livescore - live soccer scores

Soccer Results: 30 Oct 2018 Soccer Scores & Results

31/10 03:45
FT 
 Bournemouth
Norwich 
31/10 03:45
FT 
 Burton Albion
Nottingham Forest 
31/10 04:30
FT 
 Sant Andreu
Atletico Madrid 
31/10 03:30
FT 
 Leganes
Rayo Vallecano 
31/10 02:30
FT 
1 Cd Ebro
Valencia 
31/10 02:30
FT 
 CD Lugo
Levante 
31/10 03:45
AET 
 Augsburg
Mainz 05 
90min [2-2], 120min [3-2], Augsburg win
31/10 03:45
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Hamburger 
31/10 03:45
FT 
 Heidenheimer
SV Sandhausen 
31/10 03:45
FT 
 Sv Rodinghausen
Bayern Munich 
31/10 01:45
FT 
 Darmstadt
Hertha Berlin 
31/10 01:30
FT 
1 Bsg Chemie Leipzig
Paderborn 07 
31/10 01:30
FT 
 Ssv Ulm 1846
Fortuna Dusseldorf 
31/10 01:30
FT 
 Hannover 96
Wolfsburg 
31/10 04:05
FT 
 Strasbourg
Lille 
31/10 01:45
FT 
1 Montpellier
Nantes 
31/10 03:30
FT 
 Peruwelz
Gent 
31/10 03:30
FT 
 Sporting Charleroi
St.-Truidense VV 
31/10 03:30
FT 
 Club Brugge
Oostende 
31/10 03:45
FT 
 De Graafschap
Zwolle 
31/10 02:45
FT 
 Kozakken Boys
Almere City FC 
31/10 02:45
FT 
 Sv Urk
Roda JC Kerkrade 
31/10 02:45
FT 
 Twente Enschede
Noordwijk 
31/10 02:45
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Koninklijke Hfc 
31/10 02:00
FT 
 AFC Amsterdam
Oss 1
31/10 01:30
AET 
 PSV Eindhoven
RKC Waalwijk 
90min [2-2], 120min [2-3], RKC Waalwijk win
31/10 08:45
FT 
1 Gremio
River Plate 
31/10 08:45
FT 
 Deportivo Cali
Santa Fe 
30/10 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Shonan Bellmare 
31/10 00:00
FT 
 Croatia U17
Andorra U17 
30/10 21:30
FT 
 Slovenia U17
Austria U17 
30/10 20:30
FT 
 San Marino U17
Northern Ireland U17 
30/10 20:30
FT 
1 Turkey U17
Slovakia U17 
30/10 20:00
FT 
 Estonia U17
Georgia U17 
30/10 20:00
FT 
 Denmark U17
Russia U17 
30/10 18:00
FT 
 Malta U17
Bulgaria U17 
30/10 18:00
FT 
 Italy U17
Armenia U17 
31/10 01:00
FT 
 Mc Alger
Js Saoura 
31/10 01:00
FT 
 Paradou Ac
Mo Bejaia 
30/10 23:00
FT 
 Cr Belouizdad
Ca Bordj Bou Arreridj 
30/10 22:00
FT 
 Om Medea
Usm Alger 
31/10 00:00
FT 
 Mc Oran
Drb Tadjenanet 
30/10 21:00
FT 
 Paradou Ac U21
Mo Bejaia U21 
30/10 18:00
FT 
 Mc Oran U21
Tadjenant U21 1
30/10 18:00
FT 
 Cr Belouizdad U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 
31/10 02:30
FT 
 Ituzaingo
Central Cordoba De Rosario 
31/10 02:35
FT 
 Deportivo Riestra
Estudiantes de Caseros 
31/10 06:30
FT 
1 Quilmes
Agropecuario De Carlos Casares 
30/10 19:00
FT 
 Yerevan
Banants C 
30/10 19:00
FT 
 Junior Sevan
Shirak Gjumri B 
30/10 16:40
FT 
 Adelaide United
Sydney 
31/10 03:20
FT 
 Austria Wien
FAC Team Fur Wien 
30/10 19:00
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Arambagh Ks 
31/10 03:30
FT 
 St Gilloise
KFCO wilrijk 
31/10 03:30
FT 
1 Tubize
KV Mechelen 
30/10 22:00
FT 
1 Palmeiras Youth
Red Bull Brasil Youth 
31/10 07:30
FT 
 Gremio Barueri Futsal
Apeloa Du Gatto Futsal 
31/10 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Vitosha Bistritsa 
30/10 23:30
FT 
 Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv 
30/10 20:00
FT 
 Strumska Slava
Chernomorets Balchik 
31/10 00:00
FT 
 Zapresic
Astra Ploiesti 
31/10 00:00
FT 
 Zadar
NK Lokomotiva Zagreb 
30/10 21:00
FT 
 Hnk Gorica
Hrvatski Dragovoljac 
31/10 03:45
FT 
 AFC Telford United
Hereford 
31/10 03:45
FT 
 Altrincham
Nuneaton Town 
31/10 03:45
FT 
 Boston United
Brackley Town 
31/10 03:45
FT 
 Bradford Park Avenue
Darlington 
31/10 03:45
FT 
 Chester FC
Ashton United 
31/10 03:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Alfreton Town 
31/10 03:45
FT 
 Guiseley
Blyth Spartans 
31/10 03:45
FT 
 Leamington
Kidderminster 
31/10 03:45
FT 
 Southport FC
Curzon Ashton 
31/10 03:45
FT 
 Spennymoor Town
York City 
31/10 03:45
FT 
 Harrogate Town
Barrow 
31/10 03:45
FT 
 Barnet
Salford City 
31/10 03:45
FT 
 Bromley
Braintree Town 
31/10 03:45
FT 
 Ebbsfleet United
Maidstone United 
31/10 03:45
FT 
 AFC Fylde
Gateshead 
31/10 03:45
FT 
 Havant and Waterlooville
Maidenhead United 1
31/10 03:45
FT 
 Solihull Moors
Halifax Town 
31/10 03:45
FT 
 Sutton United
Chesterfield 
31/10 03:45
FT 
 Wrexham
Hartlepool United FC 1
31/10 03:45
FT 
 Billericay Town
East Thurrock United 
31/10 03:45
FT 
 Concord Rangers
Chelmsford City 
31/10 03:45
FT 
 Eastbourne Borough
Hampton & Richmond 
31/10 03:45
FT 
 Hemel Hempstead Town
Slough Town 
31/10 03:45
FT 
 Oxford City
Chippenham Town 
31/10 03:45
FT 
 St Albans City
Welling United 
31/10 03:45
FT 
1 Truro City
Bath City 
31/10 03:45
FT 
 Weston Super Mare
Torquay United 1
31/10 03:45
FT 
 Woking
Hungerford Town 
31/10 03:45
AET 
 Coalville
Barwell 
90min [2-2], 120min [2-3], Barwell win
31/10 03:45
FT 
 Bedford Town
Kingstonian 
31/10 03:45
FT 
 Droylsden
Pickering Town 
31/10 03:45
AET 
 Bognor Regis Town
Bracknell Town 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], Bognor Regis Town win
31/10 03:45
FT 
 Tamworth
Gainsborough Trinity 
31/10 03:45
FT 
 Cheltenham Town
Arsenal U21 1
31/10 03:30
FT 
 Plymouth Argyle
Chelsea U21 
31/10 03:30
FT 
 Oldham Athletic
Everton U21 
31/10 03:00
FT 
 Tranmere Rovers
Manchester City U21 
31/10 03:45
FT 
 Crewe Alexandra
Mansfield Town 
30/10 21:00
FT 
 Rotherham United (r)
Morecambe Reserve 
31/10 03:45
FT 
 AFC Hornchurch
Merstham 
30/10 21:30
FT 
 Millwall U23
Colchester United U23 
31/10 03:45
FT 
 Nantwich Town
Warrington Town AFC 
31/10 03:00
FT 
 West Ham United U23
Porto B 
30/10 21:00
FT 
 Metz Womens
Bordeaux Womens 
30/10 19:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samgurali Tskh 
30/10 19:00
FT 
 Gagra
Telavi 
30/10 19:00
FT 
 Merani Martvili
WIT Georgia Tbilisi 
31/10 02:30
FT 
 Tus Osdorf
Meiendorfer Sv 
31/10 02:00
FT 
 BSV Rehden
Werder Bremen Am 
31/10 01:30
FT 
 Lamia
Volos Nfc 
30/10 23:15
FT 
 Larisa
Irodotos 
30/10 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Aris Avatou 
30/10 21:00
FT 
 OFI Crete
Niki Volou 
31/10 03:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Diosgyor 
30/10 18:30
FT 
 Vasco SC
Velsao Scc 
30/10 17:30
FT 
 Aizawl
Ramhlun North 
30/10 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Northeast United 
30/10 16:15
FT 
 Kalteng Putra
Semen Padang 
30/10 19:30
FT 
 Persib Bandung
Bali United 
30/10 16:40
FT 
 Persija Jakarta
Barito Putera 
30/10 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persebaya Surabaya 
30/10 16:30
FT 
 Persela Lamongan U19
Bali United U19 
30/10 16:00
FT 
 Perseru Serui U19
Pusamania Borneo U19 
30/10 16:00
FT 
 Persipura Jayapura U19
Arema U19 
30/10 16:00
FT 
 Persija Jakarta U19
Ps Tira U19 
31/10 03:45
FT 
 Blarney United
Mayfield United 
31/10 03:45
FT 
1 Swords Celtic
St Patricks Cy 1
31/10 02:00
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Herzliya 1
31/10 02:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Rubi Shapira 
31/10 02:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Ironi Nesher 
31/10 02:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Maccabi Tzur Shalom 
31/10 02:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Afula 
30/10 19:00
FT 
1 Hapoel Kaukab
Maccabi Ahi Nazareth 
30/10 19:00
AET 
4 Maccabi Kiryat Gat
AS Nordia Jerusalem 2
90min [2-2], 120min [2-5], AS Nordia Jerusalem win
30/10 19:00
FT 
1 Hapoel Hod Hasharon
Ms Daburiya Osama 
30/10 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Ironi Gedera 
31/10 04:00
FT 
 Perugia
Padova 
31/10 04:00
FT 
 Ascoli
Hellas Verona 
31/10 04:00
FT 
 Cremonese
Venezia 
31/10 04:00
FT 
1 Carpi
Palermo 1
31/10 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Pescara 
31/10 04:00
FT 
1 Cittadella
Foggia 
31/10 03:30
FT 
1 Ac Monopoli
Virtus Francavilla 2
30/10 21:30
FT 
 Juve Stabia
Potenza 
30/10 21:30
FT 
 Trapani
Us Siracusa 
30/10 18:00
AET 
 Cagliari U20
Cittadella Youth 
90min [0-0], 120min [2-0], Cagliari U20 win
30/10 20:30
FT 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Kf Drita Gjilan 
30/10 20:30
FT 
 Kf Liria
Kf Ferizaj 
31/10 03:45
AET 
 Newry City
Portadown FC 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-4], Portadown FC win
31/10 03:45
AET 
 Glentoran
Coleraine 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-2], Glentoran win
31/10 03:45
AET 
 Linfield FC
Institute 
90min [5-0], 120min [5-0],
31/10 02:00
FT 
 Ham-Kam
Mjondalen 
31/10 08:00
AET 
 Sd Panama Oeste
San Martin 
90min [0-0], Penalty [4-2], Sd Panama Oeste win
31/10 09:30
FT 
 Universitario de Deportes
Sporting Cristal 
31/10 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Sport Boys 
31/10 03:30
AET 
 Piast Gliwice
Legia Warszawa 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[2-4]
31/10 01:30
FT 
 Pogon Siedlce
Chrobry Glogow 
31/10 00:45
FT 
 Rakow Czestochowa
Lech Poznan 
30/10 22:00
FT 
 Bytovia Bytow
Slask Wroclaw 1
30/10 20:00
FT 
 Huragan Morag
Arka Gdynia 
31/10 02:00
FT 
 Rio Ave U23
Cova Piedade U23 
31/10 01:00
FT 
 Maritimo U23
Benfica U23 2
30/10 23:00
FT 
 Feirense U23
Portimonense U23 
30/10 23:00
FT 
 Sporting Braga U23
Vitoria Setubal U23 
30/10 23:00
FT 
 Cd Aves U23
Sporting Clube De Portugal U23 
30/10 23:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Vitoria Guimaraes U23 
31/10 04:15
FT 
 Sporting Braga
CD Nacional 
31/10 00:25
FT 
 Al-Sailiya
Al Duhail Sc 
30/10 23:15
FT 
 Al Rayyan Sc U23
Al Ahli Doha U23 
30/10 23:15
FT 
 Al Arabi Doha U23
Al Khor 2 
31/10 03:45
AET 
1 CSM Studentesc Iasi
Viitorul Constanta 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Viitorul Constanta win
30/10 22:30
FT 
 Hermannstadt
Cs Voluntari 
30/10 21:30
FT 
 Etincelles
Kiyovu 
30/10 21:30
FT 
 Gicumbi
Police Rwa 
30/10 21:30
FT 
 Muhanga
Musanze 
30/10 23:20
FT 
 Dhamk
Al Nojoom 
30/10 23:10
FT 
 Al Tai
Al Jabalain 
30/10 22:40
FT 
 Al Khaleej Club
Najran 
30/10 22:40
FT 
 Hajer
Al Nahdha 
31/10 03:45
FT 
 Ayr Utd
Alloa Athletic 
31/10 03:45
FT 
 Queen of the South
Greenock Morton 
31/10 03:45
FT 
 Inverness C.T.
Dunfermline 
31/10 03:45
FT 
 Falkirk
Ross County 
31/10 04:00
FT 
1 Livingston U20
Queens Park U20 
31/10 03:30
FT 
 Raith Rovers U20
Airdrie United U20 
30/10 20:10
FT 
1 Ofk Belgrade U19
Brodarac U19 
31/10 02:00
FT 
 Elfsborg
Dalkurd Ff 
31/10 02:00
FT 
 Orgryte
Varbergs BoIS FC 
31/10 01:30
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
31/10 00:00
FT 
1 Young Africans
Lipuli 
30/10 21:00
FT 
 Mbao
Mbeya City 
31/10 06:00
FT 
1 Caledonia AIA
St Anns Rangers 
31/10 06:00
FT 
 W Connection FC
Central 
31/10 01:30
AET 
 Bursaspor
1461 Trabzon Karadenizspor 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
31/10 00:00
AET 
 Antalyaspor
Wing Larsburg 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-0], Antalyaspor win
30/10 22:00
AET 
1 Erzurum BB
Keciorengucu 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-5]
30/10 20:00
FT 
 Karagumruk
Afjet Afyonspor 
30/10 19:00
AET 
 Kastamonuspor
Altay Spor Kulubu 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
30/10 18:00
FT 
 Batman Petrolspor
Kasimpasa 
30/10 18:00
AET 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Denizlispor 
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-2]
30/10 22:00
FT 
 Nyamityobora
Uganda Police 
30/10 21:30
FT 
 Ma Lu
Bul 
30/10 21:30
FT 
 Ndejje University
Paidha Black Angels 
31/10 02:30
FT 
1 Atenas Reserves
Nacional De Montevideo Reserves 1
30/10 21:00
FT 
 Ca Cerro Reserve
Wanderers Reserve 
30/10 21:00
FT 
 Penarol Reserve
Progreso Reserves 1
30/10 18:05
FT 
 Nurafshon
Fk Gijduvon 
31/10 03:45
FT 
 Llandudno
The New Saints 
31/10 03:45
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Haverfordwest County 
31/10 03:45
FT 
 Bala Town
Connahs Quay Nomads 
31/10 03:45
FT 
 Cambrian Clydach
Newtown 
30/10 20:30
FT 
 Montenegro U19
Hungary U19 
30/10 18:25
FT 
 Jawahar Union
Ade 
30/10 16:25
FT 
 Income Tax Sc
Bufc