livescore - live soccer scores

Czech Soccer Results & Scores

17/06 23:30
FT 
 Bohumin
Jesenik 
17/06 23:30
FT 
 Sk Sulko Zabreh
Dolany 
17/06 23:00
FT 
 Strani
Hfk Trebic 
17/06 23:00
FT 
 Havlickuv Brod
Stara Rise 
16/06 20:30
FT 
 Litomericko B
Tj Krupka 
16/06 20:00
FT 
 Spartak Chrastava
Sk Vysoke Myto 
16/06 20:00
AET 
 Tj Sigma Lutin
Sokol Kralice 
90min [2-2], Penalty [3-5], Sokol Kralice win
16/06 20:00
FT 
 Admira Praha Ii
Motorlet Pr B 
16/06 16:30
FT 
 Sk Zdirec Nad Doubravou
Velka Bites 1
16/06 16:30
FT 
 Bosonohy
Mutenice 
16/06 16:10
FT 
 Spolana Neratovice
Slovan Velvary 
16/06 16:10
FT 
 Admira Praha
Oez Letohrad 
16/06 16:10
FT 
 Brandys Nad Labem
Pardubice B 
16/06 16:00
FT 
 Tj Medlov
Zelatovice 
16/06 16:00
FT 
 Hfk Olomouc B
Velke Losiny 
16/06 00:00
FT 
 Nejdek
Sokol Citice 
16/06 00:00
FT 
 Sk Jicin
Slavia Hk 
16/06 00:00
FT 
 Pusta Polom
Bridlicna 
15/06 23:30
FT 
 Boskovice
Sparta Brno 
15/06 23:30
FT 
 Svratka Brno
Ivancice 
15/06 23:30
FT 
 Vsetin
Tj Sokol Usti 
15/06 23:00
FT 
 Bystrice Nad Pernste
Velke Mezirici B 
15/06 23:00
FT 
1 Breclav
Bzenec 
15/06 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Sumperk 
15/06 23:00
FT 
 Bystrc Kninicky
Sk Moravska Slavia 
14/06 23:30
FT 
 Polna
Vrchovina 
14/06 00:00
FT 
 Kolin
Zenit Caslav 
13/06 23:00
FT 
 Blansko
Sokol Tasovice 
10/06 23:30
AET 
 Tj Svitavy
Tj Lanskroun 
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 23:10
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Vratimov 
10/06 23:00
FT 
 Hfk Trebic
Polna 
10/06 23:00
FT 
 Polanka
Orlova 
10/06 23:00
FT 
 Spartak Sobeslav
Horovicko 
10/06 23:00
FT 
 Ssk Bilovec
So Bruntal 
10/06 23:00
AET 
 Sk Touzim
Chodov 
90min [2-2], Penalty [1-1],
10/06 23:00
AET 
 Dolany
Slovan Cernovir 1
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 23:00
FT 
 Hluk
Sfk Holesov 
10/06 22:30
FT 
 Mutenice
Bystrc Kninicky 
10/06 22:30
FT 
 Veseli
Bosonohy 
10/06 16:30
FT 
 Brezova
Mfk Dobris 
10/06 16:15
FT 
 Brumov
Bohumin 
10/06 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Kladno 
10/06 16:15
FT 
 Mas Taborsko B
Jindrichuv Hradec 
10/06 16:15
AET 
 Mfk Chrudim B
Zamberk 
90min [0-0], Penalty [1-3], Zamberk win
10/06 16:15
FT 
1 Meteor Praha
Hostoun 
09/06 23:00
FT 
 Ceska Lipa
Tatran Rakovnik 
09/06 23:00
FT 
 Uvaly
Austratt 
09/06 23:00
FT 
 Blansko
Havlickuv Brod 
09/06 23:00
FT 
1 Sokol Tasovice
Strani 
09/06 23:00
FT 
 Sternberk
Lokomotiva Petrovice 
09/06 23:00
FT 
 Tj Sokol Srbice
Sk Mondi Steti 
09/06 21:30
FT 
 Stara Rise
Zdar Nad Sazavou 
09/06 19:00
FT 
 Bzenec
Sumperk 
09/06 16:30
FT 
 Frantiskovy Lazne
Nejdek 
09/06 16:15
FT 
 Hrobce
Spolana Neratovice 
09/06 16:15
FT 
 Zbuzany 1953
Kolin 
09/06 16:15
FT 
 Jesenik
Slavicin 
09/06 16:00
FT 
 Tj Jurinka
Sk Borsice 
09/06 00:00
FT 
 Novy Jicin
Frydlant Nad Ostravici 
09/06 00:00
FT 
 Chropyne
Sk Batov 
09/06 00:00
FT 
1 Moravsky Krumlov
Boskovice 1
08/06 23:30
FT 
 Sparta Brno
Svratka Brno 
16/06 23:00
AET 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Benatky Nad Jizerou 
90min [2-2], Penalty [5-3], Jiskra Usti Nad Orlici win
16/06 16:30
AET 
 Litomerice
Prevysov 
90min [1-1], Penalty [5-4], Litomerice win
16/06 16:15
FT 
 Chrudim
Sk Polaban Nymburk 
15/06 23:05
FT 
 Kraluv Dvur
Sokol Cizova 
14/06 23:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Dobrovice 
14/06 00:05
FT 
 Domazlice
Stechovice 
13/06 23:00
FT 
 Benesov
Viktorie Jirny 
10/06 23:10
FT 
 Stechovice
Kraluv Dvur 
10/06 23:00
AET 
 Sk Polaban Nymburk
Litomerice 1
90min [0-0], Penalty [5-6], Litomerice win
10/06 23:00
AET 
 Benatky Nad Jizerou
Slavoj Vysehrad 
90min [1-1], Penalty [3-2], Benatky Nad Jizerou win
10/06 16:15
FT 
 Prevysov
Jiskra Usti Nad Orlici 
09/06 23:00
FT 
 Dobrovice
Benesov 1
09/06 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Domazlice 
09/06 19:30
FT 
 Sokol Cizova
Sokol Zapy 1
09/06 19:30
AET 
 Viktorie Jirny
Fk Loko Vltavin 
90min [0-0], Penalty [2-4], Fk Loko Vltavin win
09/06 16:15
AET 
 Pisek
Chrudim 
90min [1-1], Penalty [2-3], Chrudim win
07/06 00:00
FT 
 Sokol Zapy
Pisek 
16/06 22:30
FT 
 Rymarov
Viktoria Otrokovice 
15/06 23:30
FT 
 Uhersky Brod
Lisen 
13/06 23:00
FT 
 Vyskov
Odra Petrkovice 
13/06 00:05
FT 
 Hlucin
Prostejov 
09/06 23:00
FT 
 Lisen
Hlucin 
09/06 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Spartak Hulin 
09/06 23:00
FT 
 Vyskov
Mohelnice 
09/06 23:00
FT 
 Velke Mezirici
Viktoria Otrokovice 
09/06 23:00
FT 
2 Slavia Kromeriz
Rymarov 1
09/06 23:00
FT 
 Prostejov
HFK Olomouc 
09/06 23:00
FT 
 Sardice
Unicov 
09/06 23:00
FT 
 Valasske Mezirici
Uhersky Brod 
07/06 00:00
FT 
 Mohelnice
Sardice 
09/06 18:00
FT 
 Brno U19
Pribram U19 
09/06 18:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Zlin U19 
09/06 17:45
AET 
 Opava U19
Bohemians 1905 U19 
90min [0-0], Penalty [4-5], Bohemians 1905 U19 win
09/06 17:00
AET 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
90min [0-0], Penalty [3-4], Slavia Praha u19 win
09/06 17:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Teplice U19 
09/06 17:00
FT 
 Ceske Budejovice u19
Viktoria Plzen U19 
09/06 17:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Banik Ostrava u19 
09/06 17:00
FT 
 Mlada Boleslav U19
Pardubice U19 1