livescore - live soccer scores

Russia Russia Cup Lastest Results - Live Soccer Scores

 
21/09 23:00
FT 
1 Volgar-Gazprom Astrachan
Gazovik Orenburg 
24/07 22:00
FT 
 Druzhba Maykop
Afips 
27/10 23:59
AET 
 Krasnodar
Gazovik Orenburg 
90min [2-2], 120min [3-2], Krasnodar win
27/10 23:00
FT 
1 Anzhi
Zenit St Petersburg 2
27/10 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Lokomotiv Moscow 
26/10 23:59
AET 
 Terek Groznyi
Ufa 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4]
26/10 23:59
FT 
 Ruan Tosno
Dinamo Moscow 
26/10 23:59
AET 
 Rubin Kazan
Ska Khabarovsk 1
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0]
26/10 22:00
AET 
 Amkar Perm
Ural Sr 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4]
26/10 20:00
AET 
 Yenisey Krasnoyarsk
Sibir 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-3]
22/09 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Krylya Sovetov Samara 
22/09 19:00
FT 
 Spartak Tambov
Zenit St Petersburg 
22/09 16:00
FT 
 FK Chita
Rubin Kazan 
22/09 01:00
FT 
 FK Khimki
Lokomotiv Moscow 
21/09 23:30
FT 
 Ruan Tosno
Arsenal Tula 
21/09 23:30
FT 
 Mordovia Saransk
Anzhi 
21/09 22:00
AET 
 Volga Ulyanovsk
Amkar Perm 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[3-4]
21/09 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
Krasnodar 
21/09 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
CSKA Moscow 
21/09 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
FK Rostov 
21/09 19:00
FT 
 Chelyabinsk
Ural Sr 
21/09 18:00
AET 
 Sibir
Tom Tomsk 
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0]
21/09 17:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Spartak Moscow 
26/08 01:00
AET 
 Baltika
Dinamo Moscow 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-3]
24/08 23:59
FT 
 Energomash Belgorod
Kuban Krasnodar 
24/08 23:59
AET 
 Chernomorets Novorossiysk
Fakel Voronezh 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-1]
24/08 23:30
FT 
 Dnepr Smolensk
Shinnik Yaroslavl 
24/08 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Ruan Tosno 
24/08 23:00
FT 
 FK Kaluga
Spartak Tambov 
24/08 23:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
FK Khimki 
24/08 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Sokol 
24/08 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Mordovia Saransk 
24/08 21:30
FT 
 FK Biolog
Spartak Nalchik 
24/08 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Volgar-Gazprom Astrachan 
24/08 21:00
FT 
 Chelyabinsk
Neftekhimik Nizhnekamsk 
24/08 19:30
FT 
1 Dinamo Barnaul
Yenisey Krasnoyarsk 
24/08 17:00
FT 
 FK Chita
Luch-Energiya 
24/08 16:00
FT 
 FK Tyumen
Sibir 
24/08 15:00
FT 
 Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk
Ska Khabarovsk 
08/08 23:59
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Afips 
08/08 22:00
FT 
 FK Biolog
SKA Rostov 
07/08 23:59
FT 
 Torpedo Moscow
Dinamo Briansk 
07/08 23:00
AET 
 Metallurg Lipetsk
Energomash Belgorod 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4]
07/08 23:00
FT 
 Kamaz
Chelyabinsk 
07/08 22:00
FT 
 Vityaz Podolsk
FK Kaluga 
07/08 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Mashuk-KMV 
01/08 20:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Dinamo Barnaul 
01/08 18:00
FT 
 FK Chita
Zvezda Irkutsk 
01/08 16:00
AET 
 Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk
DSI Komsomolsk 
90 minutes[0-0],120 minutes[2-0]
25/07 16:00
AET 
 DSI Komsomolsk
Smena Komsomolsk 
90 minutes[2-2],120 minutes[4-2]