livescore - live soccer scores

Estonia Soccer Results & Scores

21/04 20:00
FT 
1 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 1
20/04 18:00
AET 
 Nomme JK Kalju
JK Tallinna Kalev 
90min [0-0], 120min [3-0], Nomme JK Kalju win
20/04 18:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Viljandi Jk Tulevik 
14/04 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Tartu JK Tammeka 
14/04 18:00
FT 
 Kuressaare
Paide Linnameeskond 
13/04 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 1
13/04 18:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Maardu Fc Starbunker 
08/04 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Maardu Fc Starbunker 
04/04 00:30
FT 
 Trans Narva
Levadia Tallinn 
04/04 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Kuressaare 
04/04 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
03/04 00:30
FT 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 
03/04 00:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
31/03 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Maardu Fc Starbunker 
30/03 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev 
17/03 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
16/03 19:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tartu JK Tammeka 
16/03 19:00
FT 
 Kuressaare
Levadia Tallinn 
10/03 19:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Maardu Aliens 
09/03 19:00
FT 
 Trans Narva
Kuressaare 1
21/04 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Kohtla Jarve Jk Jarve 
19/04 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Tartu Jk Maag Tammeka B 
19/04 00:00
FT 
 Rakvere Flora
Tallinna Jk Legion 1
14/04 18:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Jk Tallinna Kalev Ii 
14/04 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Levadia 2 
09/04 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tallinna Jk Legion 
08/04 23:30
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tallinna Levadia 2 
08/04 23:30
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Flora Tallinn 2 1
05/04 00:30
FT 
 Tallinna Levadia 2
Tallinna Jk Legion 
05/04 00:00
FT 
1 Tartu Jk Maag Tammeka B
Kohtla Jarve Jk Jarve 
04/04 23:30
FT 
 Flora Tallinn 2
Elva 
04/04 23:30
FT 
 Jk Welco Elekter
Parnu Linnameeskond 
02/04 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Jk Welco Elekter 
30/03 19:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Elva 
29/03 01:00
FT 
 Rakvere Flora
Parnu Linnameeskond 
09/03 19:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Flora Tallinn 2 1
08/03 01:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Elva 
08/03 01:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tartu Jk Maag Tammeka B 
21/04 18:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Pohja Tallinna Jk Volta 2
21/04 18:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Parnu Jk 2
09/04 00:30
FT 
 Tabasalu Charma
Pohja Tallinna Jk Volta 1
09/04 00:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Nomme Jk Kalju Ii 
05/04 00:30
FT 
 Tabasalu Charma
Viimsi Mrjk 
05/04 00:30
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Keila Jk 
05/04 00:30
FT 
 Nomme United
Voru Jk 
04/04 23:30
FT 
 Paide Linnameeskond B
Vandra Jk Vaprus 
04/04 23:30
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Parnu Jk 1
02/04 00:30
FT 
 Nomme United
Pohja Tallinna Jk Volta 1
20/04 22:00
FT 
 Kettering Town
Barwell 
20/04 22:00
FT 
 Needham Market
St Ives Town 
20/04 22:00
FT 
 Tamworth
Leiston 
20/04 02:30
FT 
 Stourbridge
Alvechurch 
03/04 02:45
FT 
 Alvechurch
Leiston 
03/04 02:45
FT 
 Coalville
Royston Town 
27/03 03:45
FT 
 St Neots Town
Coalville 
27/03 03:45
FT 
1 Alvechurch
Barwell 
21/03 03:45
FT 
 Hitchin Town
Coalville 
20/03 03:45
FT 
 Lowestoft Town
Halesowen Town 
20/03 03:45
FT 
 Kings Lynn
Alvechurch 
20/03 03:45
FT 
 Leiston
Stratford Town 
07/03 03:45
FT 
1 Hitchin Town
Tamworth 
06/03 03:45
FT 
 Kettering Town
Coalville 
06/03 03:45
FT 
 Biggleswade Town
Leiston 
27/02 03:45
FT 
 Banbury United
Redditch United 
20/02 03:45
FT 
 Rushden&Diamonds
Stratford Town 
13/02 03:45
FT 
2 Stratford Town
Coalville 
06/02 03:45
FT 
 Biggleswade Town
St Neots Town 
06/02 03:45
AET 
 Royston Town
Lowestoft Town 
90min [4-4],
03/03 19:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 1
24/02 19:10
FT 
 Rakvere Flora
Tallinna Jk Legion 
24/02 17:20
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Vandra Jk Vaprus 
23/02 01:35
FT 
 Parnu Jk
Keila Jk 
22/02 02:30
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Flora Tallinn 2 
16/02 01:35
FT 
 Nomme United
Parnu Jk 
15/02 23:45
FT 
1 Tallinna Jk Legion
Jk Tallinna Kalev Ii 
10/02 21:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Helios Kharkiv 
10/02 19:10
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Parnu Jk 1
10/02 17:20
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Tabasalu Charma 
10/02 02:30
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Viimsi Mrjk 
10/02 00:40
FT 
 Rakvere Flora
Flora Tallinn 2 1
09/02 21:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
09/02 17:20
FT 
1 Nomme Jk Kalju Ii
Nomme United 1
09/02 01:35
FT 
 Elva
Kuressaare 
08/02 23:45
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
04/02 00:40
FT 
 Nomme United
Tartu Jk Maag Tammeka B 
03/02 22:50
FT 
 Parnu Jk
Kohtla Jarve Jk Jarve 
03/02 21:00
FT 
 Helios Kharkiv
Vandra Jk Vaprus 
03/02 19:10
FT 
 Tallinna Jk Legion
Jk Welco Elekter 
03/02 17:20
FT 
 Viimsi Mrjk
Paide Linnameeskond B 
03/02 15:30
FT 
 Tabasalu Charma
Pohja Tallinna Jk Volta 1
03/02 00:40
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Rakvere Flora 
02/02 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 
02/02 19:10
FT 
 JK Tallinna Kalev
Maardu Fc Starbunker 
02/02 17:20
FT 
 Flora Tallinn 2
Tallinna Levadia 2 
02/02 15:30
FT 
 Keila Jk
Nomme Jk Kalju Ii 
02/02 01:35
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Kuressaare 
01/02 23:45
FT 
 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 
30/01 01:35
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
28/01 00:40
FT 
 Flora Tallinn 2
Tallinna Jk Legion 
27/01 22:50
FT 
 Rakvere Flora
Jk Welco Elekter