livescore - live soccer scores

Fixtures: 13 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

14/02 03:45
 

Basel

Manchester City

14/02 03:45
 

Juventus

Tottenham Hotspur

14/02 01:00
 

Crvena Zvezda

CSKA Moscow

14/02 03:45
 

Cardiff City

Bolton Wanderers

14/02 03:45
 

Sheffield Wed.

Derby County

14/02 03:45
 

Kilmarnock

Dundee

14/02 08:30
 

Santiago Wanderers

Santa Fe

14/02 06:15
 

Sportivo Luqueno

Deportivo Cuenca

14/02 06:15
 

Utc Cajamarca

Rampla Juniors

14/02 08:30
 

Zamora Barinas

Colon

13/02 16:30
 

Melbourne Victory

Ulsan Hyundai Horang-i

13/02 18:00
 

Kawasaki Frontale

Shanghai SIPG

13/02 18:30
 

Jeonbuk Hyundai Motors

Kashiwa Reysol

13/02 20:00
 

Tianjin Quanjian

Kitchee

13/02 21:45
 

Persepolis

Nasaf Qarshi

13/02 23:00
 

Al-Wasl

Al-Sadd

13/02 23:10
 

Al Rayyan

Esteghlal Tehran

14/02 01:25
 

Al Hilal

Al Ain

13/02 14:00
 

Erchim

Hwaebul

13/02 15:30
 

Bali United

Yangon United

13/02 17:30
 

Shan United

Home United FC

13/02 18:00
 

Ahal

Khujand

13/02 19:30
 

Ceres

Boeung Ket Angkor

13/02 23:30
 

Dhofar

Al Ansar Lib

14/02 00:00
 

Al-Faisaly

Al-Wahda Damascus

14/02 00:00
 

Tc Sports Club

Bengaluru

13/02 16:00
 

FK Angusht Nazran

Terek Groznyi Youth

13/02 16:15
 

Krylia Sovetov Ii

Ufa Youth

13/02 17:00
 

Lokomotiv Tbilisi

WIT Georgia Tbilisi

13/02 17:05
 

Fk Poltava

Vorskla U21

13/02 18:00
 

Metalul Resita

Balotesti

13/02 18:00
 

Ruch Chorzow

Gandzasar Kapan

13/02 18:05
 

Czech U17

Italy U17

13/02 19:00
 

Universitaea Cluj

Luceafarul Oradea

13/02 19:00
 

Italy Serie B U21

Italy U20

13/02 19:30
 

Nomme JK Kalju

Rigas Futbola Skola

13/02 20:00
 

Arsenal Tula

Torpedo Zhodino

13/02 20:00
 

Mashuk-KMV

Spartak Nalchik

13/02 20:00
 

Kuruvchi Bunyodkor

Shandong Luneng

13/02 20:00
 

FK Sutjeska Niksic

Mladost Ljeskopolje

13/02 21:00
 

Blau Weiss Linz

Fk Mas Taborsko

13/02 21:00
 

Cyprus U19

Austria U19

13/02 22:00
 

Netherlands U17

England U17

13/02 22:00
 

Czech U18

Romania U18

13/02 22:00
 

Romania U19

Republic of Ireland U19

13/02 23:00
 

IFK Norrkoping

Jonkopings Sodra IF

13/02 23:00
 

Portugal U17

Germany U17

13/02 23:15
 

NK Ptuj Drava

NK Mura 05

13/02 23:30
 

Brann

Videoton Puskas Akademia

14/02 01:00
 

Poland U19

Norway U18

14/02 01:00
 

Sv Donau

Sc Rohrendorf

14/02 01:00
 

SC Wiener Neustadt

SC/ESV Parndorf

14/02 01:30
 

Wiener Viktoria

First Vienna

14/02 02:00
 

Elfsborg

Skovde AIK

14/02 03:45
 

Hyde Utd

Fc United Of Manchester

14/02 03:45
 

Maidstone United

Bromley

14/02 08:10
 

Argentina Womens U17

Usa Womens U17

14/02 09:00
 

Ust Growling Tigers Womens

Dlsu Womens

14/02 10:30
 

Atletico San Luis

New York City

14/02 03:00
 

Bristol City U23

Liverpool U23

13/02 22:00
 

Hibernian U20

Partick Thistle U20

13/02 22:00
 

Aberdeen U20

Hearts U20

14/02 02:00
 

St Mirren U20

St Johnstone U20

14/02 09:00
 

Atlas

Necaxa

14/02 10:30
 

Lobos Buap

Tigres UANL

14/02 10:45
 

Club America

Morelia

13/02 18:00
 

Kamaz

Nosta Novotroitsk

13/02 14:00
 

Nalkutan

Tupapa Maraerenga

13/02 23:15
 

Al Budaiya

Bahrain Sc

13/02 23:15
 

Al-hala

Al Ittifaq

14/02 04:00
 

Justo Jose De Urquiza

Canuelas

14/02 04:00
 

San Martin Burzaco

Berazategui

14/02 04:00
 

Deportivo Laferrere

El Porvenir

13/02 16:15
 

Fakel Voronezh

Krylya Sovetov Samara

13/02 18:45
 

Caramba/dinamo Riga

Chayka K Sr

13/02 21:30
 

Mordovia Saransk

Spartak Tambov

14/02 00:15
 

Chertanovo Moscow

Luch-Energiya

13/02 23:00
 

Atlas U20

Necaxa U20

13/02 23:05
 

Lobos Buap U20

Tigres Uanl U20

14/02 01:00
 

Club America U20

Monarcas Morelia U20

14/02 07:10
 

Deportivo Maipu

Huracan Las Heras

14/02 03:45
 

Billericay Town

Lowestoft Town

14/02 03:55
 

Enfield Town

Burgess Hill Town

14/02 03:45
 

AFC Telford United

Curzon Ashton

14/02 03:45
 

Tamworth

Blyth Spartans

14/02 04:00
 

Brackley Town

North Ferriby United

14/02 03:45
 

Guiseley

Gateshead

14/02 03:45
 

Barrow

Sutton United

14/02 03:45
 

Lancaster City

Ashton United

14/02 03:45
 

Warrington Town AFC

Stalybridge Celtic

14/02 03:45
 

Bristol Rovers

Rochdale

14/02 03:45
 

Bury

Southend United

14/02 03:45
 

Charlton Athletic

Bradford AFC

14/02 03:45
 

Fleetwood Town

Shrewsbury Town

14/02 03:45
 

Northampton Town

Gillingham

14/02 03:45
 

Oldham Athletic

Milton Keynes Dons

14/02 03:45
 

Peterborough United

Scunthorpe United

14/02 03:45
 

Plymouth Argyle

AFC Wimbledon

14/02 03:45
 

Portsmouth

Blackburn Rovers

14/02 03:45
 

Rotherham United

Oxford United

14/02 03:45
 

Walsall

Doncaster Rovers

14/02 03:45
 

Wigan Athletic

Blackpool

14/02 03:45
 

Accrington Stanley

Crewe Alexandra

14/02 03:45
 

Chesterfield

Cambridge United

14/02 03:45
 

Colchester United

Coventry

14/02 03:45
 

Forest Green Rovers

Stevenage Borough

14/02 03:45
 

Lincoln City

Cheltenham Town

14/02 03:45
 

Luton Town

Crawley Town

14/02 03:45
 

Mansfield Town

Newport County

14/02 03:45
 

Notts County

Carlisle

14/02 03:45
 

Wycombe Wanderers

Swindon

14/02 03:45
 

Yeovil Town

Barnet

14/02 03:45
 

Merthyr Town

Dunstable Town

14/02 03:30
 

Penybont

Cwmamman United

14/02 03:45
 

Carrick Rangers

Glentoran

14/02 03:45
 

Ards

Glenavon

14/02 03:45
 

Warrenpoint Town

Cliftonville

13/02 18:30
 

Khouneh Be Khouneh

Naft Masjed Soleyman

13/02 18:30
 

Rah Ahan

Baderan Tehran

13/02 18:30
 

Malavan

Nassaji Mazandaran

13/02 18:35
 

Gol Gohar

Saba Battery

13/02 16:30
 

Minerva Punjab

East Bengal

13/02 20:35
 

Al Khaleej Club

Dhamk

13/02 20:40
 

Al Shoalah

Al Orubah

13/02 23:15
 

Hajer

Al Qaisoma

13/02 23:59
 

Al Wehda Mecca

Al Watani

13/02 21:50
 

Al Salmiyah

Al-Qadsia

14/02 00:10
 

Al Ttadamon

Al-Nasar

14/02 10:00
 

Venados

Celaya

14/02 10:00
 

Murcielagos

Uaem Potros

14/02 10:30
 

Cafetaleros De Tapachula

Correcaminos Uat

14/02 11:36
 

Cimarrones De Sonora

Mineros De Zacatecas

14/02 04:00
 

Penapolense

Inter De Limeira

14/02 06:05
 

Ca Platense

Deportivo Espanol

14/02 07:00
 

Aguilas Doradas

Atletico Huila

14/02 09:00
 

Deportes Tolima

Alianza Petrolera

13/02 22:00
 

Ahli Marawi

Hay Al Wadi

13/02 22:00
 

Al Shorta Al Qadarif

Merikh Kosti

14/02 01:00
 

Alamal Atbara

Khartoum Al Watani

13/02 21:00
 

Us Ben Guerdane

C. A. Bizertin

14/02 04:00
 

Puerto Nuevo

Yupanqui

14/02 04:00
 

Cdys Juventud Unida

Real Pilar

14/02 04:00
 

Boston River Reserve

Wanderers Reserve

13/02 21:30
 

Maroons

Masavu

13/02 21:30
 

Ura Kampala

Bright Stars

13/02 21:30
 

Cs Paulesti

Bul

13/02 21:30
 

Kirinya Jinja Ss

Police Sc

13/02 21:30
 

Mbarara City

Soana

13/02 21:30
 

Defense Forces

Proline