livescore - live soccer scores

Poland Soccer Results & Scores

06/12 01:00
FT 
 Ruch Chorzow
Arka Gdynia 
05/12 01:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan 
04/12 22:30
FT 
 Cracovia Krakow
Gornik Leczna 
04/12 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Lechia Gdansk 
04/12 01:00
FT 
 Slask Wroclaw
Pogon Szczecin 
03/12 22:30
FT 
 Piast Gliwice
Korona Kielce 
03/12 03:30
FT 
 Legia Warszawa
Wisla Plock 
03/12 01:00
FT 
 LKS Nieciecza
Zaglebie Lubin 
29/11 01:00
FT 
 Lechia Gdansk
Gornik Leczna 
28/11 01:00
FT 
1 Slask Wroclaw
Legia Warszawa 
27/11 22:30
FT 
 Wisla Plock
Piast Gliwice 
27/11 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Arka Gdynia 
27/11 01:00
FT 
 Ruch Chorzow
Jagiellonia Bialystok 
26/11 22:30
FT 
 Korona Kielce
Pogon Szczecin 
26/11 03:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Lech Poznan 
26/11 01:00
FT 
 Cracovia Krakow
LKS Nieciecza 
22/11 01:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
21/11 01:00
FT 
 Lech Poznan
Slask Wroclaw 
20/11 22:30
FT 
1 Arka Gdynia
LKS Nieciecza 
20/11 03:30
FT 
 Lechia Gdansk
Wisla Plock 
20/11 01:00
FT 
 Pogon Szczecin
Wisla Krakow 
19/11 22:30
FT 
1 Gornik Leczna
Ruch Chorzow 
19/11 03:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa 
19/11 01:00
FT 
 Piast Gliwice
Cracovia Krakow 
03/12 19:00
FT 
 Wroclaw Academy Youth
Pogon Szczecin Youth 
03/12 18:00
FT 
 Miedz Legnica Youth
Gryf Slupsk Youth 
30/11 19:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Lks Lodz Youth 
27/11 19:00
FT 
 Warta Poznan Youth
Lech Poznan Youth 
27/11 19:00
FT 
 Gryf Slupsk Youth
Zaglebie Lubin Youth 
26/11 19:00
FT 
 Piast Gliwice Youth
Gornik Zabrze Youth 
26/11 19:00
FT 
 Slask Wroclaw Youth
Lechia Gdansk Youth 
26/11 19:00
FT 
 Cracovia Krakow Youth
Korona Kielce Youth 
26/11 19:00
FT 
 Progres Krakow Youth
Sms Lodz Youth 
26/11 19:00
FT 
 Lks Lodz Youth
Biala Podlaska Youth 
26/11 18:00
FT 
 Arka Gdynia Youth
Wroclaw Academy Youth 
26/11 18:00
FT 
 Zha Buse U19
Pogon Szczecin Youth 
20/11 21:00
FT 
 Gks Belchatow Youth
Progres Krakow Youth 
20/11 20:30
FT 
 Cracovia Krakow Youth
Motor Lublin Youth 
19/11 19:05
FT 
 Gornik Zabrze Youth
Gryf Slupsk Youth 1
19/11 19:00
FT 
 Warta Poznan Youth
Pogon Szczecin Youth 1
19/11 19:00
FT 
 Korona Kielce Youth
Wisla Krakow Youth 
19/11 19:00
FT 
1 Biala Podlaska Youth
Znicz Pruszkow Youth 
19/11 19:00
FT 
 Sms Lodz Youth
Neptun Konskie Youth 
19/11 19:00
FT 
 Lech Poznan Youth
Pogon Szczecin Youth 
19/11 19:00
FT 
 Lechia Gdansk Youth
Zha Buse U19 
13/11 21:00
FT 
 Pogon Szczecin Youth
Lech Poznan Youth 
13/11 20:00
FT 
 Gks Belchatow Youth
Neptun Konskie Youth 
13/11 16:30
FT 
 Legia Warszawa Youth
Progres Krakow Youth 
12/11 20:00
FT 
 Zaglebie Lubin Youth
Zha Buse U19 
12/11 19:15
FT 
 Cracovia Krakow Youth
Resovia Youth 
12/11 19:05
FT 
 Lechia Gdansk Youth
Pogon Szczecin Youth 
12/11 19:00
FT 
 Biala Podlaska Youth
Polonia Warszawa Youth 
12/11 19:00
FT 
1 Stal Mielec Youth
Wisla Krakow Youth 
12/11 19:00
FT 
 Ukp Zielona Gora Youth
Gryf Slupsk Youth 1
12/11 17:00
FT 
 Sms Lodz Youth
Lks Lodz Youth 
11/11 21:00
FT 
 Warta Poznan Youth
Arka Gdynia Youth 
11/11 20:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Znicz Pruszkow Youth 
11/11 19:00
FT 
 Motor Lublin Youth
Korona Kielce Youth 
01/12 03:30
FT 
1 Wisla Krakow
Lech Poznan 
01/12 00:30
FT 
 Wigry Suwalki
Gks Jastrzebie 
30/11 03:30
FT 
 Arka Gdynia
Bytovia Bytow 
30/11 00:30
FT 
 Pogon Szczecin
Puszcza Niepolomice 
28/11 00:45
FT 
 Pogon Siedlce
Zaglebie Sosnowiec 
27/11 22:00
FT 
 Stal Mielec
Gornik Zabrze 
27/11 00:45
FT 
 GKS Katowice
Chrobry Glogow 
26/11 20:30
FT 
2 Olsztyn OKS 1945
Chojniczanka Chojnice 1
26/11 01:30
FT 
1 Znicz Pruszkow
Wigry Suwalki 1
26/11 01:00
FT 
 Wisla Pulawy
Olimpia Grudziadz 
25/11 23:59
FT 
 Podbeskidzie
Bytovia Bytow 
24/11 01:00
FT 
 Pogon Siedlce
Stal Mielec 
24/11 01:00
FT 
 GKS Tychy
Zaglebie Sosnowiec 
21/11 00:45
FT 
 Gornik Zabrze
Miedz Legnica 
20/11 01:00
FT 
 Podbeskidzie
Olimpia Grudziadz 
20/11 00:45
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice 1
18/11 23:59
FT 
 Chrobry Glogow
Olsztyn OKS 1945 
13/11 23:00
FT 
1 Mks Kluczbork
Podbeskidzie 
13/11 22:00
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Pulawy 
13/11 01:00
FT 
 Bytovia Bytow
GKS Katowice 1
12/11 23:59
FT 
 Wigry Suwalki
Olsztyn OKS 1945 
12/11 23:00
FT 
 Chrobry Glogow
Chojniczanka Chojnice 
12/11 23:00
FT 
1 Sandecja
Miedz Legnica 
26/11 01:00
FT 
 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 
19/11 01:00
FT 
 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 1
13/11 20:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Polonia Warszawa 
13/11 20:00
FT 
 Lks Lomza
LKS Lodz 
13/11 20:00
FT 
 BKS Stal BB
Gks Jastrzebie 
13/11 20:00
FT 
1 Unia Turza Slaska
Gornik Ii Zabrze 
13/11 20:00
FT 
 Miedz Legnica Ii
Gawin Sleza Wroclaw 
13/11 19:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 
13/11 18:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
12/11 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Belchatow 
12/11 20:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Ks Legionovia Legionowo 
12/11 20:00
FT 
 Rozwoj Katowice
Gryf Wejherowo 
11/11 20:05
FT 
 Huragan Wolomin
Ruch Wysokie Mazowieckie 
19/11 18:00
FT 
 Gosir Piaseczno Womens
Azs Uj Krakow Womens 
13/11 19:00
FT 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
13/11 18:00
FT 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Gosir Piaseczno Womens 
13/11 18:00
FT 
 Uks Lodz Womens
Gornik Leczna Womens 
13/11 18:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Biala Podlaska Womens 
13/11 18:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Azs Wroclaw Womens