livescore - live soccer scores

Soccer Results: 24 Oct 2018 Soccer Scores & Results

25/10 03:00
FT 
 Borussia Dortmund
Atletico Madrid 
25/10 03:00
FT 
 Barcelona
Inter Milan 
25/10 03:00
FT 
 PSG
Napoli 
25/10 03:00
FT 
 Liverpool
Crvena Zvezda 
25/10 03:00
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Porto 
25/10 03:00
FT 
 Galatasaray
Schalke 04 
25/10 00:55
FT 
 Club Brugge
AS Monaco 
25/10 00:55
FT 
 PSV Eindhoven
Tottenham Hotspur 1
25/10 01:00
FT 
 Rayo Vallecano
Athletic Bilbao 
25/10 02:45
FT 
 Taunton Town
Billericay Town 
25/10 02:45
AET 
 Leatherhead
Hitchin Town 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
25/10 03:00
FT 
 Bolton Wanderers
Nottingham Forest 
25/10 03:00
FT 
 West Bromwich
Derby County 
25/10 02:45
FT 
 Bristol City
Hull City 
25/10 02:45
FT 
 Leeds United
Ipswich 
25/10 02:45
FT 
 Preston North End
Brentford 
25/10 08:45
FT 
 Boca Juniors
Palmeiras 
25/10 08:45
FT 
 Bahia
Atletico Paranaense 
25/10 06:30
FT 
 Fluminense
Nacional Montevideo 
24/10 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Kashima Antlers 
24/10 20:00
FT 
1 Indonesia U19
United Arab Emirates U19 
24/10 20:00
FT 
 Qatar U19
Chinese Taipei U19 
24/10 20:30
FT 
 Thailand Womens U19
Nepal Womens U19 
24/10 20:30
FT 
 Lebanon Womens U19
Hong Kong Womens U19 
24/10 20:00
FT 
 TajikIstan Womens U19
Chinese Taipei Womens U19 
24/10 19:00
FT 
 Vietnam U19 (w)
Malaysia Womans U19 
24/10 18:00
FT 
 Kyrgyzstan Womens U19
Guam Island Womens U19 
24/10 17:00
FT 
 India Womens U19
Pakistan Womens U19 
24/10 17:00
FT 
 South Korea women U19
Bangladesh Womens U19 
24/10 16:30
FT 
 Australia Womens U19
Mongolia Womens U19 
24/10 16:30
FT 
 Laos Womens U19
Iran Womens U19 
24/10 16:00
FT 
 Jordan Womens U19
Singapore Womens U19 
24/10 14:00
FT 
 UzbekIstan Womens U19
Maldives Womens U19 
25/10 02:00
FT 
 Bohemians U19
Midtjylland U19 
25/10 02:00
AET 
 Hamilton U19
Basel U19 
90 minutes[2-2], Double bouts[4-4], Penalty Kicks[3-2]
25/10 00:00
FT 
 Elfsborg U19
Kr Reykjavik U19 
25/10 00:00
FT 
 Molde U19
Chelsea U19 
25/10 00:00
FT 
 Hjk Helsinki U19
Altinordu U19 
25/10 00:00
FT 
 Maribor U19
Sk Sigma Olomouc u19 2
25/10 00:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Ael Limassol U19 
24/10 23:00
FT 
 Vllaznia Shkoder U19
Astana U19 
24/10 22:30
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Dinamo Minsk U19 1
24/10 22:00
FT 
 Liverpool U19
Crvena Zvezda U19 
24/10 22:00
FT 
 PSG U19
Napoli U19 
24/10 22:00
FT 
 Galatasaray U19
Schalke 04 U19 
24/10 22:00
FT 
 Barcelona U19
Inter Milan U19 
24/10 22:00
FT 
 Septemvri Sofia U19
Dynamo Kyiv U19 
24/10 22:00
FT 
 Lech Poznan U19
Hertha Bsc Berlin U19 
24/10 22:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Anzhi U19 
24/10 21:00
FT 
 Lokomotiv Moscow U19
Porto U19 1
24/10 21:00
FT 
 Montpellier U19
Msk Zilina U19 
24/10 20:00
FT 
 Dortmund U19
Atletico Madrid U19 
24/10 20:00
FT 
 Club Brugge U19
Monaco U19 
24/10 20:00
FT 
 PSV Eindhoven U19
Tottenham Hotspur U19 
24/10 20:00
FT 
 Sheriff U19
Gilan Gabala U19 
25/10 00:00
FT 
 Russia U17
Estonia U17 
24/10 21:00
FT 
 Slovenia U17
Bulgaria U17 
24/10 19:00
FT 
 Denmark U17
Georgia U17 
24/10 17:00
FT 
 Austria U17
Malta U17 
25/10 09:30
AET 
 Cruz Azul
Leon 1
90min [1-1], Penalty [5-4], Cruz Azul win
25/10 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Enyimba International 
25/10 00:00
FT 
 As Vita Club
EL Masry 
25/10 07:00
FT 
 Excursionistas
Deportivo Merlo 
25/10 02:30
FT 
 Berazategui
Ituzaingo 
25/10 02:30
FT 
 Victoriano Arenas
El Porvenir 
25/10 02:30
FT 
 Deportivo Laferrere
Deportivo Armenio 
25/10 06:30
FT 
 Estudiantes
Newells Old Boys 1
24/10 22:00
FT 
 Avan Academy
Gandzasar Kapan 
24/10 19:00
FT 
 Artsakh
Alashkert 
24/10 19:00
FT 
1 Banants
Ararat Yerevan 
24/10 19:00
FT 
 Yerevan
Pyunik B 
25/10 08:30
FT 
 Real Potosi
Sport Boys Warnes 1
25/10 08:30
FT 
 Jorge Wilstermann
The Strongest 
25/10 06:15
FT 
 Universitario de Sucre
Oriente Petrolero 1
25/10 03:00
FT 
 Royal Pari
Aurora 
25/10 06:30
FT 
 Cruzeiro
Ceara 
25/10 01:10
FT 
2 Iqsl Brasileirinho Womens
Duque De Caxias Womens 
25/10 08:00
FT 
 San Marcos De Arica
Csyd Barnechea 
25/10 08:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Atletico Nacional 1
25/10 02:00
FT 
 As Pumas Generalena
CS Uruguay De Coronado 
25/10 00:00
FT 
 Lyngby
Fremad Amager 
24/10 23:30
FT 
 Kjellerup If Womens
Fortuna Hjorring Womens 
25/10 02:00
AET 
1 Talaea Ei Gaish
Haras El Hedoud 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-5], Haras El Hedoud win
24/10 22:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Wadi Degla SC 
25/10 09:30
FT 
 Aguila
CD FAS 
24/10 20:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Nottingham Forest U23 
25/10 02:00
FT 
 Reading U23
Sparta Praha B 
24/10 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Torpedo Kutaisi 
25/10 01:30
FT 
1 Unterfohring
Tsv Schwabmunchen 
25/10 01:40
FT 
 Werder Bremen Womens
Turbine Potsdam (w) 
25/10 01:30
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
25/10 01:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Wolfsburg womens 
25/10 01:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Sand (w) 
25/10 00:15
FT 
 Bayern Munich (w)
Ffc Frankfurt Womens 
24/10 21:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Hoffenheim (w) 
25/10 07:00
FT 
 Guastatoya
Csyd Sacachispas 
25/10 05:00
FT 
 CD Malacateco
Quiche 
25/10 02:00
FT 
 Siquinala
Deportivo Reu 
25/10 02:00
AET 
 Antigua Gfc
CD Puerto de Iztapa 
90 minutes[2-0], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[4-5]
25/10 02:00
FT 
 Xelaju MC
Deportivo San Pedro 1
24/10 20:30
FT 
 Bc Glory Sky Reserves
R F Reserves 
24/10 18:30
FT 
 Hoi King Reserves
Yuen Long Reserve 
24/10 22:00
FT 
 Goa
Mumbai City 
24/10 22:00
FT 
 Goa
Mumbai City 
24/10 16:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Arema Malang 
24/10 16:30
FT 
 PSM Makassar
Persib Bandung 1
24/10 14:30
FT 
 Perseru Serui
PS Tni 1
24/10 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya U19
Persib Bandung U19 
24/10 16:00
FT 
1 Perseru Serui U19
Arema U19 1
24/10 16:00
FT 
 Pusamania Borneo U19
Psm Makassar U19 
25/10 01:30
AET 
 Vicenza
Triestina 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], Vicenza win
25/10 02:45
FT 
1 Cesena
Forli 1
24/10 21:05
FT 
 Giulianova
Sangiustese 
24/10 21:00
FT 
 Scandicci
Sangiovannese 
24/10 21:00
FT 
 As Ostia Mare
Sassari Torres 
24/10 21:00
FT 
 Asd Pineto Calcio
Jesina Calcio 
24/10 21:00
FT 
 Trastevere Calcio
Lupa Roma 
24/10 21:00
FT 
 Cassino
Budoni 
24/10 21:00
FT 
 Gavorrano
Prato 
24/10 21:00
FT 
 Ghivizzano
Asd Sporting Trestina 1
24/10 21:00
FT 
 Montevarchi
Ponsacco 
24/10 21:00
FT 
 Ssd Viareggio 2014
Asd San Gimignano Sport 
24/10 21:00
FT 
 Bastia 1924
San Donato Tavarnelle 
24/10 21:00
FT 
 Nuovo Campobasso
Asd Savignanese 
24/10 21:00
FT 
 Castiadas
Albalonga 
24/10 21:00
FT 
 Roccella
Citta Di Messina 
24/10 21:00
FT 
 Usd Latte Dolce
Citta Di Anagni 
24/10 21:00
FT 
 Virtus Flaminia
Avellino 
25/10 02:30
FT 
 Audace Cerignola
Az Picerno Asd 2
25/10 02:00
FT 
 Fimauto Valpolicella Womens
Bari Womens 
24/10 21:00
FT 
 Orobica Womens
Agsm Verona Womens 
24/10 23:30
FT 
 Asec Mimosas
Racing Club Abidjan 
24/10 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Sagan Tosu 1
24/10 18:00
AET 
 Jubilo Iwata
Vegalta Sendai 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
24/10 18:00
FT 
1 Kawasaki Frontale
Yamagata Montedio 
25/10 01:15
AET 
 Caramba/dinamo Riga
FK Ventspils 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Caramba/dinamo Riga win
24/10 23:00
FT 
1 FK Zalgiris Vilnius
Atlantas Klaipeda 
24/10 21:00
FT 
 Palanga
Stumbras 
25/10 05:00
FT 
 Chivas Guadalajara Womens
Monarcas Morelia Womens 
25/10 05:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Club America Womens 1
24/10 23:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja 
24/10 19:30
FT 
 Grbalj Radanovici
Zeta 
24/10 19:30
FT 
 Kom Podgorica
Mladost Ljeskopolje 
24/10 19:30
FT 
 Decic Tuzi
Lovcen Cetinje 
24/10 19:30
FT 
 Mornar
Arsenal Tivat 
24/10 19:30
AET 
 Ofk Titograd
OFK Petrovac 
90 minutes[0-1], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[1-3]
24/10 19:30
FT 
 Iskra Danilovgrad
FK Sutjeska Niksic 
25/10 05:00
FT 
 Deportivo Ocotal
Juventus Managua 
25/10 04:55
FT 
 Chinandega
Real Madriz 
25/10 01:00
FT 
 Jalapa
Unan Managua 
24/10 23:30
AET 
 Kano Pillars
Enugu Rangers International 
90min [3-3], Penalty [2-4], Enugu Rangers International win
25/10 02:45
FT 
 Warrenpoint Town Reserves
Cliftonville Reserves 
24/10 18:00
FT 
 Civil Aviation Authority
Karachi Electric 
24/10 15:30
FT 
 Khan Research Laboratories
Wapda 
25/10 10:00
FT 
 Algarrobos
San Francisco 1
25/10 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Ca River Plate Asuncion 
25/10 03:00
FT 
 General Diaz
Olimpia Asuncion 
25/10 03:00
FT 
1 Nacional Asuncion
Sportivo Trinidense 
25/10 09:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Sporting Cristal 
25/10 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Em Deportivo Binacional 
25/10 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Alianza Lima 
25/10 02:00
FT 
 Deportivo Union Comercio
Sport Huancayo 1
25/10 01:00
FT 
 Odra Opole
Warta Poznan 
25/10 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Podbeskidzie 1
25/10 00:00
FT 
 LKS Nieciecza
Olsztyn OKS 1945 
24/10 23:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Sandecja 
24/10 23:00
FT 
 Rakow Czestochowa
LKS Lodz 1
24/10 21:00
FT 
 Elana Torun
Ruch Chorzow 
24/10 23:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Sokol Ostroda 
24/10 17:00
FT 
1 Zaglebie Lubin Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
24/10 21:00
FT 
 Gornik Leczna Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
24/10 21:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
24/10 21:00
FT 
 Uks Lodz Womens
Azs Uj Krakow Womens 
24/10 20:30
FT 
 Gks Katowice Womens
Biala Podlaska Womens 
24/10 18:00
FT 
 Polonia Pozna Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
24/10 17:00
FT 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
24/10 22:45
FT 
 Al Markhiya
Al-Shamal 1
25/10 00:00
FT 
 Petrotrest
Avangard 
25/10 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Fakel Voronezh 
24/10 23:30
FT 
 Spartak Tambov
Khimki 
24/10 23:00
FT 
 Mordovia Saransk
Zenit-2 St.Petersburg 1
24/10 23:00
FT 
 Krasnodar II
Volga Olimpiets 
24/10 22:00
FT 
 FK Tyumen
Rotor Volgograd 
24/10 20:00
FT 
 Sibir
Torpedo Armavir 1
24/10 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Shinnik Yaroslavl 
24/10 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
Luch-Energiya 
24/10 17:00
FT 
1 Ska Khabarovsk
Baltika 1
24/10 22:20
FT 
 Strogino Moscow
Burevestnik 
24/10 19:30
FT 
 Letnii Dozhdik
Vulkan 
24/10 18:55
FT 
 Zenit Moskva
Rosich 
24/10 18:55
FT 
 Lyubertsy
A Multi Garp Reserve 
25/10 02:45
FT 
 San Giovanni
SP Libertas 
24/10 23:30
FT 
 Al Rbeea
Hajer 
24/10 23:25
FT 
 Al Ameade
Al Orubah 
24/10 23:15
FT 
 Al Tai
Al Shoalah 
24/10 23:05
FT 
 Al Washm
Al Adalh 
24/10 23:05
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al-Raed 
25/10 02:45
FT 
 Queens Park U20
Raith Rovers U20 
24/10 23:00
FT 
 Borac Cacak
FK Napredak Krusevac 
24/10 23:00
FT 
 Cukaricki
Mladost Lucani 
24/10 22:00
FT 
 Vojvodina
Sindjelic Belgrad 
24/10 20:00
FT 
 Zemun
Partizan Belgrade 
24/10 20:00
FT 
 Spartak Subotica
Macva Sabac 
24/10 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki Nis 
25/10 00:00
FT 
 Mfk Skalica
Trencin 
24/10 20:30
FT 
 MFK Kosice
Zlate Moravce 1
24/10 21:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Nk Radomlje 
25/10 00:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Aluminij 
24/10 22:30
FT 
 Gorica
NK Mura 05 
25/10 01:30
FT 
 Free State Stars
Lamontville Golden Arrows 
25/10 01:00
FT 
 Vasteras Bk 30 Womens
Asarums If Fk Womens 
25/10 00:00
FT 
 Angelholms Ff U19
Kalmar FF U19 
24/10 17:20
FT 
 North Bangko College
Kasembundit University 
24/10 17:15
FT 
 Chulalongkorn University
King Mongkut University 
24/10 17:05
FT 
 Dhurakij Pundit University
Thammasat University 
24/10 15:00
FT 
 Rangsit University Jw
Rajapruek University 
24/10 15:00
FT 
 Thonburi University
Bangkok Christian College 
24/10 23:30
FT 
 Al Ahli Dubai
Al-Wasl 
24/10 21:40
FT 
 Ndejje University
Uganda Police 
24/10 21:30
FT 
 Nyamityobora
Mbarara City 
24/10 21:05
FT 
 Atletico Fenix Reserves Rur
Atenas Reserves 
24/10 21:00
FT 
1 Buxoro
Metallurg Bekobod 
24/10 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Pakhtakor Tashkent 
24/10 21:00
FT 
 Kokand 1912
Neftchi Fargona 
25/10 05:00
FT 
1 Aragua
Zulia 
25/10 02:00
FT 
 Zamudio SD
Real Union de Irun 
25/10 00:30
FT 
 Cd Lealtad
Sporting De Gijon B 
24/10 21:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Rilski sportist 
24/10 21:00
FT 
 Slivnishki Geroy
Belasitza Petrich 
24/10 18:15
FT 
 South United
Ade 
24/10 16:30
FT 
 Semen Padang
Ps Mojokerto Putra 
24/10 21:00
FT 
 Harare City
Ngezi Platinum 
24/10 21:00
FT 
 Platinum
Chicken Inn 
24/10 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Shabanie Mine 
24/10 21:00
FT 
 Triangle Fc
Mutare City 
24/10 21:00
FT 
 Caps United Fc
Yadah