livescore - live soccer scores

Argentina Argentina Cup Lastest Results - Live Soccer Scores

 
18/07 03:00
AET 
 Velez Sarsfield
Central Cordoba Sde 
90min [1-1], Penalty [3-4], Central Cordoba Sde win
07/12 08:10
AET 
 Rosario Central
Gimnasia LP 
90min [1-1], Penalty [4-1], Rosario Central win
29/11 08:10
AET 
1 River Plate
Gimnasia LP 1
90min [2-2], Penalty [4-5], Gimnasia LP win
19/11 04:10
AET 
 Temperley
Rosario Central 
90min [1-1], Penalty [2-4], Rosario Central win
02/11 02:30
FT 
2 Newells Old Boys
Rosario Central 1
01/11 06:00
AET 
1 San Lorenzo
Temperley 
90min [1-1], Penalty [1-4], Temperley win
14/10 02:00
AET 
 Central Cordoba Sde
Gimnasia LP 
90min [1-1], Penalty [3-4], Gimnasia LP win
08/10 02:30
FT 
 River Plate
Sarmiento Resistencia 
04/10 08:30
AET 
 Rosario Central
Almagro 
90min [1-1], Penalty [5-4], Rosario Central win
04/10 05:30
FT 
 Estudiantes
San Lorenzo 
03/10 06:30
FT 
 Sarmiento Resistencia
Atletico Rafaela 1
28/09 08:10
FT 
 Boca Juniors
Gimnasia LP 
27/09 08:10
FT 
 Central Cordoba Sde
CA Brown Adrogue 
13/09 07:10
FT 
 River Plate
Ca Platense 
11/09 08:10
AET 
 Independiente
CA Brown Adrogue 
90min [1-1], Penalty [3-4], CA Brown Adrogue win
10/09 07:10
FT 
1 Sarmiento Resistencia
Union Santa Fe 1
10/09 02:10
FT 
 Argentinos Juniors
Temperley 
09/09 00:15
AET 
 Newells Old Boys
Atletico Tucuman 1
90min [0-0], Penalty [5-3], Newells Old Boys win
08/09 08:10
AET 
 San Lorenzo
Colon 
90min [2-2], Penalty [3-1], San Lorenzo win
08/09 05:00
FT 
 Boca Juniors
San Martin Tucuman 1
07/09 08:10
AET 
 Rosario Central
Talleres Cordoba 
90min [0-0], Penalty [5-3], Rosario Central win
07/09 02:40
AET 
 Estudiantes
Club Lujan 
90min [0-0], Penalty [4-1], Estudiantes win
23/08 07:00
FT 
 Lanus
Atletico Rafaela 
18/08 04:00
FT 
2 Deportivo Maipu
Temperley 
09/08 08:15
FT 
 General Lamadrid
Ca Platense 
06/08 06:10
AET 
 Argentinos Juniors
Defensa Y Justicia 
90min [0-0], Penalty [4-3], Argentinos Juniors win
06/08 04:05
FT 
 Newells Old Boys
Defensores Unidos 
05/08 08:15
FT 
 Central Cordoba Sde
Tigre 
04/08 08:00
FT 
 CA Huracan
Atletico Tucuman 
02/08 06:10
FT 
 Boca Juniors
Alvarado Mar Del Plata 
01/08 08:10
FT 
 Talleres Cordoba
Ferrocarril Midland 1
31/07 08:20
AET 
 Lanus
CA Douglas Haig 
90min [1-1], Penalty [4-2], Lanus win
30/07 05:00
FT 
 Almagro
Gimnasia Jujuy 
30/07 02:10
FT 
 Gimnasia LP
Olimpo 
29/07 06:10
FT 
 River Plate
Villa Dalmine 
28/07 04:10
FT 
 Temperley
Estudiantes 
27/07 08:10
FT 
 Patronato Parana
San Martin Tucuman 
25/07 04:10
FT 
 Atletico Rafaela
Defensores de Belgrano 
24/07 08:10
AET 
 Godoy Cruz
Defensores Unidos 
90min [1-1], Penalty [2-4], Defensores Unidos win
23/07 05:00
FT 
 River Plate
Central Norte Salta 
23/07 02:00
FT 
 Atletico Tucuman
Tristan Suarez 
22/07 04:30
FT 
 Gimnasia LP
Sportivo Belgrano 
22/07 02:00
AET 
 San Martin San Juan
CA Brown Adrogue 
90min [0-0], Penalty [4-5], CA Brown Adrogue win
21/07 08:10
FT 
 Independiente
Central Ballester 
21/07 04:10
AET 
 Olimpo
Aldosivi 
90min [1-1], Penalty [4-3], Olimpo win
21/07 01:30
FT 
 Tigre
Guillermo Brown 1
19/07 09:00
AET 
 CA Banfield
General Lamadrid 
90min [1-1], Penalty [2-3], General Lamadrid win
18/07 08:10
AET 
 Villa Dalmine
Justo Jose De Urquiza 
90min [0-0], Penalty [4-3], Villa Dalmine win
17/07 03:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Club Lujan 1
27/05 00:30
AET 
 Arsenal de Sarandi
Club Cipolletti 
90min [0-0], Penalty [2-3], Club Cipolletti win