livescore - live soccer scores

Soccer Results: 31 Jul 2018 Soccer Scores & Results

01/08 10:05
FT 
 Barcelona
AS Roma 
01/08 08:35
FT 
 Tottenham Hotspur
AC Milan 
01/08 08:05
FT 
 Manchester United
Real Madrid 
01/08 02:30
FT 
 Spartak Trnava
Legia Warszawa 2
01/08 01:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Dinamo Zagreb 
01/08 01:00
FT 
 Sheriff
FK Shkendija 79 
01/08 00:00
FT 
1 Pyunik
Tobol Kostanai 
01/08 08:45
FT 
1 Santa Fe
Rampla Juniors 1
01/08 06:30
FT 
 CD El Nacional
Defensa Y Justicia 
01/08 06:30
AET 
 Jorge Wilstermann
Deportivo Cuenca 
90 minutes[2-2], Double bouts[4-4], Penalty Kicks[5-6]
01/08 00:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
CSKA Moscow 
31/07 19:30
AET 
 Dinamo Barnaul
Irtysh 1946 Omsk 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-1], Dinamo Barnaul win
31/07 17:30
FT 
 FK Chita
Zvezda Irkutsk 
31/07 16:00
AET 
 Vietnam U16
Timor Leste U16 
2x40min
31/07 20:00
AET 
 Indonesia U16
Myanmar U16 
2x40min
31/07 16:30
AET 
 Cambodia U16
Philippines U16 
2x40min
01/08 10:00
FT 
 Pachuca
Santos Laguna 
01/08 10:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Morelia 
01/08 08:00
FT 
 Club America
Veracruz 1
01/08 08:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Atletico San Luis 
01/08 08:10
FT 
 Talleres Cordoba
Ferrocarril Midland 1
01/08 00:00
FT 
 Al Ain
Es Setif 
01/08 00:00
FT 
 Al Ain
Es Setif 
01/08 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Sport Club Recife Youth 
01/08 02:00
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Vasco Da Gama Youth 1
01/08 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Paysandu (PA) 
01/08 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
CRB (AL) 1
01/08 07:00
FT 
1 Cucuta
Barranquilla 1
01/08 09:00
FT 
1 Colombia U20
Venezuela U21 1
01/08 06:00
FT 
 El Salvador U21
Honduras U21 
01/08 10:00
FT 
 CD FAS
Perez Zeledon 
01/08 10:00
FT 
 CD Motagua
Belmopan Bandits 1
01/08 08:05
FT 
 CD Arabe Unido
Arnett Gardens 
31/07 17:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Teplice U21 
01/08 03:00
FT 
 Petrojet
El Zamalek 
01/08 00:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Arab Contractors 1
31/07 23:30
FT 
 Vifk Vaasa
Sjk Akatemia 
31/07 23:30
FT 
 Oulun Ls
Js Hercules 
31/07 23:30
FT 
1 Gbk Kokkola
Jakobstads Bollklubb 
31/07 23:30
FT 
 Ps 44 Valkeakoski
Vakp 
31/07 23:30
FT 
 Hifk B
Honka Akatemia 
01/08 01:00
FT 
 Sonthofen
Tsv Rain Am Lech 
01/08 01:25
FT 
 Eintracht Norderstedt
Werder Bremen Am 1
01/08 03:15
FT 
 Leiknir Reykjavik
Fram Reykjavik 
01/08 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Kari 1
01/08 03:15
FT 
 Ia Akranes (w)
Fjolnir Womens 
01/08 02:00
FT 
 Fjolnir U19
Breidablik Ubk U19 
01/08 02:00
FT 
 Hk Ymir U19
Valur Reykjavik U19 
01/08 02:00
FT 
1 Stjarnan Skinandiu19
Keflavik U19 
01/08 03:15
FT 
 Umf Selfoss (w)
Stjarnan (w) 
01/08 03:15
FT 
 Valur (w)
Grindavik Womens 
01/08 03:15
FT 
 Breidablik (w)
Hk Vikingur Womens 
31/07 14:30
FT 
 Perseru Serui
Persebaya Surabaya 
01/08 00:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya 
01/08 01:00
FT 
 Ham-Kam
Viking 
01/08 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Sport Boys Warnes 
01/08 06:45
FT 
 Sport Huancayo
Em Deportivo Binacional 
31/07 22:35
FT 
 Fakel Kirov
Mfk Rybinsk 
31/07 16:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Cska Moscow Youth 
01/08 02:30
FT 
 Whitehill Welfare
Kelty Hearts 
01/08 01:00
FT 
 Halmstads
Degerfors IF 
01/08 02:00
FT 
 Taby
Gamla Upsala 
31/07 22:00
FT 
 Trelleborgs Ff U21
Landskrona Bois U21 
31/07 23:00
FT 
 Osters U21
Varbergs Bois U21 
31/07 22:00
FT 
 Goteborg U21
Malmo FF U21 
31/07 22:00
FT 
 IFK Norrkoping U21
Gefle IF U21 
31/07 20:00
FT 
 Progreso Reserves
Torque Reserves 
01/08 03:15
AET 
 Morocco U20
Qatar U20 
2x40min
01/08 01:00
AET 
 Mauritania U20
India U20 
2x40min
01/08 03:00
FT 
 Coria
Sevilla Atletico 
01/08 03:00
FT 
 UD Las Zocas
Constancia 
01/08 03:00
FT 
 Atletico Pueblonuevo
Merida 
01/08 02:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Rochdale 
01/08 02:45
FT 
 Bedford Town
Luton Town 
01/08 02:45
FT 
 Cheshunt
Hendon 
01/08 02:45
FT 
 AFC Sudbury
Brightlingsea Regent 
01/08 02:45
FT 
 Margate
Thamesmead Town 
01/08 02:45
FT 
 Royston Town
Wingate Finchley 
01/08 02:45
FT 
 Thackley
Farsley Celtic 
01/08 02:45
FT 
 Whyteleafe
Kingstonian 
01/08 02:45
FT 
 Winsford United
Nantwich Town 
01/08 02:45
FT 
 Worcester City
Stourbridge 
01/08 02:45
FT 
 Eastbourne Town
Hastings United 
01/08 02:45
FT 
 Guiseley
Barnsley U23 
01/08 02:40
FT 
 Annagh United
Carrick Rangers 
01/08 02:30
FT 
 Llandudno
Wrexham 
01/08 02:30
FT 
 Prescot Cables
Marine 
01/08 02:30
FT 
 Egham Town
Harrow Borough 
01/08 02:15
FT 
 Queens University
Linfield Swifts 
01/08 02:00
FT 
 ASWH
Dordrecht 90 
01/08 02:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Pieta Hotspurs 
01/08 02:00
FT 
1 Union Mondsee
Sv Strasswalchen 
01/08 01:30
FT 
 OJC Rosmalen
Den Bosch 
01/08 01:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Hordel 
01/08 01:15
FT 
 De Graafschap
Aris Thessaloniki 
01/08 01:15
FT 
1 Granada Cf B
Almeria B 
01/08 01:10
FT 
 NAC Breda
Konyaspor 
01/08 01:00
FT 
 AEK Athens
Galatasaray 
01/08 01:00
FT 
 Almeria
Malaga 
01/08 01:00
FT 
 Heracles Almelo
Rosenborg B 
01/08 01:00
FT 
1 Sint Niklaas
Lokeren 
01/08 01:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Wiener Viktoria 
01/08 01:00
FT 
 Eindhoven
Al-Jazira UAE 
01/08 01:00
FT 
 Sv Lebring
SV Allerheiligen 
01/08 00:30
FT 
 Mo Constantine
Us Biskra 
01/08 00:30
FT 
 Mainz 05
West Ham 
01/08 00:30
FT 
 Rynninge Ik Womens
Kif Orebro Duff Womens 
01/08 00:30
FT 
 Asv Vosendorf
Sv Wienerberger 
01/08 00:00
FT 
 Bologna
Huddersfield Town 
01/08 00:00
FT 
 Stade Reims
Guingamp 
01/08 00:00
FT 
 Indjija
Sloboda Uzice Sevojno 
31/07 23:30
FT 
 Fk Rinija Gostivar
Bregalnica Stip 
31/07 23:30
FT 
 Struga Trim Lum
Labunishta 
31/07 23:00
FT 
 Botev Vratsa
Xanthi 
31/07 23:00
FT 
 TSV 1860 Rosenheim
Nurnberg 
31/07 23:00
FT 
 Zemun
FK Modrica 
31/07 22:05
FT 
 Mes Krman
Shahrdari Bam 
31/07 22:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Umraniyespor 
31/07 17:30
FT 
 Port Melbourne Sharks
Melbourne Victory 
01/08 09:00
FT 
 Santos laguna U19
Espanyol U19 
01/08 09:00
FT 
 Shanghai Sipg U19
Boca Juniors U19 
01/08 09:00
FT 
 Shandong Luneng U19
Newcastle Jets U19