livescore - live soccer scores

Uzbekistan Soccer Results & Scores

22/08 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Nasaf Qarshi 
22/08 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Termez Surkhon 
21/08 22:15
FT 
 Sogdiana Jizak
Kuruvchi Bunyodkor 1
21/08 20:00
FT 
 Oktepa
AGMK 
04/08 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Andijon 
04/08 23:00
FT 
 Navbahor Namangan
Neftchi Fargona 
04/08 23:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Yashnobod 
26/06 21:00
FT 
 Sherdor Samarqand
Oktepa 
26/06 21:00
FT 
 Yuzhanin Navoiy
Iftixor Oltiariq 
26/06 21:00
FT 
 Istiklol Fergana
Nasaf Qarshi 
26/06 21:00
FT 
 Shurtan Guzor
Mashal Muborak 
25/06 21:00
AET 
 Kokand 1912
Qizilqum Zarafshon 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [6-7], Qizilqum Zarafshon win
19/06 21:00
FT 
 Andijon
Buxoro 
19/06 20:45
FT 
 Zaamin
Xorazm Urganch 
19/06 20:40
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Metallurg Bekobod 
18/08 22:15
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Dinamo Samarkand 
18/08 21:00
FT 
 Andijon
Navbahor Namangan 
18/08 20:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Metallurg Bekobod 
11/08 23:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Qizilqum Zarafshon 
11/08 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Kuruvchi Bunyodkor 
11/08 23:00
FT 
1 Metallurg Bekobod
Andijon 
31/07 23:00
FT 
 Buxoro
Navbahor Namangan 
31/07 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Metallurg Bekobod 
31/07 22:00
FT 
 AGMK
Andijon 
31/07 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Termez Surkhon 
30/07 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Pakhtakor Tashkent 
30/07 22:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Dinamo Samarkand 1
30/07 21:00
FT 
 Kokand 1912
Sogdiana Jizak 
27/07 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Dinamo Samarkand 
27/07 21:00
FT 
 Termez Surkhon
Nasaf Qarshi 
26/07 23:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Lokomotiv Tashkent 
26/07 23:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Kokand 1912 
26/07 22:30
FT 
 Navbahor Namangan
Qizilqum Zarafshon 
29/06 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Termez Surkhon 
29/06 23:00
FT 
 Buxoro
Andijan 
29/06 21:00
FT 
 Kokand 1912
Pakhtakor Tashkent 
29/06 21:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Sogdiana Jizak 
28/06 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Navbahor Namangan 
28/06 22:00
FT 
 AGMK
Metallurg Bekobod 
28/06 21:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Kuruvchi Bunyodkor 
23/06 22:30
FT 
 Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi 
23/06 22:30
FT 
 Navbahor Namangan
Buxoro 
23/06 21:00
FT 
 Termez Surkhon
Kuruvchi Bunyodkor 
22/06 22:30
FT 
 Sogdiana Jizak
Kokand 1912 
22/06 21:00
FT 
 Andijan
AGMK 
21/06 22:45
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Qizilqum Zarafshon 
21/06 21:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Lokomotiv Tashkent 
16/06 23:00
FT 
 Buxoro
Pakhtakor Tashkent 
16/06 22:30
FT 
 AGMK
Navbahor Namangan 
16/06 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Nasaf Qarshi 
16/06 21:00
FT 
 Andijan
Metallurg Bekobod 
15/06 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Sogdiana Jizak 
15/06 22:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Termez Surkhon 
15/06 21:00
FT 
 Kokand 1912
Dinamo Samarkand 
26/05 22:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Lokomotiv Tashkent 
26/05 22:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Buxoro 
26/05 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
AGMK 
25/05 22:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Kuruvchi Bunyodkor 
25/05 21:50
FT 
 Navbahor Namangan
Andijan 
25/05 20:45
FT 
 Termez Surkhon
Kokand 1912 
25/05 20:45
FT 
 Dinamo Samarkand
Qizilqum Zarafshon 
19/05 23:00
FT 
 Buxoro
Dinamo Samarkand 
19/05 21:40
FT 
 Navbahor Namangan
Metallurg Bekobod 
19/05 20:45
FT 
 AGMK
Sogdiana Jizak 
18/05 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Termez Surkhon 
18/05 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Kokand 1912 
17/05 21:45
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Kuruvchi Bunyodkor 
16/05 21:30
FT 
 Andijan
Pakhtakor Tashkent 
12/05 22:40
FT 
 Metallurg Bekobod
Lokomotiv Tashkent 1
12/05 20:30
FT 
 Termez Surkhon
Buxoro 
12/05 20:15
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Kokand 1912 
11/05 22:45
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Navbahor Namangan 
11/05 20:30
FT 
 Dinamo Samarkand
AGMK 
10/05 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Qizilqum Zarafshon 
10/05 21:45
FT 
 Sogdiana Jizak
Andijan 
05/05 22:45
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kuruvchi Bunyodkor 
05/05 20:30
FT 
 AGMK
Termez Surkhon 
05/05 20:20
FT 
 Andijan
Dinamo Samarkand 
04/05 22:45
FT 
 Buxoro
Nasaf Qarshi 
04/05 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Sogdiana Jizak 
02/05 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Kokand 1912 
01/05 21:30
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod 
29/04 20:30
FT 
 Termez Surkhon
Andijan 
27/04 22:35
FT 
1 Sogdiana Jizak
Pakhtakor Tashkent 
27/04 21:30
FT 
 Metallurg Bekobod
Kokand 1912 
27/04 20:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Qizilqum Zarafshon 
26/04 22:35
FT 
 Nasaf Qarshi
AGMK 
26/04 22:35
FT 
 Buxoro
Kuruvchi Bunyodkor 
26/04 20:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Navbahor Namangan 
21/04 22:20
FT 
 Sogdiana Jizak
Metallurg Bekobod 
21/04 20:15
FT 
 Navbahor Namangan
Termez Surkhon 
20/04 20:15
FT 
 AGMK
Kuruvchi Bunyodkor 
19/04 21:30
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kokand 1912 
18/04 22:15
FT 
 Buxoro
Lokomotiv Tashkent 
18/04 21:15
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Dinamo Samarkand 
18/04 20:00
FT 
 Andijan
Nasaf Qarshi 
14/04 20:00
FT 
 Kokand 1912
Buxoro 
14/04 19:45
FT 
 Lokomotiv Tashkent
AGMK 
14/04 19:15
FT 
 Termez Surkhon
Pakhtakor Tashkent 
13/04 21:20
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Andijan