livescore - live soccer scores

Soccer Results: 14 Oct 2018 Soccer Scores & Results

15/10 02:45
FT 
 Poland
Italy 
15/10 02:45
FT 
 Israel
Albania 
15/10 02:45
FT 
 Lithuania
Montenegro 
15/10 00:00
FT 
 Russia
Turkey 
15/10 00:00
FT 
 Azerbaijan
Malta 
15/10 00:00
FT 
 Faroe Islands
Kosovo 
14/10 21:00
FT 
1 Romania
Serbia 
15/10 00:30
FT 
 Sierra Leone
Ghana 
15/10 00:00
FT 
 Guinea Bissau
Zambia 
14/10 21:00
FT 
 Kenya
Ethiopia 
15/10 02:30
FT 
2 Berazategui
Villa San Carlos 
15/10 02:30
FT 
 Victoriano Arenas
Central Cordoba De Rosario 
15/10 02:30
FT 
 Canuelas
Sportivo Barracas 
15/10 00:00
FT 
 Deportivo Armenio
Argentino de Quilmes 
14/10 23:15
FT 
 Ferrocarril Midland
Club Lujan 
15/10 02:30
FT 
 Defensores Unidos
Club Atletico Colegiales 
15/10 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Flandria 
15/10 06:30
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
15/10 05:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Desamparados 
15/10 03:30
FT 
 Villa Mitre
Sol De Mayo 
15/10 03:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Atletico Parana 
15/10 03:00
FT 
 Defensores Pronunciamiento
Union Sunchales 
14/10 22:00
FT 
 Neulengbach Womens
Union Kleinmunchen Womens 
14/10 17:00
FT 
 St Polten Womens
Wacker Innsbruck Womens 
14/10 20:00
FT 
 Sv Lendorf
SC Weiz 
14/10 20:10
FT 
 Usk Anif
Svg Reichenau 
14/10 16:30
FT 
1 Annabichler Sv
ATUS Notsch 
14/10 21:00
FT 
 Eendracht Aalst
Dender 1
15/10 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Sport Recife 
15/10 06:00
FT 
 Atletico-MG
America Mineiro 
15/10 03:00
FT 
 Palmeiras
Gremio 
15/10 03:00
FT 
 Internacional RS
Sao Paulo 1
15/10 03:00
FT 
 Vasco da Gama
Cruzeiro 1
14/10 22:00
FT 
 Chapecoense
Vitoria Salvador BA 
14/10 21:15
FT 
 Mirassol
Red Bull Brasil 
14/10 21:00
FT 
1 Gremio Novorizontino
Xv De Piracicaba 1
15/10 05:00
FT 
 Coquimbo Unido
Cd Santiago Morning 1
15/10 03:30
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Cobresal 
14/10 23:00
FT 
 Santiago Wanderers
Cd Magallanes 
14/10 23:00
FT 
 Cobreloa
Nublense 
14/10 15:00
FT 
 Zibo Sunday
Lijiang Feihu 
15/10 08:30
FT 
 America de Cali
Dep.Independiente Medellin 
15/10 06:30
FT 
 Atletico Bucaramanga
Envigado 1
15/10 06:15
FT 
1 Atletico Nacional
Deportivo Cali 
15/10 04:15
FT 
 Leones
La Equidad 
15/10 07:00
FT 
 Nicaragua
Anguilla 
15/10 08:00
FT 
 USA womens
Jamaica (w) 
15/10 05:00
FT 
 Panama (w)
Canada womens 
15/10 06:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Perez Zeledon 
15/10 05:05
FT 
 Ad Grecia
Herediano 
15/10 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
AD Carmelita 
15/10 01:05
FT 
 Alajuelense
Limon 1
14/10 21:00
FT 
 Zadar
Kustosija 
14/10 21:30
FT 
 Sokol Zapy
Dobrovice 
14/10 21:00
FT 
 Vyskov
Vrchovina 
14/10 21:00
FT 
 Bohumin
Vsetin 
14/10 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Nykobing Falster 
14/10 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Thisted 
14/10 19:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Silkeborg IF 
14/10 19:00
FT 
 Avarta
B 73 Slagelse 
15/10 06:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Emelec 
15/10 03:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Tecnico Universitario 
15/10 04:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Cds Santa Rita 
15/10 05:30
FT 
 Jocoro
Isidro Metapan 
15/10 05:00
FT 
 CD FAS
Cd Pasaquina 
15/10 05:00
FT 
 Cd Audaz
Luis Angel Firpo 
15/10 05:00
FT 
1 Municipal Limeno
Aguila 
15/10 01:00
FT 
 Sonsonate
Cd Chalatenango 
14/10 21:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Barnet Womens 
14/10 21:00
FT 
 Lewes Womens
Tottenham Hotspur Womens 
14/10 21:00
FT 
 Millwall Womens
Leicester City Womens 
14/10 19:00
FT 
 Aston Villa Womens
Durham Wildcats Womens 
14/10 19:00
FT 
 Manchester United Womens
Charlton Athletic Womens 
14/10 21:00
FT 
 Everton Cd Womens
Brighton Ha Womens 
14/10 21:00
FT 
 Liverpool Womens
Yeovil Town Womens 
14/10 21:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Arsenal Womens 
14/10 19:30
FT 
 Manchester City Womens
West Ham United Womens 
14/10 21:00
FT 
 Paris U19
Lille U19 
14/10 21:00
FT 
 Entente U19
Quevilly Us U19 1
14/10 21:00
FT 
 Le Havre U19
Us Boulogne U19 
14/10 23:00
FT 
 Monaco U19
Ajaccio U19 
14/10 21:00
FT 
 Nimes U19
Marseille U19 
14/10 17:15
FT 
 Toulouse U19
Cannes As U19 
14/10 21:00
FT 
 Lyonnais Womens
Montpellier Hsc Womens 
14/10 22:00
FT 
 Munchen 1860 Am
Sonthofen 
14/10 21:30
FT 
 Eddersheim
Bayern Alzenau 
14/10 21:00
FT 
 Tsv Meerbusch
Schwarz-Weiss Essen 
14/10 21:00
FT 
 Spvgg Neu Isenburg
Viktoria Griesheim 
14/10 21:00
FT 
 Ssvg Velbert
Ratingen Sv 
14/10 21:00
FT 
 Tv Jahn Hiesfeld
Fsv Duisburg 
14/10 21:00
FT 
 Brunninghausen
Tus Ennepetal 
14/10 21:00
FT 
 Hammer Spvg
1 Gievenbeck 
14/10 20:00
FT 
 Germania Friedrichstal
Tsv Ilshofen 
14/10 20:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Altludersdorf 
14/10 17:00
FT 
1 Esc Geestemunde
Oberneuland 
14/10 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Vfl Oldenburg 1
14/10 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Pirmasens 
14/10 20:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Turbine Potsdam (w) 
14/10 20:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Wolfsburg womens 
14/10 17:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Bayer Leverkusen (w) 
14/10 20:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Turbine Potsdam (w) 
14/10 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Msv Duisburg Womans 
14/10 17:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Sc Sand (w) 
14/10 21:00
FT 
 Makedonikos Foufas
Thesprotos 
14/10 21:00
FT 
 Aris Palaioxoriou
Langadas 
14/10 21:00
FT 
 Korinthos
Aiolikos 
15/10 04:30
FT 
 Guastatoya
CSD Municipal 
15/10 02:00
FT 
 Antigua Gfc
Coban Imperial 
15/10 06:00
FT 
 CD Olimpia
CD Motagua 
15/10 05:00
FT 
 Marathon
Real Espana 
15/10 05:00
FT 
 CD Vida
Lobos Upnfm 
15/10 04:00
FT 
 Juticalpa
Real De Minas 
14/10 15:30
FT 
 Metro Gallery Sun Source
Convoy Sun Hei 
14/10 16:45
FT 
 Lucky Mile
North District 
14/10 16:00
FT 
 Dreams Metro Gallery
Wong Tai Sin District Rsc 1
14/10 15:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Sao Jose Ap 
14/10 15:30
FT 
 South China
Double Flower Fa 
14/10 15:30
FT 
 Citizen
Tai Chung 
14/10 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Shatin Sports 
14/10 14:00
FT 
 Eastern District Sa
Central Western District Rsa 
14/10 13:30
FT 
 Tuen Mun Progoal
Sham Shui Po 
14/10 13:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Kowloon City 
14/10 13:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Wan Chai Sf 1
14/10 13:30
FT 
 Happy Valley
Wing Yee Ft 
14/10 13:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Hong Kong 
14/10 20:30
FT 
 Hodmezovasarhelyi
Ivancsa 
14/10 20:30
FT 
 Szent Mihaly Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
14/10 18:30
FT 
 Guardian Angel
Churchill Brothers Sc 
14/10 19:30
FT 
 Madura United
Persija Jakarta 
14/10 16:30
FT 
 PSM Makassar
Arema Malang 
14/10 19:00
FT 
 Crumlin United
Portmarnock 
14/10 18:00
FT 
1 Firhouse Clover
Killester United 
14/10 18:00
FT 
 Ballymun United
Malahide United 
14/10 17:45
FT 
 Wilton United
Leeside Afc 
15/10 02:30
FT 
 Asd Albissola
Piacenza 
14/10 22:30
FT 
 Alessandria
Robur Siena Ssd 
14/10 22:30
FT 
 Pro Patria
Pro Vercelli 
14/10 20:30
FT 
 Cuneo
Olbia 
14/10 20:30
FT 
 Carrarese
Novara 
14/10 20:30
FT 
1 Pistoiese
Pisa 
14/10 20:30
FT 
 Arzachena
Juventus U23 
15/10 01:00
FT 
 Ac Monza
Triestina 
15/10 00:30
FT 
1 Albinoleffe
Feralpisalo 
15/10 00:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Vicenza 
14/10 20:30
FT 
 Renate Ac
Vis Pesaro 
14/10 20:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Giana 
14/10 20:30
FT 
 Fermana
Alto Adige/sudtirol 
14/10 20:30
FT 
 Imolese
Gubbio 
14/10 20:30
FT 
 Ravenna
Sambenedettese 1
14/10 20:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Ternana 
14/10 21:00
FT 
 As Casale Calcio
US Inveruno 
14/10 21:00
FT 
 Virtus Bergamo
Pro Sesto 
14/10 21:00
FT 
 Us Pergolettese
Mezzolara 
14/10 21:00
FT 
 Us Folgore Caratese
Asd Bra 
14/10 21:00
FT 
 Union Feltre Asd
Acd Campodarsego 
14/10 21:00
FT 
1 Scandicci
Asd Sporting Trestina 
14/10 21:00
FT 
 Sc Caronnese
Rezzato 
14/10 21:00
FT 
 Savona
Sestri Levante 
14/10 21:00
FT 
 Portici 1906
Igea Virtus 1
14/10 21:00
FT 
 Nocerina
Us Palmese 
14/10 21:00
FT 
 Montevarchi
Tuttocuoio 
14/10 21:00
FT 
 Giulianova
Societa Sportiva Matelica Calcio 
14/10 21:00
FT 
 Ghivizzano
Ponsacco 
14/10 21:00
FT 
 Bari
Macedonian Neapolis 
14/10 21:00
FT 
 Az Picerno Asd
Team Altamura 
14/10 21:00
FT 
 Asd Pineto Calcio
Santarcangelo 
14/10 21:00
FT 
 Olginatese
Legnago Salus 
14/10 21:00
FT 
 Ercolanese 1924
Nardo 
14/10 21:00
FT 
 Apdc Chions
Belluno 
14/10 18:30
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Azul Claro Numazu 
14/10 13:00
FT 
 Tokyo U23
Blaublitz Akita 
14/10 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Yamagata Montedio 
14/10 14:00
FT 
 Machida Zelvia
Oita Trinita 
14/10 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Roasso Kumamoto 
14/10 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tokyo Verdy 
14/10 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Matsumoto Yamaga 
14/10 15:00
AET 
 Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4], Shonan Bellmare win
14/10 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Kashima Antlers 
14/10 16:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Ansan Greeners 
14/10 13:00
FT 
 Busan I'Park
Seoul E Land 
14/10 20:30
FT 
 Silver Strikers
Karonga United 
15/10 01:00
FT 
 Universidad Guadalajara Ii
Alacranes de Durango 
15/10 01:00
FT 
 Celaya Ii
Potosino 
15/10 01:00
FT 
 Puebla Womens
Club America Womens 
14/10 20:30
FT 
 Kom Podgorica
Decic Tuzi 
14/10 20:30
FT 
 Ofk Igalo
Mladost Ljeskopolje 
14/10 20:30
FT 
 Arsenal Tivat
Otrant 
14/10 22:45
FT 
 Twente Enschede
MVV Maastricht 
14/10 20:30
FT 
 Sparta Rotterdam
Cambuur Leeuwarden 
14/10 18:15
FT 
 Go Ahead Eagles
Roda JC Kerkrade 
15/10 00:00
FT 
 Honefoss
Elverum 
15/10 00:00
FT 
 Fredrikstad
Stabaek B 
14/10 22:00
FT 
 Mjolner
Nybergsund IL Trysil 
14/10 20:00
FT 
 Asker
Alta 
14/10 23:00
FT 
 Vard Haugesund
Valerenga B 
14/10 21:00
FT 
 Kjelsas IL
Brattvag 
14/10 21:00
FT 
 Stjordals Blink
Egersunds IK 
14/10 21:00
FT 
 Nardo
FK Vidar 
14/10 19:30
FT 
 Floy Flekkeroy Il
IL Hodd 
14/10 21:00
AET 
 Klepp Il Womens
Sandviken Womens 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-3], Sandviken Womens win
15/10 07:00
FT 
 Leones De America
San Martin 
15/10 07:00
FT 
1 Costa Del Este
Plaza Amador 
15/10 05:00
FT 
 General Diaz
Nacional Asuncion 1
15/10 04:00
FT 
 Sport Boys
Alianza Lima 
14/10 23:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Lks Lomza 
14/10 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Jarota Jarocin 
14/10 21:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Chemik Bydgoszcz 
14/10 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Olimpia Elblag 
14/10 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Olimpia Zambrow 
14/10 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Victoria Sulejowek 
14/10 21:00
FT 
 Gornik Leczna Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
14/10 18:00
FT 
 Uks Lodz Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
14/10 17:00
FT 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Biala Podlaska Womens 
14/10 17:00
FT 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
14/10 18:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Varzim 1
14/10 23:00
FT 
 Sp. Ideal
Vasco Da Gama Por 
14/10 22:00
FT 
 Casa Pia Ac
Oriental Lisboa 
14/10 22:00
FT 
 Loures
SCU Torreense 
14/10 22:00
FT 
 Benf.C.Branco
Ad Nogueirense 1
14/10 22:00
FT 
 Leca
Gondomar 
14/10 22:00
FT 
1 Sc Coimbroes
Pedras Rubras 
14/10 22:00
FT 
 Sp Espinho
St Maur Lusitanos 
14/10 22:00
FT 
 Su 1 Dezembro
Sc Angrense 
14/10 22:00
FT 
 Fatima
Caldas 1
14/10 22:00
FT 
 Anadia
Alverca 
14/10 16:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Becicherecu Mic Womens 1
14/10 16:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Universitatea Galati Womens 
14/10 16:00
FT 
 Olimpic Star Cluj Womens
Sporting Lugas Womens 
14/10 21:00
FT 
 FK Tyumen
Fakel Voronezh 1
14/10 21:00
FT 
 Urozhay Krasnodar
Mashuk-KMV 
14/10 21:00
FT 
 Spartak Nalchik
Druzhba Maykop 
14/10 21:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Chayka K Sr 
14/10 20:00
FT 
 FK Angusht Nazran
FK Biolog 
14/10 20:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Dynamo Stavropol 
14/10 20:00
FT 
 Akademiya Futbola
SKA Rostov 
14/10 20:00
FT 
 Krasnodar 3
Alania 1
14/10 18:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
15/10 01:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Womens
Chertanovo Moscow Womens 
14/10 21:00
FT 
 Partizan Bardejov
Mfk Skalica 
14/10 21:00
FT 
 Inter Bratislava
KFC Komarno 
14/10 21:00
FT 
 Slavoj Trebisov
Lokomotiva Kosice 
14/10 21:00
FT 
 Stk 1914 Samorin
Lipany 
14/10 21:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Dukla Banska Bystrica 
14/10 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
1. Tatran Presov 
14/10 16:30
FT 
 Poprad
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
14/10 21:30
FT 
 Tj Rovinka
Malacky 
14/10 20:30
FT 
 Liptovska Stiavnica
Skm Liptovsky Hradok 
14/10 16:30
FT 
 Ruzomberok B
Namestovo 
14/10 16:30
FT 
 Sk Milenium
Spisska Nova Ves 
14/10 16:30
FT 
 Spartak Trnava B
Povazska Bystrica 
14/10 21:30
FT 
 NK Krka
Bilje 
14/10 21:30
FT 
 Nk Radomlje
Fuzinar 
14/10 21:30
FT 
 Brda
Ankaran Hrvatini Mas Tech 1
14/10 19:00
FT 
 Nd Beltinci
NK Ptuj Drava 
15/10 02:45
FT 
 Granada
Mallorca 
14/10 22:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Real Oviedo 
14/10 19:00
FT 
 Tenerife
CD Lugo 
15/10 00:00
FT 
 Ud Levante B
CD Castellon 1
14/10 18:00
FT 
 Espanyol B
Cf Peralada 
14/10 18:00
FT 
 Teruel
SD Ejea 
15/10 00:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Burgos CF 
14/10 19:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Fuenlabrada 
14/10 18:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Celta Vigo B 
14/10 18:00
FT 
 Coruxo
Salmantino 
14/10 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Cd Guijuelo 
15/10 00:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Calahorra 
14/10 18:00
FT 
1 Real Oviedo B
Gimnastica Torrelavega 
15/10 01:00
FT 
 Don Benito
Sevilla Atletico 
15/10 00:30
FT 
 Talavera De La Reina
UD Badajoz 1
14/10 23:30
FT 
 UCAM Murcia
Malaga B 
14/10 22:30
FT 
 Jumilla
Almeria B 
14/10 17:30
FT 
 Granada Cf B
Atletico Sanluqueno 
15/10 02:30
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Real Sociedad Womens 
14/10 19:00
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Cdef Logrono Womens 
14/10 18:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Rcd Espanyol Womens 
14/10 23:00
FT 
 Hispalis Womens
Cff Caceres Womens 
14/10 22:30
FT 
 Ce Europa Womens
Palleja Womens 
14/10 19:00
FT 
 Barcelona B Womens
Ad Son Sardina Womens 
14/10 18:00
FT 
 Ce Seagull Womens
Seccio Esportiva Aem Womens 
14/10 18:00
FT 
 Lorca Womens
Aldaia Womens 
14/10 18:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Ave Fenix Racing Womens 
14/10 19:00
FT 
 Asarums If Fk Womens
Assi If Womens 
14/10 23:00
FT 
 Syrianska
Skelleftea Ff 
14/10 22:15
FT 
 Umea FC
Assyriska FF 
14/10 21:00
FT 
 Carlstad United BK
Rynninge IK 
14/10 20:00
FT 
 Tegs Sk
Akropolis IF 
14/10 22:00
FT 
 Karlskrona
Lunds BK 
14/10 21:00
FT 
 Mjallby AIF
Utsiktens BK 
14/10 21:00
FT 
 Bollnas Gif Ff
Sundbybergs 
14/10 21:00
FT 
 Ifk Stocksund
Gute 
14/10 22:00
FT 
 Eskilstuna City FK
Motala AIF 
14/10 22:00
FT 
 Rosengard Womens
Hammarby Womens 
14/10 21:30
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
14/10 21:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
14/10 21:00
FT 
 Djurgardens Womens
Vittsjo Gik Womens 
14/10 20:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Pitea If Womens 
14/10 20:30
AET 
 As Oued Ellil
Co Medenine 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-1],
14/10 20:30
FT 
 As Slimane
Es Hamam Sousse 
14/10 23:45
FT 
 Al Ahli Dubai
Ajman 
14/10 21:10
FT 
 Al Wehda UAE
Dabba Al-Fujairah 
14/10 21:05
FT 
 Ittihad Kalba
Banni Yas 
15/10 05:00
FT 
 Boston River
Nacional Montevideo 
15/10 03:00
FT 
 Cerro Montevideo
Ca River Plate 
15/10 03:00
FT 
 Wanderers FC
Racing Club Montevideo 
15/10 03:00
FT 
 Danubio FC
Torque 
15/10 03:00
FT 
 El Tanque Sisley
Ca Progreso 
15/10 02:00
FT 
 Liverpool P
Defensor 1
15/10 03:00
FT 
 Villa Espanola
Deportivo Maldonado 
15/10 05:00
FT 
 New York Red Bulls B
Pittsburgh Riverhounds 
15/10 03:00
FT 
 Bethlehem Steel
Tampa Bay Rowdies 
15/10 03:00
FT 
 Swope Park Rangers
LA Galaxy 2 
14/10 23:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Caracas FC 1
15/10 00:00
FT 
 Scotland
Portugal 
14/10 23:00
FT 
 Portugal U19
Montenegro U19 
14/10 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs FC 
14/10 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Vigvam Smolevichy 
14/10 20:00
FT 
1 Shakhter Soligorsk
Torpedo Minsk 1
14/10 19:00
FT 
 Thailand
Trinidad & Tobago 
14/10 21:00
FT 
 Shabanie Mine
Highlanders Fc