livescore - live soccer scores

Soccer Results: 01 Oct 2018 Soccer Scores & Results

02/10 03:00
FT 
 Bournemouth
Crystal Palace 
02/10 03:00
FT 
 Celta Vigo
Getafe 
02/10 02:30
FT 
 Sampdoria
Spal 
02/10 03:15
FT 
 Aves
Portimonense 
02/10 00:30
FT 
 Rubin Kazan
Krylya Sovetov Samara 
01/10 20:45
FT 
 South Korea U16
India U16 
01/10 16:30
FT 
 Indonesia U16
Australia U16 
02/10 02:30
FT 
 Victoriano Arenas
Villa San Carlos 
02/10 02:30
FT 
 San Martin Burzaco
Sportivo Barracas 
02/10 02:30
FT 
 Argentino De Merlo
Yupanqui 
02/10 08:15
FT 
 Velez Sarsfield
Aldosivi 
02/10 08:15
FT 
 San Martin Tucuman
CA Banfield 1
02/10 06:00
FT 
1 Godoy Cruz
Defensa Y Justicia 
02/10 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
CA Brown Adrogue 
02/10 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Chacarita Juniors 
01/10 20:00
FT 
 Erebuni
Banants C 
01/10 20:00
FT 
 Ararat Armenia B
Shirak Gjumri B 
01/10 20:00
FT 
 Junior Sevan
Gandzasar Kapan B 
01/10 23:30
FT 
 Sitra
Busaiteen 
01/10 23:30
FT 
 Isa Town
Qalali 
01/10 23:30
FT 
 Busaiteen
Sitra 
01/10 23:30
FT 
 Qalali
Isa Town 1
01/10 23:30
FT 
 Neman Grodno
Gomel 
02/10 02:00
FT 
 Cercle Brugge Reserves
Kv Kortrijk Reserves 1
02/10 01:30
FT 
 Kv Oostende Reserves
Mouscron Peruwelz Reserves 1
02/10 01:30
FT 
 Charleroi Reserves
Standard Liege Reserves 
02/10 02:00
FT 
 Cercle Brugge U21
Kortrijk U21 
02/10 01:30
FT 
 Kv Oostende U21
Excelsior Mouscron U21 
02/10 01:30
FT 
 Gent U21
Red Star Waasland Beveren U21 
02/10 01:30
FT 
 Zulte Waregem U21
St Truidense Vv U21 
02/10 01:30
FT 
 Royal Charleroi U21
Standard Liege U21 
02/10 01:30
FT 
 Lokeren U21
Royal Antwerp U21 
02/10 07:00
FT 
 Parana
Vasco da Gama 1
02/10 01:00
FT 
 Slavia Sofia
Botev Vratsa 1
01/10 22:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Strumska Slava 
01/10 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Chernomorets Pomorie 
01/10 15:30
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Guangzhou Rf U19 1
01/10 15:00
FT 
 Shandong Luneng 2
Beijing Renhe 2 
01/10 14:00
FT 
 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2
Tianjin Teda 2 1
02/10 08:45
FT 
 Deportivo Pereira
Real Cartagena 1
02/10 00:00
FT 
1 Rudes
Istra 1961 
01/10 19:00
FT 
 Sparta Praha U21
Ceske Budejovice U21 
01/10 17:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Banik Ostrava U21 
01/10 17:00
FT 
1 Slavia Praha U21
Dukla Praha U21 
01/10 20:00
FT 
 Helsingor Reserves
Vejle Reserve 
02/10 00:30
FT 
 Skovlunde U21
Frem Copenhagen U21 
02/10 01:00
FT 
 Nordsjaelland
Sonderjyske 1
02/10 08:30
FT 
 Macara
CD El Nacional 
02/10 00:00
FT 
 Enppi
Haras El Hedoud 
02/10 02:45
FT 
 Carshalton Athletic
Margate 
02/10 02:45
FT 
 Haringey Borough
Harlow Town 
01/10 21:00
FT 
 Burnley U23
Crewe Alexandra U23 
01/10 21:00
FT 
 Sheffield United U23
Hull City U23 
01/10 20:30
FT 
 Millwall U23
Charlton Athletic U23 
01/10 20:30
FT 
 Leeds United U23
Nottingham Forest U23 
01/10 20:00
FT 
 Colchester United U23
Ipswich U23 
01/10 20:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Cardiff City U23 
02/10 02:00
FT 
 Derby County U23
Brighton U23 
02/10 02:00
FT 
 Everton U23
West Ham United U23 
02/10 02:00
FT 
 Leicester City U23
Arsenal U23 
02/10 02:00
FT 
 Newcastle U23
Fulham U23 
02/10 02:00
FT 
 Sunderland U23
Aston Villa U23 
02/10 02:00
FT 
1 West Bromwich U23
Stoke City U23 
02/10 02:45
FT 
 Basford Utd
Whitby Town 
01/10 21:30
FT 
 Croatia Womens U19
Slovakia Womens u19 
01/10 20:30
FT 
 Bulgaria Womens U19
Italy Womens U19 
01/10 20:00
FT 
 Romania Womens U19
Portugal Womens U19 
01/10 17:00
FT 
 England womens U19
Malta Womens U19 
01/10 23:30
FT 
 KTP Kotka
Haka 
02/10 02:45
FT 
 ES Troyes AC
Auxerre 
01/10 23:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Samtredia 
01/10 19:30
FT 
 Sioni Bolnisi
Chikhura Sachkhere 
02/10 02:30
FT 
 Ingolstadt 04
Union Berlin 
02/10 01:00
FT 
 Munchen 1860
Wurzburger Kickers 1
02/10 00:00
FT 
 Lamia
Xanthi 
01/10 22:00
FT 
 Northeast United
Goa 
01/10 22:00
FT 
 Northeast United
Goa 
02/10 03:00
FT 
 Bonagee United
Derry City Reserves 1
02/10 02:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv 
02/10 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 
02/10 00:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Raanana 
02/10 02:45
FT 
 Feralpisalo
Vicenza 
02/10 09:35
FT 
 Montego Bay Utd
Mount Pleasant 
01/10 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Kakamega 
01/10 18:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Chungbuk Sportstoto womens 
01/10 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Suwon Fcm womens 
01/10 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Seoul Amazones womens 
01/10 15:00
FT 
 Changnyeong Womens
Hwacheon Kspo Womens 
02/10 02:00
FT 
 Fola Esch
Progres Niedercorn 
01/10 20:15
FT 
 Johor Darul Takzim II
Ukm 
01/10 20:15
FT 
 Terengganu B
ATM Angkatan Tentera 
02/10 06:00
FT 
1 Cd Cruz Azul Hidalgo
Club America Ii 1
02/10 10:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Chivas Guadalajara Womens 
02/10 08:00
FT 
 Pachuca Womens
Tijuana Womens 
02/10 07:00
FT 
 Veracruz Womens
Unam Pumas Womens 
02/10 05:00
FT 
 Club America Womens
Cruz Azul Womens 
02/10 01:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Olympique de Safi 
02/10 02:00
FT 
 Utrecht Am
MVV Maastricht 
02/10 00:50
FT 
 Twente Enschede Am.
Nec Nijmegen Am 
02/10 00:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Feyenoord Reserve 1
02/10 00:30
FT 
 Emmen Reserves
De Graafschap R 
02/10 00:30
FT 
 Fortuna Sittard Reserve
Jong Den Haag Reserve 
02/10 00:30
FT 
 Sc Heerenveen 2
Jong Zwolle Reserve 
02/10 01:00
FT 
 Tromso IL
Brann 
02/10 01:00
FT 
 Asker
Stabaek B 
02/10 01:00
FT 
 Vard Haugesund
Bryne 
01/10 22:00
FT 
2 Nardo
Valerenga B 
02/10 07:00
FT 
 General Diaz
3 De Febrero 
01/10 20:00
FT 
 Club General Diaz Reserves
3 De Febrero Reserve 
02/10 00:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Slask Wroclaw 
01/10 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Sporting Clube De Portugal U23 
02/10 02:00
FT 
 CFR Cluj
Universitatea Craiova 
01/10 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dunarea Calarasi 
01/10 23:30
FT 
 Spartak Tambov
Avangard 
01/10 22:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
02/10 00:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Radnicki 1923 Kragujevac 
02/10 00:00
FT 
1 NK Aluminij
NK Triglav Kranj 
01/10 22:00
FT 
 Gorica
NK Publikum Celje 
02/10 01:00
FT 
 Hammarby
IFK Goteborg 
02/10 01:00
FT 
 Elfsborg
Hacken 
02/10 01:00
FT 
 Orebro
Trelleborgs FF 
02/10 01:00
FT 
 IFK Varnamo
afc eskilstuna 
02/10 01:00
FT 
 Rosengard
Bk Olympic 
01/10 23:00
FT 
 Landskrona Bois U21
Helsingborg U21 1
01/10 20:30
FT 
 Djurgardens U21
Ik Sirius U21 
01/10 20:00
FT 
1 Stand United
Mbeya City 
01/10 21:00
FT 
1 Karsiyaka
Erokspor 
02/10 01:00
FT 
1 Korfez Bld
Erzincanspor 
01/10 20:30
FT 
 Ankara Adliyespor
Fatsa Belediyespor 1
02/10 01:00
FT 
 Ankaragucu
Antalyaspor 
02/10 01:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Yeni Malatyaspor 
02/10 00:00
FT 
 Giresunspor
Adanaspor 
02/10 00:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Osmanlispor 
01/10 20:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep Fk U21
Osmanlispor U21 
01/10 19:00
FT 
 Giresunspor U21
Adanaspor U21 
02/10 00:00
FT 
 Volyn
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
01/10 20:30
FT 
 Bangladesh
Laos 
01/10 17:00
FT 
 Belarus U19
Tajikistan U19 
01/10 16:15
FT 
 Parikrama
Young Challengers 
01/10 21:00
FT 
 Yadah
Zpc Kariba