livescore - live soccer scores

Australia Soccer Results & Scores

19/06 17:45
FT 
 Altona Magic
Moreland Zebras 
19/06 17:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
St Albans Saints 
16/06 15:00
FT 
 Bayswater City
Rocking Ham City 
15/06 17:00
AET 
 Cooma Tigers
Canberra 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Cooma Tigers win
15/06 15:00
AET 
 Floreat Athena
Sorrento 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Floreat Athena win
12/06 17:45
FT 
 Melbourne Knights
South Melbourne 
12/06 17:30
FT 
 Valentine
Edgeworth Eagles 
11/06 17:30
AET 
 Hume City
Oakleigh Cannons 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-2], Hume City win
11/06 17:30
FT 
 Maitland
Hamilton Olympic 
10/06 14:15
FT 
1 Devonport City
South Hobart 
08/06 17:10
FT 
 Coomera
Logan Lightning 
08/06 15:30
FT 
 Edgeworth Eagles
Broadmeadow Magic 
08/06 14:00
FT 
1 Central Queensland
Brisbane Olympic United FC 
08/06 08:00
FT 
 Kahibah
Valentine 
07/06 17:30
FT 
1 Gold Coast Knights
Brisbane Strikers 
05/06 17:40
FT 
 Sydney Olympic
Marconi Stallions 
05/06 17:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Comets 
05/06 17:30
AET 
 Manly United
Rockdale City Suns 
90min [0-0], 120min [1-0], Manly United win
05/06 17:30
FT 
 South Coast Wolves
Ted Reiter Mountain City Rovers 1
05/06 17:30
FT 
 Dulwich Hill Sc
St Georges 
05/06 17:30
AET 
 Sydney United
Northern Tiger 
90min [2-2], 120min [3-2], Sydney United win
03/06 15:00
FT 
 Perth SC
Bayswater City 
03/06 14:35
FT 
 Fremantle City
Sorrento 
03/06 14:30
FT 
 Balcatta
Floreat Athena 
03/06 14:00
FT 
 Uwa Nedlands
Rockingham City 
18/06 18:45
FT 
 Salisbury United
Playford City Patriots 
15/06 17:30
FT 
 Cumberland United
West Torrens Birkalla 
15/06 13:30
FT 
 Noarlunga United
Western Strikers SC 
15/06 13:30
FT 
 White City Woodville
Sturt Lions 
15/06 13:30
FT 
 Fulham United
Adelaide Victory 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Victory
White City Woodville 
08/06 13:30
FT 
 Cumberland United
Playford City Patriots 
08/06 13:30
FT 
1 Sturt Lions
Seaford Rangers 1
08/06 11:35
FT 
 West Torrens Birkalla
Fulham United 
18/06 17:30
FT 
 Queensland Lions SC
Eastern Suburbs 
16/06 14:00
FT 
 Sunshine Coast
Gold Coast Knights 
15/06 15:00
FT 
 Peninsula Power
Brisbane Roar Am 
08/06 17:00
FT 
 Peninsula Power
Eastern Suburbs 
16/06 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Box Hill Womens 
16/06 11:30
FT 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
15/06 17:30
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
08/06 13:15
FT 
 Box Hill Womens
South Melbourne Womens 
08/06 12:45
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Bayside United Womens 
16/06 11:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Macarthur Rams U20 
16/06 10:40
FT 
 Weston Workers U20
Adamstown Rosebud U20 
16/06 10:40
FT 
 Charlestown City Blues U20
Edgeworth Eagles U20 
16/06 10:15
FT 
2 Valentine Phoenix U20
Maitland U20 
15/06 15:10
FT 
 Hills Brumbies U20
Northern Tigers U20 
15/06 13:10
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Lake Macquarie City U20 
15/06 10:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Hamilton Olympic U20 
08/06 15:00
FT 
 Blacktown Spartans U20
Macarthur Rams U20 
08/06 14:50
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Hills Brumbies U20 
16/06 11:00
FT 
1 Manly United U20
Marconi Stallions U20 
15/06 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Rockdale City Suns U20 
15/06 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Blacktown City U20 
08/06 15:00
FT 
1 Mt Druitt Town Rangers U20
Manly United U20 
08/06 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Inglewood United U20 
08/06 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Sorrento U20 
08/06 13:00
FT 
 Armadale U20
Stirling Lions U20 
08/06 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Balcatta U20 
15/06 17:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Rockdale City Suns 
08/06 17:10
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Manly United 
02/06 14:00
FT 
 Sydney Olympic
Ted Reiter Mountain City Rovers 
15/06 16:00
FT 
 Altona Magic
Dandenong Thunder 
14/06 18:30
FT 
1 Dandenong City Sc
Green Gully Cavaliers 
08/06 15:30
FT 
 Hume City
Altona Magic 
07/06 18:15
FT 
 Pascoe Vale Sc
Dandenong City Sc 
15/06 15:30
FT 
 Geelong Sc
Werribee City Sc 
15/06 14:00
FT 
 Ballarat Red Devils
Melbourne Victory Fc Am 
15/06 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Fc Bulleen Lions 
15/06 13:15
FT 
 Northcote City
Box Hill United Sc 1
09/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Melbourne Heart Youth 
08/06 13:15
FT 
 Northcote City
St Albans Saints 
08/06 13:05
FT 
 Springvale White Eagles
Geelong Sc 
08/06 13:00
FT 
 Brunswick City
Langwarrin 
08/06 13:00
FT 
 Murray United
North Geelong Warriors 
08/06 13:00
FT 
2 Werribee City Sc
Eastern Lions Sc 
08/06 13:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Box Hill United Sc 
02/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Geelong Sc 1
02/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Springvale White Eagles 
15/06 14:00
FT 
 Altona Magic U20
Dandenong Thunder U20 
15/06 13:00
FT 
 Bentleigh Greens U20
Melbourne Knights U20 
14/06 16:35
FT 
 Dandenong City U20
Green Gully Cavaliers U20 
08/06 17:45
FT 
 Hume City U20
Altona Magic U20 
08/06 11:00
FT 
1 Green Gully Cavaliers U20
Bentleigh Greens U20 
07/06 16:15
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
Dandenong City U20 
02/06 14:00
FT 
 Bentleigh Greens U20
Pascoe Vale Sc U20 
15/06 13:30
FT 
 West Adelaide
Adelaide Blue Eagles 
15/06 13:30
FT 
1 Adelaide Raiders SC
Campbelltown City SC 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Olympic 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Comets 
15/06 13:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Devonport City 
14/06 18:00
FT 
 Hobart Zebras
Kingborough Lions 1
08/06 14:30
FT 
 Clarence United
Hobart Olympia Warriors 
08/06 12:40
FT 
 Riverside Olympic
Kingborough Lions 
08/06 12:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Launceston City 
14/06 18:30
FT 
 The Gap Bpl
Centenary Stormers 
08/06 16:00
FT 
 Caboolture
Toowong 
08/06 15:20
FT 
 University of Queensland
The Gap Bpl 
08/06 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Balcatta