livescore - live soccer scores

Macedonia Soccer Results & Scores

08/11 20:00
FT 
 Kozuv
Kamenica Sasa 
04/11 20:30
FT 
 Academy Pandev
Rabotnichki 
04/11 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Shkupi 
04/11 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Sileks 
04/11 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
04/11 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Belasica Strumica 
31/10 20:30
FT 
1 Belasica Strumica
FK Shkendija 79 
31/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
31/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Sileks 
31/10 20:30
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
31/10 20:30
FT 
 Rabotnichki
Pobeda Prilep 
28/10 20:30
FT 
 Academy Pandev
Belasica Strumica 
28/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Makedonija Gjorce Petrov 1
28/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Renova Cepciste 
28/10 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Shkupi 
28/10 20:30
FT 
 Sileks
Rabotnichki 
21/10 20:30
FT 
 Belasica Strumica
Pobeda Prilep 
21/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Academy Pandev 
21/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnichki 
21/10 20:30
FT 
 Shkupi
Sileks 
21/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
06/10 21:00
FT 
 Belasica Strumica
Sileks 
06/10 21:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Pobeda Prilep 
06/10 21:00
FT 
 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
06/10 21:00
FT 
 Shkupi
Rabotnichki 
06/10 21:00
FT 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
29/09 21:00
FT 
 Rabotnichki
Belasica Strumica 
29/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
FK Shkendija 79 
29/09 21:00
FT 
 Pobeda Prilep
Vardar Skopje 
29/09 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Shkupi 
29/09 21:00
FT 
 Sileks
Makedonija Gjorce Petrov 
26/09 21:30
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
26/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Pobeda Prilep 
26/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
26/09 21:30
FT 
 Belasica Strumica
Shkupi 
26/09 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnichki 
23/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
23/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Belasica Strumica 
23/09 21:30
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
23/09 21:30
FT 
 Sileks
FK Shkendija 79 
23/09 01:00
FT 
 Rabotnichki
Vardar Skopje 
16/09 21:30
FT 
 Academy Pandev
Sileks 
16/09 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Belasica Strumica 
16/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Renova Cepciste 
16/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnichki 
16/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
02/09 22:15
FT 
 Shkupi
FK Shkendija 79 
02/09 02:00
FT 
 Rabotnichki
Academy Pandev 
01/09 22:15
FT 
 Belasica Strumica
Vardar Skopje 
01/09 22:15
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 
01/09 22:15
FT 
 Sileks
Pobeda Prilep 
27/08 22:30
FT 
 FK Shkendija 79
Belasica Strumica 
26/08 22:30
FT 
 Academy Pandev
Shkupi 
26/08 22:30
FT 
 Pobeda Prilep
Rabotnichki 
26/08 22:30
FT 
 Sileks
Renova Cepciste 
26/08 22:30
FT 
 Vardar Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
19/08 23:00
FT 
 Belasica Strumica
Academy Pandev 
19/08 23:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
FK Shkendija 79 
19/08 23:00
FT 
1 Renova Cepciste
Vardar Skopje 
19/08 23:00
FT 
 Shkupi
Pobeda Prilep 
19/08 02:00
FT 
 Rabotnichki
Sileks 
07/11 20:00
FT 
1 FK Shkendija 79
Pobeda Prilep 
07/11 20:00
FT 
 Sileks
Belasica Strumica 
07/11 20:00
FT 
 Academy Pandev
Korab Debar 
07/11 20:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnicki Skopje 
03/10 21:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Tikves Kavadarci 
03/10 21:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
03/10 21:00
FT 
 Belasica Strumica
Pelister Bitola 
03/10 21:00
FT 
 Academy Pandev
Bregalnica Stip 
03/10 21:00
FT 
 Pobeda Prilep
Fk Rinija Gostivar 
03/10 21:00
FT 
 Sileks
Skopje 
03/10 21:00
FT 
 Pehchevo
FK Shkendija 79 
19/09 21:30
FT 
 Bregalnica Stip
Academy Pandev 
19/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
19/09 21:30
FT 
 Fk Rinija Gostivar
Pobeda Prilep 
19/09 21:30
FT 
 Skopje
Sileks 
19/09 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Belasica Strumica 
19/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Pehchevo 
19/09 21:30
FT 
 Tikves Kavadarci
Rabotnicki Skopje 1
29/08 23:00
FT 
 Struga Trim Lum
Pobeda Prilep 
29/08 23:00
FT 
 Struga Trim Lum
Pobeda Prilep 
22/08 23:05
FT 
 Labunishta
Academy Pandev 
22/08 23:00
FT 
 Osogovo
Pelister Bitola 
22/08 23:00
FT 
 Tikves Kavadarci
Renova Cepciste 1
22/08 23:00
FT 
 Korab Debar
Borec Veles 
22/08 23:00
FT 
 Poeshevo
Bregalnica Stip 
22/08 23:00
FT 
 Prevalec
Makedonija Gjorce Petrov 
22/08 23:00
FT 
 Korab Debar
Borec Veles 
22/08 23:00
FT 
 Vlazrimi Kicevo
Belasica Strumica 
22/08 23:00
FT 
 Vardar Negotino
Skopje 
22/08 23:00
FT 
 Labunishta
Academy Pandev 
22/08 23:00
FT 
 Poeshevo
Bregalnica Stip 
22/08 23:00
FT 
 Osogovo
Pelister Bitola 
22/08 23:00
FT 
 Tikves Kavadarci
Renova Cepciste 
22/08 23:00
FT 
 Fortuna Singelik
Rabotnichki 
22/08 23:00
AET 
 FK Teteks Tetovo
Fk Rinija Gostivar 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
22/08 23:00
FT 
 Prevalec
Makedonija Gjorce Petrov 
22/08 23:00
FT 
 Pehchevo
Shkupi 
22/08 23:00
FT 
 Vardar Forino
Vardar Skopje 
22/08 23:00
FT 
 Bratstvo Vlaznimi
Sileks