livescore - live soccer scores

Sweden Soccer Results & Scores

27/06 02:00
FT 
 Taby
Skiljebo SK 
24/06 00:00
FT 
 Ifk Lidingo
Kungsangens If 
23/06 22:00
FT 
 Ifk Mora
Gamla Upsala 
23/06 22:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Taby 1
23/06 21:00
FT 
 Ifk Stocksund
Karlbergs BK 
23/06 20:00
FT 
 Sundbybergs
Kvarnsvedens IK 
20/06 01:30
FT 
 Skiljebo SK
Valbo Ff 
16/06 20:30
FT 
 Skiljebo SK
Gute 1
27/06 01:00
FT 
 Tagarps Aik
Rosengard 1
27/06 01:00
AET 
 Nykopings BIS
Vasalunds IF 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2], Nykopings BIS win
27/06 01:00
FT 
 Gottne If
Hudiksvalls Forenade FF 
26/06 01:00
FT 
 Hassleholms If
Torns IF 
26/06 01:00
FT 
 Eneby Bk
Oskarshamns AIK 
26/06 01:00
FT 
 Grebbestads If
Trollhattan 
26/06 01:00
AET 
 IFK Lulea
Ifk Umea 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-3], IFK Lulea win
27/06 01:00
FT 
 Huddinge If
Newroz 
23/06 22:00
FT 
 Assyriska If I Norrkoping
Motala AIF 
23/06 21:00
FT 
 Tyreso Ff
Haninge 
21/06 01:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Newroz 1
20/06 01:30
FT 
1 IFK Aspudden-Tellus
Stockholm Internazionale 
18/06 01:00
FT 
 Motala AIF
Afk Linkoping 1
16/06 23:00
FT 
 Assyriska FF
IFK Aspudden-Tellus 
16/06 23:00
FT 
 Varmbols Fc
Arameisk-syrianska If 
16/06 21:00
FT 
 Haninge
Sodertalje 
27/06 01:00
FT 
 Qviding FIF
Ksf Prespa Birlik 
27/06 01:00
FT 
 IS Halmia
Angelholms FF 
23/06 18:00
FT 
 Qviding FIF
Bk Olympic 1
21/06 01:45
FT 
 Ullared
Onsala Bk 
21/06 01:00
FT 
 Eslovs Bk
Angelholms FF 
21/06 01:00
FT 
 Stafsinge If
Ifk Malmo 
26/06 01:15
FT 
 Vanersborg
Vargarda Ik 
22/06 20:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Ik Gauthiod 
21/06 01:30
FT 
 Ifk Amal
IFK Uddevalla 
21/06 01:00
FT 
 Savedalens IF
Lidkopings 
21/06 01:00
FT 
 Grebbestads If
Vanersborg 
20/06 01:30
FT 
 Tidaholms
Stenungsunds If 
20/06 01:00
FT 
 Torslanda IK
Vargarda Ik 
20/06 01:00
FT 
 Vanersborg
Nordvarmland Ff 
26/06 01:00
FT 
1 AIK Solna
IFK Norrkoping 
26/06 01:00
FT 
 Dalkurd Ff
Vasteras 
25/06 01:00
FT 
 GAIS
Degerfors IF 
25/06 01:00
FT 
 Norrby IF
Syrianska 
25/06 01:00
FT 
 Osters IF
Varbergs BoIS FC 
25/06 01:00
FT 
 GAIS
Degerfors IF 
25/06 01:00
FT 
 Norrby IF
Syrianska 
25/06 01:00
FT 
 Osters IF
Varbergs BoIS FC 
23/06 23:30
FT 
 Halmstads
Ik Frej Taby 
23/06 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Orgryte 
23/06 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Orgryte 
23/06 23:30
FT 
 Halmstads
Ik Frej Taby 
23/06 21:00
FT 
 Mjallby AIF
IK Brage 
23/06 21:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Trelleborgs FF 
23/06 21:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Trelleborgs FF 
23/06 21:00
FT 
 Mjallby AIF
IK Brage 
20/06 00:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Varbergs BoIS FC 
20/06 00:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Varbergs BoIS FC 
18/06 01:00
FT 
 Orgryte
GAIS 
18/06 01:00
FT 
 Orgryte
GAIS 
16/06 23:30
FT 
 Halmstads
Mjallby AIF 
16/06 23:30
FT 
 Halmstads
Mjallby AIF 
16/06 00:00
FT 
 Degerfors IF
Vasteras 
16/06 00:00
FT 
 Degerfors IF
Vasteras 
26/06 01:00
FT 
 Nosaby If
Karlskrona 
25/06 01:00
FT 
 Husqvarna FF
Almeboda/linneryd 1
23/06 22:00
FT 
 Nassjo Ff
Osterlen Ff 
21/06 01:00
FT 
 Raslatt SK
Rappe Goif 
21/06 01:00
FT 
 Asarums If Fk
Dalstorps If 
20/06 01:30
FT 
 Karlskrona
Hassleholms If 
20/06 01:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Ifk Berga 
25/06 01:30
FT 
 Stocksund U19
Vaksala Sk U19 
21/06 01:00
FT 
 Djurgardens U19
Gefle If U19 
20/06 00:00
FT 
 Gais Goteborg U19
Osters U19 1
20/06 00:00
FT 
 Malmo U19
Ifk Varnamo U19 
19/06 23:00
FT 
 Hacken U19
Atvidabergs Ff U19 
25/06 01:00
FT 
 Eskilsminne IF
Landskrona BoIS 
25/06 01:00
FT 
 IK Oddevold
IFK Varnamo 
21/06 01:15
FT 
 Ljungskile SK
Lunds BK 
21/06 01:00
FT 
 Skovde AIK
Atvidabergs FF 
21/06 01:00
FT 
 Utsiktens BK
Assyriska Turab Ik Jkp 
21/06 01:00
FT 
 Tvaakers IF
Trollhattan 
21/06 00:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Lindome GIF 
20/06 01:00
FT 
1 Kristianstads FF
Torns IF 
16/06 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Utsiktens BK 
15/06 23:00
FT 
 Torns IF
Ljungskile SK 1
23/06 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Karlstad BK 
23/06 23:00
FT 
 Vasalunds IF
IF Sylvia 
23/06 22:00
FT 
1 Nykopings BIS
Carlstad United BK 1
23/06 21:00
FT 
 Akropolis IF
Gefle IF 
23/06 21:00
FT 
 Tegs Sk
Fc Linkoping City 
23/06 18:00
FT 
 Bodens BK
Rynninge IK 
21/06 01:00
FT 
 Bk Forward
Karlslunds If Hfk 
21/06 00:00
FT 
 Sollentuna United FF
Umea FC 
16/06 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Akropolis IF 
15/06 23:00
FT 
 Gefle IF
Sandvikens IF 
23/06 21:00
FT 
 Taftea Ik
Ytterhogdal Ik 
23/06 21:00
FT 
 Skelleftea Ff
Ifk Timra 
21/06 01:00
FT 
 Friska Viljor
Umea Academy 
20/06 01:00
FT 
 Gottne If
Ifk Umea 
20/06 01:00
FT 
 Sandviks Ik
Anundsjo If 
18/06 23:00
FT 
 Degerfors IF U21
Vasteras Sk Fk U21