livescore - live soccer scores

Soccer Results: 03 Oct 2018 Soccer Scores & Results

04/10 03:00
FT 
 Atletico Madrid
Club Brugge 
04/10 03:00
FT 
 Borussia Dortmund
AS Monaco 
04/10 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Barcelona 
04/10 03:00
FT 
 PSV Eindhoven
Inter Milan 
04/10 03:00
FT 
 Napoli
Liverpool 
04/10 03:00
FT 
 Porto
Galatasaray 
04/10 00:55
FT 
 PSG
Crvena Zvezda 
04/10 00:55
FT 
 Lokomotiv Moscow
Schalke 04 
04/10 02:45
FT 
 Blackburn Rovers
Sheffield United 
04/10 02:45
FT 
 Derby County
Norwich 
04/10 02:45
FT 
 Nottingham Forest
Millwall 
04/10 02:45
FT 
 Rotherham United
Bristol City 
04/10 02:45
FT 
 Sheffield Wed.
West Bromwich 
04/10 08:45
FT 
 Palmeiras
Colo Colo 
04/10 08:45
AET 
 Botafogo
Bahia 
90 minutes[2-1], Double bouts[3-3], Penalty Kicks[4-5]
04/10 06:30
FT 
 Atletico Paranaense
Caracas FC 
03/10 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Suwon Samsung Bluewings 
04/10 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
Lech Poznan U19 
04/10 01:00
FT 
1 Msk Zilina U19
Montpellier U19 
04/10 00:30
FT 
 Midtjylland U19
Bohemians U19 
04/10 00:00
FT 
 Anderlecht U19
Trenkwalder Admira U19 
04/10 00:00
FT 
1 Altinordu U19
Hjk Helsinki U19 
03/10 23:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Maribor U19 
03/10 23:00
FT 
 Kr Reykjavik U19
Elfsborg U19 
03/10 22:30
FT 
 Anzhi U19
Maccabi Tel Aviv U19 
03/10 22:00
FT 
 Dortmund U19
Monaco U19 
03/10 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur U19
Barcelona U19 
03/10 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Septemvri Sofia U19 1
03/10 22:00
FT 
1 Basel U19
Hamilton U19 
03/10 22:00
FT 
 Gilan Gabala U19
Sheriff U19 
03/10 21:00
FT 
 Porto U19
Galatasaray U19 
03/10 20:00
FT 
 Napoli U19
Liverpool U19 
03/10 20:00
FT 
 PSG U19
Crvena Zvezda U19 
03/10 20:00
FT 
 Atletico Madrid U19
Club Brugge U19 
03/10 20:00
FT 
1 Lokomotiv Moscow U19
Schalke 04 U19 
03/10 20:00
FT 
 PSV Eindhoven U19
Inter Milan U19 
03/10 20:00
FT 
 Chelsea U19
Molde U19 
03/10 20:00
FT 
 Dinamo Minsk U19
Illes Akademia Haladas U19 
04/10 00:00
FT 
 Liechtenstein U17
Montenegro U17 
04/10 00:00
FT 
 Sweden U17
Netherlands U17 
03/10 22:00
FT 
 Romania U17
Serbia U17 
03/10 22:00
FT 
 Hungary U17
Lithuania U17 
03/10 20:00
FT 
 Altyn Asyr
April 25 Sports Club 
04/10 10:15
AET 
 Leon
Pumas UNAM 
90min [1-1], Penalty [5-4], Leon win
04/10 08:00
AET 
1 Pachuca
Tigres UANL 
90min [3-3], Penalty [6-5], Pachuca win
04/10 03:00
FT 
 EL Masry
As Vita Club 
03/10 21:00
FT 
 Enyimba International
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
03/10 22:45
FT 
 Partizani Tirana
Teuta Durres 
03/10 19:45
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Kamza 
03/10 19:45
FT 
 Kastrioti Kruje
KF Tirana 
03/10 19:45
FT 
 KF Laci
Flamurtari 
04/10 02:30
FT 
 Argentino de Quilmes
Club Lujan 
04/10 02:30
FT 
 Ca San Miguel
Defensores Unidos 
04/10 08:30
AET 
 Rosario Central
Almagro 
90min [1-1], Penalty [5-4], Rosario Central win
04/10 05:30
FT 
 Estudiantes
San Lorenzo 
03/10 20:00
FT 
 Avan Academy
Yerevan 
03/10 18:00
FT 
 Ararat Yerevan
Lokomotiv Yerevan 
03/10 23:00
FT 
1 Pyunik
Gandzasar Kapan 1
03/10 20:00
FT 
 Neftchi Baku 2
Olimpik Shuvalan Baku 1
03/10 19:30
FT 
 Zaqatala
Zira 2 
03/10 19:30
FT 
 Qarabag 2
Sabail 2 
03/10 19:30
FT 
 Fk Moik Baku
Standard Sumgayit 2 
03/10 20:00
AET 
 Slavia Mozyr
Belshina Babruisk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Belshina Babruisk win
04/10 00:30
AET 
 Sloboda Uzice Sevojno
NK Siroki Brijeg 
90min [1-1], Penalty [4-5], NK Siroki Brijeg win
03/10 23:00
AET 
1 Zrinjski Mostar
Krupa 
90min [1-1], Penalty [4-2], Zrinjski Mostar win
03/10 23:00
AET 
 Borac Banja Luka
Radnik Bijeljina 
90min [0-0], Penalty [5-4], Borac Banja Luka win
03/10 21:30
FT 
 Tosk Tesanj
GOSK Gabela 
03/10 21:30
AET 
 Rudar Kakanj
FK Sarajevo 
90min [0-0], Penalty [2-4], FK Sarajevo win
03/10 21:30
FT 
 Zvijezda Gradacac
Zvi Jerzy Da 
04/10 02:00
FT 
 Coritiba U23
Santos U23 
04/10 07:00
FT 
 Mirassol
EC Santo Andre 
04/10 07:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Juventus Sp 
04/10 05:30
FT 
 Red Bull Brasil
Audax Sao Paulo 
04/10 05:00
FT 
 Ituano Sp
Xv De Piracicaba 
04/10 02:00
FT 
 Taubate
Gremio Novorizontino 
04/10 02:00
FT 
 Atibaia
Rio Claro 
04/10 08:30
FT 
 Leones
Atletico Nacional 
04/10 10:05
FT 
 Alajuelense
Cartagines Deportiva SA 
04/10 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Perez Zeledon 
04/10 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Universidad de Costa Rica 
04/10 05:05
FT 
 Guadalupe
Ad Grecia 1
04/10 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Herediano 
03/10 22:00
FT 
 Zagorec
NK Zagreb 
03/10 22:00
FT 
 Hnk Vukovar 91
Dakovo Croatia 1
03/10 22:00
FT 
 Svratka Brno
Sk Olympia Rajecko 
04/10 00:00
FT 
 Bohemians 1905
Budejovice 
04/10 00:30
FT 
 Thisted
Odense BK 
03/10 22:15
FT 
 Middelfart
Horsens 
03/10 21:00
FT 
 Sonderjyske U19
Aalborg Bk U19 
04/10 01:00
FT 
 Bronshoj
Marienlyst 
04/10 01:00
FT 
 Ab Tarnby
Greve 
04/10 06:00
FT 
 Guayaquil City
Independiente Jose Teran 
04/10 03:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Wadi Degla SC 
04/10 00:00
FT 
 Pyramids
Petrojet 
04/10 02:45
FT 
 Lewes
Worthing 1
04/10 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
04/10 00:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
04/10 00:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
04/10 01:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Albania U19 Womens 
03/10 22:00
FT 
 Sweden Womens U19
Kazakhstan Womens U19 
03/10 21:30
FT 
 Finland Womens U19
Fyr Macedonia Womens U19 
03/10 21:30
FT 
 Moldova Womens U19
Hungary Womens U19 
03/10 21:30
FT 
 Turkey Womens U19
Azerbaijan Womens U19 
03/10 21:00
FT 
 Belarus Womens U19
Poland Womens U19 
03/10 20:00
FT 
 Israel Womens U19
Slovenia Womens U19 
03/10 18:00
FT 
 Switzerland Womens U19
Cyprus Womens U19 
03/10 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Dinamo Tbilisi 
03/10 19:00
FT 
 Meta
Gagra 
03/10 19:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Telavi 
03/10 23:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dila Gori 
03/10 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Viktoria Griesheim 
03/10 20:00
FT 
 Hansa Rostock Ii
1 Lok Stendal 
03/10 20:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Blaus Weiss 90 Berlin 
03/10 20:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Ludwigsfelder 
03/10 20:00
FT 
1 Bsg Wismut Gera
Sv Blau Weiss Zorbau 
03/10 20:00
FT 
1 Fsv Luckenwalde
Carl Zeiss Jena Ii 2
03/10 20:00
FT 
 TuS Koblenz
Fsv Jagersburg 
03/10 21:00
FT 
 Hannover 96 Am
Holstein Kiel 2 
03/10 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
FSV Union Furstenwalde 
03/10 19:30
FT 
 Wacker Nordhausen
Germania Halberstadt 
03/10 19:30
FT 
 Oberlausitz
Rot-weiss Erfurt 1
03/10 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Chemnitzer 
03/10 19:00
FT 
 Fsv Frankfurt U19
Eintracht Frankfurt U19 
03/10 18:00
FT 
 Magdeburg U19
Werder Bremen U19 1
03/10 22:30
FT 
 Panionios
Larisa 1
04/10 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Antigua Gfc 
04/10 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Guastatoya 
03/10 21:00
FT 
 Vac-Dunakanyar
Vasas 
04/10 01:00
FT 
1 Gyirmot Se
Cegled 
04/10 01:00
FT 
 Balmazujvaros
Siofok 
04/10 01:00
FT 
 Budafoki Mte
Mte Mosonmagyarovar 1
04/10 01:00
FT 
 Kaposvar
ETO Gyori FC 
04/10 01:00
FT 
 Nyiregyhaza
Bekescsaba 
03/10 21:00
FT 
 Dorogi
Monori Se 
03/10 21:00
FT 
 Kazincbarcika
Budaorsi Sc 
03/10 21:00
FT 
 Soroksar
Zalaegerszegi TE 
03/10 21:00
FT 
 Duna Tisza
Csakvari Tk 
03/10 18:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Sawmer Sc 
03/10 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Pune City 
03/10 16:45
FT 
 PSPS Pekanbaru
Aceh United 
03/10 16:30
FT 
 Cilegon United
Persiraja Aceh 1
03/10 16:30
FT 
 Persik Kendal
Psir Rembang 1
03/10 16:30
FT 
 Persis Solo
Persika Karawang 
03/10 21:30
FT 
 Team Altamura
Us Bitonto 
03/10 20:00
FT 
 Talanta
Administration Police 
03/10 13:00
AET 
 Chunnam Dragons
Asan Mugunghwa 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Chunnam Dragons win
03/10 13:00
FT 
 Mokpo City
Daegu 
03/10 13:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Gimhae City 
03/10 21:30
FT 
 Klubi Futbollistik Kek U
Ballkani 
03/10 21:30
FT 
 Kf Drita Gjilan
Kf Trepca Mitrovice 
03/10 21:30
FT 
 Kf Liria
Kf Prishtina 
03/10 21:30
FT 
 Kf Llapi
Kf Feronikeli 
04/10 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Liepajas Metalurgs 
03/10 21:00
FT 
 Fk Valmiera
Spartaks Jurmala 
03/10 23:30
FT 
 Banga Gargzdai
Zalgiris Vilnius 2 
03/10 21:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Tikves Kavadarci 
03/10 21:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
03/10 21:00
FT 
 Belasica Strumica
Pelister Bitola 
03/10 21:00
FT 
 Academy Pandev
Bregalnica Stip 
03/10 21:00
FT 
 Pobeda Prilep
Fk Rinija Gostivar 
03/10 21:00
FT 
 Sileks
Skopje 
03/10 21:00
FT 
 Pehchevo
FK Shkendija 79 
03/10 21:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Kom Podgorica 
03/10 21:00
FT 
 Rudar Pljevlja
FK Buducnost Podgorica 
03/10 21:00
FT 
 OFK Petrovac
Ofk Titograd 
03/10 21:00
FT 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
03/10 21:00
FT 
 Arsenal Tivat
Mornar 
03/10 21:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Decic Tuzi 
03/10 21:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Iskra Danilovgrad 
04/10 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
IRT Itihad de Tanger 
04/10 05:00
FT 
 Jalapa
Juventus Managua 
03/10 21:10
FT 
 Al Shabab Oma
Dhufar 
04/10 00:15
FT 
 Al-Suwaiq Club
Sohar Club 
04/10 00:10
FT 
 Alrstak
Mrbat 
03/10 21:30
FT 
 Al Nasr(OMA)
Al Oruba Sur 
03/10 21:15
FT 
 AL-Nahda
Muscat 
03/10 21:15
FT 
 Mjees
Oman Club 
03/10 21:05
FT 
 Sur Club
Saham 
04/10 09:00
FT 
 CD Arabe Unido
San Francisco 
04/10 09:00
FT 
 Tauro
Ca Independente 
04/10 09:00
FT 
1 Melgar
Sporting Cristal 
04/10 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Sport Boys 
04/10 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Em Deportivo Binacional 
04/10 06:45
FT 
 Real Garcilaso
Deportivo Municipal 
04/10 01:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Rakow Czestochowa 
03/10 21:00
FT 
 Wisla Sandomierz
Korona Kielce 
04/10 01:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Warta Poznan 
03/10 23:00
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al Bidda Sc 
03/10 23:00
FT 
 Al Muaidar Club
Al Markhiya 1
03/10 18:00
FT 
1 Zvezda Irkutsk
Dinamo Barnaul 
04/10 00:56
FT 
 Std Petrovich
Maksima 
03/10 20:50
FT 
 Rosich 2
Setun Kuntsevo 
03/10 23:55
FT 
 Al Qaisoma
Al Rbeea 
03/10 23:55
FT 
 Najran
Al Nahdha 
03/10 23:45
FT 
 Al Ansar Lib
Al Nojoom 
03/10 23:05
FT 
 Al Khaleej Club
Al Jabalain 
03/10 23:05
FT 
1 Al Adalh
Abha 
03/10 23:55
FT 
 Al Rbeea
Al Qaisoma 
03/10 23:45
FT 
 Al Ansar
Al Nojoom 
03/10 23:30
FT 
 Najran
Al Nahdha 
03/10 23:05
FT 
 Al Khaleej Club
Al Jabalain 
03/10 23:05
FT 
 Al Adalh
Abha 
04/10 02:45
FT 
 Bsc Glasgow
Whitehill Welfare 
04/10 02:45
FT 
 Edusport Academy
Dalbeattie Star 
03/10 19:45
FT 
 Home United FC
Albirex Niigata FC 
03/10 19:45
FT 
 Balestier Khalsa FC
DPMM FC 
03/10 23:00
FT 
1 Pohorje Ruse
Pesnica 
03/10 21:00
FT 
 Trencin U19
Poprad U19 
03/10 21:00
FT 
 Tatran Presov U19
Zp Sport Podbrezova U19 
04/10 01:30
FT 
 Chippa United FC
Free State Stars 
04/10 01:30
FT 
 Orlando Pirates
Lamontville Golden Arrows 
04/10 01:30
FT 
 Black Leopards
Baroka 
04/10 01:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Mamelodi Sundowns 
03/10 21:45
FT 
 Hay Al Wadi
Al Shorta Al Qadarif 
03/10 23:00
FT 
 Varbergs Bois U21
Kalmar FF U21 
04/10 00:30
AET 
 Jitex Bk Womens
Vittsjo Gik Womens 1
90min [2-2], 120min [3-2], Jitex Bk Womens win
03/10 19:00
FT 
1 Navy
BEC Tero Sasana 
03/10 19:00
FT 
 Muang Thong United
Pattaya United 
03/10 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Sukhothai 
03/10 19:00
FT 
 Port
Chonburi Shark FC 1
03/10 19:00
FT 
 Bangkok Glass
Ubon Umt United 
03/10 19:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chiangrai United 
03/10 19:00
FT 
1 Chainat FC
Bangkok United FC 
03/10 19:00
FT 
 Prachuap Khiri Khan
Suphanburi FC 
03/10 19:00
FT 
 Air Force Central
Buriram United 
03/10 21:40
FT 
 Paidha Black Angels
Uganda Police 
03/10 21:30
FT 
 Nyamityobora
Bright Stars 
03/10 18:00
FT 
 Mariupol U21
Karpaty Lviv U21 
04/10 02:30
FT 
1 Torque Reserves
Atenas Reserves 
04/10 10:30
FT 
 Sacramento Republic
Swope Park Rangers 
04/10 10:00
FT 
 Portland Timbers 2
Reno 1868 
04/10 10:00
FT 
 Seattle Sounders 2
LA Galaxy 2 
04/10 09:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Okc Energy 
04/10 07:00
FT 
1 Atlanta United 2
Tampa Bay Rowdies 
04/10 06:30
FT 
 Harrisburg Islanders
Charlotte Independence 
03/10 23:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Navbahor Namangan 
03/10 21:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Pakhtakor Tashkent 
03/10 21:00
FT 
 AGMK
Qizilqum Zarafshon 
04/10 07:00
FT 
 Carabobo
Zulia 1
04/10 03:30
FT 
 Atletico Venezuela
Aragua 
04/10 03:30
FT 
2 Llaneros de Guanare
Zamora Barinas 
03/10 22:30
AET 
 Deportivo La Guaira
Deportivo Anzoategui 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [2-3], Deportivo Anzoategui win
04/10 02:45
FT 
 Prestatyn Town FC
The New Saints 
04/10 03:00
FT 
 EL Masry
As Vita Club 
04/10 02:00
FT 
 Atletico Mancha Real
Real Betis B 
04/10 02:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Portugalete 
04/10 02:00
FT 
 Scotland Womens U19
Spain Womens U19 
03/10 21:00
FT 
 Enyimba International
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
03/10 20:30
FT 
 Laos
Philippines 
03/10 17:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sg Essen Schonebeck (w)