livescore - live soccer scores

Soccer Results: 07 Oct 2018 Soccer Scores & Results

07/10 23:30
FT 
 Liverpool
Manchester City 
07/10 21:15
FT 
 Southampton
Chelsea 
07/10 19:00
FT 
 Fulham
Arsenal 
08/10 02:45
FT 
 Valencia
Barcelona 
08/10 00:30
FT 
 Sevilla
Celta Vigo 1
08/10 00:30
FT 
 Espanyol
Villarreal 
07/10 22:15
FT 
 Atletico Madrid
Real Betis 
07/10 18:00
FT 
 Valladolid
SD Huesca 
08/10 02:30
FT 
 Spal
Inter Milan 
08/10 00:00
FT 
 Napoli
Sassuolo 1
07/10 21:00
FT 
 Atalanta
Sampdoria 
07/10 21:00
FT 
 AC Milan
Chievo 
07/10 21:00
FT 
 Lazio
Fiorentina 
07/10 18:30
FT 
 Genoa
Parma 
08/10 00:00
FT 
 RB Leipzig
Nurnberg 1
07/10 21:30
FT 
 Hoffenheim
Eintr. Frankfurt 1
07/10 19:30
FT 
 Freiburg
Bayer Leverkusen 
08/10 03:00
FT 
1 PSG
Lyon 1
07/10 23:00
FT 
 Marseille
Caen 
07/10 23:00
FT 
1 AS Monaco
Stade Rennais 
07/10 21:00
FT 
 Bordeaux
Nantes 
07/10 20:30
FT 
 Bristol City
Sheffield Wed. 
07/10 22:45
FT 
 Ajax Amsterdam
AZ Alkmaar 
07/10 20:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Heracles Almelo 
07/10 20:30
FT 
 Willem II
Feyenoord Rotterdam 
07/10 18:15
FT 
 Emmen
Fortuna Sittard 
08/10 02:00
FT 
1 Gent
Genk 
08/10 00:00
FT 
 Standard Liege
Club Brugge 
07/10 20:30
FT 
 Zulte-Waregem
Anderlecht 
08/10 03:00
FT 
 Portimonense
Sporting Lisbon 
08/10 00:30
FT 
1 Benfica
Porto 
07/10 22:00
FT 
 Boavista
Aves 
07/10 22:30
FT 
1 St. Johnstone
Celtic 
07/10 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Hearts 1
08/10 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow 1
07/10 21:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Krasnodar 1
07/10 19:00
FT 
 Terek Groznyi
Anzhi 
07/10 16:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow 
07/10 15:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Tokyo 
07/10 14:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Jubilo Iwata 
07/10 12:05
FT 
 Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds 
07/10 15:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeonbuk Hyundai Motors 
07/10 13:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Suwon Samsung Bluewings 
07/10 13:00
FT 
 Gyeongnam
Jeju United 
07/10 20:45
FT 
 Japan U16
Tajikistan U16 
07/10 20:00
FT 
 Kamza
Flamurtari 
07/10 19:45
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Skenderbeu Korca 
07/10 22:45
FT 
 KF Tirana
KF Laci 
07/10 22:45
FT 
 Teuta Durres
Kastrioti Kruje 
08/10 00:00
FT 
1 Mc Oran
Es Setif 
08/10 02:30
FT 
 Berazategui
Victoriano Arenas 1
08/10 02:30
FT 
 River Plate
Sarmiento Resistencia 
08/10 06:00
FT 
1 Racing Club
Boca Juniors 
08/10 04:00
FT 
 Talleres Cordoba
Belgrano 1
08/10 02:00
FT 
 Rosario Central
Union Santa Fe 
08/10 00:15
FT 
 Atletico Tucuman
Lanus 
07/10 22:00
FT 
 CA Banfield
San Lorenzo 1
08/10 04:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Defensores de Belgrano 
08/10 04:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Villa Dalmine 
08/10 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Atletico Rafaela 1
07/10 19:00
FT 
 Ararat Yerevan
Avan Academy 
07/10 18:00
FT 
 Lori Vanadzor
Shirak 
07/10 18:00
FT 
 Banants
Artsakh 
07/10 22:00
FT 
 Pyunik
Alashkert 
07/10 16:30
FT 
 Svg Reichenau
Kufstein 
07/10 23:00
FT 
 Sturm Graz
Red Bull Salzburg 
07/10 20:30
FT 
 Rapid Wien
Mattersburg 
07/10 20:30
FT 
 Wacker Innsbruck
LASK Linz 
07/10 16:30
FT 
 Juniors OO
Blau Weiss Linz 
07/10 23:30
FT 
 Dinamo Minsk
Vigvam Smolevichy 
07/10 21:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
07/10 19:30
FT 
 Isloch Minsk
BATE Borisov 
07/10 22:00
FT 
 St Gilloise
Westerlo 
08/10 07:30
FT 
1 Blooming
Jorge Wilstermann 
08/10 05:15
FT 
1 Destroyers
Sport Boys Warnes 
08/10 04:00
FT 
1 Bolivar
Royal Pari 
08/10 03:00
FT 
 Aurora
Oriente Petrolero 
08/10 03:00
FT 
 Universitario de Sucre
Real Potosi 
08/10 00:15
FT 
 Levski Sofia
Slavia Sofia 
07/10 21:45
FT 
 Botev Vratsa
Ludogorets Razgrad 
07/10 19:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Vitosha Bistritsa 
08/10 07:00
FT 
 Colo Colo
Union Espanola 
08/10 04:30
FT 
 San Luis Quillota
Csd Antofagasta 
08/10 02:00
FT 
 Curico Unido
Everton CD 
07/10 19:35
FT 
1 Guangzhou R&F
Beijing Guoan 
07/10 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Guizhou Hengfeng 
07/10 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Hangzhou Greentown 
07/10 16:00
FT 
1 Zhejiang Yiteng
Xinjiang Dabancheng 
07/10 15:30
FT 
 Dalian Chaoyue
Liaoning Whowin 
07/10 15:00
FT 
1 Jinlin Baijia
Zhenjiang Huasa 1
07/10 15:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Dalian Boyang 
07/10 15:00
FT 
 Lijiang Feihu
Zibo Sunday 
07/10 15:00
FT 
 Yanbian Beiguo
Sichuan Jiuniu 
07/10 15:00
FT 
 Tianjin Teda 2
Changchun Yatai Reserves 
07/10 15:00
FT 
 Chongqing Lifan Reserves
Shanghai Shenhua Reserves 1
07/10 14:30
FT 
 Dalian Yifang Reserves
Jiangsu Suning Reserves 
08/10 08:45
FT 
 Deportivo Pasto
Atletico Bucaramanga 
08/10 06:45
FT 
 Envigado
CD Jaguares 
08/10 06:15
FT 
 Boyaca Chico
America de Cali 
08/10 04:00
FT 
 Barranquilla
Deportivo Pereira 
08/10 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Llaneros de Guanare 
08/10 04:00
FT 
1 Orsomarso
Cortulua 
08/10 05:00
FT 
 USA womens
Panama (w) 
08/10 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Universidad de Costa Rica 
08/10 05:00
FT 
 AD Carmelita
Alajuelense 1
08/10 04:00
FT 
 Perez Zeledon
Limon 
08/10 01:05
FT 
1 Ad Grecia
Ad San Carlos 
08/10 01:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Guadalupe 
08/10 01:00
FT 
 Hajduk Split
ZNK Osijek 
07/10 22:30
FT 
 Rudes
Dinamo Zagreb 
07/10 19:00
FT 
 Trnje
NK Krk 
08/10 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
AEK Larnaca 
07/10 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Apollon Limassol FC 
07/10 22:00
FT 
 AEL Limassol
Alki Oroklini 
07/10 16:30
AET 
 Karlovy Vary Dvory
Sokol Zapy 
90min [0-0], Penalty [6-7], Sokol Zapy win
07/10 16:15
FT 
 Unicov
Dolni Benesov 
08/10 00:00
FT 
 Slavia Praha
Marila Pribram 
07/10 21:00
FT 
 Mfk Karvina
Dukla Praha 
07/10 21:00
FT 
1 Opava
Bohemians 1905 
07/10 21:00
FT 
 Baumit Jablonec
Synot Slovacko 
07/10 21:00
FT 
 Viktoria Plzen
Teplice 
07/10 22:00
FT 
1 Hradec Kralove
Fotbal Trinec 
07/10 22:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Prostejov 
07/10 22:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Viktoria Zizkov 
07/10 16:00
AET 
 Slovan Cernovir
Mohelnice 1
90min [1-1], Penalty [3-4], Mohelnice win
07/10 17:00
FT 
 Mlada Boleslav U19
Viktoria Plzen U19 
07/10 17:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Mlada Boleslav U21 
07/10 16:30
FT 
 Banik Ostrava U21
Zlin U21 
07/10 19:45
FT 
1 Fremad Amager
Hvidovre IF 
07/10 19:45
FT 
 Naestved
Elite 3000 Helsingor 
07/10 19:45
FT 
 Roskilde
Nykobing Falster 
07/10 19:45
FT 
 Silkeborg IF
Lyngby 
07/10 19:45
FT 
 Thisted
Fredericia 
07/10 20:00
FT 
 Ringkobing
Sydvest 
07/10 21:00
FT 
 B 73 Slagelse
Bronshoj 
08/10 02:00
FT 
 Midtjylland
Vendsyssel 
08/10 00:00
FT 
 Aalborg BK
Brondby 
07/10 22:00
FT 
 Kobenhavn
Randers 
07/10 20:00
FT 
 Horsens
Esbjerg FB 
07/10 18:00
FT 
 Hobro I.K.
Nordsjaelland 
08/10 05:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Macara 
08/10 03:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Univ. Catolica 
08/10 03:00
FT 
 Al Ahly
Ittihad Alexandria 
08/10 00:00
FT 
1 Wadi Degla SC
Smouha SC 
07/10 21:00
FT 
 Haras El Hedoud
Talaea Ei Gaish 
08/10 05:15
FT 
 Cd Audaz
Jocoro 
07/10 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Exeter City U23 
07/10 19:30
FT 
 West Bromwich U23
Liverpool U23 
07/10 20:00
FT 
 Flora Tallinn
Nomme JK Kalju 
07/10 18:00
FT 
 Elva
Jk Tallinna Kalev Ii 
07/10 21:30
FT 
 Poland Womens U17
Litva U17 (w) 
07/10 17:00
FT 
 Scotland Womens U17
Slovakia Womens U17 
07/10 20:00
FT 
 Bulgaria Womens U19
Romania Womens U19 
07/10 20:00
FT 
 Portugal Womens U19
Italy Womens U19 
07/10 17:00
FT 
 Slovakia Womens u19
England womens U19 
07/10 17:00
FT 
 Croatia Womens U19
Malta Womens U19 
07/10 22:00
FT 
 HJK Helsinki
VPS Vaasa 
07/10 22:00
FT 
 IFK Mariehamn
Lahti 
07/10 22:00
FT 
 KuPS
Ilves Tampere 
07/10 18:30
FT 
1 Santa Claus
Roi United 
07/10 18:00
FT 
 PK-35
Herto 
07/10 18:00
FT 
 Hercules Ii
Otp 
07/10 18:00
FT 
 Hoogee
Kapa Ii 
08/10 00:00
FT 
1 Olympique De Marseille B
Saint Priest 
07/10 19:30
FT 
1 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
07/10 20:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Telavi 
07/10 19:30
FT 
 Union Berlin
Heidenheimer 
07/10 19:30
FT 
 Ingolstadt 04
Paderborn 07 
07/10 19:30
FT 
 St. Pauli
SV Sandhausen 
07/10 20:00
FT 
1 SV Wehen Wiesbaden
Hallescher 1
07/10 19:00
FT 
 Sv Meppen
Munchen 1860 
07/10 20:00
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Torgelower Sv Greif 
07/10 19:00
FT 
 Sc Dusseldorf West
Fsv Duisburg 
07/10 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Hannover 96 Am 
07/10 19:30
FT 
 Holstein Kiel 2
St Pauli 2 
07/10 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
FSV Optik Rathenow 
07/10 19:00
FT 
 Chemnitzer
Wacker Nordhausen 
07/10 19:00
FT 
1 Rot-weiss Erfurt
Zfc Meuselwitz 
07/10 17:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Sv Sandhausen U19 
07/10 17:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
St Pauli U19 
07/10 17:00
FT 
 Schalke 04 U19
Rb Leipzig U19 
08/10 01:30
FT 
 AEK Athens
Olympiakos Piraeus 
08/10 00:00
FT 
 Atromitos Athens
Pas Giannina 
07/10 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
Apollon Smirnis 
07/10 21:00
FT 
 Lamia
OFI Crete 
07/10 21:00
FT 
 Ermis Amyntaiou
Ao Palaiochoras 
08/10 03:30
FT 
 Deportivo Chiantla
Club Comunicaciones 
08/10 02:00
FT 
 CD Malacateco
Deportivo Petapa 
08/10 01:00
FT 
 CSD Municipal
Antigua Gfc 
08/10 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
CD Puerto de Iztapa 
08/10 04:00
FT 
 Honduras Progreso
Real Espana 
07/10 15:30
FT 
 South China
Mutual Football Club 
07/10 15:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Happy Valley 
07/10 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Tung Sing 
07/10 13:30
FT 
 Fu Moon
Lucky Mile 
07/10 13:30
FT 
1 Wan Chai Sf
Tuen Mun Progoal 1
07/10 13:30
FT 
 Sao Jose Ap
Yau Tsim Mong Ft 
07/10 13:30
FT 
 Double Flower Fa
Dreams Metro Gallery 
07/10 17:30
FT 
1 Yuen Long
Kitchee 
07/10 14:30
FT 
 Hoi King Sa
Rf 
08/10 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
MTK Hungaria FC 
07/10 21:00
FT 
 Cegled
Kazincbarcika 
07/10 21:00
FT 
 Budaorsi Sc
Mte Mosonmagyarovar 
07/10 21:00
FT 
 Monori Se
Soroksar 
07/10 22:00
FT 
 Bengaluru
Jamshedpur 
07/10 22:00
FT 
 Bengaluru
Jamshedpur 
07/10 16:30
FT 
 Persis Solo
Psir Rembang 
07/10 19:30
FT 
 Mitra Kukar
PSM Makassar 
07/10 19:30
FT 
 Barito Putera
PSMS Medan 
07/10 18:00
FT 
 Ballymun United
Bangor Celtic 
08/10 02:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Tel Aviv 
08/10 00:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
08/10 02:30
FT 
 Piacenza
Novara 
08/10 02:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Arezzo 2
07/10 22:30
FT 
 Pisa
Alessandria 1
07/10 22:30
FT 
 Arzachena
Asd Albissola 
07/10 20:30
FT 
 Lucchese
Cuneo 
07/10 20:30
FT 
1 Pontedera
Olbia 1
08/10 00:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Albinoleffe 
08/10 00:30
FT 
1 Fermana
Ravenna 
08/10 00:30
FT 
 Gubbio
Alma Juventus Fano 
08/10 00:30
FT 
 Imolese
Pordenone Calcio Ssd 
07/10 20:30
FT 
 Feralpisalo
Teramo 
07/10 20:30
FT 
 Giana
Rimini 
07/10 20:30
FT 
 Ternana
Renate Ac 
07/10 20:30
FT 
 Triestina
Usd Virtus Verona 
07/10 20:30
FT 
 Vicenza
Vis Pesaro 
08/10 03:00
FT 
 Palermo
Crotone 
07/10 21:00
FT 
 Brescia
Padova 
07/10 21:00
FT 
1 Livorno
Spezia 
07/10 21:00
FT 
 Sangiovannese
Real Forte Querceta 
07/10 21:00
FT 
 Pro Sesto
Scanzorosciate 
07/10 21:00
FT 
 Latina Calcio
Nuova Monterosi 
07/10 21:00
FT 
 Acd Campodarsego
Apdc Chions 
07/10 20:30
FT 
 Virtus Francavilla
Giulianova 
07/10 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Thespa Kusatsu Gunma 
07/10 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Yscc Yokohama 
07/10 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Gainare Tottori 
07/10 13:00
FT 
 Kataller Toyama
SC Sagamihara 
07/10 15:00
FT 
 Machida Zelvia
Yamagata Montedio 
07/10 14:00
FT 
 Roasso Kumamoto
JEF United Ichihara 
07/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Zweigen Kanazawa FC 
07/10 13:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Gifu 
07/10 13:00
FT 
 Oita Trinita
Kyoto Purple Sanga 
07/10 13:00
FT 
 Tochigi SC
Yokohama 
07/10 21:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Astana 
07/10 20:00
FT 
 Tusker
Gor Mahia 
07/10 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Nzoia United 
07/10 20:00
FT 
 Kakamega
Posta Rangers 
07/10 20:00
FT 
 Mathare United
Ulinzi Stars Nakuru 
07/10 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Chemelil Sugar 
07/10 20:00
FT 
 Nakumatt
Vihiga United 
07/10 13:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Seoul E Land 
07/10 21:00
FT 
 Gjilani
Kf Liria 
07/10 21:00
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Flamurtari Pristina Kos 
07/10 20:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Fk Valmiera 
07/10 18:00
FT 
1 Jelgava
Rigas Futbola Skola 
07/10 21:00
FT 
 Preilu
Grobina 
07/10 20:00
FT 
 Baltija Panevezys
Banga Gargzdai 
07/10 20:00
FT 
 Taip
Zalgiris Vilnius 2 
07/10 18:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius 
07/10 18:00
FT 
 Stumbras Kaunas
Suduva 
07/10 20:30
FT 
 Kamuzu Barracks
Silver Strikers 
07/10 21:00
FT 
 Perak
Sabah 
08/10 07:00
FT 
 Puebla
Lobos Buap 
08/10 01:00
FT 
1 Toluca
Pachuca 
08/10 01:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Mineros De Zacatecas 
07/10 20:00
FT 
 Codru Lozova
Singerei 
07/10 20:00
FT 
 Abus Ungheni
Floresti 
07/10 20:30
FT 
 Decic Tuzi
Arsenal Tivat 
07/10 20:30
FT 
 Otrant
Berane 
08/10 03:30
FT 
 Wydad Casablanca
Olympique de Safi 
08/10 01:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
08/10 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Sogndal 
08/10 00:00
FT 
1 Viking
Tromsdalen UIL 
08/10 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Mjondalen 
08/10 00:00
FT 
 Kongsvinger
Asane Fotball 
07/10 22:00
FT 
 Jerv
Levanger 
07/10 21:00
FT 
1 Ham-Kam
Aalesund 
07/10 21:00
FT 
 Strommen
Floro 
07/10 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Notodden FK 
08/10 02:00
FT 
 Brann
Lillestrom 
08/10 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Molde 
08/10 00:00
FT 
 Odd Grenland
Ranheim IL 
08/10 00:00
FT 
 Rosenborg
Sandefjord 
08/10 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Sarpsborg 08 FF 
08/10 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Tromso IL 
07/10 22:00
FT 
 Raufoss
Honefoss 
07/10 22:00
FT 
 Elverum
Mjolner 1
07/10 21:00
FT 
 Stabaek B
Moss 
07/10 20:00
FT 
1 Baerum SK
Alta 
08/10 00:00
FT 
 IL Hodd
Skeid Oslo 
08/10 00:00
FT 
 Bryne
Arendal 
07/10 20:00
FT 
 Valerenga B
Stjordals Blink 
07/10 19:00
FT 
1 Egersunds IK
Nardo 
08/10 06:45
FT 
 Nacional Asuncion
Independiente Fbc 
08/10 04:40
FT 
 Olimpia Asuncion
General Diaz 
08/10 00:00
FT 
 Cracovia Krakow
Wisla Krakow 
07/10 21:30
FT 
 Arka Gdynia
Zaglebie Lubin 1
07/10 21:30
FT 
 Korona Kielce
Jagiellonia Bialystok 
07/10 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Ks Legionovia Legionowo 2
07/10 17:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Ks Polonia Sroda Wlkp 
07/10 23:00
FT 
 Varzim
Vitoria Guimaraes B 
07/10 23:00
FT 
 Leixoes
UD Oliveirense 
07/10 23:00
FT 
 Sporting Braga B
Academico Viseu 
07/10 22:00
FT 
 Porto B
Arouca 
07/10 18:15
FT 
 Academica Coimbra
GD Estoril-Praia 
07/10 18:00
FT 
 Ferreiras
Sp. Ideal 
07/10 18:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Belenenses U23 
08/10 00:50
FT 
 Al-Sadd
Al-Sailiya 
07/10 22:40
FT 
 Al Duhail Sc
Umm Salal 
08/10 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Concordia Chiajna 
07/10 23:00
FT 
 Sepsi
Gaz Metan Medias 
07/10 19:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Cs Voluntari 
07/10 17:00
FT 
 Universitaea Cluj
Juventus Bucharest 
07/10 19:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
FK Chita 
07/10 20:00
FT 
 FK Kolomna
Dolgiye Prudy 1
07/10 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
07/10 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Krasnodar Youth 
07/10 19:00
FT 
 Zemun
Crvena Zvezda 
07/10 21:00
FT 
 FK Bezanija
Zlatibor 
07/10 21:00
FT 
 Novi Pazar
FK Javor Ivanjica 
07/10 23:00
FT 
 Spartak Trnava
Skf Sered 
07/10 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Inter Bratislava 
07/10 16:30
FT 
 Nitra B
Lednicke Rovne 
07/10 16:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Tj Rovinka 1
07/10 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Ruzomberok B 
07/10 21:30
FT 
1 NK Triglav Kranj
Gorica 
07/10 21:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Bidvest Wits 
07/10 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Black Leopards 
07/10 21:30
FT 
 Baroka
Supersport United 
08/10 02:00
FT 
 Cadiz
Gimnastic Tarragona 
08/10 00:00
FT 
1 Deportivo La Coruna
Malaga 
08/10 00:00
FT 
 Elche
CD Lugo 
07/10 22:00
FT 
 Real Oviedo
Albacete 
07/10 18:00
FT 
 Reus Deportiu
Granada 
07/10 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Atletico De Madrid B 
07/10 23:00
FT 
 Burgos CF
Coruxo 
07/10 23:00
FT 
1 Cd Artistico Navalcarnero
Unionistas De Salamanca 2
07/10 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Las Palmas Atletico 1
07/10 18:00
FT 
1 Fuenlabrada
Pontevedra 
07/10 18:00
FT 
1 Salmantino
San Sebastian Reyes 
07/10 18:00
FT 
 Ad Union Adarve
Cultural Leonesa 1
07/10 18:30
FT 
 Cd Vitoria Spa
Cultural De Durango 
07/10 23:30
FT 
 Calahorra
CD Mirandes 
07/10 23:00
FT 
 Union Langreo
CD Izarra 
07/10 23:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
SD Gernika 1
07/10 23:00
FT 
 CD Tudelano
Real Oviedo B 
08/10 01:00
FT 
 Hercules
Ud Levante B 
08/10 00:00
FT 
 Alcoyano
Teruel 1
07/10 23:00
FT 
 Sabadell
Espanyol B 
07/10 18:00
FT 
 UB Conquense
Ontinyent 
07/10 18:00
FT 
 SD Ejea
Cd Ebro 
08/10 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Linense 
08/10 00:00
FT 
 Villanovense
Talavera De La Reina 
07/10 18:00
FT 
 Malaga B
Futbol Club Cartagena 
07/10 18:00
FT 
 UD Melilla
Don Benito 
07/10 17:30
FT 
 Almeria B
UCAM Murcia 1
07/10 17:30
FT 
 Sevilla Atletico
Granada Cf B 
07/10 19:00
FT 
 Caja Segovia Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
07/10 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Djurgardens 
07/10 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Hammarby 
07/10 23:30
FT 
1 AIK Solna
Orebro 
07/10 21:00
FT 
 Hacken
Malmo 
07/10 22:00
FT 
 Assyriska FF
Tegs Sk 
07/10 21:00
FT 
 Akropolis IF
Bk Forward 1
07/10 21:00
FT 
 Vasteras
Skelleftea Ff 
07/10 23:00
FT 
 IK Oddevold
Mjallby AIF 
07/10 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Skovde AIK 
07/10 23:30
FT 
 Helsingborg IF
Falkenbergs FF 
07/10 21:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Norrby IF 
07/10 22:00
FT 
 Grasshoppers
Lugano 
07/10 22:00
FT 
 Thun
Zurich 
07/10 22:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Sion 
07/10 22:00
FT 
 Servette
Wil 1900 
07/10 21:00
FT 
 Aarau
Winterthur 
07/10 20:30
FT 
 Chiasso
Lausanne Sports 
07/10 20:00
FT 
1 Munsingen
La Chaux De Fonds 1
07/10 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Buriram United 
07/10 19:00
FT 
 Muang Thong United
Bangkok United FC 
07/10 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Navy 
07/10 19:00
FT 
 Pattaya United
Port 
07/10 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Prachuap Khiri Khan 
07/10 19:00
FT 
 Sukhothai
Air Force Central 
07/10 19:00
FT 
 Suphanburi FC
Chainat FC 
07/10 19:00
FT 
1 Bangkok Glass
Nakhon Ratchasima 
07/10 19:00
FT 
 Chonburi Shark FC
Chiangrai United 
07/10 22:00
FT 
 Es Du Sahel
U.s.monastir 1
07/10 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
Cs. Hammam-lif 
07/10 20:00
FT 
 Yeni Altindag Bs
Belediye Vanspor 
07/10 19:30
FT 
 Ofspor
Adiyamanspor 
08/10 01:30
FT 
 Konyaspor
Besiktas 1
08/10 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Trabzonspor 
07/10 23:00
FT 
 Fenerbahce
Istanbul Basaksehir 
07/10 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Sivasspor 1
08/10 00:30
FT 
 Osmanlispor
Adana Demirspor 
08/10 00:30
FT 
 Adanaspor
Balikesirspor 
07/10 21:30
FT 
 Boluspor
Giresunspor 
07/10 19:00
FT 
2 Elazigspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
07/10 18:00
FT 
 Fenerbahce U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21