livescore - live soccer scores

Russia FNL Cup Lastest Results - Live Soccer Scores

 
21/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Avangard 
90min [1-1], Penalty [3-4], Avangard win
20/02 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Spartak Tambov 
20/02 18:45
FT 
 FK Tyumen
Spartak Moscow II 
20/02 16:00
AET 
1 Mordovia Saransk
Khimki 
90min [0-0], Penalty [1-4], Khimki win
19/02 00:15
AET 
 Spartak Tambov
Avangard 
90min [0-0], Penalty [4-5], Avangard win
18/02 21:30
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 1
18/02 18:45
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
18/02 16:00
FT 
 Ural Sr
Levadia Tallinn 
18/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
90min [1-1], Penalty [5-4], Rotor Volgograd win
17/02 21:30
FT 
 Mordovia Saransk
FK Tyumen 1
17/02 18:45
FT 
1 Pyunik
Riga 
17/02 16:00
FT 
 Murom
Chertanovo Moscow 
16/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
Levadia Tallinn 
15/02 21:30
FT 
 Avangard
Spartak Moscow II 
15/02 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Ural Sr 
15/02 16:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
15/02 00:15
FT 
 FK Tyumen
Riga 
14/02 21:30
FT 
 Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl 
14/02 18:45
FT 
 Rotor Volgograd
Pyunik 1
14/02 16:00
FT 
 Murom
Mordovia Saransk 
13/02 00:15
FT 
1 Levadia Tallinn
Spartak Moscow II 
12/02 21:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Avangard 
12/02 18:45
FT 
1 Ural Sr
Khimki 
12/02 16:00
FT 
1 Spartak Tambov
Krasnodar II 
12/02 00:15
FT 
 FK Tyumen
Chertanovo Moscow 
11/02 21:30
FT 
 Riga
Shinnik Yaroslavl 
11/02 18:45
FT 
 Pyunik
Mordovia Saransk 
11/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Murom 
10/02 00:15
FT 
 Spartak Moscow II
Fakel Voronezh 
09/02 18:45
FT 
1 Khimki
Spartak Tambov 
09/02 16:00
FT 
 Krasnodar II
Ural Sr 
09/02 00:15
FT 
 Shinnik Yaroslavl
FK Tyumen 
08/02 21:30
FT 
 Chertanovo Moscow
Riga 
08/02 18:50
FT 
 Mordovia Saransk
Rotor Volgograd 
08/02 16:00
FT 
 Murom
Pyunik 1
24/02 01:00
AET 
 Luch-Energiya
Ural Sr 
90min [1-1], Penalty [2-4], Ural Sr win
23/02 21:45
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Shinnik Yaroslavl 1
23/02 19:05
AET 
1 Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow II 
90min [2-2], Penalty [3-2], Krylya Sovetov Samara win
23/02 16:25
FT 
 Spartak Tambov
Rotor Volgograd 1
22/02 23:59
FT 
 Chertanovo Moscow
FK Tyumen 
22/02 21:30
FT 
 Fakel Voronezh
Lokomotiv Kazanka Moscow 
22/02 18:45
FT 
 Mordovia Saransk
Ararat Moscow 2
22/02 16:15
FT 
 Chayka K Sr
Krasnodar II 
21/02 00:35
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Ural Sr 1
20/02 21:30
AET 
 Rotor Volgograd
Spartak Moscow II 
90min [1-1], Penalty [8-9], Spartak Moscow II win
20/02 18:45
FT 
 Lokomotiv Kazanka Moscow
FK Tyumen 
20/02 16:15
FT 
 Krasnodar II
Ararat Moscow 
19/02 23:59
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Luch-Energiya 
19/02 21:30
FT 
1 Krylya Sovetov Samara
Spartak Tambov 1
19/02 18:45
AET 
 Fakel Voronezh
Chertanovo Moscow 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[6-7]