livescore - live soccer scores

Soccer Results: 02 Oct 2018 Soccer Scores & Results

03/10 03:05
FT 
 Manchester United
Valencia 
03/10 03:00
FT 
 Bayern Munich
Ajax Amsterdam 
03/10 03:00
FT 
 AEK Athens
Benfica 1
03/10 03:00
FT 
 Lyon
Shakhtar Donetsk 
03/10 03:00
FT 
1 CSKA Moscow
Real Madrid 
03/10 03:00
FT 
 AS Roma
Viktoria Plzen 
03/10 00:55
FT 
 Hoffenheim
Manchester City 
03/10 00:55
FT 
 Juventus
Young Boys 1
03/10 02:45
FT 
 Hendon
Lancing 
03/10 02:45
AET 
 Everton
Southampton 
90min [1-1], Penalty [3-4], Southampton win
03/10 03:00
FT 
 Reading
Queens Park Rangers 
03/10 03:00
FT 
 Stoke City
Bolton Wanderers 
03/10 02:45
FT 
1 Aston Villa
Preston North End 
03/10 02:45
FT 
 Brentford
Birmingham 1
03/10 02:45
FT 
 Ipswich
Middlesbrough 
03/10 02:45
FT 
 Wigan Athletic
Swansea City 
03/10 02:45
FT 
 Hull City
Leeds United 
03/10 08:45
FT 
 Gremio
Atletico Tucuman 1
03/10 06:30
FT 
 River Plate
Independiente 
03/10 08:45
AET 
 Millonarios
Santa Fe 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [3-5], Santa Fe win
02/10 23:15
FT 
 Al-Sadd
Persepolis 
02/10 23:00
FT 
 Viitorul Constanta U19
Dinamo Zagreb U19 
02/10 22:00
FT 
 Aek Athens U19
Benfica U19 
02/10 22:00
FT 
 Manchester United U19
Valencia U19 
02/10 21:00
FT 
 Lyonnais U19
Shakhtar Donetsk U19 1
02/10 20:30
FT 
 AS Roma U19
Viktoria Plzen U19 1
02/10 20:00
FT 
 Bayern Munich U19
Ajax Amsterdam U19 
02/10 20:00
FT 
 Hoffenheim U19
Manchester City U19 
02/10 20:00
FT 
 Juventus U19
Young Boys U19 
02/10 19:00
FT 
 CSKA Moscow U19
Real Madrid U19 
03/10 00:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al-Jazeera (Jordan) 
03/10 10:15
FT 
 Monterrey
Zacatepec 
03/10 08:00
FT 
 Cruz Azul
Juarez 1
03/10 03:00
FT 
 Al Ahly
Es Setif 
03/10 00:00
FT 
 Primeiro De Agosto
Esperance Sportive de Tunis 1
03/10 02:30
FT 
 Leandro N Alem
Central Cordoba De Rosario 
03/10 02:30
FT 
 Cdys Juventud Unida
Defensores De Cambaceres 
03/10 02:45
FT 
 Almirante Brown
Justo Jose De Urquiza 
03/10 02:35
FT 
 All Boys
Talleres Rem De Escalada 
03/10 06:30
FT 
 Sarmiento Resistencia
Atletico Rafaela 1
02/10 20:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Ararat Yerevan 2 
02/10 23:30
FT 
 Al-Najma
Al-Muharraq 
02/10 23:30
FT 
 Al-Hadd
Malkia 
03/10 06:05
FT 
 America Mg U23
Sao Paulo U23 
03/10 03:30
FT 
 Palmeiras Youth
Fluminense Rj Youth 1
03/10 08:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Paysandu (PA) 
03/10 07:30
FT 
 Goias
Londrina (PR) 
03/10 06:15
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Figueirense (SC) 
03/10 07:30
FT 
 Criciuma
Oeste Sp 
03/10 08:30
FT 
 Cucuta
Valledupar 
02/10 21:30
FT 
 Slavoj Polna
Sparta Praha 
03/10 00:30
FT 
 Nordsjaelland U17
Lyngby U17 
02/10 20:00
FT 
 Esbjerg Fb Reserve
Lyngby Reserve 
03/10 01:30
FT 
 Fremad Amager U21
Albertslund U21 
02/10 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Gounah 
03/10 02:45
FT 
 Chester FC
Hereford 1
03/10 02:45
FT 
 Nuneaton Town
York City 
03/10 02:45
FT 
 AFC Wimbledon
Bradford AFC 
03/10 02:45
FT 
 Accrington Stanley
Doncaster Rovers 
03/10 02:45
FT 
 Barnsley
Plymouth Argyle 
03/10 02:45
FT 
 Burton Albion
Southend United 
03/10 02:45
FT 
 Coventry
Portsmouth 
03/10 02:45
FT 
 Fleetwood Town
Wycombe Wanderers 
03/10 02:45
FT 
1 Oxford United
Luton Town 
03/10 02:45
FT 
1 Rochdale
Bristol Rovers 
03/10 02:45
FT 
 Scunthorpe United
Charlton Athletic 
03/10 02:45
FT 
1 Sunderland
Peterborough United 
03/10 02:45
FT 
 Walsall
Shrewsbury Town 
03/10 02:45
FT 
1 Cambridge United
Forest Green Rovers 
03/10 02:45
FT 
 Carlisle
Grimsby Town 
03/10 02:45
FT 
 Cheltenham Town
Morecambe 
03/10 02:45
FT 
 Colchester United
Yeovil Town 
03/10 02:45
FT 
 Crewe Alexandra
Swindon 
03/10 02:45
FT 
 Exeter City
Stevenage Borough 1
03/10 02:45
FT 
 Mansfield Town
Oldham Athletic 
03/10 02:45
FT 
 Newport County
Macclesfield Town 
03/10 02:45
FT 
 Northampton Town
Bury 
03/10 02:45
FT 
1 Notts County
Crawley Town 
03/10 02:45
FT 
 Port Vale
Milton Keynes Dons 
03/10 02:45
FT 
1 Tranmere Rovers
Lincoln City 
03/10 02:45
FT 
 Bishop's Stortford
Wingate Finchley 
03/10 02:45
FT 
 Bognor Regis Town
Burgess Hill Town 
03/10 02:45
FT 
 Brightlingsea Regent
Potters Bar Town 1
03/10 02:45
FT 
1 Dorking
Whitehawk 
03/10 02:45
FT 
 AFC Hornchurch
Folkestone 
03/10 02:45
FT 
 Buxton FC
South Shields 
03/10 02:45
FT 
 Farsley Celtic
Lancaster City 
03/10 02:45
FT 
 Grantham Town
Hednesford Town 
03/10 02:45
FT 
 Hyde United
Workington 
03/10 02:45
FT 
 Marine
Stafford Rangers 
03/10 02:45
FT 
 North Ferriby United
Matlock Town 
03/10 02:45
FT 
 Scarborough
Witton Albion 
03/10 02:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Nantwich Town 
03/10 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Mickleover Sports 
03/10 01:30
FT 
 Parnu Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
02/10 23:30
FT 
 Kuressaare
Paide Linnameeskond 
03/10 02:00
FT 
 Northern Ireland Womens U19
Estonia Womens U19 
03/10 00:30
FT 
 Russia Womens U19
Latvia Womens U19 
02/10 23:00
FT 
 Lithuania Womens U19
Ireland Womens U19 
02/10 21:00
FT 
 Norway Womens U19
Georgia Womens U19 
02/10 21:00
FT 
 Bosnia And Herzegovina Womens U19
Czech Womens U19 
02/10 21:00
FT 
 Germany Womens U19
Kosovo Womens U19 
02/10 21:00
FT 
 Wales Womens U19
Iceland Womens U19 
02/10 20:00
FT 
 Faroe Islands Womens U19
Ukraine Womens U19 
02/10 17:30
FT 
 Austria Womens U19
Montenegro Womens U19 
02/10 16:00
FT 
 Armenia Womens U19
Belgium Womens U19 
03/10 00:15
FT 
 Ponnistajat
Vantaa 
03/10 01:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Lens 
02/10 19:30
FT 
 Metalurgi Rustavi
Lokomotiv Tbilisi 
03/10 01:30
FT 
 TSG Neustrelitz
TeBe Berlin 
02/10 22:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 
03/10 01:15
AET 
 Naft Masjed Soleyman
Esteghlal Tehran 
90min [0-0], 120min [0-1], Esteghlal Tehran win
03/10 00:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Ms Pardes Hana Karkur 
02/10 21:00
FT 
1 Ironi Nesher
Beitar Nahariya 
02/10 20:30
AET 
 Hapoel Holon Yaniv
Shimshon Tel Aviv 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3], Hapoel Holon Yaniv win
03/10 01:00
FT 
 Hapoel Shfaram
Hapoel Jerusalem 
02/10 21:15
FT 
 Hapoel Hod Hasharon U19
Ms Tzeirey Taibe U19 
02/10 23:30
FT 
 Padova
Pescara 
03/10 00:30
FT 
 Ramtha SC
Al-Baq'a 
03/10 00:15
FT 
 Al Kuwait Sc U20
Khaitan Youth 
03/10 00:15
FT 
1 Al Salmiyah Sc U20
Alnázar Youth 
03/10 00:15
FT 
 Al Yarmouk Youth (KUW)
Al Sahel U20 
02/10 21:00
FT 
 Trables Sports Club
Al-Nejmeh 
02/10 22:00
FT 
 Stumbras 2
Nevezis 
03/10 01:30
FT 
 Nfa Aisciai Kaunas
Baltija Panevezys 
02/10 21:00
FT 
 Trakai Ii
Koralas 
03/10 01:00
FT 
 Mjondalen
Kongsvinger 
02/10 21:00
FT 
 Stal Rzeszow
Gornik Zabrze 
02/10 22:00
FT 
 Mks Slask Swietochlowice
Slavia Ruda Slaska 
02/10 23:00
FT 
 Al Gharafa U23
Al Sailiya U23 
02/10 23:00
FT 
 Al Arabi Doha U23
Qatar Sc Doha U23 
02/10 16:55
FT 
 Zenit Moskva
Ssh 75 
02/10 23:35
FT 
 Al Ameade
Al Jeel 
02/10 23:35
FT 
 Al Tai
Al Mojzel 
02/10 23:30
FT 
 Dhamk
Al Shoalah 
02/10 23:15
FT 
 Al Kawkab
Al Washm 
02/10 23:05
FT 
 Hajer
Al Orubah 
02/10 23:35
FT 
 Al Tai
Al Mojzel 
02/10 23:35
FT 
 Al Ameade
Al Jeel 
02/10 23:30
FT 
 Dhamk
Al Shoalah 
02/10 23:15
FT 
 Al Kawkab
Al Washm 
02/10 23:05
FT 
 Hajer
Al Orubah 
03/10 02:45
FT 
 Edinburgh University
Vale Of Leithen 
03/10 02:45
FT 
 Kelty Hearts
Civil Service Strollers 
02/10 21:00
FT 
 Dunfermline U20
Dundee U20 
02/10 22:00
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
DAC Dunajska Streda 
02/10 21:00
FT 
 Nove Mesto
Msk Slovan Trencianske Teplice 
03/10 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Bidvest Wits 
03/10 01:30
FT 
 Polokwane City
Supersport United 
03/10 01:30
FT 
 Highlands Park
Kaizer Chiefs FC 
03/10 01:30
FT 
 AmaZulu
Maritzburg United 
03/10 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Orgryte 
02/10 23:00
FT 
 IFK Varnamo U21
Gais U21 
02/10 22:30
FT 
1 Utsiktens Bk U21
Trelleborgs Ff U21 1
02/10 23:00
FT 
 Osters U21
Hacken U21 
02/10 22:00
FT 
 Malmo FF U21
Elfsborg U21 
02/10 22:00
FT 
 Brommapojkarna U21
Hammarby U21 
02/10 23:00
FT 
 Vasteras Sk Fk U21
Degerfors IF U21 
03/10 00:00
FT 
 Azam
Tanzania Prisons 
02/10 21:00
FT 
 Alliance
Ndanda 
03/10 06:00
FT 
 Central
Club Sando 
02/10 22:00
FT 
 Cs Paulesti
Ura 
02/10 21:30
FT 
 Bul
Tooro United 
02/10 21:30
FT 
 Maroons
Vipers 
02/10 21:00
FT 
 Kampala City Council
Kirinya Jinja Ss 
02/10 21:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves Rur
Boston River Reserve 
02/10 23:00
FT 
 Kokand 1912
Nasaf Qarshi 1
02/10 21:00
FT 
 Buxoro
Lokomotiv Tashkent 
02/10 21:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Neftchi Fargona 
02/10 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Sông Lam Nghệ An 
02/10 18:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Sài Gòn FC 
02/10 18:00
FT 
 Hà Nội FC
Cần Thơ 
02/10 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Hải Phòng 
02/10 18:00
FT 
 Nam Dinh
Bình Dương 
02/10 18:00
FT 
 Quảng Nam
Đà Nẵng 
02/10 18:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Thanh Hóa 
03/10 02:45
FT 
 Flint Town United
Bala Town 
03/10 02:45
FT 
 Rhyl FC
Llandudno 
03/10 02:45
FT 
 Connahs Quay Nomads
Airbus 
03/10 01:00
FT 
 Altonaer
Hamburger Sv Ii 
02/10 20:30
FT 
 Nepal
Tajikistan 
02/10 19:00
FT 
 Persebaya Surabaya U19
Bali United U19 
02/10 16:30
FT 
 Psm Makassar U19
Mitra Kukar U19 
02/10 15:30
FT 
 Persib Bandung U19
Persela Lamongan U19