livescore - live soccer scores

Soccer Results: 21 Oct 2018 Soccer Scores & Results

21/10 23:00
FT 
 Everton
Crystal Palace 
22/10 02:45
FT 
 Real Betis
Valladolid 
22/10 00:30
FT 
 SD Huesca
Espanyol 
21/10 22:15
FT 
 Eibar
Athletic Bilbao 
21/10 18:00
FT 
1 Rayo Vallecano
Getafe 
22/10 02:30
FT 
 Inter Milan
AC Milan 
22/10 00:00
FT 
 Fiorentina
Cagliari 
21/10 21:00
FT 
 Bologna
Torino 
21/10 21:00
FT 
1 Chievo
Atalanta 
21/10 21:00
FT 
 Parma
Lazio 
21/10 18:30
FT 
 Frosinone
Empoli 
22/10 00:00
FT 
 Monchengladbach
Mainz 05 
21/10 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Freiburg 
22/10 03:00
FT 
 Nice
Marseille 
21/10 23:00
FT 
 Saint Etienne
Stade Rennais 
21/10 21:00
FT 
 Montpellier
Bordeaux 
21/10 22:45
FT 
 Fortuna Sittard
De Graafschap 
21/10 20:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Zwolle 
21/10 20:30
FT 
 Heracles Almelo
Groningen 
21/10 20:30
FT 
 VVV Venlo
ADO Den Haag 
21/10 18:15
FT 
 NAC Breda
Willem II 
22/10 02:00
FT 
 Sporting Charleroi
Zulte-Waregem 
22/10 00:00
FT 
 Oostende
Gent 
21/10 20:30
FT 
 Anderlecht
Cercle Brugge 
21/10 20:30
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
21/10 16:20
FT 
 Perth Glory
Western Sydney 
21/10 14:20
FT 
 Brisbane Roar
Central Coast Mariners 
22/10 00:00
FT 
 Krasnodar
Terek Groznyi 
21/10 21:30
FT 
 Spartak Moscow
Arsenal Tula 
21/10 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Zenit St Petersburg 1
22/10 05:00
FT 
 Minnesota United
LA Galaxy 
22/10 05:00
FT 
 Dallas
Sporting Kansas City 
22/10 05:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Colorado Rapids 
22/10 05:00
FT 
 Portland Timbers
Real Salt Lake 
22/10 05:00
FT 
 Houston Dynamo
Seattle Sounders 
22/10 05:00
FT 
 Los Angeles
Vancouver Whitecaps 
21/10 20:00
FT 
 Indonesia U19
Qatar U19 
21/10 17:00
FT 
 Chinese Taipei U19
United Arab Emirates U19 
21/10 15:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Jubilo Iwata 
21/10 23:00
FT 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 
21/10 20:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Kamza 
22/10 02:30
FT 
 Sportivo Barracas
Sportivo Italiano 
22/10 02:30
FT 
 Club Atletico Colegiales
Justo Jose De Urquiza 
22/10 07:25
FT 
1 San Martin Tucuman
Racing Club 
22/10 04:45
FT 
 Independiente
CA Huracan 
22/10 02:30
FT 
 Argentinos Juniors
Union Santa Fe 
22/10 00:15
FT 
1 Estudiantes
Atletico Tucuman 
22/10 04:00
FT 
1 Gimnasia Jujuy
Atletico Mitre De Salta 
22/10 04:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Sarmiento Junin 
22/10 01:35
FT 
 Defensores de Belgrano
Chacarita Juniors 
21/10 22:00
FT 
 Avan Academy
Pyunik 
21/10 19:00
FT 
 Alashkert
Gandzasar Kapan 1
21/10 19:00
FT 
 Wacker Innsbruck Womens
Bergheim/hof Womens 
21/10 23:00
FT 
 Austria Wien
Sturm Graz 1
21/10 20:30
FT 
 Mattersburg
St.Polten 
21/10 20:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Wolfsberger AC 
21/10 23:00
FT 
 FK Inter Baku
Zira 
21/10 21:00
FT 
1 Standard Sumqayit
Sabah 
21/10 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
21/10 21:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Isloch Minsk 
21/10 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/10 22:00
FT 
 KV Mechelen
KFCO wilrijk 
22/10 07:30
FT 
1 Sport Boys Warnes
Oriente Petrolero 1
22/10 03:00
FT 
 Aurora
Bolivar 
22/10 03:00
FT 
 Nacional Potosi
Real Potosi 
22/10 06:00
FT 
1 Parana
Flamengo 
22/10 06:00
FT 
 Cruzeiro
Chapecoense 
22/10 03:00
FT 
1 Fluminense
Atletico-MG 
22/10 03:00
FT 
1 Palmeiras
Ceara 
22/10 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Corinthians 
22/10 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
21/10 22:30
FT 
 Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv 
22/10 07:00
FT 
 Universidad de Chile
Everton CD 
22/10 02:00
FT 
 Csd Antofagasta
Audax Italiano 
21/10 23:00
FT 
 Deportes Iquique
San Luis Quillota 
22/10 05:00
FT 
1 Nublense
Rangers Talca 1
22/10 04:30
FT 
1 Coquimbo Unido
San Marcos De Arica 
22/10 04:00
FT 
 Cd Santiago Morning
La Serena 
22/10 03:00
FT 
 Huadiwei Sub
Puerto Montt 
21/10 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Shanghai SIPG 
21/10 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Guangzhou R&F 
21/10 15:30
FT 
 Beijing Guoan
Changchun YaTai 1
21/10 15:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Dalian Chaoyue 1
21/10 15:00
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Tianjin Songjiang Reserves 
21/10 14:30
FT 
 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2
Dalian Yifang Reserves 
21/10 14:30
FT 
 Shandong Luneng 2
Tianjin Teda 2 
22/10 09:00
FT 
 Envigado
Millonarios 
22/10 07:00
FT 
 Alianza Petrolera
Deportivo Cali 1
22/10 06:15
FT 
 Atletico Nacional
Atletico Junior Barranquilla 1
22/10 05:00
FT 
 America de Cali
Aguilas Doradas 
22/10 03:00
FT 
 Deportes Tolima
Leones 
22/10 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Cucuta 1
22/10 04:00
FT 
 Union Magdalena
Deportivo Pereira 
22/10 07:00
FT 
1 Universidad de Costa Rica
Cartagines Deportiva SA 
22/10 06:00
FT 
1 Deportivo Saprissa
Alajuelense 1
22/10 01:05
FT 
 Ad Grecia
AD Carmelita 
21/10 23:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hajduk Split 
21/10 21:00
FT 
1 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 
22/10 00:00
FT 
 APOEL Nicosia
AEL Limassol 
21/10 22:00
FT 
 Nea Salamis
Omonia Nicosia 
21/10 16:30
AET 
 Karlovy Vary Dvory
Domazlice 
90min [0-0], Penalty [4-5], Domazlice win
21/10 16:15
FT 
 Velke Mezirici
Dolni Benesov 
21/10 23:00
FT 
1 Slovan Liberec
Slavia Praha 
21/10 21:00
FT 
 Dukla Praha
Opava 
22/10 00:00
FT 
 Brno
Fk Banik Sokolov 
21/10 21:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Sk Slovan Varnsdorf 
21/10 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Vysocina Jihlava 
21/10 19:00
FT 
 Baumit Jablonec U21
Ceske Budejovice U21 
21/10 17:00
FT 
 Zlin U21
Sigma Olomouc U21 
21/10 17:00
FT 
 Fotbal Trinec U21
Banik Ostrava U21 
21/10 17:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Marila Pribram U21 
21/10 16:30
FT 
 Mlada Boleslav U21
Sparta Praha U21 
21/10 16:15
FT 
 Synot Slovacko U21
Mfk Karvina U21 
21/10 19:45
FT 
 Fremad Amager
Elite 3000 Helsingor 1
21/10 19:45
FT 
 Naestved
Lyngby 
21/10 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Fredericia 
21/10 19:45
FT 
 Thisted
Roskilde 1
21/10 19:45
FT 
 Viborg
Silkeborg IF 
21/10 19:00
FT 
 Tarup Paarup If
Dalum 
22/10 00:00
FT 
 Aarhus AGF
Aalborg BK 1
21/10 22:00
FT 
 Vejle
Kobenhavn 
21/10 20:00
FT 
 Randers
Sonderjyske 
21/10 18:00
FT 
 Vendsyssel
Horsens 
22/10 05:30
FT 
 Emelec
Macara 
21/10 20:00
FT 
 West Ham United U23
Swansea City U23 
21/10 20:00
FT 
 Liverpool U23
Derby County U23 
21/10 19:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Crystal Palace Womens 
21/10 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
21/10 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Flora Tallinn 2 
21/10 20:00
FT 
 Denmark Womens U17
Czech Republic Womens U17 
21/10 20:00
FT 
 Faroe Islands Womens U17
Ukraina U17 (w) 
21/10 19:30
FT 
 KuPS
TPS Turku 
21/10 19:30
FT 
 Ilves Tampere
Lahti 
21/10 19:30
FT 
 Ps Kemi
IFK Mariehamn 1
21/10 19:30
FT 
1 Inter Turku
Honka 
21/10 19:30
FT 
 VPS Vaasa
RoPS Rovaniemi 
21/10 21:00
FT 
 Lyonnais Womens
Bordeaux Womens 
21/10 19:30
FT 
 Hamburger
Bochum 
21/10 19:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Darmstadt 
21/10 19:30
FT 
 Paderborn 07
Union Berlin 
21/10 20:00
FT 
 Karlsruher
SV Wehen Wiesbaden 
21/10 20:00
FT 
 Preuben Munster
Wurzburger Kickers 
21/10 19:00
FT 
 Fsv Zwickau
Hansa Rostock 
21/10 19:00
FT 
 Sc Dusseldorf West
Ssvg Velbert 
21/10 16:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Teutonia 05 
21/10 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Germania Egestorf 1
21/10 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
BSV Rehden 1
21/10 21:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Bayern Munich (w) 
21/10 19:00
FT 
 Wolfsburg womens
Sc Freiburg (w) 
21/10 17:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Werder Bremen Womens 
21/10 20:00
FT 
 Sc Sand (w)
Bayer Leverkusen (w) 
21/10 20:00
FT 
 Msv Duisburg Womans
Monchengladbach Womens 
21/10 17:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
22/10 01:30
FT 
 OFI Crete
Olympiakos Piraeus 
22/10 00:00
FT 
 Aris Thessaloniki
PAOK Saloniki 
21/10 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Xanthi 
21/10 18:00
FT 
 AS Egaleo Aigaleo Athens
Panthiraikos Santorini 
21/10 16:00
FT 
 Panthrakikos
Ao Eikosimias 
22/10 06:00
FT 
 Real De Minas
Marathon 
22/10 06:00
FT 
 CD Olimpia
Juticalpa 
21/10 15:30
FT 
 Double Flower Fa
Hong Kong Rangers FC 
21/10 15:30
FT 
 Tai Chung
Wing Yee Ft 1
21/10 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Citizen 
21/10 15:30
FT 
 Shatin Sports
Central Western District Rsa 
21/10 15:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Kwun Tong Fa 
21/10 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Dreams Metro Gallery 
21/10 13:30
FT 
 South China
Happy Valley 
21/10 13:30
FT 
 Tung Sing
Sao Jose Ap 
21/10 13:30
FT 
 Kowloon City
Sham Shui Po 
21/10 17:30
FT 
 Kitchee
Wofoo Tai Po 
21/10 14:30
FT 
 Hoi King Sa
Hong Kong Pegasus 
21/10 21:30
FT 
 Kaposvar
Nyiregyhaza 
21/10 22:00
FT 
 Jamshedpur
Atletico De Kolkata 
21/10 22:00
FT 
 Jamshedpur
Atletico De Kolkata 
21/10 16:30
FT 
 Bali United U19
Persebaya Surabaya U19 
21/10 18:00
FT 
1 Tek United
Edenderry Town 
21/10 17:45
AET 
 Mayfield United
Castleview 
90min [2-2], 120min [4-3], Mayfield United win
22/10 02:00
FT 
 Ashdod MS
Beitar Jerusalem 
22/10 01:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
22/10 02:30
FT 
 Pro Piacenza
Cuneo 
21/10 22:30
FT 
 Pro Patria
Piacenza 
21/10 22:30
FT 
 Juventus U23
Robur Siena Ssd 
21/10 22:30
FT 
 Pistoiese
Novara 1
21/10 22:30
FT 
 Pro Vercelli
Pontedera 
21/10 22:30
FT 
 Arezzo
Asd Albissola 
21/10 21:30
FT 
 Arzachena
Alessandria 
22/10 00:30
FT 
 Imolese
Rimini 
22/10 00:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Giana 
21/10 22:30
FT 
 Ravenna
Feralpisalo 
21/10 20:30
FT 
 Albinoleffe
Vis Pesaro 
21/10 20:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Sambenedettese 
21/10 20:30
FT 
 Fermana
Vicenza 1
21/10 20:30
FT 
 Gubbio
Alto Adige/sudtirol 1
21/10 20:30
FT 
1 Ac Monza
Teramo 
21/10 22:30
FT 
 Rende
Bisceglie 1913 
21/10 20:30
FT 
1 Us Siracusa
Potenza 
22/10 03:00
FT 
 Lecce
Palermo 
21/10 21:00
FT 
 Salernitana
Perugia 1
21/10 21:00
FT 
 Venezia
Hellas Verona 
21/10 18:30
FT 
 Gs Roma Womens
Juventus Womens 
21/10 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Tokyo U23 
21/10 13:00
FT 
 Kataller Toyama
AC Nagano Parceiro 
21/10 13:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Fukushima United FC 
21/10 15:00
FT 
 Okayama
Machida Zelvia 
21/10 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Oita Trinita 
21/10 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tokushima Vortis 
21/10 13:00
FT 
 Yokohama
Omiya Ardija 
21/10 13:00
FT 
 Tochigi SC
Ventforet Kofu 
21/10 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Renofa Yamaguchi 
21/10 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Roasso Kumamoto 
21/10 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Gifu 
21/10 22:00
FT 
 Al-Faisaly
AL-Sareeh 
21/10 19:00
FT 
 Taraz
Aktobe Zhas 
21/10 18:00
FT 
 Maktaaral
Baykonur 
21/10 17:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Okzhetpes 
21/10 17:00
FT 
 Zhetysu 2
Bolat Temirtau 
21/10 16:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Kaspyi Aktau 
21/10 18:00
FT 
 FK Atyrau
Akzhayik 
21/10 18:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kaisar Kyzylorda 
21/10 17:00
FT 
 Kairat Almaty
Tobol Kostanai 
21/10 17:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Zhetysu Taldykorgan 
21/10 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
FK Aktobe Lento 
21/10 16:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Seongnam Ilhwa Chunma 
21/10 14:00
FT 
1 Seoul E Land
Anyang 
21/10 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Bucheon 1995 
21/10 14:00
FT 
 Daejeon Citizen
Busan I'Park 
21/10 14:00
FT 
1 Gwangju
Suwon 
21/10 20:45
FT 
 Gjilani
Kf Feronikeli 
21/10 20:45
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Llapi 
21/10 19:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Tukums-2000 
21/10 19:00
FT 
 Staiceles Bebri
Fk Smiltene Bjss 
21/10 19:00
FT 
 Rigas Tehniska Universitate
Grobina 
21/10 19:00
FT 
1 Jdfs Alberts
Super Nova 
21/10 19:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Fk Auda Riga 
21/10 18:00
FT 
 Lietava Jonava
Suduva 
21/10 18:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Trakai 
21/10 20:30
FT 
 Belasica Strumica
Pobeda Prilep 
21/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Academy Pandev 
21/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnichki 
21/10 20:30
FT 
 Shkupi
Sileks 
21/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
21/10 20:15
FT 
 Sabah
Perak 
21/10 23:15
FT 
 Hibernians FC
Hamrun Spartans 
21/10 21:00
FT 
 Mosta
Sliema Wanderers FC 
22/10 07:00
FT 
 Morelia
Puebla 
22/10 05:30
FT 
 Pumas UNAM
Tigres UANL 
22/10 01:00
FT 
 Lobos Buap
Chivas Guadalajara 
22/10 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
MCO Mouloudia Oujda 
22/10 01:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
HUSA Hassania Agadir 
21/10 23:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Forces Armee Royales 
22/10 09:00
FT 
 Southern United Nzl Womens
Canterbury United Womens 
22/10 08:00
FT 
 Central Football Womens
WaiBOP Utd Womens 
22/10 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Nest-Sotra 
22/10 00:00
FT 
 Mjondalen
Jerv 
22/10 00:00
FT 
 Notodden FK
Strommen 
22/10 00:00
FT 
 Levanger
Floro 
21/10 21:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Kongsvinger 
21/10 21:00
FT 
 Asane Fotball
Sogndal 
21/10 19:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Ham-Kam 
22/10 02:00
FT 
 Stabaek
Brann 
22/10 00:00
FT 
 Lillestrom
Rosenborg 
22/10 00:00
FT 
 Ranheim IL
Bodo Glimt 
22/10 00:00
FT 
 FK Haugesund
Odd Grenland 
22/10 00:00
FT 
 Valerenga
Kristiansund BK 
22/10 00:00
FT 
 Tromso IL
Start Kristiansand 
22/10 06:10
FT 
 Olimpia Asuncion
Sportivo Luqueno 
22/10 04:00
FT 
 Sol De America
Cerro Porteno 
22/10 05:00
FT 
 Alianza Lima
Melgar 
22/10 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Comerciantes Unidos 1
22/10 00:00
FT 
 Sporting Cristal
Utc Cajamarca 
21/10 17:00
FT 
 Davao Aguilas
Voltes 
21/10 14:30
FT 
 Kaya
Stallions 
22/10 00:00
FT 
 Legia Warszawa
Wisla Krakow 
21/10 21:30
FT 
1 Zaglebie Lubin
Wisla Plock 
21/10 20:00
FT 
 Warta Poznan
Chrobry Glogow 
21/10 17:00
FT 
 Legia Warszawa B
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
22/10 03:00
FT 
 Felgueiras
Sporting Braga 
21/10 23:00
FT 
 Sacavenense
Aves 
21/10 22:00
FT 
 Pacos Ferreira
Gafanha 
21/10 22:00
FT 
1 Santa Iria
Scpraiense 
21/10 22:00
AET 
 Montalegre
Oriental Lisboa 
90min [1-1], 120min [2-1], Montalegre win
21/10 22:00
AET 
 GD Estoril-Praia
Desportivo de Tondela 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Desportivo de Tondela win
21/10 22:00
FT 
 Fatima
Boavista 
21/10 22:00
AET 
 Lusitano VRSA
Nacional Montevideo 
90min [2-2], 120min [4-3], Lusitano VRSA win
21/10 22:00
AET 
 Moura
Maritimo 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Maritimo win
21/10 22:00
FT 
 Armacenenses
Vitoria Setubal 
21/10 22:00
FT 
 Maria da Fonte
Santa Clara 
21/10 22:00
FT 
1 Marr Tino
Moreirense 
21/10 22:00
FT 
 SCU Torreense
Rio Ave 
21/10 22:00
FT 
 Pedras Salgadas
Chaves 
21/10 22:00
AET 
 Fafe
Penafiel 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4], Penafiel win
21/10 22:00
AET 
 Mirandela
Feirense 1
90min [1-1], 120min [1-2], Feirense win
21/10 22:00
FT 
 Limianos
SC Covilha 
21/10 22:00
FT 
 Agueda
Louletano 1
21/10 22:00
FT 
 Vilafranquense
Anadia 
21/10 22:00
FT 
 Leixoes
Amarante 
21/10 22:00
FT 
 Casa Pia Ac
Sc Angrense 
21/10 22:00
FT 
 SC Farense
Arouca 
21/10 21:00
AET 
 Vale Formoso
Sc Coimbroes 2
90min [2-2], 120min [4-3], Vale Formoso win
21/10 18:15
FT 
 Varzim
Porto B 
22/10 00:35
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Khor SC 
21/10 22:25
FT 
 Al-Sailiya
Al Shahaniya 
21/10 16:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
21/10 16:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Independenta Baia Mare Womens 
21/10 15:10
FT 
 Sporting Lugas Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
22/10 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti 1
21/10 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
21/10 19:00
FT 
 Juventus Bucharest
Petrolul Ploiesti 
21/10 17:00
FT 
 Farul Constanta
Scm Argesul Pitesti 
21/10 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Khimki Reserve 
21/10 19:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Spartak Nalchik 
21/10 19:00
FT 
 Legion Dynamo
Krasnodar 3 
21/10 18:00
FT 
 Ufa 2
Chelyabinsk 1
21/10 18:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Volga Ulyanovsk 
21/10 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Backa Backa Palanka 
21/10 19:00
FT 
 Spartak Subotica
Partizan Belgrade 
21/10 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Slavoj Trebisov 
21/10 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Mfk Zarnovica 
21/10 16:30
FT 
 Spartak Trnava B
Nove Zamky 
21/10 16:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Malacky 
21/10 16:30
FT 
 Ruzomberok B
Msk Fomat Martin 
21/10 17:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Trencin U19 
21/10 23:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Triglav Kranj 
21/10 20:45
FT 
 NK Publikum Celje
Krsko Posavlje 1
21/10 19:00
FT 
2 Tabor Sezana
NK Ptuj Drava 1
21/10 21:30
AET 
 Polokwane City
Supersport United 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6], Supersport United win
21/10 21:30
AET 
 Kaizer Chiefs FC
Black Leopards 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Kaizer Chiefs FC win
22/10 02:30
FT 
 Cadiz
Sporting de Gijon 
22/10 02:00
FT 
 Zaragoza
Tenerife 
22/10 00:00
FT 
1 Albacete
Almeria 
22/10 00:00
FT 
 Reus Deportiu
Cf Rayo Majadahonda 
21/10 22:00
FT 
 CD Lugo
Gimnastic Tarragona 
21/10 18:00
FT 
1 Mallorca
Extremadura 1
21/10 23:00
FT 
 Burgos CF
Pontevedra 1
21/10 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
San Sebastian Reyes 
21/10 23:00
FT 
 Salmantino
Rapido de Bouzas 
21/10 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Real Madrid Castilla 1
21/10 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Unionistas De Salamanca 
21/10 18:00
FT 
 Ad Union Adarve
Cd Artistico Navalcarnero 
21/10 17:00
FT 
 SD Ponferradina
Las Palmas Atletico 
21/10 23:00
FT 
 Calahorra
CD Izarra 
21/10 23:00
FT 
 Union Langreo
Cultural De Durango 
21/10 23:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
UD Logrones 
21/10 23:00
FT 
1 Alcoyano
Ud Levante B 2
21/10 23:00
FT 
 CD Castellon
Valencia Cf Mestalla 
21/10 23:00
FT 
 SD Ejea
Ue Cornella 
21/10 23:00
FT 
 Sabadell
Teruel 1
21/10 18:00
FT 
 UB Conquense
Espanyol B 
22/10 00:30
FT 
 Recreativo Huelva
Almeria B 
22/10 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Don Benito 
22/10 00:00
FT 
 Murcia
Talavera De La Reina 
21/10 18:00
FT 
 Malaga B
Jumilla 
21/10 17:30
FT 
 Sevilla Atletico
Futbol Club Cartagena 
21/10 18:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Atleico Malaga Womens 
21/10 19:00
FT 
 If Boljan Womens
Ljusdal Womens 
21/10 23:30
FT 
 Trelleborgs FF
IK Sirius 
21/10 23:30
FT 
 Elfsborg
GIF Sundsvall 
21/10 23:30
FT 
 Kalmar FF
IFK Norrkoping 
21/10 21:00
FT 
 Djurgardens
AIK Solna 
21/10 21:00
FT 
 Hacken
Ostersunds 
21/10 21:00
FT 
 Syrianska
Akropolis IF 
21/10 20:00
FT 
 Skelleftea Ff
Karlslunds If Hfk 
21/10 23:30
FT 
 IK Brage
Jonkopings Sodra IF 
21/10 21:00
FT 
1 afc eskilstuna
Falkenbergs FF 
21/10 21:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Eskilstuna United Df Womens 
21/10 22:00
FT 
 Basel
Neuchatel Xamax 
21/10 22:00
FT 
 Lugano
St. Gallen 
21/10 22:00
FT 
 Sion
Grasshoppers 
21/10 20:30
FT 
 Wil 1900
Chiasso 
21/10 21:30
FT 
 Etoile Metlaoui
Us Ben Guerdane 
21/10 19:00
FT 
 Erzin Belediyespor
Sile Yildizspor 
21/10 19:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Gebzespor 
22/10 00:00
FT 
 Korfez Bld
Anadolu Uskudar 
22/10 00:00
FT 
 Goztepe
Besiktas 
21/10 21:00
FT 
1 Alanyaspor
Antalyaspor 
21/10 21:00
FT 
 Ankaragucu
Yeni Malatyaspor 
21/10 18:30
FT 
 Rizespor
Konyaspor 
22/10 00:30
FT 
 Istanbulspor
Giresunspor 
21/10 21:30
FT 
 Karabukspor
Altay Spor Kulubu 
21/10 19:00
FT 
 Hatayspor
Osmanlispor 
22/10 00:00
FT 
 Fethiyespor
Kahramanmaras 
22/10 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Zonguldak 
22/10 00:00
FT 
1 Surfaspor
Pendikspor 
22/10 00:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Bandirmaspor 
21/10 18:00
FT 
1 Istanbulspor As U21
Giresunspor U21 
22/10 00:00
FT 
 Vestel Manisaspor
Eyupspor 
22/10 00:00
FT 
 Sakaryaspor
Sancaktepe Belediye Spor 
22/10 00:00
FT 
1 Samsunspor
Kastamonuspor 1
21/10 18:00
FT 
 Ankaragucu U21
Yeni Malatyaspor U21 
21/10 18:00
FT 
 Goztepe U21
Besiktas Jk U21 
21/10 16:00
FT 
 Rizespor U21
Konyaspor U21 
22/10 00:30
FT 
 PFC Oleksandria
Karpaty Lviv 
21/10 22:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Chernomorets Odessa 
21/10 19:00
FT 
1 Lviv
Arsenal Kyiv 1
22/10 03:05
FT 
2 Rampla Juniors
Danubio FC 2
22/10 03:00
FT 
1 Torque
Cerro Montevideo 
22/10 03:00
FT 
 Club Atletico Progreso
Boston River 
22/10 03:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Liverpool P 
22/10 03:00
FT 
1 Ca River Plate
Wanderers FC 
21/10 21:15
FT 
 Centro Atletico Fenix
Ca Atenas