livescore - live soccer scores

Soccer Results: 13 Oct 2018 Soccer Scores & Results

14/10 02:45
FT 
 Netherlands
Germany 
14/10 02:45
FT 
 Ireland Republic
Denmark 
14/10 02:45
FT 
 Bulgaria
Cyprus 
14/10 02:45
FT 
 Macedonia
Liechtenstein 
14/10 00:00
FT 
 Norway
Slovenia 
14/10 00:00
FT 
 Latvia
Kazakhstan 
14/10 00:00
FT 
 Georgia
Andorra 1
14/10 00:00
FT 
 Armenia
Gibraltar 
13/10 21:00
FT 
 Slovakia
Czech 
14/10 07:30
FT 
 New England Revolution
Orlando City 
14/10 05:00
FT 
 DC United
Dallas 
14/10 02:00
FT 
 Minnesota United
Colorado Rapids 1
14/10 02:00
FT 
 Netherlands U19
Bosnia Herzegovina U19 
14/10 01:30
FT 
 Hungary U19
Kosovo U19 
13/10 22:00
FT 
 Switzerland U19
Andorra U19 
13/10 22:00
FT 
 Republic of Ireland U19
Faroe Islands U19 
13/10 21:30
FT 
 Austria U19
Slovenia U19 1
13/10 20:00
FT 
1 Ukraine U19
Norway U19 
13/10 20:00
FT 
 Denmark U19
Estonia U19 
13/10 20:00
FT 
 Italy U19
Finland U19 
13/10 18:00
FT 
 Slovakia U19
Albania U19 
13/10 17:00
FT 
 Spain U19
Belarus U19 
14/10 00:00
FT 
 Portugal U17
Belarus U17 
13/10 21:00
FT 
 Ukraine U17
Gibraltar U17 
13/10 21:00
FT 
1 Bosnia Herzegovina U17
Iceland U17 
13/10 21:00
FT 
 Wales U17
Kazakhstan U17 
14/10 03:00
FT 
 Senegal
Sudan 
14/10 02:15
FT 
1 Tunisia
Niger 
14/10 02:00
FT 
 Morocco
Comoros 
14/10 02:00
FT 
 Burkina Faso
Botswana 
14/10 01:30
FT 
 Zimbabwe
Democratic Rep Congo 
13/10 23:00
FT 
 Equatorial Guinea
Madagascar 
13/10 23:00
FT 
 Nigeria
Libya 
13/10 23:00
FT 
1 Namibia
Mozambique 
13/10 21:00
FT 
 South Africa
Seychelles 
13/10 21:00
FT 
 Lesotho
Uganda 
14/10 00:00
FT 
 Jsm Bejaia
Mc Magra 1
13/10 18:25
FT 
 Usm Annaba U21
Rc Relizane U21 
13/10 18:15
FT 
 Us Biskra U21
Usm El Harrach U21 1
13/10 18:00
FT 
 A Bou Saada U21
Es Mostaganem U21 
13/10 18:00
FT 
 Asm Oran U21
Wa Tlemcen U21 
14/10 02:30
FT 
 Leandro N Alem
El Porvenir 
14/10 02:30
FT 
 San Martin Burzaco
General Lamadrid 
14/10 02:30
FT 
 Deportivo Laferrere
Sportivo Dock Sud 
14/10 02:00
AET 
 Central Cordoba Sde
Gimnasia LP 
90min [1-1], Penalty [3-4], Gimnasia LP win
14/10 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Instituto 
14/10 02:30
FT 
 Arsenal de Sarandi
Atletico Mitre De Salta 
14/10 02:30
FT 
 Villa Dalmine
Deportivo Moron 
13/10 20:00
FT 
 Stadlau
SC Mannsdorf 
14/10 00:30
FT 
 Grazer AK
SV Allerheiligen 
14/10 08:00
FT 
 Bahia
Parana 
14/10 06:00
FT 
 Santos
Corinthians 
14/10 04:00
FT 
 Flamengo
Fluminense 
14/10 08:00
FT 
 Londrina (PR)
Sao Bento 
14/10 06:00
FT 
 Figueirense (SC)
Coritiba (PR) 
14/10 03:30
FT 
 Guarani
Avai 
14/10 03:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Boa Esporte Clube 1
14/10 03:30
FT 
 Oeste Sp
Fortaleza 
14/10 03:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Atibaia 
14/10 02:00
FT 
 Audax Sao Paulo
EC Santo Andre 
14/10 02:00
FT 
 Rio Claro
Ca Votuporanguense Sp 
14/10 02:00
FT 
 Ituano Sp
Taubate 
14/10 02:00
FT 
 Sao Bernardo
Juventus Sp 
14/10 07:00
FT 
1 Rangers Talca
Union San Felipe 
14/10 06:00
FT 
 La Serena
Puerto Montt 
14/10 04:00
FT 
 Melipilla
Huadiwei Sub 
14/10 02:00
FT 
 Palestino
Universidad de Chile 
13/10 19:35
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Shenzhen Renren 
13/10 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Shenyang City Public 
13/10 19:35
FT 
 Sichuan Annapurna
Qingdao Jonoon 
13/10 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Hunan Billows 
13/10 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Fujian Tianxin 
13/10 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Suzhou Dongwu 
13/10 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Hainan Boying Seamen 
13/10 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Yanbian Beiguo 
13/10 15:00
FT 
 Zhenjiang Huasa
Jinlin Baijia 1
13/10 15:00
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Dalian Quanjian Womens 
13/10 15:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Beijing Beikong Womens 1
13/10 15:00
FT 
 Wuhan Jianghan Womens
Changchun Rcb Womens 
14/10 08:45
FT 
 Santa Fe
Atletico Junior Barranquilla 
14/10 06:30
FT 
 Alianza Petrolera
Boyaca Chico 
14/10 04:15
FT 
 CD Jaguares
Atletico Huila 
14/10 10:00
FT 
 El Salvador
Barbados 
14/10 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Cartagines Deportiva SA 
14/10 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Guadalupe 
13/10 21:00
FT 
 Medjimurje
Hajduk Split Ii 
13/10 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Benesov 
13/10 16:15
FT 
 Radotin
Prevysov 
13/10 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Karlovy Vary Dvory 
13/10 16:15
FT 
 Odra Petrkovice
Frydek-mistek 
13/10 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Sk Sigma Olomouc u19 
13/10 17:00
AET 
 Dukla Praha U19
Ceske Budejovice u19 
90min [1-1], Penalty [1-3], Ceske Budejovice u19 win
13/10 19:30
FT 
 Pardubice
Baumit Jablonec 
13/10 21:00
FT 
 Sydvest
Kolding IF 
13/10 20:00
FT 
 Jammerbugt
Ringkobing 
13/10 20:00
FT 
 Dalum
Aarhus Fremad 
13/10 20:00
FT 
 Odder IGF
Vejgaard Bk 
13/10 20:00
FT 
 Brabrand IF
Kjellerup IF 
13/10 20:00
FT 
 Middelfart
Marienlyst 
13/10 20:00
FT 
 BK Frem
AB Kobenhavn 
13/10 19:00
FT 
 Skovshoved
HIK 1
13/10 19:00
FT 
 Viby
Holstebro Bk 
13/10 19:00
FT 
 Aalborg Bk Am
Vsk Arhus 
14/10 07:30
FT 
 Univ. Catolica
Liga Dep. Universitaria Quito 
14/10 05:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
CD El Nacional 
13/10 22:00
FT 
 Altrincham
Alfreton Town 
13/10 22:00
FT 
 Boston United
Blyth Spartans 
13/10 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Kidderminster 
13/10 22:00
FT 
 Guiseley
Brackley Town 
13/10 22:00
FT 
 Southport FC
York City 
13/10 22:00
FT 
 Spennymoor Town
Ashton United 
13/10 22:00
FT 
 Stockport County
Hereford 
14/10 00:15
FT 
 Halifax Town
Chesterfield 
13/10 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Wrexham 
13/10 22:00
FT 
 Eastleigh
Aldershot Town 
13/10 22:00
FT 
 Harrogate Town
Dover Athletic 1
13/10 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Gateshead 
13/10 22:00
FT 
1 Leyton Orient
Hartlepool United FC 
13/10 22:00
FT 
 Salford City
Braintree Town 
13/10 22:00
FT 
 Solihull Moors
Ebbsfleet United 
13/10 22:00
FT 
 Billericay Town
Gloucester City 
13/10 22:00
FT 
 Chippenham Town
Dartford 
13/10 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Torquay United 
13/10 22:00
FT 
 Hungerford Town
Dulwich Hamlet 
13/10 22:00
FT 
 Oxford City
Concord Rangers 
13/10 22:00
FT 
 St Albans City
Bath City 
13/10 22:00
FT 
2 Truro City
Hemel Hempstead Town 1
13/10 22:00
FT 
 Wealdstone
Hampton & Richmond 1
13/10 22:00
FT 
 Welling United
Slough Town 
13/10 22:00
FT 
 Woking
Chelmsford City 
13/10 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Portsmouth 
13/10 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Bradford AFC 
13/10 22:00
FT 
 Burton Albion
Bristol Rovers 
13/10 22:00
FT 
 Coventry
Wycombe Wanderers 
13/10 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Shrewsbury Town 
13/10 22:00
FT 
 Gillingham
Southend United 
13/10 22:00
FT 
 Oxford United
Plymouth Argyle 1
13/10 22:00
FT 
 Rochdale
Doncaster Rovers 
13/10 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Peterborough United 
13/10 19:00
FT 
 Barnsley
Luton Town 
13/10 22:00
FT 
 Cambridge United
Milton Keynes Dons 
13/10 22:00
FT 
 Carlisle
Morecambe 
13/10 22:00
FT 
 Colchester United
Crawley Town 1
13/10 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Bury 
13/10 22:00
FT 
 Exeter City
Swindon 
13/10 22:00
FT 
 Newport County
Stevenage Borough 
13/10 22:00
FT 
 Port Vale
Lincoln City 
13/10 21:00
FT 
 Northampton Town
Forest Green Rovers 
13/10 18:00
FT 
1 Ons Womens
Tips Womens 
13/10 19:00
FT 
 Pif Parainen
Tove Pori 
13/10 19:00
FT 
 Wilpas
Sovo 
13/10 20:30
FT 
 Metz Womens
PSG Womens 
13/10 20:00
FT 
1 Tsv Dachau 1865
Tsv Rain Am Lech 
13/10 20:00
FT 
 Ismaning
Spvgg Hankofen Hailing 
13/10 20:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Tsv Schott Mainz 
13/10 19:30
FT 
1 Asv Neumarkt
Jahn Forchheim 
13/10 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Eintracht Stadtallendorf 
13/10 20:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Hessen Dreieich 
13/10 20:00
FT 
 Kickers Offenbach
Tsg Balingen 
13/10 20:00
FT 
 Kaan Marienborn
SC Wiedenbruck 
13/10 20:00
FT 
 SV Lippstadt
Dortmund(am) 
13/10 20:00
FT 
1 SV Straelen
Monchengladbach Am 
13/10 20:00
FT 
 Tv Herkenrath
Wattenscheid 
13/10 19:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Hoffenheim (w) 
13/10 21:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Astra Hungary Womens 
13/10 20:30
FT 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Gyori Dozsa Womans 
13/10 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Barito Putera 
13/10 14:30
FT 
 Perseru Serui
Persela Lamongan 
13/10 19:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Borneo 
13/10 17:20
FT 
 Hapoel Katamon U19
Sectzya Nes Ziona U19 
13/10 16:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod U19
Gadna Tel Aviv U19 
13/10 16:00
FT 
 Maccabi Herzliya U19
Hapoel Ashkelon U19 1
13/10 15:30
FT 
 Maccabi Yaffo Kabilio U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
13/10 15:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Ashdod Ms U19 
13/10 15:30
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Maccabi Netanya U19 
13/10 14:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon U19
Hapoel Herzliya U19 
13/10 13:30
FT 
 Hapoel Dir Hanna U19
Hapoel Afula U19 
13/10 22:30
FT 
 Rimini
Teramo 1
14/10 02:30
FT 
 Rende
Potenza 
14/10 02:30
FT 
 Vibonese
Cavese 
14/10 00:30
FT 
 Us Casertana 1908
Catania 1
14/10 00:30
FT 
 Matera
Virtus Francavilla 
13/10 22:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Rieti 
13/10 20:30
FT 
 Trapani
Bisceglie 1913 
13/10 22:00
FT 
 Arzignano Futsal
Tsc Lazio Futsal 1
13/10 17:00
FT 
 Ryukyu
Fukushima United FC 
13/10 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Giravanz Kitakyushu 
13/10 16:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tokushima Vortis 
13/10 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Tochigi SC 
13/10 15:00
FT 
 Ventforet Kofu
Albirex Niigata 
13/10 14:30
FT 
 Renofa Yamaguchi
Avispa Fukuoka 
13/10 14:00
FT 
 Gifu
Okayama 
13/10 14:00
FT 
 Ehime
Yokohama 
13/10 13:00
FT 
 B Kyoto (w)
Ehime (w) 
13/10 15:00
FT 
 Bucheon 1995
Anyang 
13/10 14:00
FT 
 Suwon
Daejeon Citizen 
13/10 13:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Gwangju 
13/10 19:00
FT 
 Tukums-2000
Jdfs Alberts 
13/10 19:00
FT 
 Balvu Vilki
Staiceles Bebri 
13/10 19:00
FT 
 Fk Auda Riga
Preilu 
13/10 19:00
FT 
 Grobina
Rezekne / Bjss 
13/10 19:00
FT 
 Super Nova
Rigas Tehniska Universitate 
13/10 19:00
FT 
1 Fk Smiltene Bjss
Bfc Daugavpils 
13/10 20:00
FT 
 Stumbras 2
Pakruojis 
13/10 20:00
FT 
 Koralas
Utenis Utena 
13/10 19:00
FT 
 Banga Gargzdai
Dziugas Telsiai 
13/10 19:00
FT 
 Baltija Panevezys
Kupiskis 
13/10 20:00
FT 
 Dfk Dainava Alytus
Taip 
13/10 20:00
FT 
 Nevezis
Nfa Aisciai Kaunas 
13/10 19:00
FT 
 Trakai Ii
Zalgiris Vilnius 2 
14/10 06:00
FT 
 Reboceros De La Piedad
Pioneros De Cancun 
14/10 05:00
FT 
 Sporting Canamy
Intel Paja 
14/10 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Cd Albinegros Orizaba 
14/10 05:00
FT 
 Ua Zacatecas
Irapuato 
14/10 05:00
FT 
 Real Zamora
Club America Ii 
14/10 01:00
FT 
 Monarcas Morelia Ii
Pacific 
14/10 00:00
FT 
 Coyotes
Tuxtla 
14/10 00:00
FT 
 Dorados B
Calor De San Pedro 
13/10 22:00
FT 
1 Crusaders FC
Glentoran 
13/10 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ards 
13/10 22:00
FT 
 Institute
Ballymena United 
13/10 22:00
FT 
 Linfield FC
Newry City 
13/10 22:00
FT 
 Moss
Grorud IL 
13/10 22:00
FT 
 Odd Grenland B
Raufoss 
13/10 21:00
FT 
 Fram Larvik
Baerum SK 
13/10 19:00
FT 
 KFUM Oslo
Bryne 
13/10 19:00
FT 
 Skeid Oslo
Arendal 
13/10 21:00
AET 
 Roa Womens
Lsk Kvinner Womens 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [1-3], Lsk Kvinner Womens win
13/10 20:00
FT 
 Valerenga Womens
Avaldsnes Womens 
14/10 06:00
FT 
 Deportivo Capiata
Sol De America 
14/10 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Deportivo Union Comercio 1
13/10 23:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow 
13/10 23:00
FT 
1 Chrobry Glogow
Stal Mielec 
13/10 22:00
FT 
 Wigry Suwalki
GKS Tychy 
14/10 01:10
FT 
 Widzew lodz
Skra Czestochowa 
14/10 00:00
FT 
 Gornik Leczna
Znicz Pruszkow 
13/10 21:00
FT 
1 KS Energetyk ROW
Olimpia Grudziadz 
13/10 21:00
FT 
1 Resovia Rzeszow
Belchatow 
13/10 21:00
FT 
 Pogon Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 
13/10 20:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
13/10 18:00
FT 
 Podlasie Biala Podlaska
Orleta Radzyn Podlaski 
13/10 18:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Radunia Stezyca 
13/10 22:00
FT 
 Aves
Rio Ave 
14/10 00:45
FT 
 Al Shahaniya
Al Khor SC 
13/10 22:35
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Sailiya 
13/10 22:35
FT 
1 Al-Sadd
Al Rayyan 
14/10 01:30
FT 
 Universitaea Cluj
Dacia Unirea Braila 
13/10 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Farul Constanta 
13/10 16:00
FT 
1 Scm Argesul Pitesti
Juventus Bucharest 
13/10 16:00
FT 
 Acs Sirineasa
ACS Poli Timisoara 1
13/10 20:00
FT 
 Afc Unirea Tasnad
Odorheiu Secuiesc 
13/10 20:00
FT 
 Afumati
Agricola Borcea 
13/10 20:00
FT 
 Medgidia
Tunari 1
13/10 20:00
FT 
 Industria Galda
Gloria Lunca Teuz Cermei 
13/10 20:00
FT 
 Pucioasa
Afc Hermannstadt 2 
13/10 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Khimki 
13/10 22:00
FT 
1 Torpedo Armavir
Baltika 1
13/10 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl 
13/10 20:00
FT 
 Krasnodar II
Zenit-2 St.Petersburg 
13/10 19:30
FT 
 Spartak Tambov
Spartak Moscow II 
13/10 18:00
FT 
 Tom Tomsk
Petrotrest 
13/10 18:00
FT 
 Luch-Energiya
Avangard 
13/10 18:00
FT 
 Sibir
Volga Olimpiets 1
13/10 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Rotor Volgograd 
13/10 20:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Sokol 
13/10 20:00
FT 
 Saturn
Torpedo Moscow 
13/10 19:00
FT 
 Dinamo Briansk
FK Zvezda Ryazan 
13/10 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Kvant Obninsk 
13/10 19:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Salyut-Energia Belgorod 
13/10 19:00
FT 
 Khimki Reserve
FK Kaluga 
13/10 18:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Strogino Moscow 
13/10 16:00
FT 
 Dinamo Barnaul
Zvezda Irkutsk 
13/10 20:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
FK Kolomna 
13/10 19:00
FT 
 Veles
Pskov 747 
13/10 17:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Novali Futsal 
13/10 20:00
FT 
 Zvezda Irkutsk Womens
Yenisey Krasnoyarsk Womens 1
14/10 02:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Coleraine 2
13/10 22:00
AET 
 Dunfermline
Alloa Athletic 
90min [2-2], Penalty [4-5], Alloa Athletic win
13/10 22:00
FT 
 East Fife
Queen of the South 
13/10 22:00
FT 
 Ross County
Montrose 
13/10 22:00
AET 
 Bohemians
Sutton United 
90min [0-0], Penalty [4-3], Bohemians win
13/10 22:00
FT 
 Partick Thistle
Dundee United 
13/10 22:00
FT 
 Elgin City
Cowdenbeath 1
13/10 16:00
FT 
 Ofk Belgrade U19
Partizan Belgrade U19 
13/10 15:00
FT 
1 Radnicki Nis U19
Brodarac U19 
13/10 16:30
FT 
 Psc Pezinok
Dunajska Luzna 
14/10 02:30
FT 
 Almeria
Las Palmas 
14/10 02:30
FT 
 Numancia
Zaragoza 
14/10 00:00
FT 
 Sporting de Gijon
Reus Deportiu 
13/10 22:00
FT 
 Osasuna
Cordoba 
14/10 02:30
FT 
 Real Madrid Castilla
Inter De Madrid 
14/10 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Cd Artistico Navalcarnero 1
14/10 00:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Valladolid B 
13/10 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Ad Union Adarve 
14/10 01:00
FT 
 Racing de Santander
Union Langreo 
14/10 01:00
FT 
 Ontinyent
Barcelona B 
14/10 00:00
FT 
 Villarreal B
UB Conquense 
14/10 00:15
FT 
 Vaidepenas Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
13/10 19:00
FT 
 Aik Solna Womens
If Boljan Womens 
13/10 22:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Karlslunds If Hfk 
13/10 21:00
FT 
 Sandvikens IF
Nykopings BIS 
13/10 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Fc Linkoping City 
13/10 20:00
FT 
 Bk Forward
Vasteras 
13/10 22:00
FT 
 Skovde AIK
Oskarshamns AIK 
13/10 21:00
FT 
 Atvidabergs FF
IK Oddevold 
13/10 21:00
FT 
1 Eskilsminne IF
Ljungskile SK 
13/10 20:00
FT 
 Torns IF
Husqvarna FF 
13/10 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Grebbestads If 
13/10 20:00
FT 
 Torslanda IK
Vanersborg 
13/10 20:00
FT 
 IFK Lulea
Ifk Umea 
13/10 19:00
FT 
 Friska Viljor
Taftea Ik 
13/10 20:00
FT 
 BKV Norrtalje
Taby 
13/10 20:00
FT 
 Stromsbergs IF
Skiljebo SK 
13/10 20:00
FT 
 Valbo Ff
Vasalunds IF 
13/10 20:00
FT 
 Osterlen Ff
Hassleholms If 
13/10 19:00
FT 
1 Nassjo Ff
Raslatt SK 
13/10 20:00
FT 
 Enskede Ik
IK Sleipner 
13/10 20:00
FT 
 Varmbols Fc
Afk Linkoping 
13/10 20:00
FT 
 Bk Olympic
Lindome GIF 
13/10 20:00
FT 
 Ifk Malmo
Varbergs Gif 
13/10 20:00
FT 
 Kvarnby IK
Ullared 
13/10 20:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Hogaborgs Bk 
13/10 19:30
FT 
 Vinbergs If
IS Halmia 
13/10 19:00
FT 
1 Assyriska Bk
Hittarps Ik 2
13/10 20:00
FT 
 Brommapojkarna U19
Djurgardens U19 
13/10 21:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Eskilstuna United Df Womens 
13/10 20:00
FT 
 Tepecik Bld
Erbaaspor S 
13/10 19:00
FT 
 Wing Larsburg
Sile Yildizspor 
13/10 19:00
FT 
1 Artvin Hopaspor
Karaman Belediyesi Spor 
13/10 19:30
FT 
 Duzcespor
Catalca Spor 
13/10 19:00
FT 
 Yeni Orduspor
Bergama Belediyespor 
14/10 00:00
FT 
 Korfez Bld
Bucaspor 
13/10 19:00
FT 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Fatsa Belediyespor 
13/10 18:00
FT 
 Goztepe U21
Konyaspor U21 
14/10 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Kahramanmaras 
13/10 23:00
FT 
 Sanliurfaspor
Etimesgut Belediye Spor 
13/10 23:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Pendikspor 
13/10 20:00
FT 
 Bandirmaspor
Manisa Bb Spor 
13/10 20:00
FT 
 Darica Genclerbirligi
Zonguldak 
13/10 20:00
FT 
 Karagumruk
Kirklarelispor 
13/10 20:00
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Fethiyespor 
13/10 19:30
FT 
 Konya Anadolu Selcukluspor
Bugsasspor 
13/10 19:30
FT 
 Tokatspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
14/10 00:00
FT 
 Vestel Manisaspor
Gumushanespor 
14/10 00:00
FT 
 Sakaryaspor
Amedspor 
13/10 20:00
FT 
 Bayrampasaspor
Bodrumspor 
13/10 20:00
FT 
 Sariyer
Ankara Demirspor 
13/10 20:00
FT 
 Usakspor
Sancaktepe Belediye Spor 
13/10 19:30
FT 
 Keciorengucu
Inegolspor 
13/10 19:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Kastamonuspor 
13/10 19:30
FT 
 Samsunspor
Gaziantepspor 
14/10 03:00
FT 
 CA Penarol
Centro Atletico Fenix 
14/10 03:00
FT 
1 Ca Atenas
Rampla Juniors 1
14/10 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Portland Timbers 2 
14/10 10:30
FT 
 Sacramento Republic
Las Vegas Lights 
14/10 10:00
FT 
 Fresno
Real Monarchs Slc 
14/10 09:00
FT 
 Reno 1868
Orange County Blues Fc 
14/10 08:30
FT 
 Nashville
Cincinnati 
14/10 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Seattle Sounders 2 
14/10 07:30
FT 
 Charlotte Independence
North Carolina 
14/10 07:30
FT 
 Louisville City
Indy Eleven 
14/10 07:00
FT 
 Atlanta United 2
Richmond Kickers 
14/10 07:00
FT 
 Harrisburg Islanders
Toronto 2 
13/10 17:30
AET 
 Nam Dinh
Hanoi 2 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3], Nam Dinh win
13/10 21:30
FT 
 Barry Town Afc
Carmarthen 
14/10 05:30
FT 
 Chile U20
Brazil U21 
13/10 23:30
FT 
 Oman
Philippines 
13/10 23:00
FT 
 Sweden U20
Denmark U20 
13/10 22:00
FT 
 NK Maribor
Hnk Gorica 
13/10 22:00
FT 
 Uzbekistan
North Korea 
13/10 22:00
FT 
 Belgium U19
Uzbekistan U17 
13/10 22:00
FT 
 Djk Teutonia Schalke
Nurnberg 
13/10 21:00
FT 
 NK Aluminij
NK Lokomotiva Zagreb 
13/10 19:35
FT 
 China
India 
13/10 19:30
FT 
 Myanmar
Bolivia 
13/10 18:00
FT 
 Gorodeya
Dinamo Minsk 
13/10 18:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Gks Jastrzebie 
13/10 17:30
FT 
 Cracovia Krakow
Piast Gliwice 
13/10 17:00
FT 
 Warta Poznan
Wisla Plock 
13/10 17:00
FT 
 Viitorul Constanta
Dunarea Calarasi 
13/10 17:00
FT 
1 Dynamo Kyiv
Arsenal Kyiv 
13/10 16:30
FT 
 Indonesia U19
Jordan U19 
13/10 16:00
FT 
 Armenia U19
France U19