livescore - live soccer scores

Luxembourg Luxembourg Cup Lastest Results - Live Soccer Scores

 
20/11 23:00
FT 
 CS Grevenmacher
Differdange 03 
20/11 23:00
FT 
 Wiltz 71
F91 Dudelange 
20/11 23:00
AET 
 Rodange 91
Mondercange 
90 minutes[0-0],120 minutes[3-1]
20/11 23:00
AET 
 Us Esch
Swift Hesperange 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
20/11 23:00
FT 
 Hostert
Fola Esch 
20/11 22:30
FT 
 Victoria Rosport
Hamm Rm Benfica 
20/11 01:00
AET 
 Etzella Ettelbruck
Us Rumelange 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
19/11 23:59
FT 
 Lorentzweiler
Racing Union Luxemburg 
31/10 02:00
FT 
 Differdange 03
Jeunesse Esch 
30/10 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Union Titus Petange 
30/10 23:00
AET 
 Kehlen
Us Rumelange 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-2]
30/10 23:00
FT 
 Ff Norden 02
Racing Union Luxemburg 
30/10 23:00
FT 
 UN Kaerjeng 97
Hamm Rm Benfica 
30/10 23:00
FT 
 Us Esch
Una Strassen 
30/10 23:00
FT 
 Us Feulen
Swift Hesperange 
30/10 23:00
FT 
 Hostert
Progres Niedercorn 
30/10 23:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Victoria Rosport 
30/10 23:00
FT 
 Us Sandweiler
Fola Esch 
30/10 21:30
FT 
 As Hosingen
Rodange 91 
30/10 01:30
FT 
 Minerva Lintgen
Mondercange 
30/10 01:00
AET 
 CS Grevenmacher
Jeunesse Canach 
90 minutes[1-1],120 minutes[3-1]
30/10 01:00
FT 
 Koerich Simmern
Wiltz 71 
29/10 23:59
FT 
 Blo Weiss Medernach
Etzella Ettelbruck 
29/10 02:00
AET 
 Alisontia Steinsel
Lorentzweiler 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
21/04 02:00
FT 
 Union Titus Petange
Us Rumelange 
21/04 01:30
FT 
 Fola Esch
Una Strassen 
21/04 01:30
AET 
 UN Kaerjeng 97
F91 Dudelange 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-4]
21/04 01:30
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Racing Union Luxemburg 
06/12 23:59
FT 
 Progres Niedercorn
Fola Esch 
06/12 23:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Hamm Rm Benfica 
06/12 23:00
FT 
 Us Rumelange
Wiltz 71 
06/12 23:00
FT 
 Us Esch
Union Titus Petange 
06/12 23:00
FT 
 Una Strassen
Etzella Ettelbruck 
06/12 23:00
FT 
 Jeunesse Esch
F91 Dudelange 
06/12 21:30
FT 
 UN Kaerjeng 97
Differdange 03 
06/12 01:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Victoria Rosport 
26/11 02:30
FT 
 Sporting Bertrange
Hamm Rm Benfica 
22/11 23:59
FT 
 Hostert
Us Mondorf-les-bains 
22/11 23:00
FT 
 Avenir Beggen
Differdange 03 
22/11 23:00
FT 
 Muhlenbach Sandzak
Victoria Rosport 
22/11 23:00
FT 
 Erpeldange 72
F91 Dudelange 
22/11 23:00
AET 
 Mamer
Us Rumelange 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-2]
22/11 23:00
FT 
 Marisca Miersch
Una Strassen 
22/11 23:00
FT 
 Minerva Lintgen
Fola Esch 
22/11 23:00
FT 
 Ff Norden 02
Us Esch 
22/11 23:00
AET 
 Jeunesse Canach
Jeunesse Esch 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-4]
22/11 23:00
FT 
 UN Kaerjeng 97
CS Grevenmacher 
22/11 23:00
AET 
 Swift Hesperange
Racing Union Luxemburg 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-3]
22/11 21:00
FT 
 Bastendor
Progres Niedercorn 
22/11 01:30
FT 
 Rodange 91
Union Titus Petange