livescore - live soccer scores

Luxembourg Soccer Results & Scores

20/11 23:00
FT 
 CS Grevenmacher
Differdange 03 
20/11 23:00
FT 
 Wiltz 71
F91 Dudelange 
20/11 23:00
AET 
 Rodange 91
Mondercange 
90 minutes[0-0],120 minutes[3-1]
20/11 23:00
AET 
 Us Esch
Swift Hesperange 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
20/11 23:00
FT 
 Hostert
Fola Esch 
20/11 22:30
FT 
 Victoria Rosport
Hamm Rm Benfica 
20/11 01:00
AET 
 Etzella Ettelbruck
Us Rumelange 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
19/11 23:59
FT 
 Lorentzweiler
Racing Union Luxemburg 
31/10 02:00
FT 
 Differdange 03
Jeunesse Esch 
30/10 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Union Titus Petange 
30/10 23:00
AET 
 Kehlen
Us Rumelange 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-2]
30/10 23:00
FT 
 Ff Norden 02
Racing Union Luxemburg 
30/10 23:00
FT 
 UN Kaerjeng 97
Hamm Rm Benfica 
30/10 23:00
FT 
 Us Esch
Una Strassen 
30/10 23:00
FT 
 Us Feulen
Swift Hesperange 
30/10 23:00
FT 
 Hostert
Progres Niedercorn 
30/10 23:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Victoria Rosport 
30/10 23:00
FT 
 Us Sandweiler
Fola Esch 
30/10 21:30
FT 
 As Hosingen
Rodange 91 
30/10 01:30
FT 
 Minerva Lintgen
Mondercange 
30/10 01:00
AET 
 CS Grevenmacher
Jeunesse Canach 
90 minutes[1-1],120 minutes[3-1]
30/10 01:00
FT 
 Koerich Simmern
Wiltz 71 
29/10 23:59
FT 
 Blo Weiss Medernach
Etzella Ettelbruck 
29/10 02:00
AET 
 Alisontia Steinsel
Lorentzweiler 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
21/04 02:00
FT 
 Union Titus Petange
Us Rumelange 
21/04 01:30
FT 
 Fola Esch
Una Strassen 
30/09 02:15
FT 
 Progres Niedercorn
Victoria Rosport 
30/09 02:15
FT 
 Una Strassen
Us Mondorf-les-bains 1
30/09 02:00
FT 
 CS Petange
Us Rumelange 
13/09 01:30
FT 
 Jeunesse Esch
Us Rumelange 
13/09 01:30
FT 
 Progres Niedercorn
UN Kaerjeng 97 
11/09 23:59
FT 
 Una Strassen
Fola Esch 
11/09 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
F91 Dudelange 
11/09 22:00
FT 
 Jeunesse Canach
Differdange 03 
11/09 22:00
FT 
 Victoria Rosport
Us Mondorf-les-bains 
11/09 22:00
FT 
 Union Titus Petange
Racing Union Luxemburg 
29/08 01:30
FT 
 Differdange 03
Jeunesse Esch 
29/08 00:30
FT 
 F91 Dudelange
Us Mondorf-les-bains 
28/08 23:59
FT 
 Racing Union Luxemburg
Jeunesse Canach 
28/08 22:00
FT 
 UN Kaerjeng 97
Victoria Rosport 
28/08 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Union Titus Petange 
27/08 23:00
FT 
 Us Rumelange
Una Strassen 
27/08 01:45
FT 
 Fola Esch
Progres Niedercorn 
21/08 23:59
FT 
 Una Strassen
Differdange 03 
21/08 22:00
FT 
 Jeunesse Canach
Hamm Rm Benfica 
21/08 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
UN Kaerjeng 97 
21/08 22:00
FT 
 Victoria Rosport
Fola Esch 
21/08 22:00
FT 
 Jeunesse Esch
Racing Union Luxemburg 
21/08 22:00
FT 
 Union Titus Petange
F91 Dudelange 
20/08 01:30
FT 
 Progres Niedercorn
Us Rumelange 
15/08 23:59
FT 
 Fola Esch
Us Mondorf-les-bains 
15/08 23:59
FT 
 Hamm Rm Benfica
Jeunesse Esch 
15/08 23:00
FT 
 Union Titus Petange
Jeunesse Canach 
15/08 01:00
FT 
 F91 Dudelange
UN Kaerjeng 97 
14/08 23:59
FT 
 Racing Union Luxemburg
Una Strassen 
13/08 23:59
FT 
 Us Rumelange
Victoria Rosport 
13/08 01:30
FT 
 Differdange 03
Progres Niedercorn 
09/08 02:00
FT 
 Jeunesse Esch
Union Titus Petange 
08/08 01:00
FT 
 Progres Niedercorn
Racing Union Luxemburg 
07/08 23:59
FT 
 Una Strassen
Hamm Rm Benfica 
07/08 22:00
FT 
 Victoria Rosport
Differdange 03 
07/08 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Us Rumelange 
07/08 22:00
FT 
 UN Kaerjeng 97
Fola Esch 
06/08 23:59
FT 
 F91 Dudelange
Jeunesse Canach 
28/05 01:30
AET 
 Wiltz 71
Jeunesse Canach 
90min [0-0], 120min [0-1], Jeunesse Canach win
22/05 22:00
FT 
 Fola Esch
Differdange 03 
22/05 22:00
FT 
 CS Grevenmacher
Una Strassen 
22/05 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Victoria Rosport 
22/05 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Wiltz 71 
22/05 22:00
FT 
 Progres Niedercorn
Jeunesse Esch 
22/05 22:00
FT 
 Us Rumelange
Us Mondorf-les-bains 
22/05 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Racing Union Luxemburg 
15/05 01:00
FT 
 Differdange 03
Us Rumelange 
14/05 23:59
FT 
 Victoria Rosport
CS Grevenmacher 
14/05 01:40
FT 
 Wiltz 71
Etzella Ettelbruck 
14/05 01:40
FT 
 Jeunesse Esch
Hamm Rm Benfica 
14/05 01:40
FT 
 Racing Union Luxemburg
Fola Esch 
14/05 01:40
FT 
 Una Strassen
Progres Niedercorn 
14/05 01:40
FT 
 Us Mondorf-les-bains
F91 Dudelange 
08/05 22:00
FT 
 Jeunesse Esch
Racing Union Luxemburg 
08/05 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Us Mondorf-les-bains 
08/05 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Differdange 03 
08/05 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Una Strassen 
08/05 22:00
FT 
 Us Rumelange
Fola Esch 
08/05 20:30
FT 
 Progres Niedercorn
Victoria Rosport 
07/05 23:00
FT 
 CS Grevenmacher
Wiltz 71 
01/05 01:15
FT 
 Us Mondorf-les-bains
CS Grevenmacher 
01/05 01:00
FT 
 Differdange 03
Etzella Ettelbruck 
01/05 00:30
FT 
 Victoria Rosport
Hamm Rm Benfica 
30/04 23:59
FT 
 Fola Esch
F91 Dudelange 
30/04 23:59
FT 
 Wiltz 71
Progres Niedercorn 
30/04 23:59
FT 
 Una Strassen
Jeunesse Esch 
30/04 23:59
FT 
 Racing Union Luxemburg
Us Rumelange 
25/04 00:30
FT 
 Jeunesse Esch
Victoria Rosport 
24/04 23:59
FT 
 Progres Niedercorn
Us Mondorf-les-bains 
24/04 22:00
FT 
 CS Grevenmacher
Differdange 03 
24/04 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Fola Esch 
24/04 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Us Rumelange 
24/04 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Wiltz 71 
24/04 22:00
FT 
 Una Strassen
Racing Union Luxemburg