livescore - live soccer scores

Bulgaria Soccer Results & Scores

26/09 00:00
FT 
 PFK Montana
CSKA Sofia 
25/09 22:00
FT 
 Litex Lovech
Etar Veliko Tarnovo 
25/09 21:00
AET 
 Botev Galabovo
Vitosha Bistritsa 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [8-9], Vitosha Bistritsa win
25/09 21:00
FT 
 Dobrudzha
Lokomotiv Sofia 
25/09 21:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Beroe 
25/09 21:00
FT 
 Kariana Erden
Septemvri Simitli 1
25/09 21:00
FT 
 Atletik Kuklen
Levski Sofia 
25/09 21:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Lokomotiv Plovdiv 
25/09 21:00
FT 
1 Strumska Slava
Tsarsko Selo 1
24/09 01:00
FT 
 Botev Plovdiv
Ludogorets Razgrad 
23/09 22:30
FT 
1 Cherno More Varna
Slavia Sofia 
23/09 20:00
FT 
 Vereya
Dunav Ruse 
23/09 01:00
FT 
 Botev Vratsa
CSKA Sofia 
22/09 22:30
FT 
 Septemvri Simitli
Lokomotiv Plovdiv 
22/09 01:00
FT 
 Levski Sofia
Vitosha Bistritsa 
21/09 22:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Beroe 
17/09 01:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofia 
16/09 22:45
FT 
 Slavia Sofia
Botev Plovdiv 
16/09 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Cherno More Varna 
15/09 22:30
FT 
 Beroe
Septemvri Simitli 
15/09 19:45
FT 
 Dunav Ruse
Etar Veliko Tarnovo 
15/09 01:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Vereya 
14/09 22:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Botev Vratsa 
03/09 02:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Dunav Ruse 
02/09 23:45
FT 
 Botev Vratsa
Lokomotiv Plovdiv 
02/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Beroe 
01/09 23:45
FT 
 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 
01/09 21:30
FT 
 Septemvri Simitli
Etar Veliko Tarnovo 
01/09 02:00
FT 
 Cherno More Varna
Vitosha Bistritsa 
31/08 23:45
FT 
 Vereya
Slavia Sofia 
28/08 01:30
FT 
 Beroe
Botev Vratsa 
27/08 02:00
FT 
 CSKA Sofia
Vereya 
26/08 23:45
FT 
 Slavia Sofia
Ludogorets Razgrad 
26/08 02:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Botev Plovdiv 
25/08 23:45
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Levski Sofia 
25/08 02:00
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Cherno More Varna 
24/08 23:45
FT 
 Dunav Ruse
Septemvri Simitli 1
21/08 01:30
FT 
 Vereya
Vitosha Bistritsa 
20/08 02:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia 
19/08 23:15
FT 
 Levski Sofia
Septemvri Simitli 
19/08 02:00
FT 
 Botev Vratsa
Etar Veliko Tarnovo 
18/08 23:30
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 
18/08 01:45
FT 
 Cherno More Varna
Beroe 
17/08 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Dunav Ruse 
14/08 01:30
FT 
 Septemvri Simitli
Botev Vratsa 
13/08 01:45
FT 
 CSKA Sofia
Slavia Sofia 
12/08 23:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Ludogorets Razgrad 
12/08 02:00
FT 
 Dunav Ruse
Levski Sofia 
11/08 23:45
FT 
 Beroe
Botev Plovdiv 
11/08 01:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Vereya 1
10/08 23:15
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Cherno More Varna 
07/08 01:30
FT 
 Slavia Sofia
Vitosha Bistritsa 
06/08 01:45
FT 
 CSKA Sofia
Dunav Ruse 
05/08 23:30
FT 
 Botev Vratsa
Levski Sofia 
05/08 01:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
04/08 23:30
FT 
 Cherno More Varna
Septemvri Simitli 
04/08 01:45
FT 
 Vereya
Beroe 
21/09 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Lokomotiv Sofia 
21/09 22:00
FT 
 Arda
Chernomorets Balchik 
21/09 22:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Dobrudzha 
21/09 22:00
FT 
 Litex Lovech
Pirin Blagoevgrad 
21/09 22:00
FT 
 Strumska Slava
Pfc Nesebar 
21/09 22:00
FT 
 Tsarsko Selo
Ludogorets Razgrad Ii 
18/09 01:00
FT 
 Litex Lovech
Cska 1948 Sofia 1
17/09 22:30
FT 
 PFK Montana
Tsarsko Selo 2
03/09 22:30
FT 
 Arda
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
31/08 22:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Ludogorets Razgrad Ii 
28/08 00:30
FT 
 PFK Montana
Ludogorets Razgrad Ii 
27/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Tsarsko Selo 
21/08 00:00
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Chernomorets Balchik 
20/08 23:00
FT 
1 Cska 1948 Sofia
PFK Montana 1
19/08 23:00
FT 
 Arda
Pirin Blagoevgrad 
19/08 23:00
FT 
 Dobrudzha
Lokomotiv Sofia 
18/08 23:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Pfc Nesebar 
18/08 23:00
FT 
 Botev Galabovo
Litex Lovech 
18/08 23:00
FT 
 Kariana Erden
Strumska Slava 
18/08 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
13/08 23:00
FT 
 Litex Lovech
Arda 
13/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Ludogorets Razgrad Ii 
12/08 01:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Chernomorets Pomorie 
12/08 00:00
FT 
 Chernomorets Balchik
PFK Montana 
12/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dobrudzha 
11/08 23:00
FT 
 Strumska Slava
Botev Galabovo 
11/08 23:00
FT 
 Kariana Erden
Cska 1948 Sofia 
11/08 23:00
FT 
 Pfc Nesebar
Tsarsko Selo 
06/08 23:00
FT 
 PFK Montana
Lokomotiv Sofia 1
05/08 23:00
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
05/08 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Pirin Blagoevgrad 
04/08 23:00
FT 
 Botev Galabovo
Kariana Erden 
04/08 23:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Chernomorets Balchik 
04/08 23:00
FT 
 Dobrudzha
Pfc Nesebar 
04/08 23:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Litex Lovech 
04/08 23:00
FT 
 Arda
Strumska Slava 
18/09 22:00
FT 
 Montana U19
Slavia Sofia U19 
12/09 22:00
FT 
 Beroe U19
Botev Plovdiv U19 
12/09 22:00
FT 
 Cherno More U19
Dunav Ruse U19 
12/09 22:00
FT 
 Neff Supporting Simic U19
Slavia Sofia U19 
12/09 22:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
31/08 22:30
FT 
 Dunav Ruse U19
Cska Sofia U19 
31/08 22:30
FT 
 Ma Alexis U19
Pirin Blagoevgrad U19