graafschap

17/02 03:00
 

Helmond Sport

Utrecht Am

17/02 03:00
 

MVV Maastricht

NEC Nijmegen

17/02 03:00
 

Fortuna Sittard

Telstar

17/02 03:00
 

Volendam

Dordrecht 90

17/02 03:00
 

RKC Waalwijk

Cambuur Leeuwarden

17/02 04:00
 

Caja Segovia Futsal

Peniscola Futsal

17/02 02:00
 

Preuben Munster

Hansa Rostock

17/02 02:30
 

RW Essen

Bonner sc

17/02 03:30
 

Mainz Am

SV Waldhof Mannheim

16/02 21:30
 

Inter Milan U19

Sampdoria U19

17/02 03:30
 

Afan Lido

Briton Ferry Athletic

17/02 03:45
 

Airbus

Ruthin Town

17/02 03:45
 

Bangor City FC

Connahs Quay Nomads

17/02 04:00
 

Aberystwyth Town

Prestatyn Town FC

17/02 04:00
 

Keflavik

Fjolnir

17/02 01:00
 

HIFK

Honka

16/02 23:59
 

FK Napredak Krusevac

Spartak Subotica

16/02 20:00
 

Aek Athens U20

Skoda Xanthi U20

17/02 00:00
 

Gaz Metan Medias

Juventus Bucharest

17/02 02:45
 

Cs Voluntari

Universitatea Craiova

16/02 17:30
 

Konyaspor U21

Besiktas Jk U21

16/02 23:00
 

Altinordu

Samsunspor

16/02 23:00
 

Ankaragucu

Rizespor

17/02 01:00
 

Asil Lysi

Karmiotissa Pano Polemidion

17/02 01:00
 

Thoi Lakatamias

PAEEK Keryneias

17/02 03:00
 

Wil 1900

Winterthur

17/02 03:45
 

Ballinamallard United

Coleraine

17/02 03:45
 

Glentoran

Ards

16/02 19:00
 

Vorskla U21

Veres Rivne U21

16/02 20:00
 

Stal Kamianske U21

Pfc Oleksandria U21

17/02 01:00
 

Shakhtar Donetsk

Chernomorets Odessa

16/02 17:30
 

Adelaide Olympic

West Adelaide

17/02 09:00
 

Tasman United

Auckland City

16/02 18:00
 

Hapoel Bikat Hayarden

Dimona

16/02 18:00
 

Hapoel Jerusalem

Ironi Tiberias

16/02 19:00
 

Hapoel Migdal Haemek

Maccabi Ironi Kiryat Ata

16/02 19:30
 

Sektzia Nes Tziona

AS Nordia Jerusalem

16/02 19:45
 

Hapoel Holon Yaniv

Hapoel Hod Hasharon

16/02 20:00
 

Hapoel Beit Shean

Maccabi Daliyat Karmel

16/02 20:00
 

Hapoel Shfaram

Hapoel Iksal

16/02 20:15
 

Rubi Shapira

Maccabi Tzur Shalom

16/02 21:00
 

Maccabi Herzliya

Ironi Ramat Hasharon

16/02 21:00
 

Hapoel Tel Aviv

Hapoel Hadera

16/02 21:00
 

Hapoel Afula

Hapoel Marmorek Irony Rehovot

16/02 21:00
 

Hapoel Bnei Lod

Hapoel Ramat Gan FC

16/02 21:00
 

Hapoel Rishon Letzion

Hapoel Petah Tikva

16/02 19:30
 

Al-Naft

Al Hussein Irbid

16/02 21:45
 

Al Talaba

Al Zawraa

16/02 21:45
 

Al Rayyan

Al-Sailiya

16/02 23:55
 

Al-Garrafa

Al-Khuraitiat

16/02 23:55
 

Al-Ahli Doha

Qatar SC

16/02 20:00
 

AIFF XI

Aizawl

16/02 21:00
 

Al Ahli

Al Aqaba Sc

16/02 23:30
 

Ramtha SC

Al-Jazeera (Jordan)

16/02 20:30
 

Al Thuqbah

Hercue

16/02 20:45
 

Al Hilal U21

Al Khaleej U21

16/02 20:45
 

Al Nasr Riyadh U21

Al Fateh U21

16/02 21:15
 

Al Ittihad U21 Ksa

Ohud Medina U21

16/02 21:15
 

Al Ansar Medina U21

Al Baten U21

16/02 21:15
 

Al Ahli Jeddah U21

Hajer U21

16/02 20:55
 

Al-Raed

Al-Ettifaq

16/02 23:35
 

Al Feiha

Al Ahli Jeddah

17/02 01:30
 

Al Shabab Ksa

Al Hilal

17/02 09:00
 

Uaem Potros

Cafetaleros De Tapachula

17/02 10:00
 

Correcaminos Uat

Zacatepec

17/02 10:00
 

Atletico San Luis

Celaya

17/02 06:00
 

Boa Esporte Clube

Uberlandia Mg

17/02 06:15
 

Inter De Limeira

Oeste FC

17/02 05:00
 

Deportivo Santani

Libertad Asuncion

17/02 07:15
 

General Diaz

Independiente Fbc

16/02 20:30
 

Masr El Maqassah

Tanta

16/02 23:15
 

Alassiouty Sport

Al Ahly

17/02 01:30
 

Tala Al Jaish

Smouha SC

17/02 01:30
 

Arab Contractors

El Entag Al Harby

17/02 09:00
 

Dep. San Martin

Universitario de Deportes

17/02 10:00
 

Deportivo Petapa

CD Malacateco

17/02 01:00
 

Kabuscorp

Sporting Cabinda

16/02 23:00
 

Mfm

Akwa United

16/02 23:00
 

Mfm

Akwa United

17/02 08:30
 

Barcelona Sporting Club

Univ. Catolica

17/02 02:00
 

Maritzburg United

AmaZulu

17/02 05:00
 

Aragua

Caracas FC

17/02 07:00
 

Deportivo Tachira

Deportivo Lara

17/02 08:00
 

Universitario de Sucre

Club Guabira

16/02 23:59
 

Club America Ii

Tuxtla

16/02 23:59
 

Lobos Prepa

Toluca Ii

16/02 23:59
 

Unam Pumas Ii

Veracruz Ii

17/02 02:05
 

Queretaro Ii

Intel Paja

17/02 05:00
 

Cruz Azul Ii

Pachuca Ii

17/02 06:00
 

Cd Nuevo Chimalhuacan

Ciervos

17/02 07:00
 

Monterrery Ii

Loros Universidad

17/02 10:30
 

Ua De Chihuahua

Tijuana Ii

17/02 11:30
 

Deportivo Tepic

Estudiantes Tecos

17/02 03:30
 

Phil Diae Bolley

Carme Dawson

17/02 03:45
 

Real Rieti Futsal

Pessah Lo Fano

17/02 03:45
 

Block Stem Cisternino Futsal

Tsc Lazio Futsal

16/02 20:00
 

Norilsky Nickel Futsal

Zenit St Petersburg Futsal

16/02 22:00
 

Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal

Sibiryak Bratsk Futsal

16/02 23:59
 

Novali Futsal

Mfk Tyumen Futsal

17/02 03:30
 

University College Cork

College Corinthians

17/02 03:45
 

Glebe North

Glenville

16/02 21:00
 

Proline

Ma Lu