livescore - live soccer scores

Russia Russian First Division Lastest Results - Live Soccer Scores

 
08/10 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Fakel Voronezh 
02/10 21:00
FT 
 Fakel Voronezh
FK Tyumen 
17/09 23:59
FT 
1 Kuban Krasnodar
Shinnik Yaroslavl 
17/09 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Sokol 
17/09 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
FK Tyumen 1
17/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Spartak Nalchik 
17/09 21:00
FT 
 Ruan Tosno
Volgar-Gazprom Astrachan 
17/09 20:00
FT 
 Spartak Tambov
Zenit-2 St.Petersburg 
17/09 17:00
FT 
 Luch-Energiya
Neftekhimik Nizhnekamsk 
17/09 16:00
FT 
 Sibir
Yenisey Krasnoyarsk 
17/09 14:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Baltika 
10/09 23:59
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Ruan Tosno 
10/09 23:59
FT 
 Kuban Krasnodar
Sokol 
10/09 23:30
FT 
 Spartak Nalchik
Luch-Energiya 
10/09 23:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Mordovia Saransk 
10/09 23:00
FT 
 Baltika
Spartak Tambov 
10/09 23:00
FT 
 Volgar-Gazprom Astrachan
Spartak Moscow II 
10/09 20:00
FT 
 Dinamo Moscow
Ska Khabarovsk 
10/09 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Fakel Voronezh 
10/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
FK Khimki 
10/09 17:30
FT 
 FK Tyumen
Sibir 
22/10 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
FK Tyumen 
26/11 22:00
FT 
 FK Khimki
Mordovia Saransk 
26/11 21:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Baltika 
26/11 20:00
FT 
 Ruan Tosno
Sokol 
26/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Shinnik Yaroslavl 
26/11 19:00
FT 
 Spartak Nalchik
Yenisey Krasnoyarsk 
26/11 18:00
FT 
 Volgar-Gazprom Astrachan
Dinamo Moscow 
26/11 16:00
FT 
 Sibir
Neftekhimik Nizhnekamsk 
26/11 14:00
FT 
 Luch-Energiya
FK Tyumen 
26/11 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Kuban Krasnodar 
25/11 18:00
FT 
 Spartak Tambov
Fakel Voronezh 
19/11 23:00
FT 
 Kuban Krasnodar
Spartak Tambov 
19/11 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Ruan Tosno 
19/11 21:00
FT 
 Dinamo Moscow
Zenit-2 St.Petersburg 
19/11 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Ska Khabarovsk 
19/11 20:00
FT 
1 Sokol
Spartak Moscow II 
19/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Baltika 
19/11 18:00
FT 
 Sibir
FK Khimki 
19/11 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Volgar-Gazprom Astrachan 
19/11 14:15
FT 
 Luch-Energiya
Shinnik Yaroslavl 
13/11 22:00
FT 
 Baltika
Dinamo Moscow 
13/11 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Yenisey Krasnoyarsk 
13/11 21:00
FT 
 Spartak Nalchik
Shinnik Yaroslavl 
13/11 20:00
FT 
 FK Khimki
Neftekhimik Nizhnekamsk 1
13/11 20:00
FT 
 Ruan Tosno
Kuban Krasnodar 
13/11 20:00
FT 
 Volgar-Gazprom Astrachan
FK Tyumen 
13/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Fakel Voronezh 
13/11 14:00
FT 
 Luch-Energiya
Sokol 
13/11 14:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Sibir 1