livescore - live soccer scores

Soccer Results: 06 Oct 2018 Soccer Scores & Results

07/10 00:30
FT 
 Manchester United
Newcastle United 
06/10 22:00
FT 
 Burnley
Huddersfield Town 
06/10 22:00
FT 
 Crystal Palace
Wolves 
06/10 22:00
FT 
1 Leicester City
Everton 
06/10 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Cardiff City 1
06/10 22:00
FT 
1 Watford
Bournemouth 
07/10 02:45
FT 
 Leganes
Rayo Vallecano 1
07/10 00:30
FT 
 Alaves
Real Madrid 
06/10 22:15
FT 
1 Getafe
Levante 
06/10 19:00
FT 
 Girona
Eibar 
07/10 02:30
FT 
 Empoli
AS Roma 
07/10 00:00
FT 
 Udinese
Juventus 
06/10 21:00
FT 
 Cagliari
Bologna 
07/10 00:30
FT 
 Bayern Munich
Monchengladbach 
06/10 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Augsburg 
06/10 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Schalke 04 
06/10 21:30
FT 
 Hannover 96
VfB Stuttgart 
06/10 21:30
FT 
 Mainz 05
Hertha Berlin 
07/10 02:00
FT 
 Amiens
Dijon 
07/10 02:00
FT 
 Angers SCO
Strasbourg 
07/10 02:00
FT 
1 Guingamp
Montpellier 1
07/10 02:00
FT 
 Nimes
Stade Reims 
06/10 23:00
FT 
 Lille
Saint Etienne 
06/10 22:00
FT 
 Altrincham
Bradford Park Avenue 
06/10 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Southport FC 
06/10 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Dulwich Hamlet 1
06/10 22:00
FT 
 Hereford
Welling United 
06/10 22:00
FT 
 Oxford City
Dartford 
06/10 19:30
FT 
 Peterborough Sports
Chorley 
07/10 00:30
FT 
 Bolton Wanderers
Blackburn Rovers 
06/10 22:00
FT 
 Birmingham
Rotherham United 
06/10 22:00
FT 
 Middlesbrough
Nottingham Forest 1
06/10 22:00
FT 
 Millwall
Aston Villa 
06/10 22:00
FT 
 Norwich
Stoke City 
06/10 22:00
FT 
 Preston North End
Wigan Athletic 1
06/10 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Derby County 
06/10 22:00
FT 
 Sheffield United
Hull City 
06/10 22:00
FT 
 Swansea City
Ipswich 
06/10 22:00
FT 
 West Bromwich
Reading 
06/10 19:30
FT 
1 Leeds United
Brentford 
07/10 02:45
FT 
1 De Graafschap
SC Heerenveen 
07/10 01:45
FT 
 Zwolle
SBV Excelsior 
07/10 01:45
FT 
 PSV Eindhoven
VVV Venlo 
07/10 00:30
FT 
 ADO Den Haag
Groningen 
07/10 02:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Oostende 
07/10 02:00
FT 
 St.-Truidense VV
Peruwelz 2
07/10 02:00
FT 
 Lokeren
Kortrijk 
07/10 00:00
FT 
 AS Eupen
Royal Antwerp 
07/10 03:30
FT 
1 Sporting Braga
Rio Ave 
07/10 01:00
FT 
 Maritimo
Vitoria Guimaraes 
06/10 22:30
FT 
 Vitoria Setubal
Moreirense 2
06/10 22:00
FT 
1 Motherwell
Livingston 
06/10 22:00
FT 
 Hibernian
Hamilton 
06/10 22:00
FT 
 Aberdeen
St. Mirren 
06/10 22:00
FT 
 Dundee
Kilmarnock 
07/10 00:00
FT 
 Rubin Kazan
Ural Sr 
06/10 21:30
FT 
 FK Rostov
Gazovik Orenburg 
06/10 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Dinamo Moscow 
06/10 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Shonan Bellmare 
06/10 18:00
FT 
1 Vissel Kobe
V-Varen Nagasaki 
06/10 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Gamba Osaka 
06/10 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol 
06/10 15:00
FT 
1 Chunnam Dragons
Seoul 1
06/10 13:00
FT 
 Daegu
Incheon United 
06/10 13:00
FT 
 Gangwon
Pohang Steelers 
06/10 18:30
FT 
 Hungary U17
Serbia U17 
06/10 18:30
FT 
 Romania U17
Lithuania U17 
07/10 00:45
FT 
 Usm Alger
Mc Alger 1
07/10 07:00
FT 
 Patronato Parana
Independiente 
07/10 04:45
FT 
1 San Martin San Juan
Velez Sarsfield 1
07/10 02:30
FT 
2 Gimnasia LP
Godoy Cruz 
07/10 00:15
FT 
1 Aldosivi
San Martin Tucuman 
07/10 04:05
FT 
 Chacarita Juniors
Arsenal de Sarandi 
07/10 02:30
FT 
 Quilmes
Gimnasia Mendoza 1
07/10 02:30
FT 
 Temperley
Gimnasia Jujuy 
07/10 00:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Almagro 
06/10 17:30
FT 
 Western Sydney
Sydney 
06/10 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
TSV Hartberg 
06/10 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Austria Wien 
06/10 23:00
FT 
 St.Polten
Trenkwalder Admira 
06/10 23:30
FT 
 Malkia
Al-Najma 
06/10 23:30
FT 
 Al-Muharraq
Al-Hadd 
06/10 23:00
FT 
 Gomel
Shakhter Soligorsk 
06/10 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Brest 
06/10 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vitebsk 
07/10 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
Tubize 
06/10 23:00
FT 
 KVSK Lommel
Roeselare 
07/10 08:00
FT 
 Gremio
Bahia 1
07/10 05:00
FT 
 Sao Paulo
Palmeiras 
07/10 03:00
FT 
 Chapecoense
Atletico-MG 
07/10 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
America Mineiro 
07/10 05:30
FT 
 Ponte Preta
CRB (AL) 1
07/10 03:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Vila Nova (GO) 
07/10 03:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Gremio Novorizontino 
07/10 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Audax Sao Paulo 1
07/10 02:00
FT 
 Juventus Sp
Sao Bernardo 
07/10 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Rio Claro 
07/10 02:00
FT 
 Taubate
Ituano Sp 
07/10 01:00
FT 
 Beroe
Lokomotiv Plovdiv 
06/10 22:30
FT 
 Septemvri Simitli
CSKA Sofia 
06/10 20:00
FT 
 Botev Plovdiv
Dunav Ruse 
06/10 21:00
FT 
 Botev Galabovo
PFK Montana 
06/10 21:00
FT 
 Arda
Ludogorets Razgrad Ii 
06/10 21:00
FT 
 Kariana Erden
Chernomorets Balchik 
06/10 21:00
FT 
 Litex Lovech
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
06/10 21:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Pfc Nesebar 
06/10 21:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Dobrudzha 
06/10 21:00
FT 
 Strumska Slava
Lokomotiv Sofia 
07/10 07:00
FT 
 Audax Italiano
Union La Calera 1
07/10 04:30
FT 
 Huachipato
Univ. Catolica 2
07/10 02:00
FT 
 Palestino
Universidad de Chile 
06/10 23:00
FT 
1 Deportes Temuco
O Higgins 
06/10 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Guangzhou Evergrande 
06/10 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Changchun YaTai 1
06/10 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
ShenHua SVA FC 
06/10 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Jiangsu Sainty 
06/10 19:35
FT 
1 Inner Mongolia Zhongyou
Shenzhen Jiazhaoye 
06/10 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Heilongjiang Lava Spring 
06/10 19:30
FT 
 Beijing Beikong
Meizhou Hakka 
06/10 19:30
FT 
 Wuhan ZALL
Meizhou Meixian Techand 
06/10 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Yan Bian Fude 
06/10 15:00
FT 
 Shenzhen Renren
Shaanxi Changan Athletic 
06/10 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Nantong Zhiyun 
06/10 15:00
FT 
 Suzhou Dongwu
Hebei Jingying 
06/10 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Sichuan Annapurna 
07/10 08:45
FT 
 Aguilas Doradas
Santa Fe 
07/10 07:00
FT 
 Deportivo Cali
Patriotas 
07/10 06:30
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Nacional 
07/10 04:15
FT 
1 Atletico Huila
Alianza Petrolera 
07/10 09:15
FT 
 Herediano
Deportivo Saprissa 1
07/10 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
06/10 21:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Rijeka 
07/10 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
APOEL Nicosia 1
06/10 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
E.N.Paralimni 
06/10 22:00
FT 
 Nea Salamis
AEP Paphos 
07/10 01:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Sparta Praha 
06/10 23:00
FT 
1 Mlada Boleslav
Banik Ostrava 
06/10 16:15
FT 
 Pardubice
Usti nad Labem 1
06/10 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Budejovice 
06/10 17:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Brno U19 
06/10 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Sparta Praha U19 
06/10 18:00
FT 
 Vejle Reserve
Sonderjyske Reserve 
06/10 22:00
FT 
 Odense BK
Aarhus AGF 
07/10 07:30
FT 
 Delfin
Barcelona Sporting Club 1
07/10 00:00
FT 
 El Gounah
Misr Elmaqasah 
07/10 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Cd Chalatenango 
07/10 07:45
FT 
 Isidro Metapan
Santa Tecla 
07/10 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Sonsonate 
06/10 22:00
FT 
 Aldershot Town
Halifax Town 
06/10 22:00
FT 
 Barnet
Solihull Moors 
06/10 22:00
FT 
 Barrow
Sutton United 
06/10 22:00
FT 
 Braintree Town
Eastleigh 
06/10 22:00
FT 
 Chesterfield
AFC Fylde 
06/10 22:00
FT 
 Dover Athletic
Salford City 
06/10 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Harrogate Town 
06/10 22:00
FT 
 Maidenhead United
Leyton Orient 
06/10 22:00
FT 
 Maidstone United
Bromley 
06/10 22:00
FT 
 Wrexham
Havant and Waterlooville 
06/10 22:00
FT 
 Blackpool
Rochdale 
06/10 22:00
FT 
1 Bradford AFC
Sunderland 1
06/10 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Walsall 
06/10 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Coventry 
06/10 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Fleetwood Town 
06/10 22:00
FT 
 Luton Town
Scunthorpe United 
06/10 22:00
FT 
 Peterborough United
Barnsley 
06/10 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
AFC Wimbledon 
06/10 22:00
FT 
 Portsmouth
Gillingham 
06/10 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Accrington Stanley 1
06/10 22:00
FT 
 Southend United
Oxford United 
06/10 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Burton Albion 
06/10 22:00
FT 
 Bury
Mansfield Town 
06/10 22:00
FT 
 Crawley Town
Cambridge United 
06/10 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Newport County 
06/10 22:00
FT 
 Grimsby Town
Port Vale 
06/10 22:00
FT 
 Lincoln City
Crewe Alexandra 
06/10 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Notts County 
06/10 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Cheltenham Town 
06/10 22:00
FT 
 Morecambe
Tranmere Rovers 
06/10 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Carlisle 
06/10 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Colchester United 
06/10 22:00
FT 
 Swindon
Northampton Town 
06/10 22:00
FT 
 Yeovil Town
Exeter City 
06/10 19:00
FT 
 Birmingham U23
Fulham U23 
06/10 18:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Trans Narva 
06/10 18:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Kuressaare 
06/10 22:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Belarus Womens U19 
06/10 21:30
FT 
 Finland Womens U19
Moldova Womens U19 
06/10 21:30
FT 
 Hungary Womens U19
Fyr Macedonia Womens U19 
06/10 21:30
FT 
 Turkey Womens U19
Cyprus Womens U19 
06/10 20:00
FT 
 Sweden Womens U19
Israel Womens U19 
06/10 20:00
FT 
 Slovenia Womens U19
Kazakhstan Womens U19 
06/10 18:00
FT 
 Poland Womens U19
Albania U19 Womens 
06/10 18:00
FT 
 Switzerland Womens U19
Azerbaijan Womens U19 
07/10 10:00
FT 
 Navua
Seaqaqa 
06/10 23:00
FT 
 SJK Seinajoki
Honka 
06/10 21:00
FT 
 TPS Turku
RoPS Rovaniemi 
06/10 20:00
FT 
 Ps Kemi
Inter Turku 
06/10 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Ekenas IF Fotboll 
06/10 22:00
FT 
 Haka
Jyvaskyla JK 
06/10 22:00
FT 
 HIFK
KTP Kotka 
06/10 22:00
FT 
1 Jaro
AC Oulu 
06/10 19:00
FT 
 Kpv
Klubi 04 
06/10 21:00
FT 
 Auxerre
Lens 
07/10 01:00
FT 
 Ogc Nice B
Marseille Endoume 
07/10 01:00
FT 
 US Boulogne
Vannes OC 
06/10 19:00
FT 
 1. Magdeburg
Dynamo Dresden 
06/10 19:00
FT 
 Greuther Furth
SSV Jahn Regensburg 
06/10 19:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Holstein Kiel 1
06/10 20:00
FT 
 VfR Aalen
Fortuna Koln 1
06/10 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Sportfreunde Lotte 
06/10 20:00
FT 
 Energie Cottbus
Fsv Zwickau 
06/10 20:00
FT 
 Uerdingen
Carl Zeiss Jena 
06/10 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Preuben Munster 
06/10 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
Kaiserslautern 
06/10 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
Germania Egestorf 
06/10 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Oberlausitz 
06/10 19:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Bischofswerdaer FV 08 
06/10 19:30
FT 
 Budissa Bautzen
Lokomotive Leipzig 
06/10 20:00
FT 
 Tsg Balingen
Pirmasens 
06/10 20:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Astoria Walldorf 
06/10 20:00
FT 
1 Hessen Dreieich
Ssv Ulm 1846 
06/10 20:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
08 Homburg 
06/10 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
SV Lippstadt 
06/10 20:00
FT 
 RW Oberhausen
Kaan Marienborn 
06/10 20:00
FT 
 SV Straelen
Bonner sc 
06/10 17:00
FT 
1 Bochum U19
Wolfsburg U19 
06/10 17:00
FT 
 Dortmund U19
Augsburg U19 
06/10 17:00
FT 
 Bayern Munich U19
Vfb Stuttgart U19 1
07/10 01:30
FT 
1 Asteras Tripolis
Panathinaikos 
07/10 00:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
PAE Levadiakos 1
06/10 23:15
FT 
 Panionios
Aris Thessaloniki 
07/10 10:00
FT 
 Xelaju MC
Coban Imperial 
07/10 02:00
FT 
 Siquinala
Guastatoya 
07/10 07:00
FT 
 Real De Minas
Platense 
07/10 05:00
FT 
1 Marathon
Juticalpa 
06/10 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Dreams Sports Club 
06/10 14:30
FT 
1 Southern District
Wofoo Tai Po 
07/10 01:30
FT 
1 Ferencvarosi TC
Debreceni VSC 
06/10 23:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Szombathelyi Haladas 
06/10 23:00
FT 
 Paksi SE
Varda Se 
06/10 23:00
FT 
 Ujpesti TE
Puskas Akademia 
06/10 20:45
FT 
 Budapest Honved
Diosgyor 
06/10 22:00
FT 
 Chennai Titans
Goa 
06/10 19:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Bali United 
06/10 19:30
FT 
 PS Tni
Bhayangkara Surabaya United 
06/10 16:30
FT 
 Arema Malang
Persebaya Surabaya 
06/10 22:45
FT 
1 Naft Masjed Soleyman
Esteghlal Tehran 1
07/10 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Bray Wanderers 
07/10 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva FC 
07/10 00:45
FT 
 Maccabi Netanya
Bnei Yehuda Tel Aviv 
06/10 23:45
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
06/10 23:00
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Haifa 
06/10 16:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Hadera U19 
06/10 22:30
FT 
 Pro Vercelli
Carrarese 1
07/10 02:45
FT 
 Sambenedettese
Ac Monza 
07/10 02:30
FT 
 Juve Stabia
Rende 
07/10 02:30
FT 
 Potenza
Paganese 1
07/10 00:30
FT 
 Bisceglie 1913
Matera 
07/10 00:30
FT 
 Virtus Francavilla
Us Casertana 1908 
07/10 00:30
FT 
 Catania
Vibonese 
06/10 20:30
FT 
 Cavese
Asd Sicula Leonzio 1
06/10 20:30
FT 
 Ac Monopoli
Trapani 
07/10 00:00
FT 
 Perugia
Venezia 1
06/10 21:00
FT 
 Carpi
Cosenza Calcio 1914 
06/10 21:00
FT 
 Cremonese
Salernitana 1
06/10 21:00
FT 
 Foggia
Ascoli 
06/10 21:00
FT 
 Pescara
Benevento 
06/10 16:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Okayama 
06/10 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Mito Hollyhock 1
06/10 14:00
FT 
1 Tokyo Verdy
Ventforet Kofu 
06/10 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Ehime 
06/10 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Kamatamare Sanuki 
06/10 14:00
FT 
 Kyoto Sanga U18
Vissel Kobe U18 
06/10 19:00
FT 
 Akzhayik
Kyzylzhar Petropavlovsk 
06/10 19:00
FT 
 Ordabasy
Kairat Almaty 
06/10 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Irtysh Pavlodar 
06/10 18:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
FK Atyrau 
06/10 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Shakhtyor Karagandy 
06/10 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Anyang 1
06/10 14:00
FT 
 Gwangju
Bucheon 1995 
06/10 14:00
FT 
 Daejeon Citizen
Asan Mugunghwa 1
06/10 14:00
FT 
 Suwon
Busan I'Park 
06/10 20:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Metta/LU Riga 1
06/10 21:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Super Nova 
06/10 19:00
FT 
 Balvu Vilki
Fk Auda Riga 
06/10 19:00
FT 
 Fk Smiltene Bjss
Jdfs Alberts 
06/10 19:00
FT 
 Tukums-2000
Rigas Tehniska Universitate 
06/10 21:00
FT 
 Staiceles Bebri
Bfc Daugavpils 
06/10 20:00
FT 
 Koralas
Trakai Ii 
06/10 20:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Nevezis 
06/10 19:00
FT 
 Utenis Utena
Nfa Aisciai Kaunas 
06/10 19:00
FT 
 Pakruojis
Dfk Dainava Alytus 
06/10 21:00
FT 
 Terengganu
Johor 
07/10 10:35
FT 
 Club Tijuana
Queretaro 
07/10 10:05
FT 
 Chivas Guadalajara
Pumas UNAM 
07/10 08:00
FT 
 Tigres UANL
Club America 
07/10 08:00
FT 
 Leon
Morelia 
07/10 06:00
FT 
 Cruz Azul
Monterrey 1
07/10 08:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Tampico Madero 1
07/10 08:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Venados 1
07/10 06:00
FT 
 Zacatepec
Csyd Dorados De Sinaloa 
06/10 20:00
FT 
 Cahul 2005
Sireti 
07/10 01:00
FT 
1 Renaissance Sportive de Berkane
Difaa Hassani Jdidi 
06/10 22:00
FT 
1 Dungannon Swifts
Warrenpoint Town 
06/10 22:00
FT 
 Ballymena United
Newry City 
07/10 00:00
FT 
 Stromsgodset
FK Haugesund 
06/10 21:30
FT 
 Stabaek
Valerenga 
06/10 22:00
FT 
 Grorud IL
Asker 
06/10 22:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Fredrikstad 
06/10 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Vard Haugesund 
06/10 20:00
FT 
 Brattvag
Floy Flekkeroy Il 
06/10 20:00
FT 
 FK Vidar
Kjelsas IL 
07/10 08:00
FT 
 Guarani CA
Cerro Porteno 
07/10 05:45
FT 
 3 De Febrero
Deportivo Santani 
07/10 02:30
FT 
1 Slask Wroclaw
Legia Warszawa 
07/10 00:00
FT 
 Lechia Gdansk
Zaglebie Sosnowiec 
06/10 21:30
FT 
 Pogon Szczecin
Wisla Plock 
07/10 01:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
GKS Katowice 
07/10 00:00
FT 
 GKS Tychy
Sandecja 
07/10 00:00
FT 
 Podbeskidzie
Rakow Czestochowa 1
06/10 23:00
FT 
 LKS Nieciecza
Puszcza Niepolomice 
06/10 23:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Chrobry Glogow 
06/10 22:00
FT 
 Bytovia Bytow
Gks Jastrzebie 
06/10 21:00
FT 
 LKS Lodz
Wigry Suwalki 
06/10 21:00
FT 
 Warta Poznan
Chojniczanka Chojnice 
06/10 23:00
FT 
 CD Mafra
Famalicao 
06/10 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
SC Farense 
06/10 23:00
FT 
 SC Covilha
Penafiel 
06/10 18:00
FT 
 CD Cova Piedade
Benfica B 
06/10 23:30
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Cova Piedade U23 
06/10 23:00
FT 
 Benfica U23
Rio Ave U23 
06/10 23:00
FT 
 Sporting Braga U23
Maritimo U23 
06/10 18:00
FT 
 Sporting Clube De Portugal U23
Gd Estoril Praia U23 
06/10 18:00
FT 
 Feirense U23
Cd Aves U23 
07/10 00:50
FT 
 Al Shahaniya
Al-Ahli Doha 
06/10 22:40
FT 
 Al Khor SC
Al Rayyan 
07/10 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
06/10 23:00
FT 
 Universitatea Craiova
Hermannstadt 1
06/10 17:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Farul Constanta 1
06/10 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
CS Mioveni 
06/10 16:00
FT 
 Acs Sirineasa
Dacia Unirea Braila 
06/10 16:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Snagov 
06/10 16:00
FT 
 Metaloglobus
ACS Poli Timisoara 1
07/10 01:00
FT 
 Petrotrest
Luch-Energiya 
06/10 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Mordovia Saransk 
06/10 23:00
FT 
 Baltika
Volga Olimpiets 
06/10 21:00
FT 
 Rotor Volgograd
Krasnodar II 
06/10 21:00
FT 
 Avangard
Chertanovo Moscow 
06/10 20:00
FT 
 Khimki
Ska Khabarovsk 
06/10 20:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Torpedo Armavir 
06/10 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
FK Tyumen 
06/10 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Spartak Tambov 
06/10 18:00
FT 
1 Tom Tomsk
Sibir 
06/10 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Ural 2 
06/10 20:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Zenit-Izhevsk 
06/10 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Ufa 2 
06/10 18:00
FT 
 Chelyabinsk
Zvezda Perm 
06/10 20:00
FT 
 Pskov 747
Tekstilshchik Ivanovo 
06/10 18:00
FT 
 Znamya Truda
Murom 
06/10 17:00
FT 
1 Rubin Kazan Youth
Ural Youth 
06/10 17:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Anzhi Youth 
06/10 14:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Spartak Moscow Youth 
06/10 23:05
FT 
 Al Qadasiya
Al Wehda Mecca 
06/10 22:00
FT 
 Queen of the South
Alloa Athletic 
06/10 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
06/10 22:00
FT 
 Ayr Utd
Dundee United 
06/10 22:00
FT 
 Falkirk
Dunfermline 
06/10 22:00
FT 
 Partick Thistle
Ross County 1
06/10 22:00
FT 
 Airdrie United
Brechin City 
06/10 22:00
FT 
 Forfar Athletic
East Fife 
06/10 22:00
FT 
 Raith Rovers
Arbroath 
06/10 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Montrose 
06/10 22:00
FT 
 Stranraer
Dumbarton 
06/10 22:00
FT 
1 Cowdenbeath
Stirling Albion 
06/10 22:00
FT 
 Annan Athletic
Albion Rovers 
06/10 22:00
FT 
 Queens Park
Clyde 
06/10 22:00
FT 
 Peterhead
Elgin City 
06/10 22:00
FT 
 Edinburgh City
Berwick Rangers 
07/10 00:00
FT 
 Vojvodina
FK Napredak Krusevac 
07/10 00:00
FT 
 Cukaricki
Dinamo Vranje 
07/10 00:00
FT 
 FK Rad Beograd
Proleter Novi Sad 
06/10 23:00
FT 
 Macva Sabac
Backa Backa Palanka 
06/10 22:00
FT 
 Radnik Surdulica
Spartak Subotica 
06/10 22:00
FT 
1 Mladost Lucani
Radnicki Nis 
06/10 21:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Sindjelic Belgrad 
06/10 21:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Karadjordje Topola 
06/10 21:00
FT 
 Indjija
Trajal Krusevac 
07/10 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Zlate Moravce 
06/10 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Senica 
06/10 23:00
FT 
 MSK Zilina
Sport Podbrezova 
06/10 23:00
FT 
 Trencin
Zemplin Michalovce 
06/10 22:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Nitra 
07/10 02:15
FT 
 NK Publikum Celje
NK Olimpija Ljubljana 
06/10 23:00
FT 
 NK Maribor
NK Aluminij 
06/10 20:45
FT 
2 Domzale
NK Mura 05 
07/10 02:15
FT 
 Highlands Park
Chippa United FC 
07/10 02:15
FT 
 AmaZulu
Orlando Pirates 
07/10 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Polokwane City 
06/10 21:30
FT 
 Free State Stars
Bloemfontein Celtic 
07/10 02:30
FT 
 Las Palmas
Alcorcon