livescore - live soccer scores

Poland Poland 3. Liga Lastest Results - Live Soccer Scores

 
10/07 17:35
FT 
 Motor Lublin
Kszo Ostrowiec 
22/06 23:00
FT 
1 Sokol Aleksandrow Lodzki
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
22/06 23:00
FT 
 Bron Radom
Victoria Sulejowek 
22/06 23:00
FT 
 Pelikan Lowicz
Huragan Morag 
22/06 23:00
FT 
 Polonia Warszawa
Mks Elk 
22/06 23:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia Warszawa B 
22/06 23:00
FT 
 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 
22/06 23:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
22/06 21:00
FT 
 Sokol Ostroda
Lks Lomza 1
20/06 00:00
FT 
 Legia Warszawa B
Sokol Aleksandrow Lodzki 
20/06 00:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Ruch Wysokie Mazowieckie 
20/06 00:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Unia Skierniewice 
20/06 00:00
FT 
 Lks Lomza
Olimpia Zambrow 
20/06 00:00
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Pelikan Lowicz 
20/06 00:00
FT 
 Ursus Warszawa
Ks Legionovia Legionowo 
20/06 00:00
FT 
1 Mks Elk
Bron Radom 
20/06 00:00
FT 
 Polonia Bytom
Lks Czaniec 
16/06 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Lks Lomza 
15/06 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Lech Ii Poznan 
15/06 23:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Kp Calisia Kalisz 1
15/06 23:00
FT 
 Jarota Jarocin
Kp Starogard Gdanski 
15/06 23:00
FT 
 Ks Wierzyca Pelplin
Gornik Konin 
15/06 23:00
FT 
 Swit Skolwin
Chemik Bydgoszcz 
15/06 23:00
FT 
 Radunia Stezyca
Ks Polonia Sroda Wlkp 
15/06 23:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Mks Elk 
15/06 23:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Victoria Sulejowek 
15/06 22:00
FT 
 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
15/06 20:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Sokol Ostroda 
15/06 01:00
FT 
 Polonia Warszawa
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
15/06 00:00
FT 
 Bron Radom
Huragan Morag 
15/06 00:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Mlks Znicz Biala Piska 
13/06 02:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Ks Wierzyca Pelplin 
09/06 23:00
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Bron Radom 
09/06 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Ks Legionovia Legionowo 
09/06 01:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Unia Skierniewice 1
09/06 00:00
FT 
 Sokol Ostroda
Olimpia Zambrow 
08/06 23:00
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Ruch Zdzieszowice 1
08/06 23:00
FT 
 Czarni Polaniec
Spartakus Daleszyce 
08/06 23:00
FT 
 Hutnik Krakow
Sola Oswiecim 
08/06 23:00
FT 
 Gornik Walbrzych
Gawin Sleza Wroclaw 
08/06 23:00
FT 
 Mlks Znicz Biala Piska
Pelikan Lowicz 
08/06 23:00
FT 
 Piast Zmigrod
Gwarek Tarnowskie Gory 
08/06 23:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
08/06 23:00
FT 
 Ruch Radzionkow
Zaglebie Lubin B 
08/06 23:00
FT 
 Stal Rzeszow
Podhale Nowy 
08/06 22:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Ks Wierzyca Pelplin 
08/06 22:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Kotwica Kolobrzeg 
08/06 18:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Radunia Stezyca 1
08/06 17:00
FT 
 Kp Starogard Gdanski
Ks Mieszko Gniezno 
08/06 17:00
FT 
 Legia Warszawa B
Ursus Warszawa