livescore - live soccer scores

Romania Soccer Results & Scores

22/05 01:45
FT 
 ACS Poli Timisoara
Gaz Metan Medias 
21/05 01:45
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Universitatea Craiova 
21/05 01:45
FT 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
21/05 01:45
FT 
 CFR Cluj
Viitorul Constanta 
20/05 22:00
FT 
1 Cs Voluntari
Botosani 
20/05 02:45
FT 
 Concordia Chiajna
Dinamo Bucuresti 
18/05 23:00
FT 
 Sepsi
Juventus Bucharest 
18/05 01:45
FT 
 Gaz Metan Medias
Cs Voluntari 1
16/05 23:30
FT 
 Botosani
Concordia Chiajna 1
16/05 02:00
FT 
 Juventus Bucharest
Dinamo Bucuresti 
15/05 23:30
FT 
1 Sepsi
ACS Poli Timisoara 1
15/05 01:45
FT 
 Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti 1
14/05 02:30
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
13/05 18:00
FT 
 Concordia Chiajna
Gaz Metan Medias 
13/05 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Botosani 
12/05 18:00
FT 
1 Cs Voluntari
Sepsi 
12/05 02:45
FT 
 Viitorul Constanta
CSM Studentesc Iasi 1
11/05 22:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Juventus Bucharest 
08/05 01:45
FT 
1 CSM Studentesc Iasi
Steaua Bucuresti 
07/05 23:00
FT 
 Sepsi
Concordia Chiajna 
06/05 23:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti 
06/05 01:45
FT 
1 CFR Cluj
Universitatea Craiova 
05/05 20:30
FT 
 Juventus Bucharest
Botosani 
05/05 01:45
FT 
 Viitorul Constanta
Astra Ploiesti 
04/05 23:00
FT 
1 ACS Poli Timisoara
Cs Voluntari 
21/05 23:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Dunarea Calarasi 1
20/05 17:30
FT 
 Clinceni
Afc Hermannstadt 
20/05 16:00
FT 
 Snagov
CS Mioveni 
20/05 16:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Stiinta Miroslava 
19/05 21:00
FT 
 Chindia Targoviste
Afumati 
19/05 18:30
FT 
 Metaloglobus
Balotesti 
19/05 16:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Pandurii 
17/05 23:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Dacia Unirea Braila 2
16/05 23:00
FT 
 Afumati
Scm Argesul Pitesti 
16/05 23:00
FT 
 UTA Arad
Ripensia Timisoara 
16/05 23:00
FT 
 Pandurii
Luceafarul Oradea 1
16/05 23:00
FT 
 Politehnica Timisoara
ACS Foresta Suceava 
16/05 21:30
FT 
 Afc Hermannstadt
Metaloglobus 
16/05 21:30
FT 
 Balotesti
Chindia Targoviste 1
16/05 16:00
FT 
 Stiinta Miroslava
Snagov 
13/05 16:00
FT 
 Chindia Targoviste
Afc Hermannstadt 
12/05 18:00
FT 
 Stiinta Miroslava
Politehnica Timisoara 
12/05 16:00
FT 
 Snagov
Clinceni 
12/05 16:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Pandurii 
12/05 16:00
FT 
1 Luceafarul Oradea
UTA Arad 
12/05 16:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Balotesti 
05/05 18:00
FT 
 Afc Hermannstadt
Scm Argesul Pitesti 
05/05 17:00
FT 
1 Dunarea Calarasi
Ripensia Timisoara 
05/05 16:00
FT 
 Balotesti
Dacia Unirea Braila 
05/05 16:00
FT 
 UTA Arad
ACS Foresta Suceava 
05/05 16:00
FT 
 Pandurii
Stiinta Miroslava 
20/05 16:10
FT 
 Selena Sn Constanta Womens
Universitatea Galati Womens 
20/05 16:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
20/05 16:00
FT 
 Viitorul Reghin Womens
Cs Navobi Iasi Womens 
19/05 19:00
FT 
 Css Targoviste Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
19/05 18:00
FT 
 Piros Security Womens
Olimpic Star Cluj Womens 
19/05 23:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Acs Sirineasa 1
19/05 22:00
FT 
 Industria Galda
Afc Unirea Tasnad 
18/05 23:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Otelul Galati 
18/05 23:00
FT 
 Avantul Reghin
Universitaea Cluj 
18/05 23:00
FT 
1 Cnp Timisoara
Millenium Giarmata 1
18/05 23:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Petrolul Ploiesti 
18/05 23:00
FT 
2 Sportul Chiscani
Victoria Traian 1
18/05 23:00
FT 
 National Sebis
Acso Filiasi 
18/05 23:00
FT 
 Gloria Popesti-leordeni
Cs Concordia Chiajna Ii 1
18/05 23:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Csm Ramnicu Sarat 
18/05 23:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
International Balesti 
18/05 23:00
FT 
 Sc Municipal Petrotub Roman
Pascani 
18/05 23:00
FT 
 Voluntari B
Csa Axiopolis 
18/05 23:00
FT 
 Csikszereda
Cs Sanatatea Darabani 
12/05 19:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Cs Mioveni Ii 
11/05 23:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Gloria Popesti-leordeni 
11/05 23:00
FT 
 Cs Concordia Chiajna Ii
Astra Giurgiu Ii 
11/05 23:00
FT 
 Cs Performanta Ighiu
Cs Iernut 
11/05 23:00
FT 
 Csa Axiopolis
Dobrogea Tulcea 1
11/05 23:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Sporting Liesti 
11/05 23:00
FT 
 Voluntari B
Unirea 2004 Slobozia 1
09/05 23:00
FT 
 Comuna Recea
Universitaea Cluj 
09/05 23:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Afc Unirea Tasnad 
09/05 23:00
FT 
 Sc Municipal Petrotub Roman
Bucovina Radauti 
09/05 23:00
FT 
 Csikszereda
Csm Focsani 
09/05 23:00
FT 
 Industria Galda
Unirea Dej 1
08/05 23:00
FT 
1 Acs Ghiroda
Cs Universitatea Craiova B 1
08/05 23:00
FT 
 Acs Olimpic Cetate Rasnov
Odorheiu Secuiesc 
08/05 23:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
Acso Filiasi 
08/05 23:00
FT 
 Cluj Ii
Cs Performanta Ighiu 
08/05 23:00
FT 
 Cnp Timisoara
Cetate Deva 
08/05 23:00
FT 
1 Cs Iernut
Avrig 
08/05 23:00
FT 
 Sporting Liesti
Otelul Galati 
08/05 23:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Cs Sanatatea Cluj 
08/05 23:00
FT 
 Scolar Resita
Soimii Lipova 
08/05 23:00
FT 
 Acs Kse Targu Secuiesc
Cs Sanatatea Darabani 
04/05 23:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Csm Flacara Moreni 
04/05 23:00
FT 
 Cluj Ii
Industria Galda 
04/05 23:00
FT 
 Cs Performanta Ighiu
Avrig 
04/05 23:00
FT 
 Dobrogea Tulcea
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
04/05 23:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Victoria Traian 
04/05 23:00
FT 
 Millenium Giarmata
Scolar Resita 
11/05 01:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Afc Hermannstadt 
09/05 22:00
FT 
 Botosani
Universitatea Craiova