livescore - live soccer scores

Soccer Results: 30 Jul 2018 Soccer Scores & Results

30/07 19:35
FT 
 PSG
Atletico Madrid 
30/07 23:00
FT 
 Ufa
Lokomotiv Moscow 
31/07 01:00
FT 
 Murom
FK Zvezda Ryazan 
31/07 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Torpedo Vladimir 
31/07 00:30
FT 
 Chayka K Sr
Ska Khabarovsk 
31/07 00:00
FT 
 Saturn
Tekstilshchik Ivanovo 
31/07 00:00
AET 
 Druzhba Maykop
FK Biolog 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Druzhba Maykop win
31/07 00:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
FK Kolomna 
30/07 23:30
FT 
 FK Kaluga
Veles Moscow 
30/07 23:30
FT 
1 Kamaz
Neftekhimik Nizhnekamsk 
30/07 23:30
FT 
1 Luki Energiya
Pskov 747 
30/07 23:00
AET 
 Kvant Obninsk
Dolgiye Prudy 1
90min [1-1], 120min [3-1], Kvant Obninsk win
30/07 23:00
FT 
 Mashuk-KMV
Dynamo Stavropol 
30/07 23:00
AET 
 Sokol
Syzran-2003 
90min [1-1], 120min [2-3], Syzran-2003 win
30/07 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 
30/07 22:30
FT 
 Spartak Nalchik
Spartak Vladikavkaz 
30/07 22:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Dinamo Briansk 
30/07 22:00
AET 
1 Znamya Truda
Strogino Moscow 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-4], Znamya Truda win
30/07 22:00
AET 
 Metallurg Lipetsk
Salyut-Energia Belgorod 
90min [0-0], 120min [1-0], Metallurg Lipetsk win
30/07 21:30
AET 
 Chelyabinsk
Nosta Novotroitsk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Chelyabinsk win
30/07 19:30
AET 
 Thailand U16
Malaysia U16 
2x40min
30/07 16:00
AET 
 Brunei U16
Laos U16 
2x40min
31/07 08:20
AET 
 Lanus
CA Douglas Haig 
90min [1-1], Penalty [4-2], Lanus win
30/07 23:30
AET 
 Stadlau
Sc Gleisdorf 
90min [0-0], 120min [2-1], Stadlau win
31/07 08:00
FT 
1 Oriente Petrolero
Sport Boys Warnes 1
31/07 07:00
FT 
 Bahia
Atletico-MG 
31/07 06:45
FT 
 Apeloa Du Gatto Futsal
Aabb/mapfre Futsal 
31/07 02:00
FT 
 Portuguesa Londrinense U19
Ca Cambe U19 
31/07 01:30
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
30/07 23:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Dobrudzha 
31/07 07:00
FT 
 Real Santander
Deportivo Pereira 
31/07 08:00
FT 
 Mexico Womens
Costa Rica (w) 
31/07 05:00
FT 
 Venezuela Womens
Trinidad Tobago Womens 
31/07 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Slovan Liberec 
30/07 21:00
FT 
 Brno U21
Mfk Karvina U21 
30/07 19:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Baumit Jablonec U21 
30/07 19:00
FT 
 Marila Pribram U21
Bohemians 1905 U21 
30/07 19:00
FT 
 Sparta Praha U21
Mlada Boleslav U21 
30/07 17:00
FT 
 Slavia Praha U21
Viktoria Plzen U21 
30/07 20:00
FT 
 Lyngby Reserve
Sonderjyske Reserve 
30/07 20:00
FT 
 Viborg Reserve
Silkeborg If Reserve 
31/07 01:00
FT 
 Vejle
Aarhus AGF 
31/07 08:15
FT 
 Independiente Jose Teran
Sociedad Deportiva Aucas 
31/07 00:15
FT 
 Germany Womens U19
Spain Womens U19 
30/07 23:30
FT 
 TPS Turku
Ilves Tampere 
30/07 23:30
FT 
 VPS Vaasa
Lahti 
30/07 23:30
FT 
 Musa
Salon Palloilijat Salpa 
31/07 02:00
FT 
 Pohu
Espa 
31/07 02:45
FT 
 Stade Brestois
Metz 
31/07 02:45
FT 
 Stade Brestois
Metz 
31/07 01:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Sv Meppen 
31/07 03:15
FT 
 Hafnarfjordur FH
Fjolnir 1
31/07 03:15
FT 
 Fylkir
Valur 
31/07 03:15
FT 
 Keflavik
Breidablik 
31/07 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Grindavik 
31/07 02:00
FT 
 Thor Akureyri U19
Throttur Reykjavik U19 
30/07 19:30
FT 
 ps tni
Persib Bandung 
30/07 19:30
FT 
 PSIS Semarang
PSM Makassar 
30/07 18:30
FT 
 Ansan Greeners
Suwon 
30/07 18:30
FT 
 Asan Mugunghwa
Bucheon 1995 
31/07 01:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Rigas Futbola Skola 1
30/07 23:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Metta/LU Riga 
30/07 16:55
FT 
 Selangor Pkns U21
Pdrm U21 
30/07 16:50
FT 
 Kuala Lumpur Fa U21
Sarawak U21 
30/07 16:50
FT 
 Melaka U21
Kelantan U21 
30/07 16:45
FT 
 Johor Darul Takzim Iii
Sabah U21 
30/07 16:45
FT 
 Terengganu U21
Felda United U21 
31/07 09:00
FT 
 Tigres Womens
Atlas Womens 
31/07 05:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Monterrey Womens 
30/07 23:00
FT 
 Valerenga B
Bryne 
30/07 23:00
FT 
 Valerenga B
Bryne 
31/07 07:00
FT 
 3 De Febrero
Sportivo Luqueno 
31/07 04:50
FT 
 Sol De America
Deportivo Capiata 
31/07 03:00
FT 
 3 De Febrero Reserve
Sportivo Luqueno Reserve 
30/07 20:00
FT 
 Olimpia Asuncion Reserves
Deportivo Santani Reserves 1
31/07 00:00
FT 
 Pogon Szczecin
Piast Gliwice 
31/07 02:00
FT 
 Concordia Chiajna
Viitorul Constanta 
30/07 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Gaz Metan Medias 
30/07 14:00
FT 
 Ufa Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
31/07 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Hammarby 
31/07 01:00
FT 
 Orgryte
afc eskilstuna 
30/07 23:00
FT 
 IFK Varnamo U21
Jonkopings Sodra IF U21 
31/07 05:15
FT 
 Russia U20
Valencia Selection U20 
31/07 03:15
AET 
 Mauritania U20
Venezuela U20 
2x40min
31/07 01:00
AET 
 Qatar U20
Uruguay U20 
2x40min
31/07 06:15
FT 
 Ferroviario CE
Treze Campina Grande PB 1
31/07 03:00
FT 
1 Sportivo Las Parejas
Atletico San Jorge 
31/07 02:45
FT 
 Daisy Hill
Atherton Collieries 
31/07 02:45
FT 
 Hampton & Richmond
Barnet 
31/07 02:30
FT 
 Chorley
Fleetwood Town 
31/07 02:30
FT 
 Linense
Cordoba 
31/07 02:30
FT 
 Matlock Town
Chesterfield 
31/07 01:10
FT 
 Birkirkara FC
Hibernians FC 
31/07 01:00
FT 
1 Atletico Baleares
Seleccion Afe 
31/07 00:30
FT 
 VfB Stuttgart
Istanbul Basaksehir 
31/07 00:30
FT 
 Werder Bremen
VVV Venlo 
31/07 00:30
FT 
 Villarreal B
Jumilla 
31/07 00:00
FT 
 Udinese
Al Wehda Mecca 
30/07 23:30
FT 
 Vlazrimi Kicevo
Partizani Tirana 
30/07 23:05
FT 
 Wa Tlemcen
MCO Mouloudia Oujda 
30/07 22:00
FT 
 Rozwoj Katowice
BKS Sparta Katowice 
30/07 21:55
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Kriviy Rih 
30/07 16:00
FT 
 Nitra U19
Academia Sport Team U19 
30/07 16:10
FT 
 Espanyol U19
Spartak Moskva U19 
30/07 16:00
FT 
 China U19
Santos laguna U19 
30/07 16:00
FT 
 Boca Juniors U19
Newcastle Jets U19