livescore - live soccer scores

New Zealand Soccer Results & Scores

15/07 10:00
AET 
 Birkenhead United
Western Springs Afc 
90min [2-2], 120min [4-3], Birkenhead United win
15/07 09:00
FT 
 Cashmere Technical
Roslyn Wakari 
14/07 13:45
AET 
 Wairarapa United
Stop Out 
90min [1-1], 120min [2-1], Wairarapa United win
14/07 10:00
FT 
 Auckland City
East Coast Bays 
14/07 10:00
FT 
 Melville United
Onehunga Sports 
24/06 10:00
FT 
 Tauranga City United
Western Springs Afc 
23/06 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Wairarapa United 
23/06 10:30
AET 
 Coastal Spirit
Cashmere Technical 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-3], Cashmere Technical win
23/06 10:00
FT 
 Manukau United
Three Kings United 
23/06 10:00
FT 
 Melville United
Hibiscus Coast Womens 
23/06 10:00
AET 
 Waterside Karori
Western Suburbs 
90min [3-3], 120min [3-6], Western Suburbs win
09/06 10:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Manukau United 
04/06 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Western Suburbs 
04/06 08:00
AET 
 Twenty 11
Nelson Suburbs 
90min [2-2], 120min [2-3], Nelson Suburbs win
08/07 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Stop Out 
08/07 09:00
FT 
 Wairarapa United
Havelock North Wanderers 
07/07 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Western Suburbs 
07/07 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Lower Hutt City 
07/07 10:30
FT 
 Waterside Karori
Wellington United 
07/07 10:30
FT 
 Joseph Kanter Gabriel Di Univis
Twenty 11 
01/07 10:30
FT 
 Western Suburbs
Napier City Rovers 
30/06 10:45
FT 
 Ferrymead Bays
Nomads 
30/06 10:30
FT 
 Stop Out
Waterside Karori 
30/06 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Wellington Olympic 
30/06 10:30
FT 
 Wellington United
Wairarapa United 
16/06 11:30
FT 
 Wairarapa United
Stop Out 
16/06 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Havelock North Wanderers 
16/06 10:30
FT 
 Wellington United
Lower Hutt City 
16/06 10:30
FT 
 Waterside Karori
Western Suburbs 
10/06 10:30
FT 
 Western Suburbs
Wairarapa United 
10/06 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Miramar Rangers 
09/06 13:45
FT 
1 Wellington Olympic
Waterside Karori 
09/06 11:30
FT 
 Coastal Spirit
Nomads 2
09/06 10:30
FT 
 Stop Out
Lower Hutt City 
09/06 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Wellington United 
02/06 11:30
FT 
 Lower Hutt City
Western Suburbs 1
02/06 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Wellington United 
02/06 10:30
FT 
 Waterside Karori
Napier City Rovers 2
02/06 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Stop Out 
27/05 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Western Suburbs 
26/05 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Lower Hutt City 
26/05 10:30
FT 
 Wellington United
Stop Out 
26/05 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Waterside Karori 1
20/05 10:30
FT 
 Western Suburbs
Wellington United 
20/05 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Lower Hutt City 
19/05 10:45
FT 
 Nomads
University Of Canterbury 
19/05 10:30
FT 
 Stop Out
Miramar Rangers 
19/05 10:30
FT 
 Waterside Karori
Wairarapa United 1
19/05 09:30
FT 
 Wellington Olympic
Havelock North Wanderers 
09/05 15:25
FT 
 Lower Hutt City
Wellington United 
05/05 11:30
FT 
 Lower Hutt City
Waterside Karori 
05/05 11:00
FT 
1 Wellington United
Wellington Olympic 
05/05 10:45
FT 
 Selwyn United
Twenty 11 
05/05 10:45
FT 
 Cashmere Technical
Ferrymead Bays 
05/05 10:45
FT 
 Joseph Kanter Gabriel Di Univis
Coastal Spirit 
05/05 10:30
FT 
 Stop Out
Western Suburbs 
29/04 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Wellington United 
28/04 13:45
FT 
2 Wellington Olympic
Stop Out 
28/04 13:30
FT 
 Wairarapa United
Lower Hutt City 
28/04 10:45
FT 
 Coastal Spirit
Cashmere Technical 
28/04 10:45
FT 
 Twenty 11
Nomads 
28/04 10:45
FT 
 Ferrymead Bays
Selwyn United 
28/04 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Western Suburbs 
28/04 10:30
FT 
 Waterside Karori
Havelock North Wanderers 
25/04 11:00
FT 
 Lower Hutt City
Miramar Rangers 
25/04 10:45
FT 
 Nomads
Ferrymead Bays 
25/04 10:45
FT 
1 Coastal Spirit
Selwyn United 
25/04 10:45
FT 
 Cashmere Technical
Joseph Kanter Gabriel Di Univis 
25/04 10:30
FT 
 Wellington United
Waterside Karori 
25/04 10:30
FT 
1 Stop Out
Napier City Rovers 
25/04 10:30
FT 
 Western Suburbs
Wellington Olympic 
25/04 09:30
FT 
 Havelock North Wanderers
Wairarapa United 
22/04 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Western Suburbs 
21/04 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Miramar Rangers 
21/04 11:45
FT 
 Lower Hutt City
Havelock North Wanderers 
21/04 11:35
FT 
1 Wairarapa United
Wellington United 
21/04 10:45
FT 
 Twenty 11
Joseph Kanter Gabriel Di Univis 
21/04 10:45
FT 
 Nomads
Coastal Spirit 
07/07 11:00
FT 
 Manukau United
Eastern Suburbs Afc 1
07/07 11:00
FT 
1 Three Kings United
Onehunga Sports 
01/07 11:00
FT 
 Auckland City
Manukau United 
30/06 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Bay Olympic 
16/06 11:00
FT 
 East Coast Bays
Glenfield Rovers 
09/06 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
East Coast Bays 
09/06 11:00
FT 
 Glenfield Rovers
Three Kings United 
02/06 11:05
FT 
 Glenfield Rovers
Eastern Suburbs Auckland 
26/05 11:00
FT 
 Manukau United
Birkenhead United 
26/05 11:00
FT 
2 Glenfield Rovers
Auckland City 1
20/05 11:00
FT 
 Auckland City
Eastern Suburbs Auckland 
13/05 11:00
FT 
 Auckland City
Three Kings United 
05/05 13:15
FT 
 Western Springs Afc
Auckland City 
05/05 11:00
FT 
 Three Kings United
Bay Olympic 
28/04 11:00
FT 
 East Coast Bays
Manukau United 
25/04 11:00
FT 
 Waitakere City
Union Central 
21/04 11:00
FT 
1 East Coast Bays
Hamilton Wanderers 
21/04 11:00
FT 
 Onehunga Sports
Three Kings United 
21/04 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Auckland
Manukau United 
25/05 15:30
FT 
 Western Springs Womens
Three Kings United Womens 
29/04 09:00
FT 
 Three Kings United Womens
Claudelands Rovers Womens 
22/04 09:00
FT 
 Eastern Suburbs Womens
Claudelands Rovers Womens