livescore - live soccer scores

Soccer Results: 28 Oct 2018 Soccer Scores & Results

29/10 00:00
FT 
 Manchester United
Everton 
28/10 21:30
FT 
 Burnley
Chelsea 
28/10 21:30
FT 
 Crystal Palace
Arsenal 
29/10 03:45
FT 
 Sevilla
SD Huesca 
29/10 01:30
FT 
 Alaves
Villarreal 
28/10 23:15
FT 
 Barcelona
Real Madrid 
28/10 19:00
FT 
 Getafe
Real Betis 
29/10 03:30
FT 
 Napoli
AS Roma 
29/10 01:00
FT 
 AC Milan
Sampdoria 
28/10 22:00
FT 
 Spal
Frosinone 
28/10 22:00
FT 
 Cagliari
Chievo 
28/10 22:00
FT 
1 Genoa
Udinese 
28/10 19:30
FT 
 Sassuolo
Bologna 
29/10 01:00
FT 
 Werder Bremen
Bayer Leverkusen 
28/10 22:30
FT 
 RB Leipzig
Schalke 04 
28/10 20:30
FT 
 Nurnberg
Eintr. Frankfurt 
29/10 04:00
FT 
 Marseille
PSG 
29/10 00:00
FT 
 Bordeaux
Nice 
28/10 22:00
FT 
 Stade Rennais
Stade Reims 
28/10 23:45
FT 
 AZ Alkmaar
SC Heerenveen 
28/10 21:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Feyenoord Rotterdam 1
28/10 21:30
FT 
 Willem II
Utrecht 
28/10 19:15
FT 
 Vitesse Arnhem
Fortuna Sittard 
29/10 03:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Royal Antwerp 
29/10 01:00
FT 
 AS Eupen
Anderlecht 
28/10 21:30
FT 
 Standard Liege
Genk 
29/10 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Boavista 
29/10 01:30
FT 
 Porto
Feirense 
28/10 23:00
FT 
 Moreirense
Maritimo 
28/10 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Vitoria Setubal 
28/10 16:00
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory 
28/10 14:00
FT 
 Brisbane Roar
Wellington Phoenix 
29/10 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Krasnodar 
28/10 21:30
FT 
 Terek Groznyi
Dinamo Moscow 
28/10 19:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Moscow 
28/10 20:30
FT 
 Indonesia U19
Japan U19 
28/10 17:00
AET 
 Qatar U19
Thailand U19 
90 minutes[3-3], 120 minutes[7-3]
28/10 20:30
FT 
 Thailand Womens U19
India Womens U19 
28/10 20:00
FT 
 TajikIstan Womens U19
Bangladesh Womens U19 
28/10 19:30
FT 
 Myanmar Womens U19
Iran Womens U19 
28/10 19:00
FT 
 Vietnam U19 (w)
Jordan Womens U19 
28/10 18:00
FT 
 Kyrgyzstan Womens U19
UzbekIstan Womens U19 
28/10 17:00
FT 
 South Korea women U19
Chinese Taipei Womens U19 
28/10 16:00
FT 
 Singapore Womens U19
Malaysia Womans U19 
28/10 14:00
FT 
 Guam Island Womens U19
UAE Womens U19 
28/10 14:00
FT 
1 Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo 
28/10 15:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Suwon Samsung Bluewings 
28/10 15:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Gyeongnam 
28/10 13:00
FT 
 Chunnam Dragons
Sangju Sangmu Phoenix 
28/10 13:00
FT 
 Incheon United
Daegu 
28/10 21:00
FT 
 Moldova U17
Greece U17 
28/10 21:00
FT 
 Belgium U17
Latvia U17 1
28/10 20:00
FT 
 France U17
Finland U17 
28/10 20:00
FT 
 Poland U17
Luxembourg U17 
28/10 21:00
FT 
 KF Laci
KS Perparimi Kukesi 
28/10 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
Luftetari Gjirokaster 
29/10 07:00
FT 
 Atletico Tucuman
Independiente 1
29/10 04:45
FT 
 CA Banfield
Estudiantes 
29/10 02:30
FT 
 Velez Sarsfield
Belgrano 1
29/10 00:15
FT 
 Patronato Parana
Rosario Central 
28/10 22:00
FT 
 Racing Club
San Lorenzo 
29/10 04:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Arsenal de Sarandi 
29/10 04:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Santa Marina Tandil 
29/10 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Central Cordoba Sde 
29/10 02:05
FT 
 Nueva Chicago
Almagro 
28/10 22:00
FT 
 Pyunik
Shirak 
28/10 19:00
FT 
 Lori Vanadzor
Banants 
28/10 13:15
FT 
 Melbourne Victory Womens
Adelaide United Womens 
28/10 18:20
FT 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Wacker Innsbruck Womens 
28/10 23:00
FT 
1 Sturm Graz Amateur
Wolfsberger Ac Amateur 
29/10 00:00
FT 
 LASK Linz
Red Bull Salzburg 
28/10 21:30
FT 
 Wolfsberger AC
St.Polten 1
28/10 21:30
FT 
 Rapid Wien
Trenkwalder Admira 
28/10 17:30
FT 
 SV Ried
Austria Lustenau 
28/10 21:05
FT 
 Neftci Baku
Qarabag 
28/10 19:00
FT 
1 Sabail
FK Inter Baku 
28/10 19:15
FT 
 Saif Sporting Club
Team Bjmc 
28/10 17:15
FT 
 Abahani Limited
Muktijoddha Skc 
29/10 00:00
FT 
 Gomel
BATE Borisov 
28/10 22:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dinamo Brest 
28/10 20:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Shakhter Soligorsk 
28/10 23:00
FT 
1 KVSK Lommel
Westerlo 
29/10 07:30
FT 
 Destroyers
The Strongest 
29/10 05:15
FT 
 Nacional Potosi
Oriente Petrolero 
29/10 04:00
FT 
 Bolivar
Universitario de Sucre 
29/10 03:00
FT 
 Club Guabira
Jorge Wilstermann 
28/10 22:30
FT 
 FK Zeljeznicar
Zvi Jerzy Da 
28/10 21:30
FT 
 GOSK Gabela
FK Sarajevo 
28/10 23:30
FT 
 Septemvri Simitli
Ludogorets Razgrad 
28/10 21:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Slavia Sofia 
28/10 18:30
FT 
1 Arda
Tsarsko Selo 
29/10 07:00
FT 
 Deportes Temuco
Curico Unido 
29/10 04:30
FT 
 Audax Italiano
Colo Colo 
29/10 02:00
FT 
 Everton CD
Csd Antofagasta 
28/10 23:00
FT 
 Palestino
Deportes Iquique 
28/10 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Beijing Guoan 
28/10 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Shandong Luneng 
28/10 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Guangzhou Evergrande 
28/10 15:30
FT 
 Tianjin Teda
ShenHua SVA FC 
28/10 14:30
FT 
1 Qingdao Huanghai
Meizhou Hakka 
28/10 14:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Xinjiang Dabancheng 
28/10 14:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Liaoning Whowin 
28/10 14:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Shenzhen Jiazhaoye 
28/10 14:30
FT 
 Dalian Chaoyue
Beijing Beikong 
28/10 14:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Wuhan ZALL 
28/10 14:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Meizhou Meixian Techand 
28/10 14:30
FT 
 Yan Bian Fude
Shijiazhuang Ever Bright 
28/10 14:30
FT 
 Guangzhou Fuli Reserve
Tianjin Songjiang Reserves 
28/10 14:30
FT 
 Changchun Yatai Reserves
Chongqing Lifan Reserves 
29/10 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Bucaramanga 
29/10 07:00
FT 
 Atletico Huila
Envigado 
29/10 06:15
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
America de Cali 1
29/10 03:00
FT 
 La Equidad
Patriotas 1
29/10 06:00
FT 
 Perez Zeledon
Santos De Guapiles 
29/10 05:35
FT 
 Guadalupe
Universidad de Costa Rica 
29/10 05:05
FT 
 Limon
Deportivo Saprissa 
29/10 03:30
FT 
 AD Carmelita
Herediano 1
29/10 01:05
FT 
2 Alajuelense
Ad San Carlos 
29/10 01:00
FT 
2 Cartagines Deportiva SA
Ad Grecia 1
29/10 00:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Dinamo Zagreb 
28/10 22:00
FT 
 Hajduk Split
NK Rijeka 
28/10 21:00
FT 
 Solin
Osijek Ii 
28/10 21:00
FT 
 Bijelo Brdo
NK Lucko 
28/10 18:00
FT 
 Trnje
Ponikve 
29/10 01:00
FT 
 Ermis Aradippou
Nea Salamis 
28/10 23:00
FT 
 AEL Limassol
E.N.Paralimni 
28/10 16:30
FT 
 Pafia Pafos Womens
Apollon Lympion Womens 
28/10 21:30
FT 
 Sokol Zapy
Viktorie Jirny 
28/10 21:30
FT 
 Benesov
Slovan Velvary 
28/10 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Uhersky Brod 
29/10 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Slovan Liberec 
28/10 22:00
FT 
 Viktoria Plzen
Synot Slovacko 
28/10 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
SC Znojmo 
28/10 21:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Usti nad Labem 1
28/10 21:05
FT 
 Polanka
Stara Bela 1
28/10 18:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Fotbal Trinec U21 
28/10 17:30
FT 
 Banik Ostrava U21
Brno U21 
28/10 17:30
FT 
 Mfk Karvina U21
Zlin U21 
28/10 17:15
FT 
 Dukla Praha U21
Baumit Jablonec U21 
28/10 20:45
FT 
 Fredericia
Fremad Amager 
28/10 20:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Naestved 1
28/10 20:45
FT 
 Lyngby
Elite 3000 Helsingor 
28/10 20:45
FT 
 Nykobing Falster
Thisted 
28/10 20:45
FT 
 Roskilde
Viborg 
28/10 20:45
FT 
 Silkeborg IF
Hvidovre IF 
28/10 21:00
FT 
 Ringkobing
Kjellerup IF 
28/10 20:00
FT 
 Avarta
Marienlyst 
29/10 01:00
FT 
 Aalborg BK
Vendsyssel 
28/10 23:00
FT 
 Kobenhavn
Aarhus AGF 
28/10 21:00
FT 
 Randers
Esbjerg FB 1
28/10 19:00
FT 
 Hobro I.K.
Vejle 
29/10 06:30
FT 
 Macara
Barcelona Sporting Club 1
29/10 04:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Liga Dep. Universitaria Quito 
29/10 01:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Emelec 
28/10 22:00
FT 
 Derby County U23
Tottenham Hotspur U23 
28/10 20:30
FT 
 Sunderland U23
Southampton U23 
28/10 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Sheffield United Womens 
28/10 21:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Aston Villa Womens 
28/10 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Arsenal Womens 
28/10 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Yeovil Town Womens 
28/10 22:00
FT 
 Everton Cd Womens
West Ham United Womens 
28/10 20:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Liverpool Womens 
28/10 21:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Levadia Tallinn 
28/10 19:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Trans Narva 2
28/10 20:10
FT 
 Hawassa City
Welwalo Adigrat 
28/10 20:05
FT 
 Adama City
Jimma Aba Jifar 
28/10 21:00
FT 
 Serbia Womens U17
Ireland Womens U17 
28/10 19:00
FT 
1 Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
28/10 20:30
FT 
 Ingolstadt 04
MSV Duisburg 
28/10 20:30
FT 
 St. Pauli
Holstein Kiel 
28/10 20:30
FT 
 Union Berlin
Dynamo Dresden 1
28/10 21:00
FT 
 Sv Meppen
Preuben Munster 
28/10 20:00
FT 
 Munchen 1860
SG Sonnenhof Grobaspach 
28/10 21:00
FT 
 Ssv Jahn Regensburg Ii
Tsv Kottern 
28/10 21:00
FT 
1 Hertha 06 Charlotten
Hansa Rostock Ii 
28/10 21:00
FT 
 Sc Staaken
Lichtenberg 47 
28/10 21:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Fsv Jagersburg 
28/10 19:00
FT 
 Arminia Ludwigshafen
TSG Pfeddersheim 
28/10 21:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Havelse 
28/10 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Sv Drochtersen/assel 
28/10 20:30
FT 
 Chemnitzer
Oberlausitz 
28/10 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Bischofswerdaer FV 08 
28/10 21:00
FT 
 SV Lippstadt
Wattenscheid 1
28/10 22:00
FT 
 Hoffenheim U19
Sc Freiburg U19 
28/10 18:00
FT 
 Dortmund U19
Koln U19 
28/10 21:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Bayern Munich (w) 
28/10 21:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Sc Freiburg (w) 
28/10 18:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Monchengladbach Womens 
28/10 18:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Werder Bremen Womens 
29/10 01:30
FT 
 AEK Athens
Aris Thessaloniki 
29/10 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis 
28/10 23:15
FT 
 Panionios
Atromitos Athens 
28/10 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Aiginiakos 
28/10 21:00
FT 
 Ergotelis
Apollon Kalamaria 
28/10 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Kerkyra 
28/10 21:00
FT 
1 Korinthos
Panthiraikos Santorini 
28/10 18:00
FT 
 Pas Lamia U19
Levadiakos U19 
28/10 17:00
FT 
1 Xanthi U19
Pas Giannina U19 
28/10 17:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Panathinaikos U19 
28/10 17:00
FT 
 Ael Larisa U19
Ofi Crete U19 
28/10 17:00
FT 
 Aek Athens U19
Aris Thessaloniki U19 
29/10 05:00
FT 
 Real De Minas
Honduras Progreso 
29/10 04:00
FT 
 Juticalpa
Lobos Upnfm 
28/10 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Kwun Tong Fa 
28/10 15:30
FT 
 Fu Moon
Yau Tsim Mong Ft 
28/10 15:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Tung Sing 
28/10 15:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Eastern District Sa 
28/10 15:30
FT 
 Tai Chung
Mutual Football Club 
28/10 13:30
FT 
 Shatin Sports
Double Flower Fa 
28/10 13:30
FT 
 Kowloon City
Lucky Mile 
28/10 13:30
FT 
 Sao Jose Ap
Convoy Sun Hei 
28/10 13:30
FT 
 North District
Tuen Mun Progoal 
28/10 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
South China 
28/10 17:30
FT 
 Southern District
Wofoo Tai Po 
29/10 00:00
FT 
 Varda Se
Fehervar Videoton 
29/10 00:00
FT 
 Bekescsaba
Balmazujvaros 
29/10 00:00
FT 
 Csakvari Tk
Dorogi 
29/10 00:00
FT 
 ETO Gyori FC
Vac-Dunakanyar 
29/10 00:00
FT 
1 Kaposvar
Budafoki Mte 
29/10 00:00
FT 
 Siofok
Soroksar 
29/10 00:00
FT 
1 Vasas
Gyirmot Se 
28/10 20:30
FT 
 Cegled
Budaorsi Sc 
28/10 20:30
FT 
 Monori Se
Kazincbarcika 
28/10 20:30
FT 
 Nyiregyhaza
Duna Tisza 
28/10 18:00
FT 
 Gyori Dozsa Womans
Taksony Womens 
28/10 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Aizawl 
28/10 22:00
FT 
1 Goa
Pune City 1
28/10 19:30
FT 
 PS Tni
Persela Lamongan 
28/10 16:30
FT 
 Mitra Kukar
PSIS Semarang 
28/10 16:30
FT 
 Arema Malang
PSMS Medan 
28/10 20:00
FT 
 Bluebell United
Killester Donnycarne 
29/10 02:30
FT 
 Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv 
29/10 01:00
FT 
 Hapoel Hadera
Ashdod MS 
29/10 01:30
FT 
1 Alessandria
Pomigliano 
28/10 23:30
FT 
 Asd Albissola
Pro Patria 1
28/10 23:30
FT 
 Lucchese
Juventus U23 
28/10 21:30
FT 
 Cuneo
Arzachena 
29/10 01:30
FT 
 Giana
Albinoleffe 1
29/10 01:30
FT 
 Vicenza
Usd Virtus Verona 
28/10 21:30
FT 
 Renate Ac
Triestina 
28/10 21:30
FT 
 Rimini
Alto Adige/sudtirol 
28/10 21:30
FT 
1 Alma Juventus Fano
Ac Monza 
28/10 21:30
FT 
 Feralpisalo
Gubbio 1
28/10 21:30
FT 
 Vis Pesaro
Imolese 
28/10 21:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Fermana 
28/10 21:30
FT 
 Teramo
Ravenna 
29/10 04:00
FT 
 Crotone
Salernitana 
28/10 21:30
FT 
 Virtus Bergamo
US Seregno 
28/10 21:30
FT 
 Sangiovannese
Massese 
28/10 21:00
FT 
 Avellino
Usd Latte Dolce 
28/10 17:00
FT 
 Napoli U19
Sampdoria U19 
28/10 16:00
FT 
 Ehime
Tokyo Verdy 
28/10 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Kyoto Purple Sanga 
28/10 15:00
FT 
 Ventforet Kofu
Kamatamare Sanuki 
28/10 14:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Okayama 
28/10 14:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tochigi SC 
28/10 13:00
FT 
 Gifu
JEF United Ichihara 
28/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Mito Hollyhock 
28/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Yokohama 
28/10 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Zweigen Kanazawa FC 
28/10 13:00
FT 
 Oita Trinita
Matsumoto Yamaga 
28/10 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Machida Zelvia 
28/10 14:00
FT 
 Tokyo U23
Fujieda Myfc 
28/10 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Grulla Morioka 
28/10 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Azul Claro Numazu 
28/10 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
SC Sagamihara 
28/10 15:00
FT 
 Verspah Oita
Maruyasu Industries 
28/10 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Nippon Sport Science University (w) 
28/10 18:00
FT 
 Tobol Kostanai
Astana 
28/10 20:35
FT 
 Wu Shuru
Nakumatt 
28/10 14:00
FT 
 Gwangju
Anyang 
28/10 13:00
FT 
 Busan I'Park
Ansan Greeners 
29/10 00:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
FK Ventspils 
28/10 21:00
FT 
 Fk Valmiera
Metta/LU Riga 
28/10 19:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Rigas Futbola Skola 
28/10 19:00
FT 
 Jelgava
Liepajas Metalurgs 
28/10 23:00
FT 
 Stumbras
Atlantas Klaipeda 
28/10 19:00
FT 
 Trakai
FK Zalgiris Vilnius 
28/10 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Shkupi 
28/10 20:30
FT 
 Sileks
Rabotnichki 
28/10 20:30
FT 
 Academy Pandev
Belasica Strumica 
28/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Makedonija Gjorce Petrov 1
28/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Renova Cepciste 
29/10 09:00
FT 
 Leon
Puebla 
29/10 02:00
FT 
 Toluca
Queretaro 1
29/10 02:00
FT 
1 Leones Univ Guadalajara
Venados 1
28/10 22:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Union Touarga Sport Rabat 
29/10 01:00
FT 
 Sogndal
Aalesund 
29/10 01:00
FT 
 Levanger
Notodden FK 
28/10 22:00
FT 
 Viking
Ullensaker/Kisa IL 
28/10 21:00
FT 
 Floro
Asane Fotball 
28/10 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Tromsdalen UIL 
28/10 20:00
FT 
 Jerv
Kongsvinger 
28/10 20:00
FT 
 Strommen
Sandnes Ulf 
29/10 03:00
FT 
 Brann
Rosenborg 
29/10 01:00
FT 
 Ranheim IL
Lillestrom 
29/10 01:00
FT 
 Bodo Glimt
Stabaek 
29/10 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
FK Haugesund 
29/10 01:00
FT 
 Odd Grenland
Tromso IL 
29/10 01:00
FT 
 Kristiansund BK
Sandefjord 
28/10 20:50
FT 
 Alrstak
Sur Club 
29/10 06:30
FT 
1 Cerro Porteno
3 De Febrero 
29/10 04:30
FT 
 Deportivo Capiata
Olimpia Asuncion 
29/10 08:30
FT 
1 Real Garcilaso
Melgar 2
29/10 05:00
FT 
 Alianza Lima
Academia Deportiva Cantolao 1
29/10 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Utc Cajamarca 
29/10 00:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Sport Huancayo 
29/10 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Zaglebie Lubin 1
28/10 22:30
FT 
 Korona Kielce
Cracovia Krakow 
29/10 00:45
FT 
 Gks Jastrzebie
GKS Tychy 
29/10 00:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Wigry Suwalki 1
29/10 00:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
LKS Lodz 
28/10 23:00
FT 
 LKS Nieciecza
Stal Mielec 
28/10 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszkow 
28/10 19:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Swit Skolwin 
28/10 18:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Mlks Znicz Biala Piska 
28/10 20:00
FT 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Uks Lodz Womens 
28/10 18:00
FT 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Azs Wroclaw Womens 
28/10 18:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Gornik Leczna Womens 
28/10 18:00
FT 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
29/10 02:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Pacos Ferreira 
28/10 23:00
FT 
 Arouca
CD Mafra 
28/10 19:15
FT 
 UD Oliveirense
Sporting Braga B 
28/10 19:00
FT 
 Armacenenses
Sp. Ideal 
28/10 17:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Independenta Baia Mare Womens 
29/10 03:00
FT 
 Sepsi
CFR Cluj 1
28/10 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Gaz Metan Medias 
28/10 18:00
FT 
 Chindia Targoviste
Snagov 
28/10 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Luch-Energiya 
28/10 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
FK Tyumen 
28/10 22:00
FT 
 Baltika
Mordovia Saransk 
28/10 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Krasnodar II 1
28/10 21:00
FT 
 Avangard
Sibir 
28/10 21:00
FT 
 Khimki
Chertanovo Moscow 
28/10 21:00
FT 
 Volga Olimpiets
Ska Khabarovsk 
28/10 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Spartak Tambov 
28/10 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Petrotrest 
28/10 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Tom Tomsk 1
28/10 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Ufa 2 
28/10 21:00
FT 
 Syzran-2003
Zenit-Izhevsk 
28/10 18:00
FT 
 Chelyabinsk
Neftekhimik Nizhnekamsk 
28/10 20:00
FT 
 Kazanka Moscow
FK Kolomna 
28/10 18:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Zenit St.petersburg Youth 1
28/10 17:00
FT 
1 Cska Moscow Youth
Krasnodar Youth 
28/10 14:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
29/10 00:30
FT 
 Aberdeen
Glasgow Rangers 
28/10 21:30
FT 
 Hearts
Celtic 
29/10 01:00
FT 
 Mladost Lucani
Spartak Subotica 
28/10 23:30
FT 
1 Macva Sabac
Crvena Zvezda 
29/10 00:00
FT 
 Zlate Moravce
Spartak Trnava 
28/10 20:30
FT 
 Slavoj Trebisov
KFC Komarno 
28/10 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Poprad 
28/10 21:00
FT 
 Liptovska Stiavnica
Zp Sport Podbrezova B 
28/10 17:35
FT 
 Nitra B
Msk Slovan Trencianske Teplice 
28/10 17:30
FT 
 Tatran Presov B
Mfk Snina 
28/10 17:30
FT 
1 Psc Pezinok
Slovan Bratislava B 
28/10 17:30
FT 
 Raca Bratislava
Dunajska Luzna 
29/10 01:00
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Aluminij 
28/10 21:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Mura 05 
28/10 19:30
FT 
 Nd Beltinci
Ask Bravo Publikum 
28/10 16:00
FT 
1 Polokwane City Reserves
Bloem Celtic Reserves 
28/10 16:00
FT 
 Free State Stars Reserves
Baroka Reserves 1
28/10 21:30
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
28/10 21:30
FT 
 Black Leopards
Free State Stars 
28/10 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Baroka 
29/10 03:30
FT 
 Elche
Zaragoza 
29/10 01:00
FT 
 Extremadura
Albacete 
29/10 01:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Osasuna 
28/10 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Real Oviedo 1
29/10 00:00
FT 
 SD Gernika
Cd Vitoria Spa 
29/10 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Union Langreo 
29/10 01:30
FT 
 Pontevedra
Salmantino 
29/10 00:30
FT 
 Rapido de Bouzas
Cd Guijuelo 
28/10 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Burgos CF 
28/10 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
SD Ponferradina 
28/10 19:00
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Valladolid B 
29/10 02:30
FT 
1 Espanyol B
Barcelona B 
29/10 02:00
FT 
 CF Badalona
CD Castellon 
29/10 00:00
FT 
 Ud Levante B
SD Ejea 1
29/10 02:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Atletico Sanluqueno 
28/10 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Sevilla Atletico 
28/10 18:30
FT 
 Almeria B
Malaga B 
28/10 19:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Granadilla Tenerife Womens 
28/10 19:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Cdef Logrono Womens 
28/10 18:00
FT 
 Levante Ud Womens
Rcd Espanyol Womens 1
29/10 00:30
FT 
 IK Sirius
Brommapojkarna 
29/10 00:30
FT 
 IFK Norrkoping
Ostersunds 
28/10 22:00
FT 
 Orebro
Djurgardens 
28/10 22:00
FT 
 Hammarby
Kalmar FF 
28/10 22:00
FT 
 Akropolis IF
Arameisk-syrianska If 
28/10 22:00
FT 
 Vasteras
Nykopings BIS 
28/10 22:00
FT 
 Umea FC
Syrianska 
28/10 22:00
FT 
 Rynninge IK
Tegs Sk 
29/10 00:30
FT 
 Falkenbergs FF
IFK Varnamo 
28/10 22:00
FT 
 Halmstads
IK Brage 
28/10 23:00
FT 
 Lugano
Thun 
28/10 23:00
FT 
 St. Gallen
Zurich 
28/10 23:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Luzern 
28/10 23:00
FT 
 Vaduz
Chiasso 
28/10 21:00
FT 
 Alliance
Coastal Union