livescore - live soccer scores

Russia Soccer Results & Scores

19/08 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow 
18/08 21:30
FT 
 Ufa
FK Rostov 
18/08 19:00
FT 
 Rubin Kazan
Arsenal Tula 
18/08 00:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Akhmat Grozny 1
17/08 21:30
FT 
 Spartak Tambov
Krasnodar 
17/08 19:00
FT 
1 Ural Sr
Krylya Sovetov Samara 
16/08 23:00
FT 
 Gazovik Orenburg
PFC Sochi 
13/08 01:00
FT 
 FK Rostov
Krylya Sovetov Samara 
12/08 02:30
FT 
1 Akhmat Grozny
Spartak Moscow 
12/08 00:00
FT 
 CSKA Moscow
PFC Sochi 
11/08 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ural Sr 
11/08 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Ufa 
11/08 00:00
FT 
1 Dinamo Moscow
Zenit St Petersburg 
11/08 00:00
FT 
1 Krasnodar
Rubin Kazan 
10/08 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Spartak Tambov 1
19/08 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Baltika 
19/08 00:00
FT 
1 Krasnodar II
Tom Tomsk 
18/08 23:00
FT 
 Avangard
Chayka K Sr 
18/08 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
18/08 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 1
18/08 22:00
FT 
 Khimki
Neftekhimik Nizhnekamsk 
18/08 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Chertanovo Moscow 
18/08 22:00
FT 
 Volga Olimpiets
Ska Khabarovsk 
18/08 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Fakel Voronezh 
15/08 01:00
FT 
 Baltika
Volga Olimpiets 1
15/08 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Avangard 
15/08 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Krasnodar II 
15/08 00:00
FT 
 Fakel Voronezh
Torpedo Armavir 
14/08 23:30
FT 
1 Shinnik Yaroslavl
Yenisey Krasnoyarsk 
14/08 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Rotor Volgograd 
14/08 22:30
FT 
 Spartak Moscow II
Tekstilshchik Ivanovo 
14/08 20:00
FT 
1 Tom Tomsk
Khimki 
14/08 17:00
FT 
1 Luch-Energiya
Chayka K Sr 
14/08 17:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Mordovia Saransk 
11/08 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Chayka K Sr 
10/08 23:00
FT 
 Khimki
Krasnodar II 
10/08 23:00
FT 
 Avangard
Spartak Moscow II 
10/08 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Baltika 
10/08 22:00
FT 
 Volga Olimpiets
Fakel Voronezh 
10/08 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Shinnik Yaroslavl 
10/08 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Rotor Volgograd 
10/08 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Neftekhimik Nizhnekamsk 
10/08 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Torpedo Moscow 
10/08 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Chertanovo Moscow 
18/08 14:00
FT 
 Ufa Youth
Rostov Youth 
17/08 13:00
FT 
 Ural Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 1
16/08 23:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Terek Groznyi Youth 
16/08 22:00
FT 
 Tambov Youth
Krasnodar Youth 
15/08 19:00
FT 
 Orenburg Youth
Pfc Sochi Youth 
12/08 19:00
FT 
 Rostov Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
10/08 20:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Ural Youth 
17/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Womens
Cska Moscow Womens 
16/08 23:00
FT 
1 Ryazan Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
16/08 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
16/08 23:30
FT 
 Kamaz
Chelyabinsk 
16/08 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Volga Ulyanovsk 
16/08 21:00
FT 
 Zvezda Perm
Nosta Novotroitsk 
16/08 19:00
FT 
 Ufa 2
Lada Sok Dimitrovgrad 1
14/08 22:30
FT 
 Lada Togliatti
Ural 2 
16/08 23:00
FT 
 Mashuk-KMV
Legion Dynamo 
16/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Spartak Nalchik 
16/08 23:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Anzhi 
16/08 23:00
FT 
 Krasnodar 3
Alania 
16/08 22:00
FT 
 Dynamo Stavropol
FK Biolog 
16/08 22:00
FT 
 Inter Cherkessk
Urozhay Krasnodar 
16/08 21:30
FT 
 Makhachkala
SKA Rostov 1
16/08 21:30
FT 
 Spartak Vladikavkaz
Druzhba Maykop 
10/08 00:00
FT 
2 Urozhay Krasnodar
Dynamo Stavropol 
09/08 23:00
FT 
 SKA Rostov
Mashuk-KMV 
09/08 23:00
FT 
1 Druzhba Maykop
Inter Cherkessk 
09/08 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
Krasnodar 3 1
09/08 22:00
FT 
 FK Biolog
Makhachkala 
09/08 22:00
FT 
 Alania
Chernomorets Novorossiysk 
09/08 21:30
FT 
 Legion Dynamo
Volgar-Astrakhan 
16/08 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Rodina Moskva 
16/08 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
FK Kolomna 1
16/08 22:00
FT 
 Veles
Luki Energiya 
16/08 22:00
FT 
 Zvezda Sint Petersburg
Zenit-2 St.Petersburg 
16/08 20:00
FT 
 Znamya Truda
Leningradets 
16/08 00:00
FT 
1 Kazanka Moscow
Pskov 747 
09/08 23:30
FT 
 Luki Energiya
Torpedo Vladimir 
09/08 23:30
FT 
 Pskov 747
Zvezda Sint Petersburg 
09/08 22:00
FT 
1 FK Kolomna
Dolgiye Prudy 
09/08 22:00
FT 
 Leningradets
Kazanka Moscow 
16/08 23:00
FT 
 Sokol
Saturn 
16/08 23:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Rotor Volgograd B 1
16/08 22:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Dinamo Briansk 1
16/08 21:00
FT 
1 Strogino Moscow
Salyut-Energia Belgorod 
16/08 18:00
FT 
 Khimki Reserve
FK Kaluga 
15/08 23:30
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Metallurg Lipetsk 
15/08 22:30
FT 
 Ararat Moscow
Kvant Obninsk 
10/08 00:00
FT 
 Saturn
FK Zvezda Ryazan 
09/08 23:30
FT 
 FK Kaluga
FK Khimik Novomoskovsk 
09/08 23:30
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Kvant Obninsk 
09/08 23:00
FT 
 Dinamo Briansk
Strogino Moscow 
09/08 22:30
FT 
 Ararat Moscow
Rotor Volgograd B 
09/08 22:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Sokol 
14/08 21:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Zvezda Irkutsk 
14/08 19:30
FT 
 Dinamo Barnaul
FK Chita 
10/08 17:00
FT 
 Blagoveshchensk
Sakhalin