livescore - live soccer scores

Soccer Results: 01 Sep 2018 Soccer Scores & Results

02/09 00:30
FT 
 Manchester City
Newcastle United 
01/09 22:00
FT 
 Brighton
Fulham 
01/09 22:00
FT 
 Chelsea
Bournemouth 
01/09 22:00
FT 
 Crystal Palace
Southampton 
01/09 22:00
FT 
 Everton
Huddersfield Town 
01/09 22:00
FT 
 West Ham
Wolves 
01/09 19:30
FT 
 Leicester City
Liverpool 
02/09 02:30
FT 
 Parma
Juventus 
02/09 00:00
FT 
 Bologna
Inter Milan 
02/09 00:30
FT 
 VfB Stuttgart
Bayern Munich 
01/09 21:30
FT 
 Augsburg
Monchengladbach 
01/09 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Wolfsburg 
01/09 21:30
FT 
1 Eintr. Frankfurt
Werder Bremen 
01/09 21:30
FT 
 Hoffenheim
Freiburg 
01/09 21:30
FT 
 Nurnberg
Mainz 05 
02/09 02:00
FT 
1 Angers SCO
Lille 
02/09 02:00
FT 
 Dijon
Caen 
02/09 02:00
FT 
 Guingamp
Toulouse 1
02/09 02:00
FT 
 Stade Reims
Montpellier 
02/09 02:00
FT 
 Strasbourg
Nantes 
01/09 23:00
FT 
1 Nimes
PSG 1
02/09 00:30
FT 
 Millwall
Swansea City 1
01/09 22:00
FT 
 Birmingham
Queens Park Rangers 
01/09 22:00
FT 
 Brentford
Nottingham Forest 
01/09 22:00
FT 
 Preston North End
Bolton Wanderers 
01/09 22:00
FT 
 Reading
Sheffield Wed. 
01/09 22:00
FT 
 Sheffield United
Aston Villa 
01/09 22:00
FT 
 West Bromwich
Stoke City 
01/09 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Rotherham United 
01/09 22:00
FT 
 Hull City
Derby County 
02/09 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
Utrecht 
02/09 01:45
FT 
 PSV Eindhoven
Willem II 
02/09 01:45
FT 
 SBV Excelsior
ADO Den Haag 
02/09 00:30
FT 
 VVV Venlo
SC Heerenveen 
02/09 02:00
FT 
 St.-Truidense VV
Oostende 
02/09 02:00
FT 
 Lokeren
Red Star Waasland-Beveren 
02/09 00:00
FT 
 AS Eupen
Standard Liege 
02/09 02:30
FT 
 Sporting Charleroi
Excelsior Mouscron 
02/09 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Feirense 
02/09 02:00
FT 
 Santa Clara
Boavista 
01/09 23:30
FT 
 Belenenses
Vitoria Setubal 
01/09 22:00
FT 
 Livingston
Hibernian 
02/09 00:00
FT 
 Krasnodar
Lokomotiv Moscow 
01/09 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Ural Sr 
01/09 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Anzhi 
01/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka 
01/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kawasaki Frontale 
01/09 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus Eight 
01/09 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers 
01/09 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse 
01/09 17:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Kashiwa Reysol 
01/09 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vissel Kobe 1
01/09 19:00
FT 
 Gangwon
Seoul 
01/09 18:30
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Chunnam Dragons 
01/09 22:55
FT 
 Iceland (w)
Germany (w) 
02/09 04:00
FT 
 Mc Alger
Es Setif 
02/09 03:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Na Hussein Dey 
02/09 03:00
FT 
 Js Saoura
Usm Alger 
02/09 00:45
FT 
 Usm Bel Abbes
Mc Oran 
02/09 00:45
FT 
 Mo Bejaia
Cs Constantine 
02/09 00:00
FT 
 Paradou Ac
Om Medea 
02/09 00:00
FT 
 As Ain Mlila
Js Kabylie 
02/09 00:00
FT 
 Cr Belouizdad
Drb Tadjenanet 
02/09 00:05
FT 
 Almirante Brown
All Boys 1
02/09 07:00
FT 
1 San Lorenzo
River Plate 
02/09 04:45
FT 
 Talleres Cordoba
Godoy Cruz 
02/09 02:30
FT 
 CA Banfield
Patronato Parana 
02/09 00:15
FT 
 Defensa Y Justicia
Belgrano 
02/09 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Arsenal de Sarandi 
02/09 03:05
FT 
 Chacarita Juniors
Ca Platense 
02/09 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Olimpo 1
02/09 02:30
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Guillermo Brown 
02/09 01:00
FT 
 Sarmiento Junin
Atletico Rafaela 
02/09 02:30
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Deportivo Laferrere 
02/09 02:30
FT 
 Excursionistas
Canuelas 
01/09 22:00
FT 
 El Porvenir
Argentino de Quilmes 
01/09 23:00
FT 
 Avan Academy
Shirak 
01/09 20:00
FT 
 Pyunik
Lori Vanadzor 
01/09 20:00
FT 
 Banants
Gandzasar Kapan 
01/09 20:00
FT 
 Alashkert
Artsakh 
01/09 19:30
AET 
 South Korea U23
Japan U23 
90min [0-0], 120min [2-1], South Korea U23 win
01/09 16:00
AET 
 Vietnam U23
UAE U23 
90min [1-1], Penalty [3-4], UAE U23 win
02/09 11:00
FT 
 Northern Tigers U20
Hills Brumbies U20 
02/09 10:30
FT 
 Hamilton Olympic U20
Broadmeadow Magic U20 
01/09 14:00
FT 
 Mousse U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
01/09 13:20
FT 
 Moreland City
Box Hill United Sc 
01/09 13:00
FT 
 Brunswick City
Ballarat Red Devils 
01/09 13:00
FT 
 Murray United
Goulburn Valley Suns 
02/09 11:00
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
Hume City U20 
02/09 11:00
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Kingston City U20 
02/09 11:00
FT 
 Northcote City U20
Oakleigh Cannons U20 
02/09 11:00
FT 
 Bentleigh Greens U20
Bulleen Lions U20 
02/09 11:00
FT 
 Heidelberg United U20
Avondale U20 
02/09 10:30
FT 
2 Melbourne Knights U20
Dandenong Thunder U20 
02/09 10:30
FT 
 South Melbourne U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
01/09 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Bayside United Womens 
01/09 12:45
FT 
 Ecu Joondalup U20
Perth Sc U20 
01/09 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
TSV Hartberg 
01/09 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
St.Polten 
01/09 23:00
FT 
 Austria Wien
Mattersburg 
01/09 22:30
FT 
 Austria Lustenau
Liefering 1
02/09 00:30
FT 
1 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
01/09 22:00
FT 
1 Isloch Minsk
Gomel 
01/09 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Luch Minsk 
02/09 02:30
FT 
 Roeselare
KVSK Lommel 1
01/09 23:00
FT 
 Oud Heverlee
Westerlo 
02/09 05:15
FT 
 Royal Pari
Club Guabira 
02/09 04:00
FT 
 Bolivar
Jorge Wilstermann 
02/09 03:00
FT 
1 Aurora
The Strongest 
02/09 02:00
FT 
 NK Celik
FK Sarajevo 
01/09 23:00
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Sloboda 
01/09 23:00
FT 
 Krupa
Zrinjski Mostar 
01/09 23:00
FT 
 Radnik Bijeljina
GOSK Gabela 
02/09 08:00
FT 
 Corinthians
Atletico-MG 
02/09 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Santos 
02/09 03:00
FT 
 Gremio
Botafogo 
02/09 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
America Mineiro 1
02/09 08:00
FT 
 Boa Esporte Clube
CSA Alagoas AL 
02/09 06:00
FT 
 Goias
Fortaleza 
02/09 03:30
FT 
 Avai
Figueirense (SC) 
02/09 05:30
FT 
 Red Bull Brasil
Xv De Piracicaba 
02/09 03:00
FT 
 Noroeste
Rio Claro 
02/09 02:00
FT 
 Taubate
Sao Bernardo 
02/09 02:00
FT 
1 Nacional Sp
Portuguesa de Desportos 
02/09 02:00
FT 
 Taboao Da Serra Sp
Audax Sao Paulo 
02/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Beroe 
01/09 23:45
FT 
 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 
01/09 21:30
FT 
 Septemvri Simitli
Etar Veliko Tarnovo 
01/09 22:00
FT 
 Tsarsko Selo
Chernomorets Balchik 
01/09 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Pfc Nesebar 
01/09 22:00
FT 
 Dobrudzha
PFK Montana 
01/09 22:00
FT 
 Kariana Erden
Pirin Blagoevgrad 
01/09 22:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Lokomotiv Sofia 
01/09 22:00
FT 
 Strumska Slava
Litex Lovech 
02/09 07:00
FT 
 Universidad de Concepcion
Union La Calera 
02/09 04:30
FT 
 Union Espanola
Univ. Catolica 
02/09 02:00
FT 
 San Luis Quillota
Audax Italiano 
01/09 23:00
FT 
 Deportes Iquique
O Higgins 
02/09 05:00
FT 
 Coquimbo Unido
Cd Magallanes 
02/09 05:00
FT 
 Puerto Montt
Csyd Barnechea 1
01/09 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Shanghai SIPG 
01/09 19:35
FT 
 Dalian Yifang
Shandong Luneng 
01/09 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Tianjin Teda 
01/09 20:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Wuhan ZALL 
01/09 19:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Yan Bian Fude 
01/09 19:30
FT 
1 Zhejiang Yiteng
Meizhou Meixian Techand 1
01/09 19:30
FT 
 Meizhou Hakka
Shanghai Shenxin 1
01/09 15:30
FT 
 Liaoning Whowin
Shijiazhuang Ever Bright 
01/09 16:00
FT 
 Baotou Southern
Beijing Tech 
01/09 16:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Shenzhen Renren 1
01/09 16:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Sichuan Annapurna 
01/09 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Yinchuan Helanshan 
01/09 15:00
FT 
 Shanghai Sunfun
Hunan Billows 
02/09 09:00
FT 
 Alianza Petrolera
America de Cali 
02/09 07:00
FT 
 Millonarios
Aguilas Doradas 
02/09 07:00
FT 
 Envigado
Deportes Tolima 
02/09 05:00
FT 
 Atletico Huila
Leones 
02/09 03:00
FT 
 Boyaca Chico
La Equidad 
02/09 04:00
FT 
 Valledupar
Atletico Clube Purtugal 
02/09 03:30
FT 
 AD Carmelita
Ad Grecia 
02/09 03:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Lokomotiva Zagreb 
02/09 00:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hajduk Split 
01/09 23:00
FT 
 AEL Limassol
Doxa Katokopias 
02/09 01:00
FT 
 Pafos
Anorthosis Famagusta FC 
01/09 16:15
FT 
 Pisek
Karlovy Vary Dvory 
01/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Slovan Velvary 
01/09 16:15
FT 
 Odra Petrkovice
Hlucin 
02/09 01:00
FT 
 Slavia Praha
Viktoria Plzen 1
01/09 23:00
FT 
 Zlin
Marila Pribram 
01/09 23:00
FT 
 Mlada Boleslav
Teplice 
01/09 23:00
FT 
 Opava
Baumit Jablonec 
01/09 21:00
FT 
 Slovan Liberec
Banik Ostrava 
01/09 16:15
FT 
 Pardubice
Budejovice 
01/09 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
01/09 17:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Ceske Budejovice u19 
01/09 17:00
FT 
 Slavia Praha u19
Vysocina Jihlava U19 
01/09 16:15
FT 
 Dukla Praha U19
Pribram U19 
01/09 19:30
FT 
1 Naestved
Roskilde 
01/09 19:30
FT 
 Fredericia
Herfolge Boldklub Koge 
01/09 19:30
FT 
 Lyngby
Viborg 
01/09 19:00
FT 
 Vejgaard Bk
Tarup Paarup If 
01/09 20:00
FT 
 Marienlyst
Avarta 
01/09 19:00
FT 
 Skovshoved
Vanlose If 1
01/09 19:00
FT 
 HIK
B 73 Slagelse 
01/09 22:00
FT 
 Sonderjyske
Hobro I.K. 
02/09 07:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Delfin 
02/09 04:30
FT 
1 Univ. Catolica
CD El Nacional 1
02/09 03:00
FT 
 Enppi
El Zamalek 
02/09 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Alianza San Salvador 
01/09 22:15
FT 
 Chesterfield
Leyton Orient 
01/09 22:00
FT 
 Wrexham
Aldershot Town 
01/09 22:00
FT 
 Barrow
Solihull Moors 
01/09 22:00
FT 
 Boreham Wood
Braintree Town 
01/09 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Salford City 1
01/09 22:00
FT 
 Dover Athletic
Barnet 
01/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
AFC Fylde 
01/09 22:00
FT 
1 Gateshead
Maidstone United 1
01/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Eastleigh 
01/09 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Hartlepool United FC 
01/09 22:00
FT 
 Sutton United
Halifax Town 
01/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Scunthorpe United 
01/09 22:00
FT 
 Barnsley
Gillingham 
01/09 22:00
FT 
 Burton Albion
AFC Wimbledon 
01/09 22:00
FT 
 Coventry
Rochdale 
01/09 22:00
FT 
1 Fleetwood Town
Bradford AFC 
01/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Doncaster Rovers 
01/09 22:00
FT 
 Portsmouth
Plymouth Argyle 
01/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Bristol Rovers 1
01/09 22:00
FT 
2 Southend United
Charlton Athletic 1
01/09 22:00
FT 
1 Sunderland
Oxford United 
01/09 22:00
FT 
 Walsall
Blackpool 
01/09 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Luton Town 
01/09 22:00
FT 
 Bury
Morecambe 
01/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Colchester United 
01/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Macclesfield Town 
01/09 22:00
FT 
 Exeter City
Lincoln City 
01/09 22:00
FT 
 Grimsby Town
Yeovil Town 
01/09 22:00
FT 
 Mansfield Town
Carlisle 
01/09 22:00
FT 
 Northampton Town
Tranmere Rovers 
01/09 22:00
FT 
1 Notts County
Forest Green Rovers 
01/09 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Crawley Town 
01/09 22:00
FT 
 Port Vale
Newport County 
01/09 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Cambridge United 
01/09 22:00
FT 
 Swindon
Milton Keynes Dons 
01/09 20:00
FT 
 Fulham U23
Southampton U23 
01/09 19:00
FT 
 Newcastle U23
Reading U23 
01/09 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
JK Tallinna Kalev 1
01/09 18:00
FT 
 Kuressaare
Viljandi Jk Tulevik 
01/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Tartu JK Tammeka 
01/09 22:00
FT 
 SJK Seinajoki
KuPS 
01/09 22:00
FT 
 Ac Kajaani
KTP Kotka 
01/09 22:00
FT 
 AC Oulu
HIFK 
01/09 22:00
FT 
 Klubi 04
Jyvaskyla JK 
01/09 21:00
FT 
 Jaro
Kpv 
01/09 22:00
FT 
 JIPPO
Mp Mikkeli 
01/09 22:00
FT 
 Gnistan
Japs 
01/09 22:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
LPS Helsinki 
01/09 22:00
FT 
 Mypa
Njs Nurmijarvi 
01/09 22:00
FT 
 Honka Akatemia
Kiffen 
01/09 22:00
FT 
 Jazz Pori
Salon Palloilijat Salpa 
01/09 22:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Grifk 
01/09 22:00
FT 
 Vifk Vaasa
Tpv Tampere 
01/09 22:00
FT 
 Tampere
TP47 Tornio 
01/09 21:00
FT 
 Metz
Lens 1
01/09 21:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Concarneau 
01/09 21:00
FT 
 Kolkheti Khobi
Dila Gori 
01/09 19:00
FT 
 MSV Duisburg
Greuther Furth 
01/09 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld
SSV Jahn Regensburg 
01/09 20:00
FT 
 Preuben Munster
Uerdingen 
01/09 20:00
FT 
 Hallescher
VfL Osnabruck 
01/09 20:00
FT 
 Karlsruher
Sportfreunde Lotte 
01/09 20:00
FT 
 Sv Meppen
Hansa Rostock 
01/09 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Eintr. Braunschweig 
01/09 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
SV Wehen Wiesbaden 
01/09 20:00
FT 
 Brandenburger Sc Sud 05
Lichtenberg 47 
01/09 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Vfl Oldenburg 
01/09 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Budissa Bautzen 
01/09 19:30
FT 
1 Bischofswerdaer FV 08
Hertha Bsc Berlin Am 
01/09 20:00
FT 
2 08 Homburg
Tsg Hoffenheim Am 
01/09 20:00
FT 
 Pirmasens
Sc Freiburg Am 
01/09 20:00
FT 
 SV Lippstadt
Tv Herkenrath 
01/09 20:00
FT 
 SV Straelen
Kaan Marienborn 
01/09 17:00
FT 
 Hoffenheim U19
Bayern Munich U19 
01/09 17:00
FT 
 Bochum U19
Holstein Kiel U19 1
01/09 17:00
FT 
 Hamburger U19
Sc Freiburg U19 
02/09 02:30
FT 
 Asteras Tripolis
AEK Athens 
02/09 02:30
FT 
 Atromitos Athens
Xanthi 
02/09 00:15
FT 
 Panathinaikos
Lamia 
02/09 09:00
FT 
 Coban Imperial
Club Comunicaciones 
02/09 08:00
FT 
 Lobos Upnfm
Juticalpa 
01/09 17:30
FT 
 Dreams Sports Club
Sun Pegasus 
02/09 01:30
FT 
 Ujpesti TE
Budapest Honved 
02/09 01:30
FT 
 Diosgyor
Paksi SE 
02/09 01:30
FT 
 MTK Hungaria FC
Varda Se 
02/09 01:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Puskas Akademia 
01/09 23:00
FT 
 Debreceni VSC
Szombathelyi Haladas 
01/09 21:00
FT 
 Magni
IA Akranes 
02/09 02:30
FT 
 Longford Town
Cabinteely 
02/09 01:45
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa 
02/09 01:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
01/09 23:45
FT 
 Maccabi Haifa
Ashdod MS 1
01/09 23:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1
01/09 15:30
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Maccabi Petach Tikva U19 
02/09 00:00
FT 
 Spezia
Brescia 
02/09 00:00
FT 
 Padova
Venezia 
02/09 00:00
FT 
 Carpi
Cittadella 
02/09 00:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Hellas Verona 
02/09 02:30
FT 
 Us Siracusa
Reggina 
01/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
JEF United Ichihara 
01/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tokyo Verdy 
01/09 18:00
FT 
 Ehime
Albirex Niigata 
01/09 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Roasso Kumamoto 
01/09 18:00
FT 
 Tochigi SC
Okayama 
01/09 17:00
FT 
 Yokohama
Kyoto Purple Sanga 
01/09 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Oita Trinita 
01/09 17:00
FT 
1 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 
01/09 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Tokushima Vortis 
01/09 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Matsumoto Yamaga 
01/09 17:00
FT 
 Gifu
Omiya Ardija 
01/09 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Al Salt 
01/09 18:00
FT 
 Anyang
Asan Mugunghwa 
01/09 18:00
FT 
 Gwangju
Busan I'Park 
01/09 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
02/09 02:00
FT 
 Al Salmiyah
Al-Arabi Club 
01/09 23:45
FT 
 Al Kuwait SC
Al Shabab Kuw 
01/09 22:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Fk Valmiera 
01/09 21:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
01/09 20:00
FT 
 FK Ventspils
Rigas Futbola Skola 1
02/09 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Jelgava 
01/09 22:00
FT 
 Rigas Tehniska Universitate
Fk Smiltene Bjss 
01/09 22:00
FT 
 Preilu
Balvu Vilki 
01/09 20:00
FT 
 Koralas
Dziugas Telsiai 
01/09 21:00
FT 
 Felda United FC
PDRM 
01/09 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Melaka FC 
01/09 21:00
FT 
 Pahang
Selangor PB 1
02/09 02:00
FT 
 Sannat Lions
Ta Xbiex 
02/09 01:00
FT 
 Marsaskala
Dingli Swallows 
02/09 00:00
FT 
 St Lawrence Spurs
Ghaxaq 
02/09 10:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Pachuca 
02/09 08:00
FT 
 Tigres UANL
Atlas 
02/09 08:00
FT 
1 Leon
Pumas UNAM 1
02/09 06:00
FT 
 Cruz Azul
Veracruz 
02/09 10:00
FT 
1 Juarez
Atletico San Luis 
02/09 08:00
FT 
1 Cafetaleros De Tapachula
Leones Univ Guadalajara 1
02/09 06:00
FT 
 Zacatepec
Alebrijes De Oaxaca 
02/09 02:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
OFK Petrovac 
01/09 22:00
FT 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
01/09 22:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Mornar 
01/09 22:00
FT 
 Rudar Pljevlja
Lovcen Cetinje 
01/09 22:00
FT 
 Newry City
Cliftonville 1
01/09 22:00
FT 
 Linfield FC
Ards 
01/09 22:00
FT 
 Institute
Dungannon Swifts 
01/09 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballymena United 
02/09 00:00
FT 
 Stabaek
Sandefjord 
01/09 21:30
FT 
 Stromsgodset
Tromso IL 
01/09 22:00
FT 
 Grorud IL
Elverum 
01/09 22:00
FT 
 Asker
Fram Larvik 
01/09 22:00
FT 
 Alta
Raufoss 
01/09 23:00
FT 
 IL Hodd
Egersunds IK 
01/09 22:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Vard Haugesund 
01/09 21:00
FT 
 Kjelsas IL
Stjordals Blink 
01/09 19:00
FT 
 Skeid Oslo
KFUM Oslo 
02/09 09:00
FT 
 Leones De America
Sd Panama Oeste 
02/09 04:00
FT 
 Sol De America
Nacional Asuncion 
02/09 09:00
FT 
 Melgar
Universitario de Deportes 1
02/09 06:45
FT 
 Real Garcilaso
Sport Huancayo 1
02/09 04:30
FT 
 Sporting Cristal
Sport Boys 1
02/09 02:15
FT 
 Comerciantes Unidos
Ayacucho Futbol Club 
02/09 02:30
FT 
 Lech Poznan
Piast Gliwice 
02/09 00:00
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Krakow 
01/09 21:30
FT 
 Arka Gdynia
Zaglebie Sosnowiec 
02/09 01:10
FT 
1 Sandecja
Stal Mielec 1
02/09 01:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Podbeskidzie 1
02/09 00:00
FT 
 GKS Tychy
Warta Poznan 
01/09 23:00
FT 
 Gks Jastrzebie
LKS Nieciecza 
01/09 23:00
FT 
1 Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice 1
01/09 22:45
FT 
 LKS Lodz
Bytovia Bytow 
01/09 21:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Olsztyn OKS 1945 
02/09 00:00
FT 
 CD Cova Piedade
GD Estoril-Praia 
02/09 00:00
FT 
1 Porto B
Academico Viseu 1
02/09 00:00
FT 
 Sporting Braga B
Penafiel 
01/09 23:00
FT 
 CD Mafra
UD Oliveirense 
01/09 18:15
FT 
 Academica Coimbra
Benfica B 
02/09 00:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Vitoria Setubal U23 
01/09 18:00
FT 
 Portimonense U23
Cd Aves U23 
01/09 18:00
FT 
 Benfica U23
Feirense U23 
02/09 00:20
FT 
 Al-Arabi SC
Umm Salal 1
01/09 22:10
FT 
 Al Rayyan
Al-Khuraitiat 
02/09 02:30
FT 
 Universitatea Craiova
Dinamo Bucuresti 
01/09 23:30
FT 
 Astra Ploiesti
Cs Voluntari 
01/09 21:00
FT 
 Hermannstadt
Gaz Metan Medias 
01/09 18:30
FT 
 ACS Poli Timisoara
UTA Arad 
01/09 16:00
FT 
 CS Mioveni
Metaloglobus 
01/09 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Politehnica Timisoara 
01/09 16:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Snagov 
01/09 16:00
FT 
 Juventus Bucharest
Pandurii 
01/09 23:00
FT 
 Petrotrest
Krasnodar II 
01/09 23:00
FT 
 Chertanovo Moscow
FK Tyumen 
01/09 22:30
FT 
 Spartak Tambov
Sibir 
01/09 22:00
FT 
 Avangard
Torpedo Armavir 
01/09 21:30
FT 
 Spartak Moscow II
Baltika 
01/09 21:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Volga Olimpiets 
01/09 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Ska Khabarovsk 
01/09 20:00
FT 
 Fakel Voronezh
Zenit-2 St.Petersburg 
01/09 16:00
FT 
1 Luch-Energiya
Mordovia Saransk 
01/09 20:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Orenburg Youth 
01/09 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Arsenal Tula Youth 1
01/09 22:00
FT 
 FK Biolog
Akademia Rostov 
02/09 00:20
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al Taawon 
02/09 00:20
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al Taawon 
01/09 22:00
FT 
 Queen of the South
Ayr Utd 1
01/09 22:00
FT 
 Partick Thistle
Greenock Morton 
01/09 22:00
FT 
 Alloa Athletic
Dundee United 
01/09 22:00
FT 
 Ross County
Falkirk 
01/09 22:00
FT 
 Dunfermline
Inverness C.T. 
01/09 22:00
FT 
 Airdrie United
Stranraer 1
01/09 22:00
FT 
 Arbroath
Brechin City 
01/09 22:00
FT 
 Montrose
East Fife 
01/09 22:00
FT 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
01/09 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Dumbarton