livescore - live soccer scores

Paraguay Soccer Results & Scores

25/08 06:30
FT 
 Guarani CA
Sportivo San Lorenzo 
25/08 04:00
FT 
 Sol De America
Deportivo Capiata 
24/08 07:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno 
19/08 06:30
FT 
 Libertad Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
19/08 04:00
FT 
1 Deportivo Capiata
Guarani CA 
18/08 06:30
FT 
 Deportivo Santani
Sol De America 
18/08 03:30
FT 
 Cerro Porteno
Olimpia Asuncion 
17/08 06:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
General Diaz 
17/08 04:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Nacional Asuncion 
12/08 06:30
FT 
 Guarani CA
Deportivo Santani 
12/08 04:00
FT 
1 Olimpia Asuncion
Sportivo Luqueno 2
11/08 06:30
FT 
 Sol De America
Cerro Porteno 
11/08 04:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Deportivo Capiata 
10/08 08:00
FT 
 General Diaz
Ca River Plate Asuncion 
10/08 05:30
FT 
 Nacional Asuncion
Libertad Asuncion 
06/08 07:15
FT 
 Libertad Asuncion
Olimpia Asuncion 
05/08 06:00
FT 
 Cerro Porteno
Guarani CA 
05/08 03:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Sol De America 
04/08 06:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Nacional Asuncion 
04/08 03:30
FT 
 Deportivo Santani
Sportivo San Lorenzo 
03/08 07:00
FT 
 Deportivo Capiata
General Diaz 
30/07 05:00
FT 
 Sol De America
Libertad Asuncion 
29/07 06:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Cerro Porteno 
29/07 03:30
FT 
 Guarani CA
Sportivo Luqueno 
28/07 06:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
28/07 03:30
FT 
 Deportivo Capiata
Deportivo Santani 
22/07 05:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sol De America 
20/05 07:00
FT 
1 Sol De America
Cerro Porteno 1
20/05 04:45
FT 
 Sportivo San Lorenzo
General Diaz 1
19/05 07:10
FT 
 Nacional Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
18/05 06:30
FT 
 Deportivo Santani
Libertad Asuncion 
15/05 03:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Olimpia Asuncion 
14/05 07:10
FT 
 General Diaz
Nacional Asuncion 
14/05 05:00
FT 
 Deportivo Capiata
Sportivo San Lorenzo 1
13/05 05:00
FT 
 Libertad Asuncion
Sportivo Luqueno 
12/05 05:00
FT 
 Guarani CA
Sol De America 1
08/05 07:10
FT 
 Olimpia Asuncion
General Diaz 
08/05 05:00
FT 
 Deportivo Santani
Sol De America 
07/05 07:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Guarani CA 
07/05 05:30
FT 
 Nacional Asuncion
Deportivo Capiata 1
06/05 07:10
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Libertad Asuncion 
03/05 07:00
FT 
1 Libertad Asuncion
Nacional Asuncion 
02/05 05:00
FT 
1 Cerro Porteno
Sportivo San Lorenzo 
01/05 07:30
FT 
 General Diaz
Ca River Plate Asuncion 
30/04 07:30
FT 
1 Guarani CA
Deportivo Santani 
29/04 07:30
FT 
 Sol De America
Sportivo Luqueno 
29/04 07:10
FT 
 Nacional Asuncion
Cerro Porteno 
29/04 05:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Libertad Asuncion 
28/04 07:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Deportivo Capiata 
27/04 07:30
FT 
 General Diaz
Guarani CA 
26/04 08:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Deportivo Santani 
26/04 06:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Sol De America 1
23/04 06:00
FT 
2 Deportivo Capiata
General Diaz 
22/04 07:00
FT 
 Sol De America
Nacional Asuncion 
22/04 05:00
FT 
 Deportivo Santani
Sportivo San Lorenzo 
12/08 20:00
FT 
 Olimpia Asuncion Reserves
Sportivo Luqueno Reserve 
05/08 20:00
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Nacional Asuncion Reserve 
20/05 19:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo Reserve
Club General Diaz Reserves 
10/05 19:30
FT 
 Deportivo Capiata Reserves
Sportivo San Lorenzo Reserve 
07/05 19:30
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Club Guarani Reserve 1
03/05 01:00
FT 
 Club General Diaz Reserves
Club River Plate Asuncion Reserve 
02/05 20:00
FT 
 Cerro Porteno Asuncion Reserves
Sportivo San Lorenzo Reserve 
29/04 20:00
FT 
 Club Guarani Reserve
Deportivo Santani Reserves 
26/04 19:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo Reserve
Sol De America Reserves 
23/04 19:30
FT 
 Club Guarani Reserve
Sportivo Luqueno Reserve 
10/08 07:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Independiente Fbc 2
03/08 06:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Sportivo Iteno 
22/07 03:00
FT 
 2 De Mayo Pjc
Deportivo Caaguazu 
22/07 02:45
FT 
 Ri 3 Corrales
General Caballero 
22/07 02:45
FT 
1 Fulgencio Yegros
Resistencia Sc 
22/07 02:30
FT 
 Guay Leena
Independiente Fbc 
21/07 22:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
12 De Octubre 
15/07 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Guay Leena 
15/07 03:00
FT 
 Resistencia Sc
Ovetense 1
15/07 03:00
FT 
 Deportivo Caaguazu
Rubio Nu Asuncion 
15/07 03:00
FT 
1 Independiente Fbc
Sportivo Trinidense 
14/07 22:00
FT 
 General Caballero
2 De Mayo Pjc 
14/07 22:00
FT 
 12 De Octubre
Fulgencio Yegros 
13/07 06:00
FT 
 3 De Febrero
Ri 3 Corrales 
08/07 03:00
FT 
1 Fulgencio Yegros
Deportivo Caaguazu 1
07/07 22:00
FT 
1 Ovetense
12 De Octubre 2
30/06 22:00
FT 
 General Caballero
Fulgencio Yegros 
30/06 22:00
FT 
 12 De Octubre
Guay Leena 
17/06 05:30
FT 
 3 De Febrero
Rubio Nu Asuncion 
16/06 22:00
FT 
 Ri 3 Corrales
Ovetense 
16/06 22:00
FT 
 Sportivo Iteno
Independiente Fbc 
10/06 03:00
FT 
 Guay Leena
Ri 3 Corrales 
10/06 03:00
FT 
1 Sportivo Iteno
3 De Febrero 
10/06 02:50
FT 
1 Ovetense
2 De Mayo Pjc 1
10/06 02:30
FT 
 Independiente Fbc
Resistencia Sc 
03/06 05:00
FT 
 12 De Octubre
Independiente Fbc 
02/06 05:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Ovetense 
02/06 05:00
FT 
 3 De Febrero
Fulgencio Yegros 
27/05 03:00
FT 
 Resistencia Sc
3 De Febrero 
27/05 03:00
FT 
 Ovetense
Fulgencio Yegros 
26/05 22:00
FT 
 Club Fernando De La Mora
General Caballero 1
26/05 05:00
FT 
 Sportivo Trinidense
2 De Mayo Pjc 
26/05 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
12 De Octubre 
25/05 06:00
FT 
 Independiente Fbc
Deportivo Caaguazu 
04/05 07:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Club Fernando De La Mora