livescore - live soccer scores

Soccer Results: 12 Oct 2018 Soccer Scores & Results

13/10 02:45
FT 
 Belgium
Switzerland 
13/10 02:45
FT 
 Croatia
England 
13/10 02:45
FT 
 Austria
Northern Ireland 
13/10 02:45
FT 
 Estonia
Finland 
13/10 02:45
FT 
 Greece
Hungary 
13/10 02:45
FT 
 Moldova
San Marino 
13/10 02:45
FT 
 Belarus
Luxembourg 
13/10 10:00
FT 
 Los Angeles
Houston Dynamo 
13/10 02:30
FT 
 Slovakia U21
Estonia U21 
13/10 02:00
FT 
 Germany U21
Norway U21 
13/10 00:30
FT 
 Latvia U21
Netherlands U21 
13/10 00:00
FT 
 Slovenia U21
Bulgaria U21 
13/10 00:00
FT 
 Croatia U21
Greece U21 
13/10 00:00
FT 
 Denmark U21
Poland U21 
13/10 00:00
FT 
 Faroe Islands U21
Lithuania U21 
13/10 00:00
FT 
 Ukraine U21
Scotland U21 
13/10 00:00
FT 
 Russia U21
FYR Macedonia U21 
13/10 00:00
FT 
 Serbia U21
Austria U21 
13/10 00:00
FT 
 Romania U21
Wales U21 
12/10 23:30
FT 
 Finland U21
Georgia U21 
12/10 23:00
FT 
 Malta U21
Hungary U21 
12/10 22:00
FT 
 Montenegro U21
Luxembourg U21 1
13/10 01:00
FT 
 Egypt
Eswatini 
13/10 03:45
FT 
 Algeria
Benin 
13/10 03:00
FT 
 Mali
Burundi 
13/10 01:00
FT 
 Cote d Ivoire
Central African Republic 
13/10 01:00
FT 
 Egypt
Swaziland 
13/10 01:00
FT 
 Cape Verde
Tanzania 
13/10 00:30
FT 
 Guinea
Rwanda 
13/10 00:00
FT 
 Togo
Gambia 
13/10 00:00
FT 
 Gambia
Togo 1
12/10 23:10
FT 
 Angola
Mauritania 
12/10 23:00
FT 
 Gabon
South Sudan 
12/10 22:30
FT 
 Malawi
Cameroon 
13/10 08:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Ponte Preta 
13/10 07:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Sampaio Correa (MA) 
13/10 06:15
FT 
 Juventude Rs
Goias 
13/10 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Olimpia Sp 
13/10 07:00
FT 
 Csyd Barnechea
Audax Italiano 
13/10 08:45
FT 
 Millonarios
Caldas 
13/10 05:00
FT 
 Patriotas
Aguilas Doradas 
13/10 08:00
FT 
 Dominican Republic
Cayman Islands 
13/10 08:00
FT 
 Grenada
Cuba 
13/10 06:30
FT 
 Bermuda
Sint Maarten 
13/10 06:00
FT 
 Bahamas
Antigua & Barbuda 
13/10 04:00
FT 
 US Virgin Islands
Curacao 
12/10 17:00
FT 
 Teplice U21
Slovan Liberec U21 
13/10 00:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Dukla Praha 
12/10 23:00
FT 
 Opava
Vysocina Jihlava 
13/10 09:00
FT 
 Macara
Delfin 
13/10 02:45
FT 
 Tranmere Rovers
Macclesfield Town 
12/10 21:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Ipswich U23 
12/10 20:30
FT 
 Millwall U23
Watford U23 1
12/10 20:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Crewe Alexandra U23 
12/10 20:00
FT 
 Leeds United U23
Burnley U23 
12/10 20:00
FT 
 Switzerland Womens U17
Kazakhstan Womens U17 
12/10 17:00
FT 
 Northern Ireland Womens U17
Greece Womens U17 
13/10 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Siquinala 
12/10 18:30
FT 
 Salgaocar Sports Club
Corps Of Signals 
12/10 16:50
FT 
 Mizoram Police
Chawnpui 
12/10 16:30
FT 
 Bhayangkara
Sriwijaya Palembang 
13/10 02:45
FT 
 Drogheda United
Finn Harps 
13/10 02:45
FT 
 Cork City
Limerick FC 
13/10 02:45
FT 
 St. Patrick's
Shamrock Rovers 
13/10 02:45
FT 
 Waterford United
Dundalk 
12/10 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Natzrat Illit 
12/10 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Ramat Gan FC 
12/10 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Iksal 
12/10 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Rishon Letzion 
12/10 20:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalomu19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 
12/10 13:00
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
F League Selection Futsal 
13/10 11:00
FT 
 Osaka
Verspah Oita 
13/10 10:00
FT 
 Murcielagos
Chivas Guadalajara 2 
13/10 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Cd Cuautla 
13/10 05:00
FT 
 Necaxa Ii
Ua De Chihuahua 1
13/10 05:00
FT 
 Queretaro Womens
Atlas Womens 
13/10 02:00
FT 
 Volendam
Almere City FC 
13/10 02:00
FT 
 RKC Waalwijk
Oss 
13/10 02:00
FT 
 Helmond Sport
Telstar 
13/10 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Utrecht Am 
13/10 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Eindhoven 
13/10 02:00
FT 
 Den Bosch
Dordrecht 90 
13/10 08:30
FT 
 Capital Ff Womens
WaiBOP Utd Womens 
13/10 10:00
FT 
 San Francisco
Sporting San Miguelito 
13/10 07:15
FT 
 Independiente Fbc
Guarani CA 
13/10 05:00
FT 
 Sportivo Luqueno
3 De Febrero 
13/10 00:00
FT 
 Belenenses U23
Coimbra Ec U23 
12/10 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Cs Universitatea Craiova B 
12/10 20:00
FT 
 National Sebis
Millenium Giarmata 
12/10 20:00
FT 
 Atletic Bradu
Acso Filiasi 
12/10 20:00
FT 
1 Soimii Lipova
Cs Municipal Lugoj 
12/10 20:00
FT 
 Pascani
Botosani 2 
12/10 20:00
FT 
1 Csm Ramnicu Sarat
Acs Kse Targu Secuiesc 
12/10 20:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Cluj Ii 
12/10 20:00
FT 
 Viitorul Domnesti
Cs Sporting Rosiori 
12/10 20:00
FT 
 Acs Dumbravita
Crisul Chisineu Cris 
12/10 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Mse Targu Mures 
12/10 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Cs Minaur Baia Mare 
12/10 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
12/10 20:00
FT 
1 Ghiroda Si Giarmata Vii
Unirea Alba Iulia 
12/10 20:00
FT 
 Voluntari B
Acs Flacara Horezu 
12/10 19:00
FT 
 Infratirea Harman
Cs Iernut 
13/10 02:35
FT 
 Arbroath
Edinburgh City 
12/10 21:00
FT 
 Zlatibor
Buducnost Dobanovci 1
12/10 21:00
FT 
 Poprad U19
Senica U19 
13/10 03:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Elche 
13/10 00:00
FT 
 Extremadura
Cadiz 
12/10 22:00
FT 
 Malaga
Albacete 
12/10 18:00
FT 
 Cultural De Durango
Barakaldo CF 
13/10 04:00
FT 
 Ad Anaza Womens
Cd San Lorenzo Constancia Womens 
12/10 19:00
FT 
 Sd Casablanca Womens
Ud Sanse Womens 1
12/10 18:30
FT 
 CD Parquesol Womens
Dns De Belen Womens 
12/10 18:30
FT 
 Gijon Ff Womens
Cd Monte Womens 
12/10 22:00
FT 
 Halmstads BK U19
Trelleborg U19 
12/10 19:00
FT 
1 IFK Norrkoping U21
Brommapojkarna U21 
12/10 21:00
FT 
 Al Nawair
Hutteen Latakia 
12/10 21:00
FT 
 Al-Karamah
Al Shorta Damascus 1
12/10 21:00
FT 
 Al ittihad SYR
Al Sahel Syr 
12/10 17:30
FT 
 Thammasat University
Chulalongkorn University 
12/10 17:20
FT 
 Rangsit University Jw
Thonburi University 
12/10 17:15
FT 
 Rajapruek University
Kasembundit University 
12/10 15:10
FT 
1 Dhurakij Pundit University
Bangkok Christian College 
12/10 15:00
FT 
 Bangkok Thonburi University
King Mongkut University 
12/10 15:00
FT 
 North Bangko College
Kasetsart University 
12/10 20:00
FT 
 Hacettepe Spor
Eyupspor 
12/10 21:05
FT 
 Masfut
Al Taawon 
12/10 20:00
FT 
1 Sumy
Kolos Kovalyovka 
12/10 18:30
FT 
 Lokomotiv Bfk
Nurafshon 
12/10 18:30
FT 
 Hotira Namangan
Zaamin 
12/10 18:30
FT 
 Yozyovon
Fk Gijduvon 
12/10 18:00
FT 
2 Pfc Labsa
Sherdor Samarqand 1
13/10 02:30
FT 
 Holywell
Rhyl FC 
13/10 02:30
FT 
 Port Talbot
Afan Lido 
13/10 02:45
FT 
 Aberystwyth Town
Caernarfon 1
13/10 02:45
FT 
 Bala Town
Newtown 1
13/10 02:45
FT 
 Llanelli
Cardiff Metropolitan University 
13/10 08:30
FT 
 Peru
Chile 
13/10 02:45
FT 
 Basque
Venezuela 
13/10 02:45
FT 
 France U21
Turkey U21 
12/10 22:30
FT 
 Sturm Graz
NK Publikum Celje 
12/10 22:00
FT 
 Stade Reims
Valenciennes 
12/10 22:00
FT 
 Wolfsberger AC
NK Triglav Kranj 
12/10 22:00
FT 
1 Al Wihdat Amman
Shabab AlOrdon 1
12/10 22:00
FT 
 Blau Weiss Linz
SSV Jahn Regensburg 
12/10 22:00
FT 
 Korona Kielce
GKS Katowice 
12/10 22:00
FT 
 Lugano
Virtus Entella 
12/10 21:30
FT 
 Larisa
Trikala 
12/10 21:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
AEL Limassol 
12/10 21:30
FT 
 Astra Ploiesti
Dunav Ruse 
12/10 21:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Alki Oroklini 
12/10 21:30
FT 
 TSV Hartberg
SC Wiener Neustadt 
12/10 21:30
FT 
 Bochenski Klub Sportowy
Wisla Krakow 
12/10 21:30
FT 
1 Sepahan
Peykan 
12/10 21:00
FT 
 SV Horn
Rapid Wien 
12/10 21:00
FT 
 Sri Lanka
Malaysia 
12/10 21:00
FT 
 Rudes
Domzale 
12/10 21:00
FT 
 Asteras Tripolis
Panahaiki-2005 
12/10 21:00
FT 
 Udinese
Ask Bravo Publikum 
12/10 21:00
FT 
 St.Polten
MTK Hungaria FC 
12/10 21:00
FT 
 LASK Linz
SKU Amstetten 
12/10 21:00
FT 
 Ermis Aradippou
Omonia Nicosia 
12/10 20:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Eskisehirspor 
12/10 20:00
FT 
 Union Berlin
SV Babelsberg 03 
12/10 20:00
FT 
 Romania U19
Sweden U19 
12/10 20:00
FT 
 Bulgaria U19
Cyprus U19 
12/10 20:00
FT 
 Singapore
Mongolia 
12/10 20:00
FT 
 Monori Se
Ujpesti TE 
12/10 20:00
FT 
 Maritsa Plovdiv
Svilengrad 1921 
12/10 19:50
FT 
 Chikhura Sachkhere
Merani Martvili 
12/10 19:30
FT 
 Cambodia
Timor Leste 
12/10 19:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Botev Vratsa 
12/10 19:00
FT 
 South Korea
Uruguay 
12/10 18:35
FT 
 Japan
Panama 
12/10 18:00
FT 
 Latvia U19
Greece U19 1
12/10 17:30
FT 
 Ingolstadt 04
Wurzburger Kickers 
12/10 17:00
FT 
 Kazincbarcika
Diosgyor 
12/10 17:00
FT 
 Mlada Boleslav
Hradec Kralove 
12/10 16:30
FT 
 Macarthur South West United
Central Coast Mariners 
12/10 16:00
FT 
 Botev Plovdiv
Botev Galabovo 
12/10 16:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias