livescore - live soccer scores

Georgia Soccer Results & Scores

21/08 00:15
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dila Gori 
20/08 21:30
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi 
18/08 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Chikhura Sachkhere 
17/08 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
17/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
WIT Georgia Tbilisi 
12/08 00:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
11/08 21:30
FT 
 Chikhura Sachkhere
Sioni Bolnisi 1
11/08 21:30
FT 
 Torpedo Kutaisi
Metalurgi Rustavi 
11/08 01:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Dinamo Batumi 
10/08 23:00
FT 
 Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi 
07/08 01:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Chikhura Sachkhere 
05/08 21:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
05/08 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Dila Gori 
05/08 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
03/08 21:30
FT 
 Sioni Bolnisi
WIT Georgia Tbilisi 
04/07 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi 
03/07 23:00
FT 
 Dila Gori
Sioni Bolnisi 
03/07 01:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Metalurgi Rustavi 
02/07 23:30
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
02/07 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Lokomotiv Tbilisi 
28/06 01:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
WIT Georgia Tbilisi 
27/06 22:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Dinamo Tbilisi 
26/06 22:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dila Gori 
26/06 01:30
FT 
 Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi 
25/06 23:30
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
24/06 01:30
FT 
 Dila Gori
WIT Georgia Tbilisi 
23/06 23:30
FT 
1 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 1
23/06 01:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi 
22/06 23:30
FT 
1 Lokomotiv Tbilisi
Metalurgi Rustavi 
22/06 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Sioni Bolnisi 
16/06 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
WIT Georgia Tbilisi 
16/06 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
15/06 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
15/06 01:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
14/06 23:30
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dila Gori 
03/06 01:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
02/06 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 
02/06 21:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
02/06 00:30
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
01/06 22:30
FT 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
30/05 00:30
AET 
 Dinamo Batumi
Sioni Bolnisi 
90min [3-2], Aggregate [5-5], 120min [3-2], Penalty [2-4], Sioni Bolnisi win
29/05 22:30
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
29/05 01:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
WIT Georgia Tbilisi 
28/05 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
28/05 21:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dila Gori 
25/05 01:00
FT 
 Dila Gori
Saburtalo Tbilisi 
24/05 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
24/05 21:00
FT 
2 Sioni Bolnisi
Metalurgi Rustavi 2
24/05 01:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
23/05 23:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dinamo Batumi 
21/05 01:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
20/05 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Torpedo Kutaisi 
20/05 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
WIT Georgia Tbilisi 
16/05 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
15/05 23:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Batumi 
14/08 21:30
FT 
 Samtredia
Shevardeni 
14/08 21:30
FT 
 Kolkheti Poti
Guria Lanchkhuti 
13/08 21:30
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Shukura Kobuleti 
09/08 21:30
FT 
 Baia Zugdidi
Kolkheti Poti 
07/07 22:00
FT 
 Kolkheti Poti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
07/07 22:00
FT 
 Samtredia
Shukura Kobuleti 
02/07 23:05
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samtredia 
30/06 22:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
30/06 22:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
30/06 22:00
FT 
 Gagra
Kolkheti Poti 
24/06 22:00
FT 
 Samtredia
Gagra 
24/06 22:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Baia Zugdidi 
23/06 22:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Kolkheti Poti 
16/06 23:05
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Shevardeni 
14/06 22:00
FT 
 Baia Zugdidi
Spartaki Tskhinvali 
14/06 22:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Guria Lanchkhuti 
14/06 22:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
02/06 21:30
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Samtredia 
01/06 21:30
FT 
 Baia Zugdidi
Shukura Kobuleti 
01/06 00:30
FT 
 Shevardeni
Gagra 
31/05 21:30
FT 
 Telavi
Kolkheti Poti 
31/05 21:30
FT 
1 Guria Lanchkhuti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
27/05 21:30
FT 
 Kolkheti Poti
Shevardeni 
26/05 21:30
FT 
1 Samtredia
Telavi 1
21/05 21:30
FT 
 Baia Zugdidi
Gagra 
21/05 21:30
FT 
 Guria Lanchkhuti
Kolkheti Poti 
21/05 21:30
FT 
 Shukura Kobuleti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
20/05 23:00
FT 
 Shevardeni
Samtredia 
17/05 21:00
FT 
 Kolkheti Poti
Baia Zugdidi 
16/05 21:05
FT 
 Samtredia
Guria Lanchkhuti 
12/08 21:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Meshakhte Tkibuli 
24/06 22:05
FT 
 Aragvi Dusheti
Kolkheti Khobi 
24/06 22:00
FT 
 Borjomi
Gori 
17/06 22:00
FT 
 Gori
Kolkheti Khobi 
17/06 22:00
FT 
 Samgurali Tskh
Bakhmaro Chokhatauri 
03/06 21:35
FT 
 Kolkheti Khobi
Samgurali Tskh 
03/06 21:35
FT 
 Meshakhte Tkibuli
Betlemi Keda 
20/06 00:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
19/06 23:00
AET 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
90min [0-0], 120min [1-0], Norchi Dinamoeli Tbilisi win
19/06 21:00
FT 
 Gagra
Torpedo Kutaisi 
19/06 21:00
FT 
 Telavi
Lokomotiv Tbilisi 
18/06 21:00
AET 
 Gareji Sagarejo
Spaeri 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-2], Gareji Sagarejo win
18/06 21:00
FT 
 Tbilisi City
Baia Zugdidi 
18/06 21:00
FT 
 Merani Martvili
Guria Lanchkhuti 
18/06 21:00
FT 
 Samtredia
Saburtalo Tbilisi