livescore - live soccer scores

Slovakia Soccer Results & Scores

21/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Artmedia Petrzalka 
21/09 00:00
FT 
 Poprad
Slavoj Trebisov 1
20/09 23:00
FT 
 Sport Podbrezova
Partizan Bardejov 
20/09 22:00
FT 
 MFK Kosice
Ruzomberok B 
08/09 20:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Slavoj Trebisov 
08/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Dukla Banska Bystrica 
06/09 23:00
FT 
 Sport Podbrezova
Artmedia Petrzalka 
01/09 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Stk 1914 Samorin 
01/09 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Slovan Bratislava B 
30/08 22:30
FT 
 Partizan Bardejov
Ruzomberok B 
28/08 23:00
FT 
 SKM Puchov
Dukla Banska Bystrica 
24/08 16:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Mfk Dubnica Nad Vahom 
24/08 01:00
FT 
 Sport Podbrezova
Dukla Banska Bystrica 
18/08 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Ruzomberok B 
16/08 23:00
FT 
 Partizan Bardejov
Msk Zilina B 
19/09 00:00
FT 
 Spartak Trnava
FK Senica 
16/09 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 1
15/09 01:00
FT 
 FK Senica
DAC Dunajska Streda 
15/09 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Skf Sered 
15/09 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Trencin 1
15/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
MSK Zilina 
14/09 20:00
FT 
 FK Pohronie
Nitra 
02/09 01:00
FT 
 Trencin
Nitra 
02/09 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Slovan Bratislava 1
01/09 01:00
FT 
 Skf Sered
FK Pohronie 
01/09 01:00
FT 
 MSK Zilina
FK Senica 
01/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
MFK Ruzomberok 
01/09 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Zemplin Michalovce 
26/08 01:15
FT 
 Nitra
DAC Dunajska Streda 
25/08 23:30
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
25/08 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Skf Sered 
25/08 01:00
FT 
 FK Pohronie
Trencin 
25/08 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Spartak Trnava 
24/08 01:00
FT 
 FK Senica
Zlate Moravce 
19/08 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Zemplin Michalovce 
18/08 01:00
FT 
 Skf Sered
Slovan Bratislava 
18/08 01:00
FT 
1 FK Senica
MFK Ruzomberok 
18/08 01:00
FT 
 MSK Zilina
Nitra 
18/08 01:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Pohronie 
18/08 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Trencin 
18/09 22:30
FT 
 Stara Lubovna
MSK Zilina 
18/09 22:00
FT 
 Trencianske Stankovce
Nove Mesto 1
17/09 22:00
AET 
 Ftc Filakovo
DAC Dunajska Streda 
90min [0-0], Penalty [5-6], DAC Dunajska Streda win
11/09 22:30
FT 
 Pata
Artmedia Petrzalka 1
11/09 22:30
FT 
 Strecno
Dukla Banska Bystrica 
11/09 22:30
FT 
 Horna Krupa
Mfk Skalica 
11/09 22:00
FT 
 1. Tatran Presov
Poprad 
11/09 22:00
FT 
 Druzstevnik Radimov
Tj Slavoj Boleraz 
11/09 22:00
FT 
 Dunajska Luzna
Lokomotiv Devinska 1
11/09 22:00
FT 
 Tatran Krasno Nad Kysucou
Spartak Trnava 
11/09 22:00
AET 
 Tj Sv And Kysucou
SKM Puchov 
90min [0-0], Penalty [9-8], Tj Sv And Kysucou win
11/09 22:00
AET 
 Mfk Vranov Nad Topou
Partizan Bardejov 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Partizan Bardejov win
11/09 22:00
AET 
 Kechnec
Mladost Kalsa 1
90min [1-1], Penalty [1-3], Mladost Kalsa win
11/09 22:00
FT 
 Sarisske Michalany
MFK Kosice 1
11/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Mfk Aleksince 
11/09 01:00
FT 
 Salkova
Trencin 
10/09 22:00
FT 
 Msk Fomat Martin
MFK Ruzomberok 
10/09 22:00
FT 
 Predmier
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
10/09 22:00
FT 
 Psc Pezinok
FK Senica 
10/09 22:00
FT 
 Velke Lovce
Nitra 
04/09 22:00
FT 
 Dolne Vestenice
Zlate Moravce 
28/08 23:00
AET 
 Kechnec
Mfk Tahanovce 
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [5-4], Kechnec win
28/08 23:00
AET 
 Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno Nad Kysucou 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-6], Tatran Krasno Nad Kysucou win
28/08 22:30
FT 
 Tesla Stropkov
Poprad 
28/08 22:30
FT 
 Sk Milenium
MFK Kosice 
21/08 23:00
AET 
 Hornad Zdana
Mladost Kalsa 
90min [1-1], Penalty [3-4], Mladost Kalsa win
20/08 23:00
FT 
 Ofk Tatran Kracunovce
Partizan Bardejov 
14/08 23:00
FT 
 Banik Lehota Pod Vtacnikom
Zlate Moravce 
14/08 23:00
FT 
 Krasnohorske Podhradie
Zemplin Michalovce 
14/08 23:00
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Skf Sered 
16/09 22:00
FT 
 Kfc Kalna Nad Hronom
Nove Zamky 
13/09 23:05
FT 
 Svoboda Peshtera
Kocevje 
08/09 16:30
FT 
 Poprad B
Giraltovce 
08/09 16:30
FT 
 Rakytovce
Tatran Krasno Nad Kysucou 
08/09 16:30
FT 
 Nitra B
TJ Spartak Myjava 
06/09 23:00
FT 
 Kocevje
Mnk Ljubljana 
05/09 01:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Spartak Trnava B 
04/09 23:00
FT 
 Rohoznik
Slovan Most Pri Bratislave 
04/09 23:00
FT 
 Kfc Kalna Nad Hronom
Nitra B 
04/09 23:00
FT 
 Sk Bahon
Lokomotiva Devinska Nova Ves 
04/09 23:00
FT 
 Lednicke Rovne
Nove Zamky 
04/09 23:00
FT 
 Slovan Duslo Sala
Povazska Bystrica 
04/09 23:00
FT 
 Tj Druzstevnik Vrakun
Sk 1923 Gabcikovo 1
04/09 23:00
FT 
 Vion Zlate Moravce B
Belusa 
04/09 23:00
FT 
 Mfk Rusovce
Sk Bernolakovo 
30/08 23:30
FT 
 Svoboda Peshtera
Tolmin 1
27/08 23:30
FT 
 Arne Tabor 69
Adria Miren 
21/08 23:00
FT 
 1fk Svidnik
Tesla Stropkov 
21/08 22:30
FT 
 Tj Banik Kalinovo
Cadca 
21/08 22:30
FT 
 Liptovska Stiavnica
Mfk Zarnovica 
21/08 22:30
FT 
 Rimavska Sobota
Rakytovce 
21/08 22:30
FT 
 Jednota Banova
Mfk Lokomotiva Zvolen 
21/08 22:30
FT 
 Ftc Filakovo
Tj Tatran Oravske Vesele 
21/08 22:30
FT 
 Namestovo
Skm Liptovsky Hradok 
18/08 16:35
FT 
 Jednota Banova
Cadca 
18/08 16:30
FT 
 Raca Bratislava
Inter Bratislava 
27/08 23:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Dukla Banska Bystrica U19 
27/08 23:00
FT 
 Msk Zilina U19
Poprad U19 1
24/08 17:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
24/08 17:00
FT 
 Poprad U19
Trencin U19