livescore - live soccer scores

World Soccer Results & Scores

20/01 14:40
FT 
 Slovakia U17
Lithuania U17 
20/01 05:15
FT 
 Ka Akureyri
Magni 
20/01 04:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Aragua 
20/01 03:45
FT 
 France (w)
USA womens 
20/01 02:30
FT 
 Gnistan
Viikingit 1
19/01 23:00
FT 
 Bochum
Dynamo Kyiv 
19/01 23:00
FT 
 Stabaek
IFK Goteborg 
19/01 22:30
FT 
 Arminia Bielefeld
St. Gallen 
19/01 22:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Sion 
19/01 22:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
P-iirot 1
19/01 22:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Brinje Grosuplje 
19/01 21:30
FT 
 Hnk Gorica
NK Aluminij 
19/01 21:15
FT 
 Saarbrucken
SV Sandhausen 
19/01 21:15
FT 
 Jaro
SJK Seinajoki 
19/01 21:00
FT 
 Midtjylland
Fredericia 
19/01 21:00
FT 
 Sc Verl
BSV Rehden 1
19/01 21:00
FT 
 Wattenscheid
Steinbach 
19/01 21:00
FT 
 Energie Cottbus
1. Magdeburg 
19/01 21:00
FT 
 Brommapojkarna
Sollentuna United FF 
19/01 21:00
FT 
 Rapid Wien
FAC Team Fur Wien 
19/01 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
VfR Wormatia Worms 
19/01 21:00
FT 
 Preuben Munster
Fortuna Koln 
19/01 21:00
FT 
 Slavia Praha
Usti nad Labem 
19/01 21:00
FT 
 South Africa Womens
Netherlands (w) 
19/01 21:00
FT 
 NK Maribor
NK Rudar Velenje 
19/01 21:00
FT 
 ZNK Osijek
Gorica 
19/01 20:30
FT 
 Mlada Boleslav
Slovan Sahy 
19/01 20:05
FT 
 Bayern Munich (am)
VfR Garching 
19/01 20:05
FT 
 Zlin
Nitra 
19/01 20:05
FT 
 SK Sigma Olomouc
MFK Ruzomberok 
19/01 20:05
FT 
 Grasshoppers
Hajduk Split 
19/01 20:00
FT 
 Mfk Karvina
Puszcza Niepolomice 
19/01 20:00
FT 
 Austria Wien
SV Ried 
19/01 20:00
FT 
 Hacken
Norrby IF 
19/01 20:00
FT 
 Silkeborg IF
Raufoss 
19/01 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Hammarby 
19/01 20:00
FT 
 Nordsjaelland
Aarhus AGF 
19/01 20:00
FT 
 Turkey U16
Spain U16 
19/01 20:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Domzale 
19/01 19:55
FT 
 Randers
Sonderjyske 
19/01 19:15
FT 
 AC Oulu
RoPS Rovaniemi 
19/01 19:00
FT 
 Wolfsberger AC
Kapfenberg Superfund 
19/01 19:00
FT 
 Thisted
Vendsyssel 
19/01 19:00
FT 
 Wisla Krakow
Garbarnia Krakow 
19/01 18:30
FT 
 Millat
Pifa Sports 
19/01 17:05
FT 
 Rochedale Rovers
Western Pride 
19/01 16:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
The Cove 
19/01 16:00
FT 
 Peninsula Power
Sunshine Coast 
19/01 16:00
FT 
 Spartak Nizhniy Novgorod
Rotor Volgograd 
19/01 15:00
FT 
 Eastern Suburbs
Gold Coast United 
19/01 13:30
FT 
 Broadmeadow Magic
Mount Cook Union 
19/01 13:00
FT 
 Shonan Bellmare
Fukushima United FC 
19/01 12:30
FT 
 Playford City Patriots
Salisbury United 
19/01 10:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Croydon Kings 
19/01 08:00
FT 
 Millonarios
America de Cali 
19/01 07:00
FT 
 La Serena
Universidad de Chile 1
19/01 07:00
FT 
 Aj Saint Georges
Csc De Cayenne 
19/01 03:30
FT 
1 Deportivo Lara
Alianza Petrolera 1
19/01 03:00
FT 
 Ready
Kolbotn 
19/01 02:45
FT 
 Schaffhausen
Yf Juventus Zurich 
19/01 02:40
FT 
 Sturm Graz Amateur
Leoben 
19/01 02:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Tsg Backnang 
19/01 02:00
FT 
 Wiener Viktoria
SC Mannsdorf 
19/01 01:50
FT 
 Gks Pniowek Pawlowice Slaskie
Drzewiarz Jasienica 
19/01 01:30
FT 
 Austria Wien U19
Sv Leobendorf 
19/01 01:30
FT 
 As Koma Elektra
Sc Retz 
19/01 01:15
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Kaa Gent Ladies 
19/01 01:15
FT 
 Bochum U19
Wolfsburg U19 
19/01 01:00
FT 
 Mattersburg
Lafnitz 
19/01 01:00
FT 
 Italy(w)
Chile Womens 
19/01 01:00
FT 
 Orebro
Fc Linkoping City 
19/01 01:00
FT 
 Stadlau
Sc Mannsworth 
19/01 01:00
FT 
 Brumunddal
Ham-Kam 
19/01 00:30
FT 
 Sturm Graz
SK Vorwarts Steyr 
19/01 00:30
FT 
 Stpolten Youth
Juniors OO 
19/01 00:30
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
Svg Reichenau 
19/01 00:30
FT 
1 Qatar U22
Tajikistan U23 1
19/01 00:00
FT 
 Malmo
Ifk Malmo 
19/01 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Usk Anif 
19/01 00:00
FT 
 Mjondalen
Notodden FK 
19/01 00:00
FT 
 Norway Womens U19
Netherlands Womens U19 
18/01 23:45
FT 
 Al Ahli Doha U19
Al Sadd Sc U19 
18/01 23:30
FT 
 Al Mesaimeer Sc U19
Al Khor Sc U19 
18/01 23:00
FT 
 SV Horn
Trenkwalder Admira 
18/01 23:00
FT 
 Lausanne Sports
Union Berlin 
18/01 22:40
FT 
 Ludogorets Razgrad
Budapest Honved 
18/01 22:30
FT 
 St.Polten
Blau Weiss Linz 
18/01 22:30
FT 
2 Iran U23
Kuwait U23 1
18/01 22:00
FT 
 Hamburger
Lugano 
18/01 21:35
FT 
 Liefering
LASK Linz 
18/01 21:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Ofk Titograd 
18/01 21:30
FT 
 Piast Gliwice
Gks Jastrzebie 
18/01 21:00
FT 
 Rheindorf Altach
Reutlingen 
18/01 21:00
FT 
 Union Berlin
SpVgg Unterhaching 
18/01 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Rot-weiss Erfurt 
18/01 21:00
FT 
 Ramtha SC
Shbab Alkhaleel 
18/01 20:35
FT 
 Slavia Praha U21
Nurnberg U19 
18/01 20:30
FT 
 Ilves U20
Sjk Akatemia U20 
18/01 20:05
FT 
 CFR Cluj
Zurich 
18/01 20:00
FT 
 Wisla Plock
Pogon Siedlce