livescore - live soccer scores

Belarus Soccer Results & Scores

17/11 21:00
AET 
 BATE Borisov
Gorodeya 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], BATE Borisov win
03/10 20:00
AET 
 Slavia Mozyr
Belshina Babruisk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Belshina Babruisk win
27/09 00:00
AET 
1 Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Shakhter Soligorsk win
13/08 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
12/08 23:00
FT 
 Gomel
Isloch Minsk 
11/08 23:00
AET 
 Vitebsk
Torpedo Zhodino 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Vitebsk win
11/11 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Luch Minsk 
11/11 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dnepr Mogilev 
10/11 23:00
FT 
 Neman Grodno
Vigvam Smolevichy 
10/11 21:00
FT 
 Gomel
Torpedo Minsk 
10/11 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Vitebsk 
10/11 00:45
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
09/11 23:00
FT 
 Gorodeya
Dinamo Brest 
05/11 20:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Gomel 1
05/11 00:45
FT 
 Luch Minsk
Shakhter Soligorsk 
04/11 23:00
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
04/11 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino 
04/11 19:00
FT 
1 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Minsk 
03/11 22:00
FT 
 Dinamo Brest
Isloch Minsk 
03/11 20:00
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
02/11 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
01/11 01:45
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
31/10 21:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
29/10 00:00
FT 
 Gomel
BATE Borisov 
28/10 22:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dinamo Brest 
28/10 20:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Shakhter Soligorsk 
27/10 23:00
FT 
 Neman Grodno
Luch Minsk 
27/10 21:00
FT 
 Gorodeya
Vigvam Smolevichy 
27/10 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Vitebsk 
26/10 23:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Slutsksakhar Slutsk 
26/10 20:00
FT 
 Isloch Minsk
Torpedo Minsk 
23/10 00:00
FT 
 Luch Minsk
Gomel 
21/10 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
21/10 21:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Isloch Minsk 
21/10 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/10 00:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Neman Grodno 
20/10 22:00
FT 
 BATE Borisov
Gorodeya 1
20/10 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dinamo Minsk 
20/10 00:00
FT 
 Vitebsk
Dnepr Mogilev 
07/10 23:30
FT 
 Dinamo Minsk
Vigvam Smolevichy 
07/10 21:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
07/10 19:30
FT 
 Isloch Minsk
BATE Borisov 
06/10 23:00
FT 
 Gomel
Shakhter Soligorsk 
06/10 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Brest 
06/10 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vitebsk 
06/10 00:00
FT 
 Gorodeya
Luch Minsk 
05/10 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Minsk 
01/10 23:30
FT 
 Neman Grodno
Gomel 
01/10 00:45
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Minsk 
30/09 20:00
FT 
 Dinamo Brest
Slutsksakhar Slutsk 
30/09 18:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Torpedo Minsk 
29/09 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Gorodeya 
29/09 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dnepr Mogilev 
29/09 00:00
FT 
 Luch Minsk
Isloch Minsk 
26/09 21:30
FT 
1 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
25/09 00:00
FT 
 Gorodeya
Neman Grodno 
24/09 00:45
FT 
 Dinamo Minsk
Luch Minsk 
23/09 00:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Gomel 
22/09 23:00
FT 
 Vitebsk
Dinamo Brest 
22/09 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Minsk 
22/09 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
22/09 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Vigvam Smolevichy 
18/09 00:00
FT 
 Gomel
Gorodeya 
17/09 00:45
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Zhodino 
16/09 22:45
FT 
 Neman Grodno
Isloch Minsk 
16/09 20:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
Slutsksakhar Slutsk 
16/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Dnepr Mogilev 
15/09 23:30
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk 
15/09 19:30
FT 
1 Torpedo Minsk
Vitebsk 1
14/09 23:30
FT 
 Luch Minsk
Torpedo Minsk 
03/09 00:30
FT 
 Dinamo Minsk
Neman Grodno 
02/09 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
BATE Borisov 
02/09 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Shakhter Soligorsk 
02/09 00:30
FT 
1 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
01/09 22:00
FT 
1 Isloch Minsk
Gomel 
01/09 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Luch Minsk 
01/09 00:30
FT 
 Vitebsk
Vigvam Smolevichy 
31/08 22:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 
27/08 23:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Luch Minsk 
27/08 00:45
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
26/08 22:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dnepr Mogilev 
26/08 20:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
Dinamo Brest 
26/08 00:45
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
25/08 22:45
FT 
 BATE Borisov
Vitebsk 
25/08 20:45
FT 
 Gorodeya
Isloch Minsk 
24/08 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
20/08 23:15
FT 
 Torpedo Minsk
Gomel 
19/08 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Gorodeya 
19/08 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Shakhter Soligorsk 
19/08 19:00
FT 
 Vitebsk
Luch Minsk 
18/08 23:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Isloch Minsk 
18/08 21:45
FT 
 Torpedo Minsk
Vigvam Smolevichy 
18/08 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Neman Grodno 
17/10 19:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
17/10 19:00
FT 
1 Botsor Brest Womens
Rguor Minsk Womens 
20/09 20:00
FT 
 Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
18/09 18:00
FT 
 Zorka Bdu Minsk Womens
Rguor Minsk Womens 
24/08 17:00
FT 
 Minsk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
19/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Zabudova 2007 
07/09 21:00
FT 
 Naftan Novopolock
Lida 1