livescore - live soccer scores

Japan Soccer Results & Scores

18/08 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Jubilo Iwata 1
18/08 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Nagoya Grampus Eight 
17/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Cerezo Osaka 
17/08 18:00
FT 
 Oita Trinita
Kashima Antlers 
17/08 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Sagan Tosu 
17/08 18:00
FT 
 Tokyo
Sanfrecce Hiroshima 
17/08 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Urawa Red Diamonds 
17/08 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale 
17/08 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 
11/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Shonan Bellmare 
11/08 17:00
FT 
 Cerezo Osaka
Sagan Tosu 
10/08 18:00
FT 
 Oita Trinita
Vissel Kobe 
10/08 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 
10/08 18:00
FT 
 Tokyo
Vegalta Sendai 
10/08 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale 1
10/08 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Yokohama F Marinos 1
10/08 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Matsumoto Yamaga 
10/08 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds 
04/08 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Oita Trinita 
04/08 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Eight 
04/08 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Matsumoto Yamaga 
03/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Shimizu S-Pulse 
03/08 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo 
03/08 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kashima Antlers 
03/08 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 
03/08 18:00
FT 
 Tokyo
Cerezo Osaka 
02/08 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Gamba Osaka 
31/07 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers 
31/07 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale 
18/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
JEF United Ichihara 
18/08 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Yamagata Montedio 
17/08 18:00
FT 
 Ryukyu
Yokohama 
17/08 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Okayama 
17/08 18:00
FT 
 Kagoshima United
Ehime 
17/08 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis 
17/08 17:00
FT 
 Tochigi SC
Machida Zelvia 
17/08 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi 
17/08 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Gifu 
17/08 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Kashiwa Reysol 
17/08 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Kyoto Purple Sanga 
11/08 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Albirex Niigata 
11/08 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kagoshima United 
11/08 17:00
FT 
 Gifu
Avispa Fukuoka 
10/08 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tochigi SC 
10/08 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Zweigen Kanazawa FC 
10/08 18:00
FT 
 Ryukyu
V-Varen Nagasaki 
10/08 18:00
FT 
 Okayama
Omiya Ardija 
10/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Renofa Yamaguchi 
10/08 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ventforet Kofu 
10/08 17:00
FT 
 Yokohama
Mito Hollyhock 
10/08 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Ehime 
04/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Ryukyu 
04/08 18:00
FT 
 Ehime
Okayama 
04/08 18:00
FT 
 Kagoshima United
JEF United Ichihara 
04/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Yamagata Montedio 
04/08 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock 1
04/08 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Yokohama 
04/08 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 
04/08 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Gifu 
04/08 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tochigi SC 
04/08 17:00
FT 
 Albirex Niigata
Tokushima Vortis 
04/08 17:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tokyo Verdy 
31/07 18:30
FT 
 Yamagata Montedio
Avispa Fukuoka 
31/07 18:30
FT 
 Yokohama
Renofa Yamaguchi 
31/07 18:00
FT 
 Tochigi SC
Tokyo Verdy 
31/07 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Kyoto Purple Sanga 
31/07 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Albirex Niigata 
18/08 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Fukushima United FC 
11/08 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Tokyo U23 
11/08 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Grulla Morioka 1
10/08 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Vanraure Hachinohe 
10/08 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Yokohama Scc 
10/08 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Thespa Kusatsu Gunma 
10/08 17:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Gamba Osaka U23 
10/08 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Cerezo Osaka U23 
10/08 15:00
FT 
 Fukushima United FC
Fujieda Myfc 
04/08 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Blaublitz Akita 
04/08 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Giravanz Kitakyushu 
04/08 16:00
FT 
 Tokyo U23
Gainare Tottori 
04/08 14:00
FT 
 Grulla Morioka
SC Sagamihara 
04/08 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fukushima United FC 
04/08 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Gamba Osaka U23 
03/08 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Kamatamare Sanuki 
03/08 17:00
FT 
 Kataller Toyama
Fujieda Myfc 
14/08 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Zweigen Kanazawa FC 
14/08 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Cerezo Osaka 
14/08 18:00
AET 
 Institute Of Fitness
Oita Trinita 
90min [1-1], 120min [1-2], Oita Trinita win
14/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Vanraure Hachinohe 
14/08 18:00
FT 
 Honda
Tokushima Vortis 
14/08 18:00
AET 
 Veertien Kuwana
V-Varen Nagasaki 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-5], V-Varen Nagasaki win
14/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Yokohama 
14/08 18:00
AET 
1 Kashiwa Reysol
Sagan Tosu 
90min [0-0], 120min [0-1], Sagan Tosu win
14/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Vissel Kobe 
14/08 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse 
14/08 18:00
AET 
 Okayama
Kawasaki Frontale 
90min [1-1], 120min [1-2], Kawasaki Frontale win
14/08 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Tokyo 
14/08 18:00
FT 
 Tochigi SC
Kashima Antlers 
14/08 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Urawa Red Diamonds 
14/08 17:30
FT 
 Gamba Osaka
Hosei University 
14/08 17:30
FT 
 Kataller Toyama
Vegalta Sendai