livescore - live soccer scores

Soccer Results: 26 Oct 2018 Soccer Scores & Results

27/10 03:00
FT 
 Valladolid
Espanyol 
27/10 02:30
FT 
 Freiburg
Monchengladbach 
27/10 02:45
FT 
 Nimes
Saint Etienne 
27/10 02:45
FT 
 Queens Park Rangers
Aston Villa 
27/10 02:00
FT 
 Emmen
VVV Venlo 1
27/10 02:30
FT 
 Gent
Sporting Charleroi 
27/10 04:15
FT 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Braga 
27/10 02:00
FT 
 CD Nacional
Portimonense 
26/10 16:50
FT 
 Adelaide United
Newcastle Jets 
26/10 20:00
FT 
 Saudi Arabia U19
Tajikistan U19 
26/10 20:00
FT 
 China U19
Malaysia U19 
26/10 20:30
FT 
 Lebanon Womens U19
Australia Womens U19 
26/10 20:30
FT 
 Thailand Womens U19
Pakistan Womens U19 1
26/10 20:00
FT 
 TajikIstan Womens U19
South Korea women U19 
26/10 19:30
FT 
 Myanmar Womens U19
Laos Womens U19 
26/10 19:00
FT 
 Vietnam U19 (w)
Singapore Womens U19 
26/10 18:00
FT 
 Kyrgyzstan Womens U19
Maldives Womens U19 
26/10 17:00
FT 
 Nepal Womens U19
India Womens U19 
26/10 17:00
FT 
 Bangladesh Womens U19
Chinese Taipei Womens U19 
26/10 16:30
FT 
 Mongolia Womens U19
Hong Kong Womens U19 
26/10 16:00
FT 
 Malaysia Womans U19
Jordan Womens U19 
26/10 14:00
FT 
 UAE Womens U19
UzbekIstan Womens U19 
26/10 20:30
FT 
 Israel U17
Spain U17 
26/10 20:30
FT 
 Macedonia U17
Faroe Islands u17 1
26/10 20:00
FT 
 Cyprus U17
Switzerland U17 
26/10 20:00
FT 
 Scotland U17
Kosovo U17 
26/10 20:00
FT 
 Albania U17
Norway U17 1
26/10 18:00
FT 
 Czech U17
Azerbaijan U17 
27/10 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Comunicaciones BsAs 
27/10 08:00
FT 
1 CA Huracan
Colon 
27/10 06:00
FT 
 Tigre
Lanus 
27/10 07:05
FT 
 Temperley
Instituto 
26/10 20:00
FT 
 Union Kleinmunchen Womens
Usc Landhaus Womens 
27/10 01:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
ASV Bruck 
26/10 23:00
FT 
 Karabakh Vienna
Team Wiener Linien 
26/10 20:30
FT 
 Sv Leobendorf
Sc Neusiedl 1919 
27/10 00:00
FT 
 Wels
Vst Volkermarkt 
26/10 22:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Atsv Stadl Paura 
26/10 22:30
FT 
 Kitzbuhel
SV Grodig 2
26/10 21:00
FT 
 Usk Anif
Sc Schwaz 
26/10 21:00
FT 
 Tsv St Johann
Langenegg 
26/10 23:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Leoben 
26/10 21:00
FT 
 Asv Spratzern
Kottingbrunn 
26/10 21:00
FT 
 Wolfurt
Sc Rothis 2
26/10 21:00
FT 
1 Sv Lebring
Sk Furstenfeld 
26/10 20:30
FT 
 Sv Kirchbichl
Sv Hall 
26/10 17:00
FT 
 Alberschwende
Lauterach 
26/10 16:30
FT 
 Volders
Zirl 1
26/10 16:30
FT 
 Sc Imst
Sv Kematen 
26/10 16:30
FT 
 Sv Union Lind
ATSV Wolfsberg 
27/10 01:10
FT 
 Lafnitz
SG Austria Klagenfurt 
27/10 01:10
FT 
 SKU Amstetten
WSG Wattens 
27/10 01:10
FT 
 Austria Wien Youth
Blau Weiss Linz 
27/10 01:10
FT 
 SV Horn
Wacker Innsbruck Amateure 
27/10 01:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Juniors OO 
26/10 19:00
FT 
 Keshla 2
Qarabag 2 1
26/10 23:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Slutsksakhar Slutsk 
26/10 20:00
FT 
 Isloch Minsk
Torpedo Minsk 
27/10 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
Oud Heverlee 
26/10 21:00
FT 
1 Corinthians Paulista U20
Guarani SP Youth 1
27/10 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Internacional RS 
27/10 06:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Sao Paulo 
27/10 08:30
FT 
 Goias
Avai 
27/10 07:30
FT 
 Juventude Rs
Sampaio Correa (MA) 
27/10 07:30
FT 
 Fortaleza
Ponte Preta 
27/10 06:15
FT 
 Londrina (PR)
Vila Nova (GO) 1
27/10 07:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Ferroviaria Sp 1
27/10 07:30
FT 
 Corinthians Womens
Rio Preto Womens 
27/10 00:45
FT 
 Levski Sofia
Vereya 1
26/10 22:30
FT 
 Cherno More Varna
Dunav Ruse 
26/10 23:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Chernomorets Pomorie 
27/10 07:00
FT 
 Universidad de Concepcion
Union Espanola 1
27/10 07:00
FT 
1 Boyaca Chico
Deportivo Pasto 
27/10 00:00
FT 
 Rudes
NK Lokomotiva Zagreb 
26/10 21:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Kustosija 
26/10 21:00
FT 
 Radnik Sesvete
Dugopolje 
27/10 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Asil Lysi 
27/10 00:00
FT 
 Anagenisis Dherina
Aris Limassol 
27/10 00:00
FT 
 Teplice
Banik Ostrava 
27/10 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Prostejov 
26/10 23:05
FT 
 Vitkovice
Viktoria Zizkov 
27/10 00:30
FT 
 Herlev
IF Skjold Birkerod 
27/10 01:00
FT 
 Sonderjyske
Odense BK 
27/10 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
CD El Nacional 
26/10 21:00
FT 
 Barnsley U23
Birmingham U23 
26/10 20:20
FT 
 Coventry U23
Charlton Athletic U23 
27/10 02:00
FT 
 Leicester City U23
West Ham United U23 
27/10 02:00
FT 
 Swansea City U23
Arsenal U23 
27/10 02:00
FT 
 Newcastle U23
Middlesbrough U23 
27/10 02:00
FT 
 Wolves U23
Manchester United U23 
27/10 02:00
FT 
 Manchester City Womens
Reading Womens 
27/10 00:30
FT 
 Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond 
27/10 00:30
FT 
1 Jk Welco Elekter
Flora Tallinn 2 
27/10 02:00
FT 
 Lorient
Metz 1
27/10 02:00
FT 
 Grenoble
ES Troyes AC 
27/10 02:00
FT 
 Valenciennes
Nancy 
27/10 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Avenir Sportif Beziers 
27/10 02:00
FT 
1 Sochaux
Chamois Niortais 
27/10 02:00
FT 
 Auxerre
Paris Fc 
27/10 02:00
FT 
 Red Star 93
Orleans US 45 
27/10 02:00
FT 
1 Chateauroux
Ajaccio 
26/10 19:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Chikhura Sachkhere 
26/10 19:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Dinamo Batumi 
26/10 19:00
FT 
 Telavi
Merani Martvili 
27/10 00:30
FT 
 1. Magdeburg
Hamburger 1
27/10 00:30
FT 
 Darmstadt
Greuther Furth 
27/10 01:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
VfL Osnabruck 
27/10 01:30
FT 
 Giessen
Ksv Baunatal 
27/10 01:30
FT 
1 Sv Rochling Volkling
TuS Koblenz 
27/10 01:30
FT 
 Eddersheim
Bad Vilbel 
27/10 01:00
FT 
 Vfc Plauen
International Leipzig 
27/10 01:00
FT 
1 Sc Eltersdorf
Atsv Erlangen 
27/10 01:30
FT 
 Ssv Ulm 1846
Saarbrucken 
27/10 10:00
FT 
1 Deportivo Petapa
Coban Imperial 1
26/10 19:30
FT 
 Chennai City
AIFF XI 
26/10 21:30
FT 
 Electric Veng
Ramhlun North 
26/10 17:30
FT 
 Chawnpui
Mizoram Police 
26/10 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Chennai Titans 
26/10 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Chennai Titans 
26/10 16:30
FT 
 Persita Tangerang
Pss Sleman 1
26/10 20:00
FT 
 Persela Lamongan U19
Ps Barito Putera U19 
26/10 16:30
FT 
 Bali United U19
Persib Bandung U19 
26/10 16:00
FT 
 Mitra Kukar U19
Pusamania Borneo U19 
26/10 16:00
FT 
1 Psm Makassar U19
Arema U19 2
26/10 21:30
FT 
 Foolad Khozestan
Esteghlal Khozestan 
26/10 21:15
FT 
 Esteghlal Tehran
Sepahan 
26/10 21:15
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Sanat-Naft 
26/10 20:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Sepidroud Rasht 
27/10 03:00
FT 
 Cherry Orchard
Ballymun United 2
27/10 02:45
FT 
 Bohemians
Dundalk 
27/10 02:45
FT 
 Cork City
Bray Wanderers 
27/10 02:45
FT 
 St. Patrick's
Derry City 
27/10 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Shamrock Rovers 
27/10 02:45
FT 
 Waterford United
Limerick FC 
26/10 20:00
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Ironi Bnei Kabul 
26/10 18:30
FT 
1 Hapoel Beit Shean
Hapoel Bnei Parades 
26/10 18:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Beitar Petah Tikva 1
26/10 18:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Beitar Ramat Gan 
26/10 17:45
FT 
 Ironi Rishon Lezion
Shimshon Bnei Tayibe 
26/10 17:00
FT 
 SC Cpa Tel Aviv
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
26/10 17:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Ms Dimona 
26/10 16:45
FT 
 Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Tirat Karmel 
26/10 20:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Natzrat Illit 
26/10 20:00
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Rishon Letzion 
26/10 20:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Ashkelon 
26/10 20:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Iksal 
26/10 20:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Ironi Ramat Hasharon 1
26/10 20:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva 
26/10 20:00
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Azor 
26/10 18:00
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Ironi Tiberias 
27/10 03:00
FT 
1 Palermo
Venezia 
27/10 01:00
FT 
 Torino U19
Empoli U20 
27/10 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Al-Baq'a 
26/10 22:00
FT 
 Ramtha SC
Al Aqaba Sc 
26/10 19:45
FT 
 Ballkani
Kf Liria 
26/10 19:45
FT 
 Kf Ferizaj
Kf Flamurtari Pristina Kos 
26/10 19:45
FT 
 Klubi Futbollistik Kek U
Kf Drita Gjilan 
26/10 22:40
FT 
 Al Ttadamon
Al-Arabi Club 
26/10 22:40
FT 
 Al Shabab Kuw
Kazma 
26/10 20:00
FT 
 Al Akhaahli Alay
Al-Safa 
27/10 01:00
FT 
 Hamrun Spartans
Birkirkara FC 
27/10 10:00
FT 
 Veracruz
Pachuca 
27/10 08:00
FT 
 Santos Laguna
Monterrey 
27/10 11:30
FT 
 Cimarrones De Sonora
Uaem Potros 1
27/10 09:05
FT 
 Correcaminos Uat
Juarez 
27/10 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Atletico San Luis 
27/10 09:00
FT 
 Murcielagos
Estudiantes Tecos 
27/10 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Deportivo Gladiadores 
27/10 05:00
FT 
 Ciervos
Cd Cuautla 1
27/10 05:00
FT 
1 Cruz Azul Ii
Pioneros De Cancun 
27/10 01:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Renaissance Sportive de Berkane 
27/10 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Roda JC Kerkrade 
27/10 02:00
FT 
 Helmond Sport
MVV Maastricht 
27/10 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Cambuur Leeuwarden 
27/10 02:00
FT 
 Den Bosch
Eindhoven 
27/10 02:00
FT 
 RKC Waalwijk
Utrecht Am 1
27/10 02:00
FT 
 Sparta Rotterdam
Telstar 
27/10 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Oss 
27/10 02:00
FT 
 Twente Enschede
Almere City FC 
27/10 02:00
FT 
 Volendam
Jong Ajax Amsterdam 
27/10 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Dordrecht 90 
27/10 01:45
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Zwolle Womens 
27/10 01:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Twente Enschede Womens 
27/10 01:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Vv Alkmaar Womens 
27/10 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Wellington Phoenix Reserve 
26/10 13:30
FT 
 Sngpl
Pakistan Army 
26/10 21:05
FT 
 Al Birah
Shabab Al Am Ari 
26/10 21:00
FT 
 Thagafi Tulkarem
Markz Balata 
27/10 09:00
FT 
 CD Arabe Unido
Ca Independente 
27/10 09:00
FT 
1 Costa Del Este
Sporting San Miguelito 1
27/10 02:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa 
27/10 00:00
FT 
 Miedz Legnica
Slask Wroclaw 
27/10 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Bytovia Bytow 
27/10 00:00
FT 
 Benfica U23
Belenenses U23 
27/10 00:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Gd Estoril Praia U23 
27/10 00:30
FT 
 Al-Garrafa
Al Khor SC 1
26/10 22:20
FT 
 Al-Arabi SC
Qatar SC 
27/10 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
Universitatea Craiova 
26/10 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Hermannstadt 
26/10 23:00
FT 
 CS Mioveni
Juventus Bucharest 
26/10 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Unirea Dej 
26/10 20:00
FT 
1 Acs Dumbravita
Corvinul Hunedoara 
26/10 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Maramures 1
26/10 20:00
FT 
 Atletic Bradu
Cs Sporting Rosiori 
26/10 20:00
FT 
1 Avantul Reghin
Odorheiu Secuiesc 1
26/10 20:00
FT 
 Cetate Deva
Avrig 
26/10 20:00
FT 
 Soimii Lipova
Millenium Giarmata 
26/10 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Afc Hermannstadt 2 
26/10 20:00
FT 
1 Pascani
Csm Focsani 
26/10 20:00
FT 
 Voluntari B
Unirea Bascov 1
26/10 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Gloria Popesti-leordeni 1
26/10 20:00
FT 
 Csikszereda
Gaz Metan Medias Ii 
26/10 20:00
FT 
1 Mse Targu Mures
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
26/10 23:30
FT 
 Dnepr Smolensk
Pskov 747 
26/10 20:30
FT 
 Zik Urfu Futsal
Yamal 
26/10 17:30
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg B Futsal
Sue Argot Torch Futsal 
26/10 19:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Orenburg Youth 
26/10 15:00
FT 
 Ural Youth
Ufa Youth 
26/10 21:30
FT 
 Kiyovu
Marines 
26/10 21:30
FT 
 Police Kibungo
Espoir 
26/10 20:15
FT 
 Al Riyadh
Al Suqoor Ksa 
27/10 00:45
FT 
 Al Feiha
Al-Nasr Riyadh 
26/10 23:25
FT 
 Uhud
Al Wehda Mecca 
26/10 23:10
FT 
1 Al Baten
Al Taawon 
26/10 23:05
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Qadasiya 1
27/10 02:45
FT 
 Bsc Glasgow
Vale Of Leithen 
26/10 20:30
FT 
 Karadjordje Topola
Novi Pazar 
27/10 00:00
FT 
 FK Pohronie
Stk 1914 Samorin 1
26/10 21:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Msk Zilina B 
26/10 20:00
FT 
 Nove Mesto
Spartak Trnava B 
26/10 21:30
FT 
 Stellenbosch
Tshakhuma Tm 1
27/10 02:00
FT 
 Bidvest Wits
Highlands Park 
27/10 03:00
FT 
 Sporting de Gijon
Cordoba 
27/10 02:45
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Antequera Futsal 
27/10 04:00
FT 
 Ud Geneto Del Teide Womens
Cd San Lorenzo Constancia Womens 2
27/10 04:00
FT 
 CD Juan Grande Womens
Union Viera Womens 1
27/10 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Elfsborg 
27/10 01:00
FT 
 IFK Goteborg
GIF Sundsvall 
27/10 01:00
FT 
 Karlskrona
Kristianstads FF 
27/10 01:00
FT 
 Landskrona BoIS
afc eskilstuna 
27/10 02:00
FT 
 Aarau
Wil 1900 
26/10 20:00
FT 
 Al-Wahda Damascus
Al Taleiah 
26/10 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Al-Jaish Damascus 
26/10 20:00
FT 
 Al-Karamah
Al Herafyeen 
26/10 20:00
FT 
 Al Nawair
Al Sahel Syr 
26/10 20:00
FT 
 Jableh Sc
Hutteen Latakia 
27/10 01:30
FT 
 Bursaspor
Alanyaspor 
27/10 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
27/10 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Denizlispor 
26/10 19:30
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
26/10 19:30
FT 
 Altay U21
Denizlispor U21 
26/10 18:00
FT 
1 Bursaspor U21
Alanyaspor U21 
26/10 23:15
FT 
 Al Thaid
Al Taawon 
26/10 20:55
FT 
 Al Oruba Uae
Masfut 
26/10 23:30
FT 
 Al Nasr Dubai
Al Wehda UAE 
26/10 23:30
FT 
 Al-Sharjah
Banni Yas 
26/10 21:00
FT 
 Ajman
Al Ain 
26/10 20:55
FT 
 Al Fujairah Club
Dabba Al-Fujairah 
26/10 20:55
FT 
 Emirates Club U21
Al Dhafra U21 
26/10 23:00
FT 
 Dnipro 1
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
26/10 19:00
FT 
 Zorya U21
Pfc Oleksandria U21 
26/10 16:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Mariupol U21 1
27/10 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Swope Park Rangers 
27/10 02:40
FT 
 Rhyl FC
Holyhead Hotspur 
27/10 02:30
FT 
 Prestatyn Town FC
Conwy United 
27/10 02:30
FT 
 Taffs Well
Briton Ferry Athletic 
27/10 02:30
FT 
 Penybont
Ammanford 
27/10 03:00
FT 
1 Llanelli
Aberystwyth Town 1
27/10 02:45
FT 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 1
27/10 02:45
FT 
 Llandudno
Newi Cefn Druids 
26/10 18:15
FT 
 Meg
Cil 
26/10 16:30
FT 
 Rainbow Sc
Calcutta Customs