livescore - live soccer scores

Soccer Results: 29 Oct 2018 Soccer Scores & Results

30/10 04:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Manchester City 
30/10 03:30
FT 
 Lazio
Inter Milan 
30/10 01:30
FT 
 Rubin Kazan
Spartak Moscow 
29/10 23:00
FT 
1 Krylya Sovetov Samara
Zenit St Petersburg 
29/10 20:30
FT 
 Saudi Arabia U19
Australia U19 
29/10 17:00
FT 
 South Korea U19
Tajikistan U19 
29/10 21:00
FT 
 Switzerland U17
Kosovo U17 
29/10 21:00
FT 
 Cyprus U17
Scotland U17 1
29/10 21:00
FT 
 Norway U17
Czech U17 
29/10 21:00
FT 
 Albania U17
Azerbaijan U17 3
30/10 02:00
FT 
 Partizani Tirana
Skenderbeu Korca 
30/10 03:00
FT 
 Villa San Carlos
Deportivo Laferrere 
30/10 02:30
FT 
 El Porvenir
Berazategui 
30/10 02:30
FT 
 Sportivo Dock Sud
Canuelas 
30/10 08:00
FT 
 San Martin San Juan
Defensa Y Justicia 
30/10 06:00
FT 
 Newells Old Boys
Argentinos Juniors 1
30/10 02:30
FT 
 Deportivo Moron
Defensores de Belgrano 
29/10 19:10
FT 
 Pyunik B
Lokomotiv Yerevan 1
29/10 19:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Gandzasar Kapan B 
29/10 19:00
FT 
 Banants B
Alashkert B Martuni 
29/10 19:00
FT 
 Erebuni
Ararat Armenia B 
30/10 01:00
FT 
 Al Hilal
Al-Naft 
30/10 01:00
FT 
 El Ismaily
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
29/10 19:00
FT 
 Sabah 2
Zira 2 
29/10 23:30
FT 
 Al-Muharraq
Al Budaiya 
29/10 19:15
FT 
 Sheikh Jamal
Nofel Sporting Club 
29/10 17:15
FT 
1 Mohammedan Dhaka
Bashundhara Kings 
30/10 03:05
FT 
 Cercle Brugge Reserves
Kv Oostende Reserves 1
30/10 03:00
FT 
 Kortrijk U21
Royal Antwerp U21 
30/10 03:00
FT 
 Cercle Brugge U21
Kv Oostende U21 1
30/10 02:30
FT 
 As Eupen U21
Genk U21 
30/10 02:30
FT 
 St Truidense Vv U21
Club Brugge Youth 
30/10 02:30
FT 
 Anderlecht U21
Lokeren U21 
30/10 02:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
Royal Charleroi U21 
30/10 02:30
FT 
 Standard Liege U21
Excelsior Mouscron U21 1
30/10 02:30
FT 
 Gent U21
Zulte Waregem U21 
30/10 08:00
FT 
 Real Potosi
Blooming 2
30/10 02:00
FT 
 Internacional Rs Youth
Ec Vitoria U23 
30/10 02:00
FT 
 Coritiba U23
Sao Paulo U23 
30/10 07:00
FT 
 Ceara
Atletico-MG 
29/10 21:00
FT 
 Kariana Erden
Ludogorets Razgrad Ii 1
29/10 15:00
FT 
 Henan Jianye 2
Beijing Guoan 2 
29/10 15:00
FT 
 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2
Guangzhou Evergrande 2 
29/10 14:30
FT 
1 Tianjin Teda 2
Shanghai Shenhua Reserves 
29/10 14:00
FT 
 Shanghai Sipg 2
Shandong Luneng 2 
30/10 08:45
FT 
 Deportes Quindio
Union Magdalena 1
30/10 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
30/10 01:00
FT 
1 Doxa Katokopias
Apollon Limassol FC 
30/10 01:00
FT 
 Slavia Praha
Dukla Praha 
29/10 20:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Teplice U21 
29/10 20:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Bohemians 1905 U21 
29/10 20:00
FT 
 Marila Pribram U21
Viktoria Plzen U21 
29/10 20:00
FT 
 Sparta Praha U21
Hradec Kralove U21 
29/10 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Synot Slovacko U21 
29/10 18:00
FT 
 Slavia Praha U21
Mlada Boleslav U21 
30/10 02:00
FT 
 Midtjylland
Brondby 
30/10 03:45
FT 
 Wealdstone
Gloucester City 
30/10 03:00
FT 
 Bristol City U23
Ipswich U23 
30/10 03:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Bolton Wanderers U23 
29/10 22:00
FT 
 Sheffield United U23
Crewe Alexandra U23 
29/10 22:00
FT 
 Watford U23
Queens Park Rangers U23 
29/10 21:00
FT 
 Leeds United U23
Hull City U23 
29/10 21:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Burnley U23 
29/10 21:00
FT 
 Cardiff City U23
Crystal Palace U23 
30/10 03:00
FT 
1 Blackburn Rovers U23
Liverpool U23 
30/10 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Aston Villa U23 
30/10 03:45
FT 
 Clermont Foot
Stade Brestois 
29/10 19:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Spartaki Tskhinvali 1
30/10 03:30
FT 
 Bochum
SSV Jahn Regensburg 
30/10 02:00
FT 
 VfR Aalen
Kaiserslautern 
30/10 03:30
FT 
 PAOK Saloniki
Panathinaikos 
30/10 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Apollon Smirnis 
30/10 01:00
FT 
1 Xanthi
Pas Giannina 1
30/10 05:00
FT 
 CD Motagua
Marathon 
29/10 22:00
FT 
 Jamshedpur
Kerala Blasters 
29/10 16:30
FT 
 Ps Mojokerto Putra
Aceh United 
29/10 19:30
FT 
 Madura United
PSM Makassar 
29/10 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
Bhayangkara Surabaya United 
29/10 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Perseru Serui 1
29/10 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya U19
Ps Barito Putera U19 
29/10 16:00
FT 
 Sms Medan U19
Bhayangkara U19 
29/10 16:00
FT 
 Mitra Kukar U19
Psm Makassar U19 
30/10 03:45
FT 
 Finn Harps
Limerick FC 
30/10 01:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Maccabi Yavne 
30/10 01:00
FT 
 Hapoel Iksal
Shimshon Tel Aviv 
29/10 19:00
FT 
 Maccabi Bnei Reineh
Hapoel Kfar Saba 
30/10 03:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa 
30/10 03:45
FT 
 Us Casertana 1908
Vibonese 
29/10 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Suwon Fcm womens 
30/10 03:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Hibernians FC 
30/10 01:00
FT 
 St Andrews
Senglea Athletic 1
30/10 07:00
FT 
 Irapuato
Intel Paja 
30/10 09:00
FT 
 Monterrey Womens
Aguilas De Leon Womens 
30/10 06:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Tigres Womens 
30/10 06:00
FT 
 Lobos Buap Womens
Pachuca Womens 
30/10 05:45
FT 
 Club America Womens
Veracruz Womens 
30/10 01:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Dordrecht Reserve 
30/10 02:00
FT 
 Start Kristiansand
Molde 
30/10 07:00
FT 
 Guarani CA
Libertad Asuncion 
29/10 19:00
FT 
 Cerro Porteno Asuncion Reserves
3 De Febrero Reserve 
30/10 01:00
FT 
 Wisla Krakow
Zaglebie Sosnowiec 
30/10 04:15
FT 
 Penafiel
Academica Coimbra 
30/10 03:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dinamo Bucuresti 
29/10 18:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Kvant Obninsk 
29/10 19:00
FT 
 Lada Togliatti
Nosta Novotroitsk 
29/10 17:30
FT 
 Ural 2
Kamaz 
29/10 17:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Spartak Moscow Youth 
29/10 22:40
FT 
 Al Adalh
Al Orubah 
30/10 03:45
FT 
 Albion U20
East Kilbride Reserves 
29/10 22:00
FT 
1 Kilmarnock U20
Hibernian U20 
29/10 22:00
FT 
 St Mirren U20
Hamilton U20 
29/10 22:00
FT 
 Aberdeen U20
Glasgow Rangers U20 
29/10 22:00
FT 
 Celtic U20
Queen Of South U20 
29/10 22:00
FT 
 Motherwell U20
Greenock Morton U20 
29/10 22:00
FT 
 Ross County U20
Dundee United U20 
29/10 20:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Vozdovac U19 
30/10 04:00
FT 
 Malaga
Numancia 
30/10 02:00
FT 
1 AIK Solna
Malmo 
30/10 02:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
GAIS 1
30/10 02:00
FT 
 Gefle IF
Norrby IF 
29/10 20:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al Taleiah 
29/10 21:00
FT 
 Stand United
Mwadui 
29/10 21:00
FT 
 African Lyon
Biashara United 
30/10 01:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Goztepe 
30/10 01:00
FT 
 Besiktas
Rizespor 2
29/10 18:25
FT 
 Termez Surkhon
Naryn 
29/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Mashal Muborak 1
29/10 18:15
FT 
 Bangalore Eagles
Student Union 
29/10 16:10
FT 
 Deccan Rovers
Young Challengers 
29/10 14:00
FT 
 Vietnam
Seoul E Land