livescore - live soccer scores

Moldova Soccer Results & Scores

06/07 22:30
FT 
 Floresti
Cs Petrocub 
06/07 22:30
FT 
 Olimpia Balti
Victoria Bardar 
06/07 01:00
FT 
 Milsami
Glodeni 
05/07 22:30
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Sheriff 
21/06 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Floresti 
21/06 00:00
FT 
 Sheriff
Iskra-stal Ribnita 
20/06 23:30
FT 
 Glodeni
Milsami 
24/05 01:00
AET 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
90min [0-0], 120min [2-0], Milsami win
10/05 00:00
AET 
 Cs Petrocub
Milsami 
90min [1-1], 120min [1-2], Milsami win
10/05 00:00
AET 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Zimbru Chisinau win
18/04 23:59
AET 
 Zimbru Chisinau
Olimpia Balti 
90min [0-0], 120min [1-0], Zimbru Chisinau win
18/04 20:30
FT 
 Milsami
Sheriff 
18/04 20:30
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 
25/10 18:30
FT 
 Spicul Chiscareni
Dinamo-Auto 
25/10 18:30
FT 
 Cs Petrocub
Socol Copceac 
25/10 18:30
AET 
 Victoria Bardar
Sheriff 
90min [1-1], 120min [1-3], Sheriff win
24/10 18:30
FT 
 Sfintul Gheorghe
Milsami 
24/10 18:30
FT 
 Cf Sparta Selemet
Speranta Nisporeni 
24/10 18:30
FT 
 Steaua 57
Zimbru Chisinau 
24/10 18:30
FT 
1 Olimpia Balti
Singerei 
24/10 18:30
FT 
 Dacia Chisinau
Glodeni 
02/07 01:00
FT 
 Milsami
Dinamo-Auto 
02/07 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Zimbru Chisinau 
02/07 00:00
FT 
 Sheriff
Olimpia Balti 
01/07 23:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Speranta Nisporeni 
28/06 02:00
FT 
 Cs Petrocub
Sfintul Gheorghe 
28/06 00:00
FT 
 Sheriff
Milsami 
28/06 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Olimpia Balti 
27/06 23:30
FT 
 Dinamo-Auto
Speranta Nisporeni 
25/06 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sheriff 
24/06 23:30
FT 
 Dinamo-Auto
Cs Petrocub 
24/06 23:30
FT 
1 Olimpia Balti
Sfintul Gheorghe 1
24/06 23:30
FT 
 Speranta Nisporeni
Milsami 
17/06 01:00
FT 
 Milsami
Olimpia Balti 
17/06 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 
17/06 00:00
FT 
 Sheriff
Sfintul Gheorghe 
17/06 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
11/06 00:00
FT 
 Dinamo-Auto
Sheriff 
11/06 00:00
FT 
1 Sfintul Gheorghe
Milsami 
10/06 00:00
FT 
 Olimpia Balti
Cs Petrocub 
10/06 00:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Zimbru Chisinau 
18/05 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Milsami 
13/05 23:59
FT 
 Zimbru Chisinau
Cs Petrocub 
13/05 22:00
FT 
 Dinamo-Auto
Milsami 
13/05 22:00
FT 
 Olimpia Balti
Sheriff 
13/05 22:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sfintul Gheorghe 
05/05 23:00
FT 
 Sheriff
Zimbru Chisinau 
05/05 22:00
FT 
 Cs Petrocub
Dinamo-Auto 
05/05 22:00
FT 
 Milsami
Speranta Nisporeni 
05/05 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Olimpia Balti 
29/04 22:00
FT 
 Dinamo-Auto
Zimbru Chisinau 
29/04 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Sheriff 
28/04 22:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Cs Petrocub 
28/04 22:00
FT 
 Olimpia Balti
Milsami 
22/04 23:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Speranta Nisporeni 
22/04 23:00
FT 
 Sheriff
Dinamo-Auto 
22/04 21:00
FT 
1 Cs Petrocub
Olimpia Balti 
22/04 21:00
FT 
 Cs Petrocub
Olimpia Balti 
22/04 21:00
FT 
 Milsami
Sfintul Gheorghe 
14/04 21:00
FT 
 Milsami
Sheriff 
14/04 21:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Cs Petrocub 
14/04 21:00
FT 
 Olimpia Balti
Zimbru Chisinau 
14/04 21:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Dinamo-Auto 
07/04 21:00
FT 
 Cs Petrocub
Milsami 
07/04 21:00
FT 
 Dinamo-Auto
Olimpia Balti 
07/04 20:00
FT 
 Sheriff
Speranta Nisporeni 
07/04 20:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sfintul Gheorghe 
01/04 20:00
FT 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
01/04 20:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Dinamo-Auto 1
01/04 20:00
FT 
 Sheriff
Cs Petrocub 
01/04 20:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Olimpia Balti 
01/04 20:00
FT 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
01/04 20:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Dinamo-Auto 
14/03 18:00
FT 
 Olimpia Balti
Dinamo-Auto 
27/02 17:20
FT 
 Spicul Chiscareni
Speranta Nisporeni 
26/11 19:00
FT 
 Spicul Chiscareni
Milsami 
26/11 19:00
FT 
 Sheriff
Speranta Nisporeni 
26/11 19:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Olimpia Balti 
26/11 19:00
FT 
 Dinamo-Auto
Dacia Chisinau 
26/11 19:00
FT 
 Cs Petrocub
Zimbru Chisinau 
06/11 19:00
FT 
 Spicul Chiscareni
Sheriff 
03/11 20:00
FT 
1 Sfintul Gheorghe
Milsami 
03/11 20:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Dacia Chisinau 
29/10 20:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Cs Petrocub 
20/10 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Speranta Nisporeni 
20/10 20:00
FT 
 Spicul Chiscareni
Sfintul Gheorghe 
17/11 19:00
FT 
 Real Succes
Edinet 1
17/11 19:00
FT 
 Abus Ungheni
Zimbru Chisinau B 
13/11 19:00
FT 
 Zimbru Chisinau B
Real Succes 
10/11 20:00
FT 
1 Codru Lozova
Real Succes 
10/11 20:00
FT 
 Singerei
Cahul 2005 
06/11 20:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Zimbru Chisinau B 
03/11 20:00
FT 
 Glodeni
Cahul 2005 
30/10 20:00
FT 
 Victoria Bardar
Sheriff B 
27/10 20:00
FT 
 Edinet
Iskra-stal Ribnita 
27/10 20:00
FT 
 Codru Lozova
CF Gagauziya 
27/10 20:00
FT 
 Real Succes
Abus Ungheni 
27/10 20:00
FT 
 Cahul 2005
Cf Sparta Selemet 
23/10 20:00
FT 
 Zimbru Chisinau B
Edinet 
20/10 20:00
FT 
 Victoria Bardar
Singerei